Reklama
Niedziele handlowe

Niedziele i dni świąteczne z zakazem handlu

Wrzesień 2021
p
w
ś
c
p
s
n
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Niedziele handlowe w wrześniu 2021

Ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele i święta na terenie całego kraju z 2018 roku nie została zniesiona przez rząd. Z tego względu w 2021 r. podobnie jak w ubiegłym roku najpotrzebniejsze zakupy w marketach i centrach handlowych zrobimy tylko przez siedem niedziel. W tym miejscu trzeba podkreślić, że na razie nic nie wskazuje na to, żeby wrócił handel we wszystkie ostatnie niedziele miesiąca, który obowiązywał w 2019 r.

Niedziele handlowe w 2021 r.:

  • 31 stycznia
  • 28 marca
  • 25 kwietnia
  • 27 czerwca
  • 29 sierpnia
  • 12 grudnia
  • 19 grudnia

Na szczęście zakaz nie dotyczy małych sklepów osiedlowych pod warunkiem, że sprzedają w nich właściciele, ich rodzina lub pracownicy, którzy zostali zatrudnieni na podstawie umowy cywilnoprawnej. W niedziele niehandlowe powinny też być otwarte sklepy franczyzowe, do których zaliczają się m.in. Żabka, Delikatesy Centrum czy Carrefour Express. Zawsze możemy też kupić podstawowe produkty na stacjach benzynowych, które w znaczący sposób rozwinęły oferty z artykułami spożywczymi.

Reklama
Skarb w RossmannieRossmann
1 lip - 30 wrze 2021
Gazetka Rossmann
Makijażowe hity w Rossmann Rossmann
16 - 30 wrze 2021
Gazetka Rossmann
Super okazje w sklepie Biedronka!Biedronka
16 - 22 wrze 2021
Gazetka Biedronka
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
13 - 29 wrze 2021
Gazetka Biedronka
Kuchnie 2021 w CastoramaCastorama
21 cze - 31 gru 2021
Gazetka Castorama
Jeżeli zastanawiasz się czy 19 września jest niedziela handlowa, to koniecznie zapoznaj się z naszym krótkim artykułem. Informujemy w nim, czy w tym dniu będą mogły funkcjonować dyskonty, supermarkety i galerie handlowe. W tekście znajdziesz również najnowsze wieści dotyczące nowelizacji ustawy o zakazie handlu, nad którą pracują rządzący.
Wczoraj sejmowa komisja rozpatrująca projekt nowelizacji ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele zatwierdziła kilka znaczących zmian w dokumencie. Zanim jednak wejdą w życie najpierw musi je przegłosować sejm, a później senat. Oznacza to, że cały proces z pewnością się wydłuży i dyskonty oraz małe sklepy z usługami pocztowymi nadal będą mogły działać w każdy ostatni dzień tygodnia przynajmniej do końca roku.
Niedziele niehandlowe praktycznie stały się fikcją w związku z otwartymi sklepami Biedronka i innymi popularnymi dyskontami. W całej Polsce w ostatni dzień tygodnia funkcjonuje już ponad 400 placówek tej sieci, najwięcej zostało ich zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. W naszym tekście znajdziesz pełną listę adresów. Sprawdź koniecznie!
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.