Intermarche Super

Intermarche Super gazetki promocyjne: Zielona Góra

(pow. Zielona Góra, woj. Lubuskie)

  Ocena: 3.8 - 204 głosówTwoja ocena: 0.0

  Intermarche Super o sieci

  Francuska sieć supermarketów Intermarche jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie w naszym kraju otworzyło się i z powodzeniem działa ponad 230 supermarketów Intermarche, w których zakupy dokonują mieszkańcy Polski.

  Dobrze zaopatrzone sklepy

  Asortyment w supermarketach Intermarche w Polsce jest bogaty. To około 20 000 pozycji. Jednocześnie Intermarche oferuje duży wybór nie tylko żywności, ale także kosmetyków, chemii gospodarczej i produktów przemysłowych. Szczególnie popularne w Intermarche są świeże wypieki z własnej piekarni, mięso z własnej wędzarni, surowe mięso przerabiane przez profesjonalnego rzeźnika bezpośrednio w sklepach w celu zachowania jak największej świeżości, świeże warzywa i owoce, produkty BIO i EKO, a także doskonałe przysmaki i wino. Robiąc zakupy w supermarketach Intermarche, należy również zwrócić uwagę na produkty własne – są to certyfikowane towary wysokiej jakości, które można kupić w doskonałej cenie. Wiele z nich jest produkowanych we Francji i można je znaleźć tylko w supermarketach Intermarche.

  Supermarkety Intermarche w Polsce udostępniają również swoim klientom usługę Drive Intermarche, dzięki której możesz zamówić online wszystkie potrzebne towary i odebrać je w dogodnym dla siebie terminie.

  Nieco historii

  Intermarche to globalny holding pochodzenia francuskiego. Sklepy specjalizują się w produktach spożywczych, a także chemii gospodarczej, kosmetykach i innych towarach. Na tle konkurencji wyróżnia je:

  • Świeże pieczywo i inne wypieki.
  • Przysmaki mięsne z własnej wędzarni.
  • Świeże mięso, krojone przez własnych rzeźników bezpośrednio w sklepach.

  Sklepy Intermarche są różnorodne - od gigantycznych hipermarketów i supermarketów po małe całodobowe outlety klasy ekonomicznej. Sieć aktywnie angażuje się w życie publiczne, m.in. współfinansuje budowę placów zabaw na terenach, na których znajdują się jej sklepy.

  Intermarche to europejska sieć supermarketów spożywczych i przemysłowych zarządzana przez grupę firm Les Mousquetaires. Sieć zorganizowana jest jako spółdzielnia zakupowa pod jednym szyldem, pod marką Intermarche należącą do prywatnej firmy ITM Entreprises (posiada również duży udział w Intercontessa, która jest właścicielem 77% operatora detalicznego Spar). Dziś sklepy Intermarche znajdują się w 8 krajach: Francji, Polsce, Belgii, Hiszpanii, Portugalii i na Bałkanach. Obroty sieci w 2008 roku wyniosły 34,8 mld euro, dziś firma zatrudnia około 130,00 osób. Hasłem reklamowym sieci Intermarche jest: „Intermarche – kochasz zakupy” oraz „Intermarche – tanio i świeżo”.

  Sieć powstawała w roku 1969. Jean-Pierre Le Roche zjednoczył 75 niezależnych handlowców, tworząc stowarzyszenie EX, które później przemianowano na Intermarche. Tak narodziła się grupa Les Mousquetaires. Założyciele otwierają pierwszy sklep sadowniczy Bricomarche i deklarują jedną ze swoich najważniejszych zasad – „jedna osoba, jeden zespół”. Pojawiają się dwie nowe firmy: Stationmarche (we Francji przemianowana na Veti w marcu 2006) i Ecomarche. W 1997 nastąpiło otwarcie pierwszego Intermarche w Polsce. Jednocześnie właściciele firmy wzmacniają swój potencjał handlowy, nawiązując partnerstwa z innymi grupami handlowymi - Rona (Quebec, Kanada), kanadyjskim liderem rynku towarów przemysłowych i SPAR AG (Niemcy).

  Główne zasady firmy

  Intermarche wie, jak ważna jest cena. Zdając sobie sprawę z ich znaczenia w życiu konsumenta, kierownictwo Intermarche regularnie podejmuje działania mające na celu zagwarantowanie klientowi możliwości dokonania zakupu po możliwie najniższych cenach. Dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu Intermarche zapewnia codzienne dostawy świeżych produktów do swoich sklepów. Przestronna powierzchnia sprzedażowa, stała komunikacja z klientem oraz szeroka oferta asortymentowa pozwalają na dokonywanie opłacalnych i komfortowych zakupów.

  Promocje i rabaty w supermarketach Intermarche w Polsce

  W supermarketach Intermarché w Polsce klientom stale oferowane są rabaty i promocje na określone rodzaje towarów. Klienci zapraszani są do wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach z cennymi nagrodami oraz w wyprzedażach, gdzie towar sprzedaje się po znacznie obniżonej cenie. Aby klienci byli świadomi rabatów i atrakcyjnych ofert w supermarketach Intermarche, sklepy wydają specjalne gazetki reklamowe z listą wszystkich promocji.

  Co tydzień supermarket wydaje nową gazetę, w której znajdują się wszystkie towary, na które w tym tygodniu w Intermarche będą obowiązywać promocje i rabaty. Z reguły w gazetach Intermarche prezentowany jest wizerunek i nazwa produktu wraz z jego standardową ceną, a obok jest cena promocyjna. Pozwala to zrozumieć, ile można na tym produkcie zaoszczędzić. Oferta obejmuje różne kategorie artykułów spożywczych, domowych, sezonowych, a także dla dzieci i zwierząt domowych. Jeżeli z przyczyn technicznych podane w niej informacje są nieaktualne, aktualny katalog można obejrzeć na oficjalnej stronie Intermarche. Są to rabaty na konkretne produkty oraz wyprzedaże całych kategorii, marek lub linii produktowych. Oprócz stałych promocji sieć przyciąga również kupujących stałymi programami lojalnościowymi.

  Wakacje z Intermarche Intermarche Super
  -

  Gazetka Intermarche Super

  Poczuj lato z Intermarche! Intermarche Super
  -

  Gazetka Intermarche Super

  Ceny wow z kartą w Intermarche! Intermarche Super
  -

  Gazetka Intermarche Super

  Reklama

  Intermarche Super sklepy według miast

  Intermarche Super Poznań(woj. wielkopolskie)
  Intermarche Super Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Intermarche Super Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Intermarche Super Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  Intermarche Super Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  Intermarche Super Bytom(woj. śląskie)
  Intermarche Super Legnica(woj. dolnośląskie)
  Intermarche Super Leszno(woj. wielkopolskie)
  Intermarche Super Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Intermarche Super Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)

  Intermarche Super dalej o sieci

  Intermarche - asortyment

  Sklepy Intermarche to sieć marketów spożywczych, która od zawsze stawia sobie jedynie jeden cel. Sklepy Intermarche chcą dostarczać swoim klientom jedynie wszystko to, co jest najwyższej jakości i wyjątkowo zdrowe. Wobec tego w asortymencie sklepów Intermarche znajdziemy:

  • codziennie świeże i wyjątkowo chrupiące pieczywo - zarówno chleb jak i bułki;

  • codziennie świeże mięso, które idealnie sprawdzi się do przygotowania przepysznego obiadu;

  • codziennie świeży nabiał - w nim mleka, śmietany, jogurty, sery, serki żółte i kanapkowe;

  • przekąski - zarówno słodki jak i słone;

  • napoje - gazowane i soki;

  • alkohole ze świata;

  • dział chemii gospodarczej.

  Jak więc widać, z Intermarche znajdziemy dosłownie wszystko, z Intermarche promocje pozwolą nam dodatkowo na takich zakupach sporo zaoszczędzić.

  Intermarche - gazetka

  Sklep Intermarche doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie każdy z nas chce zaoszczędzić. Z tego też powodu promocje w Intermarche są już na porządku dziennym. Sklep ten dba o to, by regularnie publikować swoją gazetkę- zarówno tę w formie papierowe jak i tę, w formie elektronicznej i dostarczać ją do swoich klientów. Gazetka Intermarche pozwoli nam nie tylko rozsądnie i oszczędnie zaplanować swoje zakupy, ale co najważniejsze pozwoli nam ona na to, by zawsze być na bieżąco z najświeższymi promocjami i aktualnymi ofertami specjalnymi jakie tylko pojawiły się w Intermarche. 

  Intermarche - godziny otwarcia

  Sklepy Intermarche i ich godziny otwarcia zostały ustalone w ten sposób, by dosłownie każdy mógł zrobić w nim zakupy dokładnie wtedy, kiedy mu to najbardziej odpowiada. Wobec tego sklepy Intermarche czekają na swoich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00. W niedziele i soboty zaś w godzinach od 9:00 do 19:00.

  Reklama