Reklama
Rossmann

Rossmann gazetki promocyjne

Ocena: 4.0 - 184 głosów

Rossmann o sieci

Rossmann to z pewnością jedna z najpopularniejszych sieci drogeryjnych w Polsce. Pierwszy Rossmann powstał w Łodzi i mieścił się na ulicy Piotrowskiej. Już od 23 maja 1993 r. mieszkańcy Łodzi mogli udać się na zakupy do drogerii. Choć już nie znajduje się pod pierwotną lokalizacją, to przeniósł się wyłącznie o kilkaset metrów dalej. W ciągu zaledwie 20 lat sieć odniosła ogromny sukces na polskim rynku chemiczno-kosmetycznym. Zajmowała aż 20% branży. Z kolei obecnie drogerie Rossmann znajdują się w 310 miastach, na koniec 2020 r. było aż 1487 tych drogerii w Polsce. 

W ciągu jednego dnia, w drogerii Rossmann zakupu dokonuje przeszło 700 tys. klientów. Każda z drogerii posiada personel, który zapewnia najwyższy standard obsługi. Z powodzeniem udziela profesjonalnych porad dla danego klienta. 

Asortyment sieci Rossmann

Produkty oferowane przez sieć drogerii Rossmann nieustannie ulegają poszerzeniu. W trosce o zadowolenie klientów na sklepowych półkach pojawia się nowy asortyment. W jednej drogerii znajduje się średnio ponad 20 000 różnych produktów, z czego prawie 15% asortymentu pochodzi od marek własnych. Te produkty charakteryzują się posiadaniem konkurencyjnych cen, które nie są odzwierciedleniem ich jakości. Zdecydowana większość posiada bardzo pochlebne opinie od niemieckich konsumentów. W rezultacie jest to najlepsze potwierdzenie posiadanych przez nie możliwości zastosowania i jakości. Dodatkowo mogą poszczycić się uzyskaniem wielu wyróżnień, które pochodzą od najpopularniejszych redakcji. 

Półki drogerii ulegają nieustannemu poszerzeniu o nowe produkty. W chwili obecnej można w sieci drogerii Rossmann kupić m.in.: produkty kosmetyczne, produkty higieniczne, chemię gospodarczą, akcesoria przydatne w domu, karmę dla zwierząt, biżuterię, zdrową żywność i wyselekcjonowane alkohole. Pogrupowanie produktów to ogromne uproszczenie, ponieważ na poszczególny rodzaj składają się setki, jak i tysiące produktów, które pochodzą od różnych producentów. W tym miejscu należy zaznaczyć, że sieć współpracuje wyłącznie ze znanymi markami, które posiadają rzeszę zaufanych klientów. 

Niekwestionowaną zaletą sieci drogerii Rossmann jest możliwość kupienia w jednym miejscu zarówno produktów służących do codziennej pielęgnacji i higieny jak i tych, które znajdują zastosowanie podczas wykonywania makijażu. Równolegle podczas wizyty w Rossmannie można uzupełnić niedobory chemii gospodarczej lub karmy dla zwierząt domowych. W rezultacie można nabyć wszystkie potrzebne produkty chemiczno-kosmetyczne. Dodatkowo, za pomocą aplikacji sieci drogerii możliwe jest skompletowanie swoich zakupów zdalnie i dowolnym momencie podejść i je odebrać bez konieczności wyszukiwania poszczególnych elementów z listy zakupów. 

Promocje w drogerii Rossmann

Kolejnym powodem, dlaczego drogerie Rossmann posiadają stałe grono klientów jest posiadanie ciekawych i wartościowych promocji dla klienta. Przegląd ich treści można dokonywać za pomocą popularnych portali jak i przy wykorzystaniu aplikacji, która bazując na posiadanych funkcjach przedstawia produkty aktualnie znajdujące się w sprzedaży. Nowa gazetka promocyjna jest udostępniana co 15 dni i każdorazowo przedstawia inne okazje. Na szczególną uwagę zasługują cykliczne promocje, które znacząco obniżają ceny produktów, tj. np. oferta obniżająca o ponad połowę cenę kosmetyków do makijażu. Niskie ceny popularnych produktów zachęcają do dokonywania szybkich zakupów, ponieważ w ten można uniknąć zastania pustych półek. 

Akcje społeczne sieci Rossmann

Absolutną pochwałę sieć drogerii Rossmann powinna otrzymać za działania w ramach organizacji charytatywnych. W ostatnich latach dostrzegany jest wzrost zainteresowania produktami, co umożliwia przekazanie większej ilości prac i szans dla osób chorych. 

Od wielu lat, sieć sklepów Rossmann aktywnie wspiera działania, które mają na celu niesienie pomocy dla drugiej osoby. Zakres działań jest bardzo obszerny. W ten sposób minimalizowane są konsekwencje wynikające z opieszałości władzy w pewnych kwestiach, np. choroby, zaginięcia byłych pracowników, budowę szkoły w Ghanie, ambicje produktów. 

W 2020 r. przeprowadzono akcję "Czyściochowe Przedszkole". Przeprowadzono dla najmłodszych specjalne zajęcia, które pozwoliły na przestawienie prawidłowej metody mycia rąk, zębów i korzystania z toalety. Równolegle przeprowadzono analizę przekazanych prac i wyłoniono najbardziej zaangażowaną jednostkę. Na nagrody przeznaczono aż 200 tys. zł. 

W ostatnim roku silnie dostrzegalne były działania sieci na rzecz walki z koronawirusem. W pierwszej kolejności pomoc była wymierzona w medyków, którzy są potrzebni każdego dnia. Na ten cel dokonano pierwotnie przesunięcia środków  z programu "Pomagamy jak umiemy". Z tego tytułu przekazano prawie  1 miliard złotych. Pomimo okropnych warunków pogodowych, wiele akcji kończy się rewelacyjnym sukcesem. 

Na uwagę zasługuje także wartość przekazywanego podatku CIT. Dane wskazują, że Rossmann mógł poszczycić się uzyskaniem bardzo wysokich przychodów, co pozwala zająć drugie miejsce jako płatnik podatku dochodowego od osób prawnych. 

Rossmann aktualne gazetki promocyjne

Rossmann - Mega! Przebija wszystko!Rossmann
16 - 30 wrz 2022
Gazetka Rossmann

W najnowszej gazetce Rossmann Rossmann - Mega! Przebija wszystko! w okresie 2022-09-16 - 2022-09-30 znajduje się atrakcyjna pula towarów: Karma dla psa Butchers w cenie 3,49 zł taniej o 31%, Płyn do higieny intymnej Facelle w cenie 5,99 zł taniej o 21%, Płyn do czyszczenia pralki Domol w cenie 4,79 zł taniej o 32%, kret Antykamień Multi Action Żel do WC 750 g w cenie 5,39 zł taniej o 33%, Odświeżacz Domol w cenie 8,29 zł taniej o 25%, Garnier Regenerujące mleczko do ciała 400 ml w cenie 12,49 zł taniej o 20%, Płyn micelarny Isana w cenie 7,99 zł taniej o 31%, Podpaski Vuokkoset w cenie 11,49 zł taniej o 26%, Szampon Dove w cenie 13,79 zł taniej o 24%, Palmolive Wellness Massage żel pod prysznic z solą morską i aloesem 500ml w cenie 8,99 zł taniej o 34% i inne.

Rossmann sklepy w Twojej okolicy

Rossmann sklepy według miast

Rossmann Warszawa(woj. mazowieckie)
Rossmann Kraków(woj. małopolskie)
Rossmann Poznań(woj. wielkopolskie)
Rossmann Wrocław(woj. dolnośląskie)
Rossmann Łódź(woj. łódzkie)
Rossmann Gdańsk(woj. pomorskie)
Rossmann Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Rossmann Lublin(woj. lubelskie)
Rossmann Katowice(woj. śląskie)
Rossmann Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Rossmann Białystok(woj. podlaskie)
Rossmann Częstochowa(woj. śląskie)
Rossmann Rzeszów(woj. podkarpackie)
Rossmann Gdynia(woj. pomorskie)
Rossmann Kielce(woj. świętokrzyskie)
Rossmann Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Rossmann Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Rossmann Gliwice(woj. śląskie)
Rossmann Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Rossmann Radom(woj. mazowieckie)
Rossmann Opole(woj. opolskie)
Rossmann Sosnowiec(woj. śląskie)
Rossmann Zielona Góra(woj. lubuskie)
Rossmann Rybnik(woj. śląskie)
Rossmann Płock(woj. mazowieckie)
Rossmann Bytom(woj. śląskie)
Rossmann Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Rossmann Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Rossmann Tarnów(woj. małopolskie)
Rossmann Zabrze(woj. śląskie)
Rossmann Tychy(woj. śląskie)
Rossmann Kalisz(woj. wielkopolskie)
Rossmann Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Rossmann Legnica(woj. dolnośląskie)
Rossmann Leszno(woj. wielkopolskie)
Rossmann Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Rossmann Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Rossmann Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Rossmann Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Rossmann Ruda Śląska(woj. śląskie)
Rossmann Ostrów Wielkopolski(woj. wielkopolskie)
Rossmann Siedlce(woj. mazowieckie)
Rossmann Piła(woj. wielkopolskie)
Rossmann Chorzów(woj. śląskie)
Rossmann Gniezno(woj. wielkopolskie)
Rossmann Słupsk(woj. pomorskie)
Rossmann Zamość(woj. lubelskie)
Rossmann Konin(woj. wielkopolskie)
Rossmann Lubin(woj. dolnośląskie)
Rossmann Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Rossmann Krosno(woj. podkarpackie)
Rossmann Jaworzno(woj. śląskie)
Rossmann Suwałki(woj. podlaskie)
Rossmann Głogów(woj. dolnośląskie)
Rossmann Biała Podlaska(woj. lubelskie)
Rossmann Chełm(woj. lubelskie)
Rossmann Łomża(woj. podlaskie)
Rossmann Bełchatów(woj. łódzkie)
Rossmann Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Rossmann Piaseczno(woj. mazowieckie)
Rossmann Żory(woj. śląskie)
Rossmann Racibórz(woj. śląskie)
Rossmann Ostrowiec Świętokrzyski(woj. świętokrzyskie)
Rossmann Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Rossmann Nowy Targ(woj. małopolskie)
Rossmann Ełk(woj. warmińsko-mazurskie)

Rossmann archiwalne gazetki - Rossmann zakończone promocje

Wrześniowa oferta sieci Rossmann!Rossmann
1 - 15 wrz 2022
Gazetka Rossmann

W archiwalnej ofercie sieci Rossmann Wrześniowa oferta sieci Rossmann! ważnej od 2022-09-01 - 2022-09-15 znajduje się atrakcyjna pula towarów: Ziaja Kultowy krem oliwkowy cera sucha i normalna 50 ml w cenie 3,39 zł taniej o 35%, Płyn do demakijażu Alterra w cenie 5,99 zł taniej o 30%, Obcinacz do paznokci Killys w cenie 4,49 zł taniej o 41%, Jan Niezbędny Torebki śniadaniowe wodoodporne 40 sztuk w cenie 6,99 zł taniej o 34%, Żwirek Winston w cenie 12,29 zł taniej o 24%, Colgate Max White Expert Original Pasta do zębów z profesjonalnym składnikiem wybielającym 75ml w cenie 13,99 zł taniej o 23%, Bella Intima Plus Panty Extra Long Wkładki higieniczne 36 sztuk w cenie 8,99 zł taniej o 31%, Parodontax Fluoride Pasta do zębów 75 ml w cenie 9,49 zł taniej o 32%, Nivea Oczyszczający żel do mycia twarzy cera tłusta i mieszana 150 ml w cenie 10,49 zł taniej o 31%, Jan Niezbędny Ściereczki uniwersalne 50 sztuk w cenie 9,29 zł taniej o 34% i inne.

Rossmann - Mega! Przebija wszystko!Rossmann
16 - 31 sie 2022
Gazetka Rossmann

W archiwalnej gazetce sieci Rossmann Rossmann - Mega! Przebija wszystko! w dniach 2022-08-16 - 2022-08-31 odkryjesz promocje na: Szczoteczka do zębów Rossmann w cenie 2,99 zł taniej o 17%, Karma dla kota Shelma w cenie 1,99 zł taniej o 42%, Dezodorant Isana w cenie 4,99 zł taniej o 24%, Płyn do płukania jamy ustnej Prokudent w cenie 6,69 zł taniej o 24%, Płyn do prasowania Domol w cenie 4,79 zł taniej o 32%, Mleczko do ciała Sunozon w cenie 10,49 zł taniej o 26%, Lactacyd Femina Emulsja do higieny intymnej 200 ml w cenie 9,99 zł taniej o 32%, Bielenda Cosmic Wellness Amethyst Olejek do kąpieli i pod prysznic regeneracja 250 ml w cenie 11,99 zł taniej o 34%, Silan Aromatherapy Magic Magnolia Płyn do zmiękczania tkanin 1450 ml (58 prań) w cenie 9,99 zł taniej o 38%, Żel pod prysznic Perfecta w cenie 10,99 zł taniej o 38% i inne.

Rossmann - Mega! Przebija wszystko!Rossmann
2 - 15 sie 2022
Gazetka Rossmann

W archiwalnej gazetce sieci Rossmann Rossmann - Mega! Przebija wszystko! ważnej od 2022-08-02 - 2022-08-15 znajduje się atrakcyjny towar: Butcher's Indoor Karma dla kotów pasztet z kurczakiem 100 g w cenie 2,49 zł taniej o 31%, Płyn do naczyń Domol w cenie 4,29 zł taniej o 22%, Płyn do higieny intymnej Selfie project w cenie 11,49 zł taniej o 31%, Syoss Color Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych 440 ml w cenie 9,99 zł taniej o 34%, Mgiełka La rive w cenie 10,99 zł taniej o 32%, Plecak Panda w cenie 19,99 zł taniej o 21%, Zeszyt Eloy w cenie 19,99 zł taniej o 21%, Nivea Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml w cenie 8,99 zł taniej o 38%, Lirene Trufflove Regenerujący krem do ciała 200 ml w cenie 13,49 zł taniej o 31%, Soraya I Love Serum Serum nawilżające 30 ml w cenie 11,99 zł taniej o 34% i inne.

Rossmann - mega okazje!Rossmann
16 - 31 lip 2022
Gazetka Rossmann

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Rossmann Rossmann - mega okazje! , która jest ważna w dniach 2022-07-16 - 2022-07-31 możesz znaleźć takie super oferty: Patyczki kosmetyczne Isana w cenie 2,79 zł taniej o 21%, Napój ryżowy EnerBiO w cenie 5,99 zł taniej o 21%, Pistacje prażone Bakalland w cenie 6,79 zł taniej o 23%, Krem do rąk Fluff w cenie 5,99 zł taniej o 34%, Gliss Liquid Silk Szampon do włosów matowych i łamliwych 400 ml w cenie 9,99 zł taniej o 24%, Bielenda Comfort Krem kompres zmiękczający do szorstkiej skóry stóp 100 ml w cenie 6,99 zł taniej o 39%, Tabletki do zmywarki Somat w cenie 9,99 zł taniej o 32%, Nivea MEN Black & White Invisible Antyperspirant męski w spray'u 250 ml w cenie 9,99 zł taniej o 34%, Odżywka do paznokci Wibo w cenie 5,49 zł taniej o 51%, Tonik do twarzy Biotaniqe w cenie 13,29 zł taniej o 31% i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.