Wiesz o kuponach w Intermarche? Za każde zakupy aż 10 zł!

Intermarche zachęca do udziału w kuponobraniu. To nic innego jak akcja lojalnościowa, w której każde zakupy uprawniają do odebrania nagrody pieniężnej. Za jedynym razem uda się zdobyć nawet 20 zł. Trzeba jednak pamiętać o kilku szczegółach.

Intermarche rozdaje kupony.
źródło: Adobe Stock
Reklama

Kuponobranie w Intermarche

Intermarche odpowiada na pytanie, jak zdobyć więcej oszczędności. Proponuje zbieranie kuponów przy każdych zakupach w tej sieci. Na jednym paragonie mamy szanse aż na dwa, o łącznej wartości 20 zł. Wydane 100 zł to bonusowe 10 zł, a 200 zł to 20 zł. Taka promocja obowiązuje m.in. od 31 marca do 2 kwietnia.

Osoby robiące większe zakupy w Intermarche dość często, naprawdę mogą sporo zyskać. W końcu za zaoszczędzoną kwotę da się kupić m.in. masło osełkowe Sobik, 300 g (9,99 zł), Ptasie Mleczko (9,99 zł), żel pod prysznic Nivea (9,49 zł), czekoladę Nussbeisser (9,99 zł) i wiele innych produktów.

O całej akcji sieć informuje m.in. w swojej gazetce oraz na stronie internetowej. Tam poznać można też więcej szczegółów. Od jakiegoś czasu co tydzień klienci oszczędzają w ten sposób. Przykładowo 10 zł jest do zdobycia też już od 24 do 26. Wystarczy wydać 100 zł.

Czytaj także: Biedronka ogłasza kolejnych zwycięzców loterii mieszkaniowej [22 MARCA, PEŁNA LISTA]

Są haczyki w promocji Intermarche

Kupony, które otrzymują klienci podczas zakupów, nie są ważne bezterminowo. Okazuje się, że trzeba je wykorzystać w kolejnym tygodniu w stosunku do tego, w którym został wydany, czyli od poniedziałku do środy. Każdy aktualny będzie przez 3 dni. Aby nim zapłacić, trzeba okazać właściwy paragon przy kasie.

W praktyce wygląda to tak, że: kupony wydane między 24 a 26 marca wykorzystuje się pomiędzy 28-30 marca, te wydane między 31 a 2 kwietnia – między 4 a 6 kwietnia, a te otrzymane w terminie 7-9 kwietnia, można zrealizować między 11 a 13 kwietnia.

Trzeba wiedzieć jeszcze o jednym. Wykorzystanie kuponu możliwe jest tylko przy zakupach za minimum 50 zł, czyli jeśli zapłacimy mniej, kasjer nie naliczy nam zniżki. W wartość paragonu nie wliczają się alkohol i papierosy. Bon ważny jest też wyłącznie w jednym sklepie (tej placówce, która nam go wydała).

Akcja z kuponami nie jest jedyną, na której zaoszczędzimy

Co tydzień w Intermarche rabatami objęte są inne artykuły. Od 31 marca do 6 kwietnia klienci otrzymają 20% zniżki na pieczywa chrupkie marek Sonko i Dan Cake, przekąski dla psa od O’Canis, produkty do sprzątania Jan Niezbędny oraz maszynki do golenia Wilkinson. Nawet do 30% mniej wydamy z kolei na suche dodatki typu wiórki kokosowe, migdały czy mak od firmy Bouton d’Or.

Lubisz zakupy w tej sieci? Zachęcamy do sprawdzania gazetek promocyjnych na Ding.pl!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama