Reklama
ding ad-box placeholder
Carrefour

Carrefour gazetki promocyjne

Ocena: 4.5 - 202 głosów

Carrefour o sieci

Sieć sklepów Carrefour działa na polskim rynku od 1997 roku. Rodzimym krajem tych sklepów jest jednak Francja, w której to w 1960 roku powstały pierwsze punkty. Obecnie Carrefour działa aż na 4 kontynentach i w 30 krajach. Wśród nich można wymienić między innymi Turcję, Tajwan, Słowację, Chiny, Brazylię, Włochy, Argentynę, Belgię czy też Hiszpanię. Ogółem na całym świecie działa ponad 12 tysięcy sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Każdego dnia robi w nich zakupu blisko 30 mln klientów. Wszystko to obsługuje 325 tysięcy pracowników, współpracujących z bogatą siatką dostawców - 21 tysięcy.

W Polsce na dzień dzisiejszy marka ta posiada aż 900 sklepów, które działają w 6 formatach. Są to hipermarkety, supermarkety, mniejsze sklepu hurtowo-dyskontowe, sklepu osiedlowe, sklepy specjalistyczne oraz dobrze prosperujący sklep internetowy. Oczywiście marka ta prócz typowych sklepów oferuje również swoje usługi w zakresie tankowania - własną sieć stacji paliw, działającą na terenie całego kraju.

Jakie produkty można znaleźć w sklepach Carrefour?

Oferta sklepów Carrefour jest bardzo różnorodna. W sklepach oferowane są zarówno lokalne produkty, jak i produkty marek własnych i tych pochodzących z całego świata. Każdy klient może znaleźć tam coś dedykowanego dla siebie. Pełna oferta to: produkty spożywcze, napoje i alkohole, produkty świeże, tekstylia, artykuły sezonowe, produkty przemysłowe, zabawki, artykuły sportowe, produkty kosmetyczne i perfumy oraz artykuły RTV/AGD. Oferta obejmuje aż ponad 3500 tysiąca najróżniejszych artykułów, które mają doskonałą cenę w relacji do swojej jakości.

Prócz standardowych produktów czy też lokalnych specjałów, Carrefour oferuje również towary marek premium. Wśród nich można wymienić takie marki jak: Terre d’Italia, Reflets de France czy też De Nuestra Tierra. Niektóre z tych produktów pochodzą również z Wędzarni Carrefour, oferującej najwyższej jakości smakołyki w tym zakresie. Bogaty jest również asortyment pod względem towarów bezglutenowych oraz tych pochodzących z upraw ekologicznych.

Nagrody i wyróżnienia przyznane marce Carrefour

W 2006 roku marka Carrefour otrzymała swoje pierwsze nagrody na terenie Polski. Oczywiście przez szereg lat działalności przyznawanych ich było wiele, a wśród najważniejszych można wymienić między innymi: Superbrands, CEE Retail Real Estate Award, Marka Wysokiej Reputacji, Łodołamacze 2013, Nagroda im. Jacka Kuronia, Najlepsza Sieć Supermarketów, Dobroczyńca Roku 2017, Innowator Rynku Spożywczego, BLIX AWARDS - wybór konsumentów.

Jakie usługi dodatkowe świadczy marka Carrefour?

Marka Carrefour to nie tylko i wyłącznie sklepy z artykułami żywnościowymi, ale również wiele innych. Carrefour działa między innymi jako stacja paliw. Prócz tego świadczy również usługi finansowe, jak i niefinansowe. Wśród takich usług dodatkowych jest między innymi karta kredytowa Carrefour Mastercard, pożyczki gotówkowe, płatność rachunków w kasach, możliwość realizowania zakupów na raty, a także korzystanie z bankomatów i wpłatomatów. Możliwe jest korzystanie również z usługi dynamicznego przeliczania walut.

Programy lojalnościowe oraz zniżkowe dla klientów

W sklepach marki Carrefour można korzystać również z licznych zniżek oraz programów lojalnościowych. Takim programem jest przede wszystkim aplikacja mobilna Mój Carrefour. Dzięki niej można korzystać nawet z rabatów sięgających - 50%, robiąc zakupy w hipermarketach oraz supermarketach. W aplikacji można również zarejestrować kartę Rodzinka, kartę Dużej Rodziny oraz kartę Seniora i dodatkowo korzystać z benefitów, które wynikają z jej posiadania. Jakich? Karta Dużej Rodziny uprawnia do 10% zniżki na całe zakupy, niezależnie od ich wartości czy też dnia. Z Kartą Seniora można natomiast dokonywać zakupów z taką samą zniżką, ale jedynie we wtorki. Warunkiem jest również to, że muszą być to zakupy w hipermarketach lub też w supermarketach. W aplikacji dostępne są dodatkowe funkcje takie jak chociażby personalizowane kupony zniżkowe, czytnik cen, lokalizacja najbliższych sklepów Carrefour, dostęp do najświeższych gazetek promocyjnych itp. Z kartą Rodzinka tańsze zakupy może robić natomiast każdy. Na owej karcie zbiera się punktu lojalnościowe, które później automatycznie wymieniane są na kupony rabatowe w wysokości 10 złotych.

Carrefour wydał również swoją własną książkę kucharsko-lifestylową, której tytuł brzmi: Z miłości do smaku. Znajdują się tam liczne przepisy kulinarne, ale również wiele cennych informacji na temat zdrowego odżywiania. Prócz tego można natrafić też na ciekawostki kulturowe, porady kulinarne, opisy najwyższej jakości składników itp.

Współpraca z wieloma dostawcami

Sieć sklepów Carrefour działa w oparciu o bliskie relacje z wieloma dostawcami, dzięki którym na półki trafiają również świeże i regionalne produkty. Jednym z głównych celów tej sieci, jest ciągłe rozwijanie i zacieśnianie tych relacji. Aby tego dokonać, organizowane są regularnie różnego rodzaju wydarzenia, programy oraz targi, na których są omawiane między innymi najbliższe cele. Jest to również świetna możliwość na nawiązanie dialogu i do wymiany wzajemnych doświadczeń. Marka cały czas stara się usprawniać również swoje usługi informatyczne, wymianę informacji itp.

Carrefour aktualne gazetki promocyjne

Black Weeks w Carrefour!  Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour wszystkiego świątecznego w extra cenach!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Świąteczne promocje w Carrefour! Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour - Whisky, klasyka świątecznych toastów
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour - targ świeżościCarrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour Inowrocław - zmieniamy się!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour - dla każdego wszystkiego przytulnego!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour - kolekcja na świąteczną okazję
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour - dla każdego wszystkiego wymarzonego!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour Ostrowiec Świętokrzyski - zmieniamy się!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour Warszawa - zmieniamy się!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour Konin - zyskokazje dnia!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour Dębica - otwieramy się!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

W aktualnej ofercie sieci Carrefour Carrefour Inowrocław - zmieniamy się! ukazującej się w 2022-11-30 - 2022-12-05 zainteresują Cię takie promocje: Croissant Carrefour w cenie 0,99 zł, Kubuś 100% Sok jabłko 300 ml w cenie 1,49 zł, Rękawiczki damskie w cenie 5,99 zł taniej o 26%, Napój witaminowy Żywiec zdrój w cenie 2,47 zł, Kiełbasa Mościbrody w cenie 2,99 zł, Tymbark Sok 100% pomarańcza 1 l w cenie 3,39 zł, Baleron Z Naszej Wędzarni w cenie 4,09 zł, Krakus Szynka zapiekana w cenie 4,25 zł, Mrożone warzywa Hortex w cenie 4,49 zł, Passata w cenie 4,99 zł i inne.

W następnej gazetce Carrefour Świąteczne promocje w Carrefour! ważnej od 2022-11-22 - 2022-12-11 możliwość na tanie zakupy: Kasia Tłuszcz roślinny 250 g w cenie 4,49 zł, Mąka Basia w cenie 4,69 zł, DecoMorreno Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 80 g w cenie 5,65 zł, KRESTO Select Orzechy włoskie 100 g w cenie 7,99 zł, KRESTO Select Śliwki suszone kalifornijskie 150 g w cenie 9,99 zł, Śmietanka Łowicz w cenie 9,99 zł, Piątnica Twaróg sernikowy mielony 1 kg w cenie 15,99 zł, Syrop klonowy Carrefour w cenie 19,99 zł, Zestaw form do pieczenia Berlinger Haus w cenie 49,99 zł i inne.

W tej gazetce Carrefour Black Weeks w Carrefour! w czasie 2022-11-22 - 2022-12-03 zwróć uwagę na: Bluza damska TEX w cenie 49,99 zł taniej o 17%, Botki damskie w cenie 79,99 zł taniej o 12%, Kurtka narciarska TEX w cenie 159,99 zł taniej o 12%, Spodnie dziecięce w cenie 69,99 zł taniej o 23%, Kurtka męska TEX w cenie 139,99 zł taniej o 18%, Spodnie damskie TEX w cenie 29,99 zł, Bluza polarowa TEX w cenie 29,99 zł, Spodnie damskie TEX w cenie 29,99 zł, Kurtka narciarska męska TEX w cenie 149,99 zł taniej o 21%, Bluza damska TEX w cenie 49,99 zł i inne.

Carrefour sklepy w Twojej okolicy

Carrefour sklepy według miast

Carrefour Warszawa(woj. mazowieckie)
Carrefour Kraków(woj. małopolskie)
Carrefour Poznań(woj. wielkopolskie)
Carrefour Wrocław(woj. dolnośląskie)
Carrefour Łódź(woj. łódzkie)
Carrefour Gdańsk(woj. pomorskie)
Carrefour Lublin(woj. lubelskie)
Carrefour Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Carrefour Katowice(woj. śląskie)
Carrefour Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Białystok(woj. podlaskie)
Carrefour Częstochowa(woj. śląskie)
Carrefour Kielce(woj. świętokrzyskie)
Carrefour Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Carrefour Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Carrefour Gliwice(woj. śląskie)
Carrefour Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Sosnowiec(woj. śląskie)
Carrefour Rybnik(woj. śląskie)
Carrefour Bytom(woj. śląskie)
Carrefour Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Carrefour Tarnów(woj. małopolskie)
Carrefour Kalisz(woj. wielkopolskie)
Carrefour Legnica(woj. dolnośląskie)
Carrefour Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Chorzów(woj. śląskie)
Carrefour Piła(woj. wielkopolskie)
Carrefour Gniezno(woj. wielkopolskie)
Carrefour Zamość(woj. lubelskie)
Carrefour Konin(woj. wielkopolskie)
Carrefour Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Krosno(woj. podkarpackie)
Carrefour Jaworzno(woj. śląskie)
Carrefour Chełm(woj. lubelskie)
Carrefour Głogów(woj. dolnośląskie)
Carrefour Suwałki(woj. podlaskie)
Carrefour Tczew(woj. pomorskie)
Carrefour Dębica(woj. podkarpackie)
Carrefour Oświęcim(woj. małopolskie)
Carrefour Sieradz(woj. łódzkie)
Carrefour Pabianice(woj. łódzkie)
Carrefour Bolesławiec(woj. dolnośląskie)
Carrefour Kutno(woj. łódzkie)
Carrefour Puławy(woj. lubelskie)
Carrefour Zgorzelec(woj. dolnośląskie)
Carrefour Chojnice(woj. pomorskie)
Carrefour Wołomin(woj. mazowieckie)
Carrefour Kłodzko(woj. dolnośląskie)
Carrefour Olkusz(woj. małopolskie)
Carrefour Kwidzyn(woj. pomorskie)
Carrefour Radomsko(woj. łódzkie)
Carrefour Sochaczew(woj. mazowieckie)
Carrefour Bielany Wrocławskie(woj. dolnośląskie)
Carrefour Zawada(woj. opolskie)
Carrefour Stojadła(woj. mazowieckie)

Carrefour archiwalne gazetki - Carrefour zakończone promocje

Carrefour - artykuły dziecięceCarrefour
-

Gazetka Carrefour

W tej gazetce sieci Carrefour znajdowały się takie oferty: Canpol, puchar

Carrefour - targ świeżościCarrefour
-

Gazetka Carrefour

W archiwalnej gazetce sieci Carrefour Carrefour - targ świeżości , która jest ważna w dniach 2022-10-25 - 2022-10-31 znajdziesz taniej takie produkty, jak: Makrela wędzona Sona w cenie 1,99 zł, Dynia Carrefour w cenie 1,99 zł, Łopatka wieprzowa Carrefour w cenie 11,99 zł taniej o 15%, Filet z tilapii Freezco w cenie 2,40 zł, Donut Carrefour w cenie 2,99 zł, Cytryna Carrefour w cenie 3,49 zł, Muffinka Carrefour w cenie 3,99 zł, Mięso mielone Carrefour w cenie 8,25 zł, Imbir Carrefour w cenie 12,99 zł, Pistacje Helio w cenie 17,99 zł i inne.

Zysk Okazje w Carrefour! Carrefour
-

Gazetka Carrefour

W tej gazetce sieci Carrefour znajdowały się takie oferty: Arpex, sport, kawa ziarnista, Podlasiak, szynka

Carrefour - pragnieniu trzeba pomóc!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

W archiwalnej gazetce sieci Carrefour Carrefour - pragnieniu trzeba pomóc! w okresie 2022-09-06 - 2022-09-18 zwróć uwagę na: Nałęczowianka Nał Junior Naturalna woda mineralna niegazowana 0,5 l w cenie 1,60 zł, Nałęczowianka Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l w cenie 2,00 zł, Nałęczowianka Nał+ Napój z dodatkiem witamin smak limonki 0,7 l w cenie 3,50 zł, Nałęczowianka Naturalna woda mineralna niegazowana 6 x 1 l w cenie 9,49 zł, NAŁĘCZOWIANKA Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 12 x 0,5 l w cenie 19,99 zł i inne.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder