OBI

OBI gazetki promocyjne

  Ocena: 4.3 - 455 głosówTwoja ocena: 0.0

  OBI o sieci

  OBI – tak to robi

  Istnieje na rynku już 40 lat. To międzynarodowy koncern, który zarządza sześcioma setkami marketów w Europie. W Polsce jest ich 58 w 41 miastach. OBI to lider na rynku artykułów budowlanych. Firma stawia na odpowiedni dobór asortymentu i bogatą ofertę usług. Dobrze orientuje się w potencjale i w potrzebach rynku lokalnego. Ambicją sieci jest pomoc ludziom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu własnego domu. OBI zaznacza, że myśli o domu nie tylko jako o budynku, ale również jak o wspólnocie rodzinnej, która potrzebuje bezpieczeństwa i wygody. Firma oferuje wiele udogodnień. Na stronie sklepu można założyć konto, by dokonać zakupów przez Internet. Możliwe jest również zamawianie przez telefon. Firma oferuje dostawę do sklepu lub na adres domowy.

  OBI – tani asortyment i usługi

  Sklep oferuje mnóstwo artykułów uporządkowanych w następujących kategoriach: budowa, technika, łazienka, kuchnia, ogród i odpoczynek. Pośród nich znajdują się materiały budowlane, elementy instalacyjne, urządzenia i narzędzia. Klienci znajdą tu takie pozycje jak cegły, pustaki, płytki, parapety, balustrady, poręcze i ogrodzenia. Wybierać można z wielu wzorów umywalek, wanien, kabin prysznicowych i zestawów WC. Nie brakuje armatury łazienkowej i kuchennej, zlewozmywaków, okapów, szafek. Sklep oferuje również meble ogrodowe, rośliny, a nawet domki dla dzieci. OBI proponuje fachowe doradztwo i dzieli się inspiracjami. Na bazie wieloletniego doświadczenia oferuje też w przystępnych cenach produkty marek własnych. Co ciekawe, wśród usług dodatkowych dostępne jest mieszanie tynków lub kolorów farb oraz cięcie i przycinanie materiałów budowlanych – a nawet drzwi – na miejscu, w sklepie. Można tu również wynająć sprzęt specjalistyczny, zaostrzyć łańcuch pilarki oraz wymienić butle gazowe. Dostępna jest usługa szycia firan i zasłon oraz obszywania wykładzin. Pomocą służą też zawsze doradcy – eksperci.

  OBI – oferty i promocje

  OBI wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego klienta, udostępniając wiele sposobów na dokonanie zakupów i proponując rozmaite promocje. Firma sprawdza ceny u konkurencji, aby zapewnić swoim klientom najlepsze okazje. Co miesiąc wydaje gazetkę informującą o obowiązującej ofercie i atrakcyjnych obniżkach. Obejmują one zwłaszcza artykuły sezonowe, przydatne w aktualnej porze roku. OBI wyprzedaje też końcówki serii w niskich cenach. Ponadto w sklepach dostępne są karty podarunkowe, które ucieszą niejednego majsterkowicza. I oczywiście można tu również kupować na raty.

  Zrobisz to z OBI!OBI
  -

  Gazetka OBI

  Reklama

  W aktualnej ofercie sieci OBI Zrobisz to z OBI! , która jest ważna w dniach 2024-07-10 - 2024-07-30 odkryjesz promocje na: Gres w cenie 39,99 zł taniej o 21%, Roleta w cenie 39,99 zł taniej o 28%, Farba akrylowa Śnieżka w cenie 74,99 zł taniej o 17%, Panele podłogowe w cenie 44,99 zł taniej o 31%, Farba lateksowa Dulux w cenie 209 zł taniej o 13%, Naświetlacz w cenie 179 zł taniej o 22%, Masa szpachlowa Knauf w cenie 62,99 zł, Zlew w cenie 289 zł taniej o 24%, Kompakt wc Mito w cenie 449 zł taniej o 20%, Skrzydło drzwiowe w cenie 279 zł taniej o 31% i inne

  OBI sklepy według miast

  OBI Warszawa(woj. mazowieckie)
  OBI Kraków(woj. małopolskie)
  OBI Poznań(woj. wielkopolskie)
  OBI Wrocław(woj. dolnośląskie)
  OBI Łódź(woj. łódzkie)
  OBI Gdańsk(woj. pomorskie)
  OBI Lublin(woj. lubelskie)
  OBI Katowice(woj. śląskie)
  OBI Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  OBI Częstochowa(woj. śląskie)
  OBI Rzeszów(woj. podkarpackie)
  OBI Kielce(woj. świętokrzyskie)
  OBI Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  OBI Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  OBI Radom(woj. mazowieckie)
  OBI Opole(woj. opolskie)

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów OBI?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów OBI można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy OBI publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, OBI publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci OBI?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci OBI jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci OBI w Polsce?

   Sieć OBI obecnie posiada 60 sklepów w Polsce. Sieć OBI stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy OBI?

   Godziny otwarcia sklepów OBI mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci OBI?

   Sklepy sieci OBI znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "OBI sklepy w Twojej okolicy"
  7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci OBI?

   W gazetkach sieci OBI zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Zrobisz to z OBI!" obowiązującej od 2024-07-10 do 2024-07-30 do są promocje na: Grill, Skrzydło drzwiowe, Panele podłogowe, Skrzydło drzwiowe Dre, Zlew, Gres
  Reklama