Reklama
Carrefour

Carrefour gazetki promocyjne

Ocena: 4.6 - 159 głosów

O sieci Carrefour

Sieć sklepów Carrefour działa na polskim rynku od 1997 roku. Rodzimym krajem tych sklepów jest jednak Francja, w której to w 1960 roku powstały pierwsze punkty. Obecnie Carrefour działa aż na 4 kontynentach i w 30 krajach. Wśród nich można wymienić między innymi Turcję, Tajwan, Słowację, Chiny, Brazylię, Włochy, Argentynę, Belgię czy też Hiszpanię. Ogółem na całym świecie działa ponad 12 tysięcy sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Każdego dnia robi w nich zakupu blisko 30 mln klientów. Wszystko to obsługuje 325 tysięcy pracowników, współpracujących z bogatą siatką dostawców - 21 tysięcy.

W Polsce na dzień dzisiejszy marka ta posiada aż 900 sklepów, które działają w 6 formatach. Są to hipermarkety, supermarkety, mniejsze sklepu hurtowo-dyskontowe, sklepu osiedlowe, sklepy specjalistyczne oraz dobrze prosperujący sklep internetowy. Oczywiście marka ta prócz typowych sklepów oferuje również swoje usługi w zakresie tankowania - własną sieć stacji paliw, działającą na terenie całego kraju.

Jakie produkty można znaleźć w sklepach Carrefour?

Oferta sklepów Carrefour jest bardzo różnorodna. W sklepach oferowane są zarówno lokalne produkty, jak i produkty marek własnych i tych pochodzących z całego świata. Każdy klient może znaleźć tam coś dedykowanego dla siebie. Pełna oferta to: produkty spożywcze, napoje i alkohole, produkty świeże, tekstylia, artykuły sezonowe, produkty przemysłowe, zabawki, artykuły sportowe, produkty kosmetyczne i perfumy oraz artykuły RTV/AGD. Oferta obejmuje aż ponad 3500 tysiąca najróżniejszych artykułów, które mają doskonałą cenę w relacji do swojej jakości.

Prócz standardowych produktów czy też lokalnych specjałów, Carrefour oferuje również towary marek premium. Wśród nich można wymienić takie marki jak: Terre d’Italia, Reflets de France czy też De Nuestra Tierra. Niektóre z tych produktów pochodzą również z Wędzarni Carrefour, oferującej najwyższej jakości smakołyki w tym zakresie. Bogaty jest również asortyment pod względem towarów bezglutenowych oraz tych pochodzących z upraw ekologicznych.

Nagrody i wyróżnienia przyznane marce Carrefour

W 2006 roku marka Carrefour otrzymała swoje pierwsze nagrody na terenie Polski. Oczywiście przez szereg lat działalności przyznawanych ich było wiele, a wśród najważniejszych można wymienić między innymi: Superbrands, CEE Retail Real Estate Award, Marka Wysokiej Reputacji, Łodołamacze 2013, Nagroda im. Jacka Kuronia, Najlepsza Sieć Supermarketów, Dobroczyńca Roku 2017, Innowator Rynku Spożywczego, BLIX AWARDS - wybór konsumentów.

Jakie usługi dodatkowe świadczy marka Carrefour?

Marka Carrefour to nie tylko i wyłącznie sklepy z artykułami żywnościowymi, ale również wiele innych. Carrefour działa między innymi jako stacja paliw. Prócz tego świadczy również usługi finansowe, jak i niefinansowe. Wśród takich usług dodatkowych jest między innymi karta kredytowa Carrefour Mastercard, pożyczki gotówkowe, płatność rachunków w kasach, możliwość realizowania zakupów na raty, a także korzystanie z bankomatów i wpłatomatów. Możliwe jest korzystanie również z usługi dynamicznego przeliczania walut.

Programy lojalnościowe oraz zniżkowe dla klientów

W sklepach marki Carrefour można korzystać również z licznych zniżek oraz programów lojalnościowych. Takim programem jest przede wszystkim aplikacja mobilna Mój Carrefour. Dzięki niej można korzystać nawet z rabatów sięgających - 50%, robiąc zakupy w hipermarketach oraz supermarketach. W aplikacji można również zarejestrować kartę Rodzinka, kartę Dużej Rodziny oraz kartę Seniora i dodatkowo korzystać z benefitów, które wynikają z jej posiadania. Jakich? Karta Dużej Rodziny uprawnia do 10% zniżki na całe zakupy, niezależnie od ich wartości czy też dnia. Z Kartą Seniora można natomiast dokonywać zakupów z taką samą zniżką, ale jedynie we wtorki. Warunkiem jest również to, że muszą być to zakupy w hipermarketach lub też w supermarketach. W aplikacji dostępne są dodatkowe funkcje takie jak chociażby personalizowane kupony zniżkowe, czytnik cen, lokalizacja najbliższych sklepów Carrefour, dostęp do najświeższych gazetek promocyjnych itp. Z kartą Rodzinka tańsze zakupy może robić natomiast każdy. Na owej karcie zbiera się punktu lojalnościowe, które później automatycznie wymieniane są na kupony rabatowe w wysokości 10 złotych.

Carrefour wydał również swoją własną książkę kucharsko-lifestylową, której tytuł brzmi: Z miłości do smaku. Znajdują się tam liczne przepisy kulinarne, ale również wiele cennych informacji na temat zdrowego odżywiania. Prócz tego można natrafić też na ciekawostki kulturowe, porady kulinarne, opisy najwyższej jakości składników itp.

Współpraca z wieloma dostawcami

Sieć sklepów Carrefour działa w oparciu o bliskie relacje z wieloma dostawcami, dzięki którym na półki trafiają również świeże i regionalne produkty. Jednym z głównych celów tej sieci, jest ciągłe rozwijanie i zacieśnianie tych relacji. Aby tego dokonać, organizowane są regularnie różnego rodzaju wydarzenia, programy oraz targi, na których są omawiane między innymi najbliższe cele. Jest to również świetna możliwość na nawiązanie dialogu i do wymiany wzajemnych doświadczeń. Marka cały czas stara się usprawniać również swoje usługi informatyczne, wymianę informacji itp.

Aktualne gazetki promocyjne Carrefour

Carrefour - dla każdego coś wymarzonegoCarrefour
9 - 28 lis 2021
Gazetka Carrefour
Upominki w dobrym smaku w Carrefour
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
23 lis - 24 gru 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - okazje listopadaCarrefour
2 - 30 lis 2021
Gazetka Carrefour
Coś świątecznego w Carrefour Carrefour
23 lis - 12 gru 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - dla każdego coś wymarzonegoCarrefour
2 - 28 lis 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - odświętne smaki i aromaty
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
2 lis - 31 gru 2021
Gazetka Carrefour
Black Friday w Carrefour Carrefour
23 lis - 5 gru 2021
Gazetka Carrefour
Urodziny w Carrefour SzczecinCarrefour
23 - 28 lis 2021
Gazetka Carrefour
Nowe oblicze CarrefourWarszawaCarrefour
23 - 28 lis 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - okazje grudniaCarrefour
1 - 31 gru 2021
Gazetka Carrefour
Targ świeżości Carrefour Carrefour
23 - 29 lis 2021
Gazetka Carrefour
Nowe oblicze Carrefour ŁódźCarrefour
23 - 28 lis 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - dla każdego coś wymarzonegoCarrefour
30 lis - 24 gru 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - okazje by kupować taniej!Carrefour
1 - 6 gru 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - targ swieżościCarrefour
30 lis - 6 gru 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - modne prezenty na Mikołajki!Carrefour
30 lis - 12 gru 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - zabawkiCarrefour
30 lis - 24 gru 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - magia aromatu na święta!Carrefour
23 lis - 4 gru 2021
Gazetka Carrefour

W ofercie handlowej sieci Carrefour Carrefour - dla każdego coś wymarzonego ważnej od 2021-11-09 - 2021-11-28 Ding poleca: Kula śnieżna w cenie 6,99 zł, Figurka w cenie 14,99 zł, Świecznik w cenie 19,99 zł, Kubek z pokrywką w cenie 39,99 zł, Lampki choinkowe w cenie 49,99 zł, Odkurzacz w cenie 199,00 zł i inne.

Także w innej gazetce sieci Carrefour Carrefour - okazje listopada w dniach 2021-11-02 - 2021-11-30 możesz znaleźć takie super oferty: Śmietanka Mlekovita w cenie 2,79 zł, Kawior Nickal w cenie 10,89 zł, Twaróg Łowicz w cenie 3,95 zł, Ser Hochland w cenie 3,99 zł, Warzywa na patelnie Hortex w cenie 4,69 zł, Tuńczyk Graal w cenie 5,79 zł, Dżem Łowicz w cenie 5,89 zł, Parówki Sokołów w cenie 6,49 zł, Jajka Mizgier w cenie 11,99 zł, Oliwa z oliwek Monini w cenie 22,99 zł i inne.

W kolejnej ofercie handlowej sieci Carrefour Carrefour - dla każdego coś wymarzonego w okresie 2021-11-02 - 2021-11-28 okazja tanich zakupów: Zestaw plastyczny Maped w cenie 49,99 zł, Klocki LEGO w cenie 59,99 zł, Klocki LEGO w cenie 74,99 zł, Kucyk My Little Pony w cenie 119,00 zł, Gra planszowa Cluedo w cenie 119,00 zł, Lalka z akcesoriami Barbie w cenie 129,00 zł, Pluszak w cenie 139,00 zł, Pluszak Vtech w cenie 159,00 zł, Domek dla lalek w cenie 199,00 zł i inne.

Aktualna gazetka sieci Carrefour

Sklepy Carrefour w Twojej okolicy

Sklepy Carrefour według miast

Aktualne gazetki Carrefour w pdf

Archiwalne gazetki Carrefour - zakończone promocje Carrefour

Targ Świeżości - Carrefour Carrefour
16 - 22 lis 2021
Gazetka Carrefour

W tej gazetce sieci Carrefour znajdowały się takie oferty: pieczywo i ciasta, ziemniaki, Ami, krokiety, karol, Nowel

Carrefour - targ świeżościCarrefour
9 - 15 lis 2021
Gazetka Carrefour

W archiwalnej ofercie sieci Carrefour Carrefour - targ świeżości w okresie 2021-11-09 - 2021-11-15 znajduje się atrakcyjny towar: Sałata Fit&Easy w cenie 4,99 zł, Grejpfrut w cenie 5,99 zł, Łopatka wieprzowa w cenie 8,99 zł, Gęś w cenie 9,99 zł, Filet z indyka w cenie 13,99 zł i inne.

Carrefour - ceny niskie jak dawniejCarrefour
9 - 21 lis 2021
Gazetka Carrefour

W tej gazetce sieci Carrefour znajdowały się takie oferty: mop płaski, president, płyn do higieny intymnej, bell

Carrefour - targ świeżościCarrefour
2 - 8 lis 2021
Gazetka Carrefour

W tej gazetce sieci Carrefour znajdowały się takie oferty: przekąska, granat, almette, good food, hochland, glazura, serek, carrefour

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.