Reklama
Carrefour

Carrefour gazetki promocyjne

Ocena: 4.5 - 188 głosów

Carrefour o sieci

Sieć sklepów Carrefour działa na polskim rynku od 1997 roku. Rodzimym krajem tych sklepów jest jednak Francja, w której to w 1960 roku powstały pierwsze punkty. Obecnie Carrefour działa aż na 4 kontynentach i w 30 krajach. Wśród nich można wymienić między innymi Turcję, Tajwan, Słowację, Chiny, Brazylię, Włochy, Argentynę, Belgię czy też Hiszpanię. Ogółem na całym świecie działa ponad 12 tysięcy sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Każdego dnia robi w nich zakupu blisko 30 mln klientów. Wszystko to obsługuje 325 tysięcy pracowników, współpracujących z bogatą siatką dostawców - 21 tysięcy.

W Polsce na dzień dzisiejszy marka ta posiada aż 900 sklepów, które działają w 6 formatach. Są to hipermarkety, supermarkety, mniejsze sklepu hurtowo-dyskontowe, sklepu osiedlowe, sklepy specjalistyczne oraz dobrze prosperujący sklep internetowy. Oczywiście marka ta prócz typowych sklepów oferuje również swoje usługi w zakresie tankowania - własną sieć stacji paliw, działającą na terenie całego kraju.

Jakie produkty można znaleźć w sklepach Carrefour?

Oferta sklepów Carrefour jest bardzo różnorodna. W sklepach oferowane są zarówno lokalne produkty, jak i produkty marek własnych i tych pochodzących z całego świata. Każdy klient może znaleźć tam coś dedykowanego dla siebie. Pełna oferta to: produkty spożywcze, napoje i alkohole, produkty świeże, tekstylia, artykuły sezonowe, produkty przemysłowe, zabawki, artykuły sportowe, produkty kosmetyczne i perfumy oraz artykuły RTV/AGD. Oferta obejmuje aż ponad 3500 tysiąca najróżniejszych artykułów, które mają doskonałą cenę w relacji do swojej jakości.

Prócz standardowych produktów czy też lokalnych specjałów, Carrefour oferuje również towary marek premium. Wśród nich można wymienić takie marki jak: Terre d’Italia, Reflets de France czy też De Nuestra Tierra. Niektóre z tych produktów pochodzą również z Wędzarni Carrefour, oferującej najwyższej jakości smakołyki w tym zakresie. Bogaty jest również asortyment pod względem towarów bezglutenowych oraz tych pochodzących z upraw ekologicznych.

Nagrody i wyróżnienia przyznane marce Carrefour

W 2006 roku marka Carrefour otrzymała swoje pierwsze nagrody na terenie Polski. Oczywiście przez szereg lat działalności przyznawanych ich było wiele, a wśród najważniejszych można wymienić między innymi: Superbrands, CEE Retail Real Estate Award, Marka Wysokiej Reputacji, Łodołamacze 2013, Nagroda im. Jacka Kuronia, Najlepsza Sieć Supermarketów, Dobroczyńca Roku 2017, Innowator Rynku Spożywczego, BLIX AWARDS - wybór konsumentów.

Jakie usługi dodatkowe świadczy marka Carrefour?

Marka Carrefour to nie tylko i wyłącznie sklepy z artykułami żywnościowymi, ale również wiele innych. Carrefour działa między innymi jako stacja paliw. Prócz tego świadczy również usługi finansowe, jak i niefinansowe. Wśród takich usług dodatkowych jest między innymi karta kredytowa Carrefour Mastercard, pożyczki gotówkowe, płatność rachunków w kasach, możliwość realizowania zakupów na raty, a także korzystanie z bankomatów i wpłatomatów. Możliwe jest korzystanie również z usługi dynamicznego przeliczania walut.

Programy lojalnościowe oraz zniżkowe dla klientów

W sklepach marki Carrefour można korzystać również z licznych zniżek oraz programów lojalnościowych. Takim programem jest przede wszystkim aplikacja mobilna Mój Carrefour. Dzięki niej można korzystać nawet z rabatów sięgających - 50%, robiąc zakupy w hipermarketach oraz supermarketach. W aplikacji można również zarejestrować kartę Rodzinka, kartę Dużej Rodziny oraz kartę Seniora i dodatkowo korzystać z benefitów, które wynikają z jej posiadania. Jakich? Karta Dużej Rodziny uprawnia do 10% zniżki na całe zakupy, niezależnie od ich wartości czy też dnia. Z Kartą Seniora można natomiast dokonywać zakupów z taką samą zniżką, ale jedynie we wtorki. Warunkiem jest również to, że muszą być to zakupy w hipermarketach lub też w supermarketach. W aplikacji dostępne są dodatkowe funkcje takie jak chociażby personalizowane kupony zniżkowe, czytnik cen, lokalizacja najbliższych sklepów Carrefour, dostęp do najświeższych gazetek promocyjnych itp. Z kartą Rodzinka tańsze zakupy może robić natomiast każdy. Na owej karcie zbiera się punktu lojalnościowe, które później automatycznie wymieniane są na kupony rabatowe w wysokości 10 złotych.

Carrefour wydał również swoją własną książkę kucharsko-lifestylową, której tytuł brzmi: Z miłości do smaku. Znajdują się tam liczne przepisy kulinarne, ale również wiele cennych informacji na temat zdrowego odżywiania. Prócz tego można natrafić też na ciekawostki kulturowe, porady kulinarne, opisy najwyższej jakości składników itp.

Współpraca z wieloma dostawcami

Sieć sklepów Carrefour działa w oparciu o bliskie relacje z wieloma dostawcami, dzięki którym na półki trafiają również świeże i regionalne produkty. Jednym z głównych celów tej sieci, jest ciągłe rozwijanie i zacieśnianie tych relacji. Aby tego dokonać, organizowane są regularnie różnego rodzaju wydarzenia, programy oraz targi, na których są omawiane między innymi najbliższe cele. Jest to również świetna możliwość na nawiązanie dialogu i do wymiany wzajemnych doświadczeń. Marka cały czas stara się usprawniać również swoje usługi informatyczne, wymianę informacji itp.

Carrefour aktualne gazetki promocyjne

Carrefour - letnie klimaty i wakacyjne toasty
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
2 - 28 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour - smacznie, letnio i zdrowoCarrefour
2 - 13 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour - wielki wybór cenionych marekCarrefour
2 - 13 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour - wielkie otwarcie w Bielanach Wroclawskich!Carrefour
10 - 13 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour - szkoła bycia sobą!Carrefour
9 - 20 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour Tarnów - szalona piątka!Carrefour
2 - 13 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour Suwałki- szalona piątka!Carrefour
2 - 13 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour - targ świeżościCarrefour
9 - 12 sie 2022
Gazetka Carrefour
Carrefour lato ma smak Prosecco
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
2 - 28 sie 2022
Gazetka Carrefour

Także w innej gazetce sieci Carrefour Carrefour Tarnów - szalona piątka! w czasie 2022-08-02 - 2022-08-13 możliwość na tanie zakupy: Zott Jogobella Jogurt owocowy Exotic 150 g w cenie 1,05 zł taniej o 25%, Halls Cukierki o smaku łagodnej mięty 33,5 g w cenie 1,33 zł taniej o 34%, Sidolux Uniwersalny Płyn do mycia kwiat orchidei 1 l w cenie 6,99 zł taniej o 16%, Kiełbasa Dubimex w cenie 1,99 zł, Przecier pomidorowy Carrefour w cenie 2,49 zł, Piątnica Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g w cenie 2,79 zł, Oranżada Hellena w cenie 2,99 zł, Mlekpol Mazurski Smak Twaróg tłusty 275 g w cenie 3,99 zł, Heinz Greek Style Sos czosnkowy 230 g w cenie 5,49 zł, Sierpc Ser królewski 150 g w cenie 5,59 zł i inne.

W ofercie handlowej sieci Carrefour Carrefour Suwałki- szalona piątka! ważnej od 2022-08-02 - 2022-08-13 możesz znaleźć takie super oferty: Łaciaty Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy 250 ml w cenie 2,49 zł, Piątnica Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g w cenie 2,79 zł, Zestaw długopisów w cenie 5,99 zł, Milka Krem z orzechami laskowymi 350 g w cenie 9,99 zł, Morliny Kiełbasa śląska z kurczaka 0,5 kg w cenie 12,99 zł, Jacobs Velvet Kawa rozpuszczalna 200 g w cenie 19,99 zł, Plecak w cenie 89,99 zł, Biurko w cenie 179,00 zł i inne.

W innej w gazetce Carrefour Carrefour - wielki wybór cenionych marek w czasie 2022-08-02 - 2022-08-13 znajduje się atrakcyjny artykuł: Kaszanka Pekpol w cenie 1,29 zł, Activia Jogurt jagoda 120 g w cenie 1,85 zł, Président Twaróg Delikatny naturalny 150 g w cenie 2,59 zł, E. Wedel Chałwa królewska z orzechami 50 g w cenie 2,59 zł, Milko Jogurt pitny naturalny 330 ml w cenie 3,29 zł, Schab Duda w cenie 3,54 zł, Bakalie Helio w cenie 4,49 zł, BoboVita Kaszka ryżowa malina po 4. miesiącu 180 g w cenie 5,59 zł, belVita Breakfast Ciastka zbożowe z owocami leśnymi 300 g w cenie 5,69 zł, Herbata Big-Active w cenie 6,99 zł i inne.

Carrefour sklepy w Twojej okolicy

Carrefour sklepy według miast

Carrefour Warszawa(woj. mazowieckie)
Carrefour Kraków(woj. małopolskie)
Carrefour Poznań(woj. wielkopolskie)
Carrefour Wrocław(woj. dolnośląskie)
Carrefour Łódź(woj. łódzkie)
Carrefour Gdańsk(woj. pomorskie)
Carrefour Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Carrefour Lublin(woj. lubelskie)
Carrefour Katowice(woj. śląskie)
Carrefour Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Białystok(woj. podlaskie)
Carrefour Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Carrefour Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Carrefour Gliwice(woj. śląskie)
Carrefour Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Sosnowiec(woj. śląskie)
Carrefour Rybnik(woj. śląskie)
Carrefour Bytom(woj. śląskie)
Carrefour Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Carrefour Tarnów(woj. małopolskie)
Carrefour Kalisz(woj. wielkopolskie)
Carrefour Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Carrefour Legnica(woj. dolnośląskie)
Carrefour Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Chorzów(woj. śląskie)
Carrefour Piła(woj. wielkopolskie)
Carrefour Gniezno(woj. wielkopolskie)
Carrefour Zamość(woj. lubelskie)
Carrefour Konin(woj. wielkopolskie)
Carrefour Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Krosno(woj. podkarpackie)
Carrefour Jaworzno(woj. śląskie)
Carrefour Suwałki(woj. podlaskie)
Carrefour Głogów(woj. dolnośląskie)
Carrefour Chełm(woj. lubelskie)
Carrefour Bełchatów(woj. łódzkie)
Carrefour Tczew(woj. pomorskie)
Carrefour Dębica(woj. podkarpackie)
Carrefour Oświęcim(woj. małopolskie)
Carrefour Sieradz(woj. łódzkie)
Carrefour Pabianice(woj. łódzkie)
Carrefour Bolesławiec(woj. dolnośląskie)
Carrefour Kutno(woj. łódzkie)
Carrefour Zgorzelec(woj. dolnośląskie)
Carrefour Puławy(woj. lubelskie)
Carrefour Wołomin(woj. mazowieckie)
Carrefour Mława(woj. mazowieckie)
Carrefour Chojnice(woj. pomorskie)
Carrefour Kłodzko(woj. dolnośląskie)
Carrefour Olkusz(woj. małopolskie)
Carrefour Kwidzyn(woj. pomorskie)
Carrefour Radomsko(woj. łódzkie)
Carrefour Sochaczew(woj. mazowieckie)
Carrefour Bielany Wrocławskie(woj. dolnośląskie)
Carrefour Zawada(woj. opolskie)
Carrefour Stojadła(woj. mazowieckie)

Carrefour archiwalne gazetki - Carrefour zakończone promocje

Poczuj moc w Carrefour Carrefour
19 - 31 lip 2022
Gazetka Carrefour
Carrefourowa zyskoteka Carrefour
19 - 30 lip 2022
Gazetka Carrefour

W archiwalnej gazetce sieci handlowej sieci Carrefour Carrefourowa zyskoteka ważnej od 2022-07-19 - 2022-07-30 znajduje się atrakcyjny towar: Kapelusz w cenie 12,99 zł taniej o 24%, Czapka męska Jordan w cenie 24,99 zł taniej o 17%, Bluzka damska w cenie 19,99 zł taniej o 21%, Szorty dziecięce w cenie 13,99 zł taniej o 31%, Klapki męskie w cenie 12,99 zł taniej o 36%, Bezrękawnik męski TEX w cenie 10,99 zł taniej o 46%, Trampki damskie w cenie 29,99 zł taniej o 26%, Bezrękawnik męski TEX w cenie 13,99 zł taniej o 45%, Koszulka dziecięca w cenie 11,99 zł, Bermudy w cenie 14,99 zł i inne.

Świeże produkty w Carrefour Carrefour
5 - 11 lip 2022
Gazetka Carrefour

W archiwalnej gazetce sieci Carrefour Świeże produkty w Carrefour ukazującej się w 2022-07-05 - 2022-07-11 znajduje się ciekawy asortyment: Ciastko z czekoladą Carrefour w cenie 1,49 zł, Croissant Carrefour w cenie 1,79 zł, Donut E. Wedel w cenie 2,99 zł, Muffiny E. Wedel w cenie 3,99 zł, Polędwice z dorsza Carrefour w cenie 4,69 zł, Pomidory Carrefour w cenie 4,99 zł, Banany Carrefour w cenie 4,99 zł, Chrupki Bakal w cenie 5,39 zł, Łosoś wędzony Suempol w cenie 6,00 zł, Mięso mielone Carrefour w cenie 7,49 zł i inne.

Carrefour - wakacje, słońce i pyszny nastrójCarrefour
28 cze - 2 lip 2022
Gazetka Carrefour

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Carrefour Carrefour - wakacje, słońce i pyszny nastrój w okresie 2022-06-28 - 2022-07-02 możliwość tanich zakupów Figi damskie w cenie 5,00 zł taniej o 38%, T-shirt damski w cenie 10,00 zł taniej o 42%, Klapki basenowe w cenie 12,00 zł taniej o 40%, Klapki damskie w cenie 17,00 zł taniej o 32%, T-shirt dziecięcy TEX w cenie 8,00 zł, Klapki w cenie 15,00 zł taniej o 40%, T-shirt męski TEX w cenie 20,00 zł taniej o 34%, Szorty dziecięce TEX w cenie 25,00 zł taniej o 29%, T-shirt dziecięcy w cenie 18,00 zł taniej o 40%, Sukienka dziecięca TEX w cenie 18,00 zł taniej o 40% i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.