Reklama
ding ad-box placeholder
Carrefour

Carrefour gazetki promocyjne

Ocena: 4.3 - 260 głosów

Carrefour o sieci

Sieć sklepów Carrefour działa na polskim rynku od 1997 roku. Rodzimym krajem tych sklepów jest jednak Francja, w której to w 1960 roku powstały pierwsze punkty. Obecnie Carrefour działa aż na 4 kontynentach i w 30 krajach. Wśród nich można wymienić między innymi Turcję, Tajwan, Słowację, Chiny, Brazylię, Włochy, Argentynę, Belgię czy też Hiszpanię. Ogółem na całym świecie działa ponad 12 tysięcy sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Każdego dnia robi w nich zakupu blisko 30 mln klientów. Wszystko to obsługuje 325 tysięcy pracowników, współpracujących z bogatą siatką dostawców - 21 tysięcy.

W Polsce na dzień dzisiejszy marka ta posiada aż 900 sklepów, które działają w 6 formatach. Są to hipermarkety, supermarkety, mniejsze sklepu hurtowo-dyskontowe, sklepu osiedlowe, sklepy specjalistyczne oraz dobrze prosperujący sklep internetowy. Oczywiście marka ta prócz typowych sklepów oferuje również swoje usługi w zakresie tankowania - własną sieć stacji paliw, działającą na terenie całego kraju.

Jakie produkty można znaleźć w sklepach Carrefour?

Oferta sklepów Carrefour jest bardzo różnorodna. W sklepach oferowane są zarówno lokalne produkty, jak i produkty marek własnych i tych pochodzących z całego świata. Każdy klient może znaleźć tam coś dedykowanego dla siebie. Pełna oferta to: produkty spożywcze, napoje i alkohole, produkty świeże, tekstylia, artykuły sezonowe, produkty przemysłowe, zabawki, artykuły sportowe, produkty kosmetyczne i perfumy oraz artykuły RTV/AGD. Oferta obejmuje aż ponad 3500 tysiąca najróżniejszych artykułów, które mają doskonałą cenę w relacji do swojej jakości.

Prócz standardowych produktów czy też lokalnych specjałów, Carrefour oferuje również towary marek premium. Wśród nich można wymienić takie marki jak: Terre d’Italia, Reflets de France czy też De Nuestra Tierra. Niektóre z tych produktów pochodzą również z Wędzarni Carrefour, oferującej najwyższej jakości smakołyki w tym zakresie. Bogaty jest również asortyment pod względem towarów bezglutenowych oraz tych pochodzących z upraw ekologicznych.

Nagrody i wyróżnienia przyznane marce Carrefour

W 2006 roku marka Carrefour otrzymała swoje pierwsze nagrody na terenie Polski. Oczywiście przez szereg lat działalności przyznawanych ich było wiele, a wśród najważniejszych można wymienić między innymi: Superbrands, CEE Retail Real Estate Award, Marka Wysokiej Reputacji, Łodołamacze 2013, Nagroda im. Jacka Kuronia, Najlepsza Sieć Supermarketów, Dobroczyńca Roku 2017, Innowator Rynku Spożywczego, BLIX AWARDS - wybór konsumentów.

Jakie usługi dodatkowe świadczy marka Carrefour?

Marka Carrefour to nie tylko i wyłącznie sklepy z artykułami żywnościowymi, ale również wiele innych. Carrefour działa między innymi jako stacja paliw. Prócz tego świadczy również usługi finansowe, jak i niefinansowe. Wśród takich usług dodatkowych jest między innymi karta kredytowa Carrefour Mastercard, pożyczki gotówkowe, płatność rachunków w kasach, możliwość realizowania zakupów na raty, a także korzystanie z bankomatów i wpłatomatów. Możliwe jest korzystanie również z usługi dynamicznego przeliczania walut.

Programy lojalnościowe oraz zniżkowe dla klientów

W sklepach marki Carrefour można korzystać również z licznych zniżek oraz programów lojalnościowych. Takim programem jest przede wszystkim aplikacja mobilna Mój Carrefour. Dzięki niej można korzystać nawet z rabatów sięgających - 50%, robiąc zakupy w hipermarketach oraz supermarketach. W aplikacji można również zarejestrować kartę Rodzinka, kartę Dużej Rodziny oraz kartę Seniora i dodatkowo korzystać z benefitów, które wynikają z jej posiadania. Jakich? Karta Dużej Rodziny uprawnia do 10% zniżki na całe zakupy, niezależnie od ich wartości czy też dnia. Z Kartą Seniora można natomiast dokonywać zakupów z taką samą zniżką, ale jedynie we wtorki. Warunkiem jest również to, że muszą być to zakupy w hipermarketach lub też w supermarketach. W aplikacji dostępne są dodatkowe funkcje takie jak chociażby personalizowane kupony zniżkowe, czytnik cen, lokalizacja najbliższych sklepów Carrefour, dostęp do najświeższych gazetek promocyjnych itp. Z kartą Rodzinka tańsze zakupy może robić natomiast każdy. Na owej karcie zbiera się punktu lojalnościowe, które później automatycznie wymieniane są na kupony rabatowe w wysokości 10 złotych.

Carrefour wydał również swoją własną książkę kucharsko-lifestylową, której tytuł brzmi: Z miłości do smaku. Znajdują się tam liczne przepisy kulinarne, ale również wiele cennych informacji na temat zdrowego odżywiania. Prócz tego można natrafić też na ciekawostki kulturowe, porady kulinarne, opisy najwyższej jakości składników itp.

Współpraca z wieloma dostawcami

Sieć sklepów Carrefour działa w oparciu o bliskie relacje z wieloma dostawcami, dzięki którym na półki trafiają również świeże i regionalne produkty. Jednym z głównych celów tej sieci, jest ciągłe rozwijanie i zacieśnianie tych relacji. Aby tego dokonać, organizowane są regularnie różnego rodzaju wydarzenia, programy oraz targi, na których są omawiane między innymi najbliższe cele. Jest to również świetna możliwość na nawiązanie dialogu i do wymiany wzajemnych doświadczeń. Marka cały czas stara się usprawniać również swoje usługi informatyczne, wymianę informacji itp.

Niezapomniane święta z Carrefour Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Super oferta w Carrefour!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

4000 różnych zabawek - CarrefourCarrefour
-

Gazetka Carrefour

Targ świeżości - CarrefourCarrefour
-

Gazetka Carrefour

Carrefour - niezapomniane święta!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Niezapomniane święta z CarrefourCarrefour
-

Gazetka Carrefour

Spotkania w najlepszym gatunku - Carrefour
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
-

Gazetka Carrefour

W obecnej gazetce promocyjnej Carrefour Targ świeżości - Carrefour w dniach 2023-11-27 - 2023-12-02 znajduje się atrakcyjny artykuł: Śledzie Carrefour w cenie 1,49 zł taniej o 7%, Piątnica Serek wiejski z jagodami 150 g w cenie 2,99 zł taniej o 7%, Łosoś Carrefour w cenie 6,79 zł taniej o 3%, Cebularz w cenie 2,79 zł taniej o 7%, Śmietana SIMPL w cenie 3,29 zł taniej o 6%, Camembert Carrefour w cenie 3,79 zł taniej o 6%, Morliny Boczek wędzony 100 g w cenie 5,19 zł taniej o 6%, Schab Dubielak w cenie 4,79 zł taniej o 8%, Ser w cenie 3,49 zł taniej o 11%, Bakoma Jogurt naturalny gęsty 150 g w cenie 1,59 zł taniej o 21% i inne.

Także w innej gazetce sieci Carrefour Niezapomniane święta z Carrefour ukazującej się w 2023-11-21 - 2023-12-09 proponujemy: Jabłka prażone w cenie 6,29 zł taniej o 8%, Cukier wanilinowy w cenie 4,49 zł taniej o 11%, Delecta Pierniczki mieszanka do wypieku ciasta 350 g w cenie 5,99 zł taniej o 10%, Truskawki mrożone w cenie 8,99 zł taniej o 10%, Brzoskwinie połówki w cenie 8,29 zł taniej o 11%, Delecta Kajmak masa krówkowa słony karmel 400 g w cenie 7,49 zł taniej o 12%, Laska wanilii w cenie 16,99 zł taniej o 6%, Delecta Ciasto marchewkowe mieszanka do wypieku ciasta 410 g w cenie 4,99 zł taniej o 29%, Akcesoria kuchenne w cenie 11,99 zł taniej o 15%, Miska w cenie 7,99 zł taniej o 21% i inne.

W innej gazetce promocyjnej sieci Carrefour Super oferta w Carrefour! , która jest ważna w dniach 2023-11-21 - 2023-12-02 Ding poleca: Odświeżacz SIMPL w cenie 4,99 zł taniej o 10%, Torebka prezentowa w cenie 1,99 zł taniej o 21%, Papier toaletowy Carrefour w cenie 8,99 zł taniej o 8%, Kabanosy BVTCHER w cenie 12,49 zł taniej o 8%, Salami BVTCHER w cenie 6,99 zł taniej o 13%, Kalendarz adwentowy w cenie 24,99 zł taniej o 4%, Płyn do kąpieli SIMPL w cenie 4,99 zł taniej o 17%, Ręcznik papierowy Carrefour w cenie 7,99 zł taniej o 21%, Fortuna Sok 100% pomidor 300 ml w cenie 2,49 zł, Kupiec Ryż biały 400 g (4 x 100 g) w cenie 2,99 zł i inne.

Carrefour sklepy według miast

Carrefour Warszawa(woj. mazowieckie)
Carrefour Kraków(woj. małopolskie)
Carrefour Poznań(woj. wielkopolskie)
Carrefour Wrocław(woj. dolnośląskie)
Carrefour Łódź(woj. łódzkie)
Carrefour Gdańsk(woj. pomorskie)
Carrefour Lublin(woj. lubelskie)
Carrefour Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Carrefour Katowice(woj. śląskie)
Carrefour Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Carrefour Białystok(woj. podlaskie)
Carrefour Częstochowa(woj. śląskie)
Carrefour Kielce(woj. świętokrzyskie)
Carrefour Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Carrefour Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Carrefour Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Carrefour?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Carrefour można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Carrefour publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Carrefour publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Carrefour?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Carrefour jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Carrefour w Polsce?

  Sieć Carrefour obecnie posiada 95 sklepów w Polsce. Sieć Carrefour stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Carrefour?

  Godziny otwarcia sklepów Carrefour mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Carrefour?

  Sklepy sieci Carrefour znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Carrefour sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Carrefour?

  W gazetkach sieci Carrefour zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Spotkania w najlepszym gatunku - Carrefour" obowiązującej od 2023-10-31 do 2023-12-30 do są promocje na: The BenRiach The Oiginal Ten Single Malt Scotch Whisky 700 ml, The Balvenie DoubleWood Aged 12 Years Single Malt Scotch Whisky 700 ml, Whisky The Deacon, Whisky Kilchoman, Ardbeg Wee Beastie 5 Years Old Islay Single Malt Scotch Whisky 70 cl, Whisky Eichenfass
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.