Reklama
Biedronka

Biedronka gazetki promocyjne

Ocena: 3.7 - 2227 głosów

Biedronka o sieci

Biedronka to największa i najpopularniejsza sieć supermarketów działająca na polskim rynku w segmencie detalicznym. Specjalizuje się w sprzedaży artykułów spożywczych i gospodarczych. Supermarkety to główny format sieci dyskontów Biedronka. Formuła nie została wybrana przypadkowo, ponieważ pozwala otwierać sklepy o różnej wielkości w miejscach dogodnych dla klientów. Sklepy Biedronka błyskawicznie odpowiadają na potrzeby klientów i oferują im szeroki wybór towarów w bardzo przystępnych cenach. Produkty w Biedronce są naprawdę dobrej jakości. Głowna oferta to różnorodne produkty mleczne i mięsne, warzywa, owoce, słodycze, półprodukty i inne produkty spożywcze od czołowych polskich i europejskich producentów. Ponadto sklepy Biedronka oferują dość szeroką gamę kosmetyków, chemii gospodarczej, artykułów higienicznych, tekstyliów, odzieży, artykułów dziecięcych, naczyń, drobnego AGD oraz wielu innych artykułów przemysłowych codziennego użytku.

Gazetki Biedronki

Ofertę sklepów możemy poznać śledząc gazetki promocyjne, dostępne w formie papierowej i online. Gazetka jest wydawana w kilku formułach. „inspiracje tygodniowe” to co tydzień aktualizowana gazeta z główną ofertą. Znajdziemy tam ceny na najpopularniejsze produkty w sklepie. W każdej z gazetek jest przepis przygotowany przez braci Kuroniów. Do dyspozycji klientów są też gazetki „akcji tematycznych”. Te wydawane są okazjonalnie – podczas świąt narodowych, rozgrywek sportowych, długim weekendem. Biedronka przygotowuje też gazetki, które koncertują się wokół produktów tematycznych. Mogą to być na przykład artykuły przemysłowe czy świąteczne. W sumie dostępnych jest od 4-10 gazetek promocyjnych, wydawanych pod marką Biedronki. Pojawiają się 4 gazetki w tygodniu - dwie dotyczą artykułów spożywczych, a dwie przemysłowych. Biedronka wydaje również gazetki okazjonalne, gdy zbliżają się święta.

Produkty własne Biedronki

Jednym z sekretów sukcesu Bedronki jest sprzedaż towarów wysokiej jakości po niskich cenach. Jest to znacznie ułatwione dzięki produktom wykonywanym na zamówienie przez detalistę lub sprzedawanym pod własnymi markami. Produkcja takich wyrobów musi przejść procedurę certyfikacji oraz regularne kontrole przez Jeronimo Martins Polska.

Brak kosztów pośrednictwa, dodatkowy marketing, a co za tym idzie znaczna redukcja kosztów logistycznych związanych z dystrybucją produktów przyczyniły się do tego, że ceny w Biedronce należą do najniższych w całym kraju. Biedronka produkuje bardzo szeroką gamę produktów pod własnymi markami. Oto niektóre z nich:

  • Kraina Wędlin Przyroda. Pod tą marką sprzedawane są naturalne produkty mięsne. Nie znajdziesz w nich fosforanów, konserwantów, sztucznych barwników czy glutaminianu sodu.
  • Marinero to marka produktów rybnych Biedronka. Wśród szerokiej gamy produktów można znaleźć śledzia, łososia i innych gatunków ryb. Jest dostępny jako filety pakowane próżniowo lub marynowane w oleju, lub w różnych sosach. Pod tą marką sprzedawane są również ryby wędzone na gorąco.
  • Kraft - produkty do zmywarek i pielęgnacyjne. Zapewniają doskonały efekt nawet w niskich temperaturach i bez wstępnego spłukiwania. Nowoczesna formuła i składniki aktywne zapewniają doskonałą czystość i połysk naczyń, a także chronią maszynę przed niekorzystnym działaniem twardej wody.
  • Asia style to zestaw świeżych produktów kuchni orientalnej, które można łatwo i szybko ugotować na patelni. Zwykle składają się ze świeżego mięsa, warzyw i pysznego sosu instant. Wszystkie składniki zawarte w opakowaniu są myte i krojone.
  • Oprócz tego jest jeszcze Smukee - produkty do dekoracji wnętrz w bardzo przystępnej cenie. Pod tą marką w sklepach Biedronka można kupić artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do domu, elementy oświetlenia oraz meble w stylu skandynawskim. Ładne i stylowe naczynia, termosy, środki czystości, różne lampy, stoły, tekstylia, ręczniki plażowe czy nawet małe radio i wiele więcej. Dada to markowa linia produktów dla niemowląt. Pieluszki Dada stały się niezwykle popularne ze względu na doskonałą jakość i niską cenę. Również w marketach Biedronka można znaleźć produkty pod innymi markami:
  • Queen to marka papieru toaletowego z Biedronki. Różne rodzaje tego produktu higienicznego mają od 2 do 4 warstw.
  • Tom & Rose to nowa marka wysokiej jakości i przystępnej cenowo odzieży dla mężczyzn, kobiet i dzieci z Bedronki.

Ponadto niektóre znane firmy wykonują specjalne wersje swoich produktów dla sieci sklepów. Na przykład tylko w sklepach Biedronka można znaleźć słynną Coca-Colę w 1,75 litrowej butelce.

Promocje, rabaty i program lojalnościowy w marketach Bedronka

Odwiedzając każdy sklep Biedronki w Polsce, zawsze można natknąć się na jakąś promocję. Najczęściej produkty promocyjne są wyeksponowane bezpośrednio w pudełkach na środku sklepu, aby ułatwić klientom dotarcie do niego i są dobrze „oznakowane” plakatami i znakami reklamowymi. Wśród różnorodnych ofert wyróżnia się zniżka na produkty marek własnych. Sieć handlowa stale prowadzi promocje w określonych kategoriach produktów spożywczych, AGD, sprzętu elektrycznego i wielu innych. Ponadto odbywają się regularne wyprzedaże sezonowe i świąteczne, podczas których szczególnie opłaca się kupować towary. O aktualnych promocjach i rabatach możesz dowiedzieć się na www.biedronka.pl lub przeglądając gazetki reklamowe.

Dla swoich stałych klientów sieć supermarketów Biedronka wprowadziła program lojalnościowy „Moja Biedronka na co dzień”. Aby skorzystać z programu, należy posiadać kartę Moja Biedronka i okazywać ją kasjerowi podczas zakupów w sklepach sieci. Jednocześnie na koncie osobistym gromadzą się punkty bonusowe, które można następnie wymienić na ciekawe nagrody lub zakupić określone towary ze znacznymi rabatami.

Biedronka online

Aktualnie Biedronka nie posiada własnego sklepu internetowego. Zawsze jednak możesz przejrzeć stronę w poszukiwaniu najnowszych ofert promocyjnych, zapoznać się z markowymi przepisami, poczytać o aktualizacjach produktów lub znaleźć najbliższy supermarket Bedronki. Klienci, którzy zarejestrują się w serwisie, będą mogli tworzyć i edytować własną listę zakupów, otrzymywać spersonalizowane oferty i rabaty. Dodatkowo profil możesz dostosować do swoich preferencji. Podobna funkcjonalność dostępna jest dla użytkowników aplikacji Twoja Biedronka, zaprojektowanej specjalnie dla posiadaczy tabletów i smartfonów. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play i App Store.

Biedronka dostępność sklepów

Biedronka podobnie jak inne sieci handlowe w Polsce wdrożyła usługi pocztowe, co pozwala otwierać sklepy także w niehandlowe niedziele. Obecnie testy nowej usługi są prowadzone w 240 lokalizacjach w całej Polsce, w tym w największych miastach. Cała sieć sklepów Biedronki to 3154 sklepów, które są zlokalizowane w ponad 1000 miejscowościach.

Sieć supermarketów Biedronka ma polskie korzenie, gdyż pierwszy sklep został otwarty w 1995 roku w Poznaniu. W 1997 roku sieć licząca nieco ponad dwieście sklepów została sprzedana portugalskiej grupie Jeronimo Martins. Od tego czasu stale i dynamicznie się rozwija. Głównymi kierunkami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości, oferowane na co dzień w niskich cenach. Stało się to podstawą dewizy sieci – „Codziennie niskie ceny”. Sieć Biedronka zatrudnia ponad 70 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Od lipca 2019 roku na giełdzie pojawiły się certyfikaty strukturyzowane wyemitowane przez Raiffeisen Centrobank. To baza dla certyfikatów Jeronimo Martins. Pozwala to inwestować w akcje spółki na rynkach strategicznych. Akcje spółki są notowane na giełdzie w Lizbonie, ale dzięki pojawieniu się certyfikatów, możliwa jest już inwestycja na Warszawskiej Giełdzie papierów Wartościowych.

Co można kupić w Biedronce na święta oraz na Sylwestra?

Biedronka jest uwielbianą siecią handlową w naszym kraju. Mamy do czynienia z produktami, które są nie tylko wysokiej jakości, ale także są dostępne w niskiej cenie. Co ciekawego oferuje nam Biedronka na święta oraz na sylwestra?

W Biedronce możemy kupić nie tylko artykuły spożywcze, które będą nam potrzebne do przygotowania kolacji wigilijnej, ale także prezenty dla najbliższych. Można kupić zabawki dla naszych milusińskich, książki, produkty z działu tekstylia, jak i liczne ozdoby świąteczne, które wprowadzą do naszego domu świąteczną atmosferę.

Oferta na Sylwestra także nas nie zawiedzie. Poza dużym wyborem alkoholu oraz przekąsek, znajdziemy także szeroką ofertę zimnych ogni i fajerwerków. Na pewno jest w czym wybierać.

W sklepach Biedronka znajdziemy mnóstwo artykułów objętych promocją. Skorzystajmy z ofert specjalnych i przygotujmy się do Wigilii oraz Sylwestra właśnie w Biedronce. Kolejny raz przekonamy się, że sklep ten nas nie zawiedzie.

Biedronka aktualne gazetki promocyjne

Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
26 wrz - 1 paź 2022
Gazetka Biedronka
Biedronka gotowa na jesień! Biedronka
19 wrz - 5 paź 2022
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
26 wrz - 8 paź 2022
Gazetka Biedronka

Biedronka sklepy w Twojej okolicy

Biedronka sklepy według miast

Biedronka Warszawa(woj. mazowieckie)
Biedronka Kraków(woj. małopolskie)
Biedronka Poznań(woj. wielkopolskie)
Biedronka Wrocław(woj. dolnośląskie)
Biedronka Łódź(woj. łódzkie)
Biedronka Gdańsk(woj. pomorskie)
Biedronka Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Biedronka Lublin(woj. lubelskie)
Biedronka Katowice(woj. śląskie)
Biedronka Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Białystok(woj. podlaskie)
Biedronka Częstochowa(woj. śląskie)
Biedronka Rzeszów(woj. podkarpackie)
Biedronka Gdynia(woj. pomorskie)
Biedronka Kielce(woj. świętokrzyskie)
Biedronka Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Biedronka Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Biedronka Gliwice(woj. śląskie)
Biedronka Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Radom(woj. mazowieckie)
Biedronka Opole(woj. opolskie)
Biedronka Sosnowiec(woj. śląskie)
Biedronka Rybnik(woj. śląskie)
Biedronka Płock(woj. mazowieckie)
Biedronka Bytom(woj. śląskie)
Biedronka Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Biedronka Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Biedronka Tarnów(woj. małopolskie)
Biedronka Zabrze(woj. śląskie)
Biedronka Tychy(woj. śląskie)
Biedronka Kalisz(woj. wielkopolskie)
Biedronka Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Biedronka Legnica(woj. dolnośląskie)
Biedronka Leszno(woj. wielkopolskie)
Biedronka Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Biedronka Ruda Śląska(woj. śląskie)
Biedronka Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Biedronka Ostrów Wielkopolski(woj. wielkopolskie)
Biedronka Siedlce(woj. mazowieckie)
Biedronka Piła(woj. wielkopolskie)
Biedronka Chorzów(woj. śląskie)
Biedronka Gniezno(woj. wielkopolskie)
Biedronka Słupsk(woj. pomorskie)
Biedronka Zamość(woj. lubelskie)
Biedronka Konin(woj. wielkopolskie)
Biedronka Lubin(woj. dolnośląskie)
Biedronka Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Krosno(woj. podkarpackie)
Biedronka Jaworzno(woj. śląskie)
Biedronka Głogów(woj. dolnośląskie)
Biedronka Suwałki(woj. podlaskie)
Biedronka Chełm(woj. lubelskie)
Biedronka Łomża(woj. podlaskie)
Biedronka Bełchatów(woj. łódzkie)
Biedronka Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Biedronka Piaseczno(woj. mazowieckie)
Biedronka Żory(woj. śląskie)
Biedronka Racibórz(woj. śląskie)
Biedronka Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Biedronka Nowy Targ(woj. małopolskie)
Biedronka Mielec(woj. podkarpackie)

Biedronka archiwalne gazetki - Biedronka zakończone promocje

Czas na toast z Biedronką!
Treści dla osób pełnoletnich
Biedronka
28 cze - 10 lip 2021
Gazetka Biedronka

W tej gazetce sieci Biedronka znajdowały się takie oferty: Mionetto, Marques De Borba

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.