• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego
Niedziele handlowe

Niedziele i dni świąteczne z zakazem handlu

Kwiecień 2020
p
w
ś
c
p
s
n
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Niedziele handlowe w kwietniu 2020

Jeszcze nie tak dawno handlowe były wszystkie niedziele, a co za tym idzie, zawsze można było udać się do sklepu, aby uzupełnić zapasy, których nam zabrakło. Od 2018 roku obowiązuje jednak ustawa, w myśl której w siódmym dniu tygodnia obowiązuje w całym kraju zakaz handlu. W 2019 roku sklepy czekały na nas ze swoją ofertą w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, jednak w roku 2020 zakaz handlu będzie jeszcze szerszy. W praktyce oznacza to, że w ciągu roku handel będzie się odbywał jedynie przez siedem niedziel.

Jeśli niedziela niehandlowa zastanie nas nieprzygotowanych, zawsze istnieje możliwość skorzystania ze zwolnionych z zakazu niewielkich sklepów osiedlowych. W takich placówkach jednak również nie może pracować każdy. W niedziele obsługiwać może nas jedynie właściciel sklepu i jego rodzina oraz ci pracownicy, którzy znaleźli zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną. W niedziele niehandlowe mogą być też otwarte sklepy franczyzowe – zarówno Delikatesy Centrum, jak i Żabka. Tu jednak nie ma przymusu, wszystko zależy więc od tego, czy franczyzobiorca uzna, że jest to konieczne. W niedziele i święta można też bez przeszkód odwiedzać stacje benzynowe, które już od dłuższego czasu poszerzają przygotowaną przez siebie ofertę spożywczą.

Gazetki wybrane dla Ciebie

Wiosna w Twoim domu z Black Red White Black Red White
4 mar - 8 kwi 2020
Gazetka Black Red White
Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Pomysły na wiosnę z Carrefour!Carrefour
17 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Carrefour - oferta świąteczna!Carrefour
31 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Prezenty na zajączka w CarrefourCarrefour
24 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Katalog Lidl!Lidl
6 - 11 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit

Superoferty z gazetek

Blog

Koronawirus jest teraz tematem numer jeden. Bądź na bieżąco z nami i aktualizuj wiedzę.
Motyw dinozaura stał się bardzo modny. Kolejny sklep wprowadza artykuł dla dzieci właśnie z tym motywem!
Wiosenne warzywa i owoce potrafią być wielką bombą witamin, dlatego nie może ich zabraknąć w codziennej diecie. Oczekiwanie na wiosnę przynosi senność, zmęczenie i brak energii. Świetnym rozwiązaniem są kolorowe dania i orzeźwiające soki! 

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge