• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Niedziele handlowe

Niedziele i dni świąteczne z zakazem handlu

Październik 2020
p
w
ś
c
p
s
n
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Niedziele handlowe w październiku 2020

Jeszcze nie tak dawno handlowe były wszystkie niedziele, a co za tym idzie, zawsze można było udać się do sklepu, aby uzupełnić zapasy, których nam zabrakło. Od 2018 roku obowiązuje jednak ustawa, w myśl której w siódmym dniu tygodnia obowiązuje w całym kraju zakaz handlu. W 2019 roku sklepy czekały na nas ze swoją ofertą w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, jednak w roku 2020 zakaz handlu będzie jeszcze szerszy. W praktyce oznacza to, że w ciągu roku handel będzie się odbywał jedynie przez siedem niedziel.

Jeśli niedziela niehandlowa zastanie nas nieprzygotowanych, zawsze istnieje możliwość skorzystania ze zwolnionych z zakazu niewielkich sklepów osiedlowych. W takich placówkach jednak również nie może pracować każdy. W niedziele obsługiwać może nas jedynie właściciel sklepu i jego rodzina oraz ci pracownicy, którzy znaleźli zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną. W niedziele niehandlowe mogą być też otwarte sklepy franczyzowe – zarówno Delikatesy Centrum, jak i Żabka. Tu jednak nie ma przymusu, wszystko zależy więc od tego, czy franczyzobiorca uzna, że jest to konieczne. W niedziele i święta można też bez przeszkód odwiedzać stacje benzynowe, które już od dłuższego czasu poszerzają przygotowaną przez siebie ofertę spożywczą.

Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Rossman - Mega! Przebija wszystkoRossmann
1 - 15 lis 2020
Gazetka Rossmann
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Chyba, każdy pamięta początek pandemii koronawirusa w Polsce, kiedy to Polacy masowo wyruszyli do sklepów. Czy tym razem czeka nas to samo?
Ostatnio Lidl szczycił się nowymi produktami. Jeden z produktów z deski serów okazał się wadliwy.
Polska sieć sklepów spożywczych Polomarket obchodzi 23 urodziny. Z tej okazji na klientów sklepu czekać będzie wiele wspaniałych atrakcji.

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge