Reklama
ding ad-box placeholder
Intermarche Super

Intermarche Super gazetki promocyjne: Swarzędz

(pow. Poznański, woj. Wielkopolskie)

Ocena: 3.8 - 80 głosów

Intermarche Super o sieci

Francuska sieć supermarketów Intermarche jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie w naszym kraju otworzyło się i z powodzeniem działa ponad 230 supermarketów Intermarche, w których zakupy dokonują mieszkańcy Polski.

Dobrze zaopatrzone sklepy

Asortyment w supermarketach Intermarche w Polsce jest bogaty. To około 20 000 pozycji. Jednocześnie Intermarche oferuje duży wybór nie tylko żywności, ale także kosmetyków, chemii gospodarczej i produktów przemysłowych. Szczególnie popularne w Intermarche są świeże wypieki z własnej piekarni, mięso z własnej wędzarni, surowe mięso przerabiane przez profesjonalnego rzeźnika bezpośrednio w sklepach w celu zachowania jak największej świeżości, świeże warzywa i owoce, produkty BIO i EKO, a także doskonałe przysmaki i wino. Robiąc zakupy w supermarketach Intermarche, należy również zwrócić uwagę na produkty własne – są to certyfikowane towary wysokiej jakości, które można kupić w doskonałej cenie. Wiele z nich jest produkowanych we Francji i można je znaleźć tylko w supermarketach Intermarche.

Supermarkety Intermarche w Polsce udostępniają również swoim klientom usługę Drive Intermarche, dzięki której możesz zamówić online wszystkie potrzebne towary i odebrać je w dogodnym dla siebie terminie.

Nieco historii

Intermarche to globalny holding pochodzenia francuskiego. Sklepy specjalizują się w produktach spożywczych, a także chemii gospodarczej, kosmetykach i innych towarach. Na tle konkurencji wyróżnia je:

  • Świeże pieczywo i inne wypieki.
  • Przysmaki mięsne z własnej wędzarni.
  • Świeże mięso, krojone przez własnych rzeźników bezpośrednio w sklepach.

Sklepy Intermarche są różnorodne - od gigantycznych hipermarketów i supermarketów po małe całodobowe outlety klasy ekonomicznej. Sieć aktywnie angażuje się w życie publiczne, m.in. współfinansuje budowę placów zabaw na terenach, na których znajdują się jej sklepy.

Intermarche to europejska sieć supermarketów spożywczych i przemysłowych zarządzana przez grupę firm Les Mousquetaires. Sieć zorganizowana jest jako spółdzielnia zakupowa pod jednym szyldem, pod marką Intermarche należącą do prywatnej firmy ITM Entreprises (posiada również duży udział w Intercontessa, która jest właścicielem 77% operatora detalicznego Spar). Dziś sklepy Intermarche znajdują się w 8 krajach: Francji, Polsce, Belgii, Hiszpanii, Portugalii i na Bałkanach. Obroty sieci w 2008 roku wyniosły 34,8 mld euro, dziś firma zatrudnia około 130,00 osób. Hasłem reklamowym sieci Intermarche jest: „Intermarche – kochasz zakupy” oraz „Intermarche – tanio i świeżo”.

Sieć powstawała w roku 1969. Jean-Pierre Le Roche zjednoczył 75 niezależnych handlowców, tworząc stowarzyszenie EX, które później przemianowano na Intermarche. Tak narodziła się grupa Les Mousquetaires. Założyciele otwierają pierwszy sklep sadowniczy Bricomarche i deklarują jedną ze swoich najważniejszych zasad – „jedna osoba, jeden zespół”. Pojawiają się dwie nowe firmy: Stationmarche (we Francji przemianowana na Veti w marcu 2006) i Ecomarche. W 1997 nastąpiło otwarcie pierwszego Intermarche w Polsce. Jednocześnie właściciele firmy wzmacniają swój potencjał handlowy, nawiązując partnerstwa z innymi grupami handlowymi - Rona (Quebec, Kanada), kanadyjskim liderem rynku towarów przemysłowych i SPAR AG (Niemcy).

Główne zasady firmy

Intermarche wie, jak ważna jest cena. Zdając sobie sprawę z ich znaczenia w życiu konsumenta, kierownictwo Intermarche regularnie podejmuje działania mające na celu zagwarantowanie klientowi możliwości dokonania zakupu po możliwie najniższych cenach. Dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu Intermarche zapewnia codzienne dostawy świeżych produktów do swoich sklepów. Przestronna powierzchnia sprzedażowa, stała komunikacja z klientem oraz szeroka oferta asortymentowa pozwalają na dokonywanie opłacalnych i komfortowych zakupów.

Promocje i rabaty w supermarketach Intermarche w Polsce

W supermarketach Intermarché w Polsce klientom stale oferowane są rabaty i promocje na określone rodzaje towarów. Klienci zapraszani są do wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach z cennymi nagrodami oraz w wyprzedażach, gdzie towar sprzedaje się po znacznie obniżonej cenie. Aby klienci byli świadomi rabatów i atrakcyjnych ofert w supermarketach Intermarche, sklepy wydają specjalne gazetki reklamowe z listą wszystkich promocji.

Co tydzień supermarket wydaje nową gazetę, w której znajdują się wszystkie towary, na które w tym tygodniu w Intermarche będą obowiązywać promocje i rabaty. Z reguły w gazetach Intermarche prezentowany jest wizerunek i nazwa produktu wraz z jego standardową ceną, a obok jest cena promocyjna. Pozwala to zrozumieć, ile można na tym produkcie zaoszczędzić. Oferta obejmuje różne kategorie artykułów spożywczych, domowych, sezonowych, a także dla dzieci i zwierząt domowych. Jeżeli z przyczyn technicznych podane w niej informacje są nieaktualne, aktualny katalog można obejrzeć na oficjalnej stronie Intermarche. Są to rabaty na konkretne produkty oraz wyprzedaże całych kategorii, marek lub linii produktowych. Oprócz stałych promocji sieć przyciąga również kupujących stałymi programami lojalnościowymi.

Intermarche Super aktualne gazetki promocyjne

Mikołajki w Intermarche Intermarche Super
-

Gazetka Intermarche Super

Intermarche Super sklepy w Swarzędz

Intermarche Super sklepy w Twojej okolicy

Intermarche Super sklepy według miast

Intermarche Super Poznań(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Intermarche Super Rzeszów(woj. podkarpackie)
Intermarche Super Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Intermarche Super Bytom(woj. śląskie)
Intermarche Super Tarnów(woj. małopolskie)
Intermarche Super Legnica(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Leszno(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Intermarche Super Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Piła(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Gniezno(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Konin(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Głogów(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Intermarche Super Tczew(woj. pomorskie)
Intermarche Super Ełk(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Świdnica(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Bolesławiec(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Sanok(woj. podkarpackie)
Intermarche Super Iława(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Mława(woj. mazowieckie)
Intermarche Super Oława(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Szczecinek(woj. zachodniopomorskie)
Intermarche Super Turek(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Bochnia(woj. małopolskie)
Intermarche Super Września(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Brodnica(woj. kujawsko-pomorskie)
Intermarche Super Ostróda(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Andrychów(woj. małopolskie)
Intermarche Super Szczytno(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Giżycko(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Krotoszyn(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Brzesko(woj. małopolskie)
Intermarche Super Wągrowiec(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Oleśnica(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Dzierżoniów(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Śrem(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Jarocin(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Pułtusk(woj. mazowieckie)
Intermarche Super Kępno(woj. wielkopolskie)

Intermarche Super aktualne gazetki w pdf

Intermarche Super archiwalne gazetki - Intermarche Super zakończone promocje

Black Week w Intermarche Intermarche Super
-

Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce sieci handlowej sieci Intermarche Super Black Week w Intermarche w dniach 2022-11-24 - 2022-11-30 znajdziesz taniej takie produkty, jak: Nestea Napój owocowo-herbaciany o smaku brzoskwiniowym 500 ml w cenie 3,79 zł taniej o 3%, Góralki Peanut Butter Wafelek z nadzieniem w polewie kakaowej 45 g w cenie 0,99 zł taniej o 13%, Bakoma Jogurt kremowy z malinami i granolą 230 g w cenie 4,99 zł taniej o 10%, Costa Napój pomarańcza 2 l w cenie 3,89 zł taniej o 14%, Pierniczki Katarzynki w cenie 2,59 zł taniej o 19%, Mydło On Line w cenie 6,49 zł taniej o 10%, Prima Finezja Kawa mielona 250 g w cenie 9,99 zł taniej o 10%, Szynka Olewnik w cenie 4,99 zł taniej o 20%, Bakalland Ba! Musli chrupiące 5 orzechów z czekoladą 300 g w cenie 5,99 zł taniej o 17%, Pudliszki Ketchup łagodny 700 g w cenie 6,39 zł taniej o 22% i inne.

Intermarche kibicuje naszym! Intermarche Super
-

Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce sieci Intermarche Super Intermarche kibicuje naszym! w dniach 2022-11-17 - 2022-11-23 okazja tanich zakupów: Łaciate Mleko UHT 2,0 % 1 l w cenie 3,69 zł taniej o 8%, Mlekpol Ser Królewski z Kolna w cenie 3,29 zł taniej o 14%, Baton Ferrero w cenie 2,25 zł taniej o 20%, Hortex Napój pomarańcza mango 1,75 l w cenie 2,99 zł taniej o 22%, Wawel Czekolada gorzka 70 % Cocoa 90 g w cenie 5,59 zł taniej o 14%, Łowicz Konfitura extra z truskawek o obniżonej zawartości cukrów 240 g w cenie 5,79 zł taniej o 15%, Lenor Płyn do płukania tkanin Spring Awakening 60 prań, 1.8L w cenie 15,99 zł taniej o 8%, Inka Rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w magnez 100 g w cenie 7,39 zł taniej o 16%, Makaron Lubella w cenie 3,99 zł taniej o 32%, Jabłka w cenie 1,99 zł i inne.

Tanie kupowanie w Intermarche Intermarche Super
-

Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Intermarche Super Tanie kupowanie w Intermarche , która jest ważna w dniach 2022-11-09 - 2022-11-16 znajduje się atrakcyjny artykuł: Ale Pitny Napój jogurtowy truskawka poziomka 290 g w cenie 2,99 zł taniej o 15%, Galbani Ser Mozzarella 125 g w cenie 3,99 zł taniej o 15%, Delecta Krem karpatka oryginalna 250 g w cenie 5,49 zł taniej o 12%, Proste Historie Frytki proste do piekarnika 750 g w cenie 6,29 zł taniej o 11%, Tortex Ketchup łagodny 470 g w cenie 4,99 zł taniej o 17%, MK Café Premium Kawa ziarnista 500 g w cenie 34,99 zł taniej o 3%, Alpro Barista Napój migdałowy 1 l w cenie 8,99 zł taniej o 16%, Lindt Lindor Praliny z czekolady mlecznej 200 g w cenie 18,99 zł taniej o 16%, Gruszka w cenie 3,49 zł, Brokuł w cenie 4,99 zł i inne.

Intermarche - jesienne promocjeIntermarche Super
-

Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Intermarche Super Intermarche - jesienne promocje w okresie 2022-10-27 - 2022-11-16 znajduje się ciekawa pula towarów: Good Food Jumbo Wafle ryżowe z kukurydzą o smaku sera 145 g (12 sztuk) w cenie 3,29 zł taniej o 14%, San Petitki Herbatniki mleko i miód 48 g w cenie 1,39 zł, Łowicz Suplement diety w syropie o smaku cytrynowym 400 ml w cenie 4,99 zł taniej o 27%, Lindt Lindor Praliny z czekolady mlecznej 200 g w cenie 34,99 zł taniej o 6%, House of Asia Grzyby Mun krojone suszone 30 g w cenie 5,99 zł taniej o 26%, Sofin Complete Care Sensitive Skoncentrowany płyn do płukania 1 l (40 prań) w cenie 6,99 zł taniej o 24%, Batiste Cherry Suchy szampon do włosów 200 ml w cenie 13,99 zł taniej o 21%, House of Asia Sos sojowy grzybowy 150 ml w cenie 4,99 zł, Astra Herbatka ekspresowa ziołowo-owocowa Yerba Mate z wiśnią 30 g (20 x 1,5 g) w cenie 5,99 zł, Mydło Fresh juice w cenie 7,99 zł i inne.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder