Reklama
ding ad-box placeholder
Rossmann

Rossmann gazetki promocyjne

Ocena: 4.1 - 402 głosów

Rossmann o sieci

Rossmann to z pewnością jedna z najpopularniejszych sieci drogeryjnych w Polsce. Pierwszy Rossmann powstał w Łodzi i mieścił się na ulicy Piotrowskiej. Już od 23 maja 1993 r. mieszkańcy Łodzi mogli udać się na zakupy do drogerii. Choć już nie znajduje się pod pierwotną lokalizacją, to przeniósł się wyłącznie o kilkaset metrów dalej. W ciągu zaledwie 20 lat sieć odniosła ogromny sukces na polskim rynku chemiczno-kosmetycznym. Zajmowała aż 20% branży. Z kolei obecnie drogerie Rossmann znajdują się w 310 miastach, na koniec 2020 r. było aż 1487 tych drogerii w Polsce. 

Rossmann - w zgodzie z naturąRossmann
-

Gazetka Rossmann

W bieżącej gazetce promocyjnej sieci Rossmann Rossmann - w zgodzie z naturą w okresie 2023-09-16 - 2023-10-02 polecamy: Mydło Alterra w cenie 6,18 zł taniej o 21%, Alpro Barista Napój migdałowy 1 l w cenie 7,99 zł taniej o 34%, Nivea Care 5w1 Odżywczy Lekki krem do twarzy 100 ml w cenie 11,49 zł taniej o 29%, Listerine Total Care Teeth Protection Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml w cenie 11,99 zł taniej o 30%, Mydło Isana w cenie 10,99 zł taniej o 32%, Dezodorant Alterra w cenie 16,99 zł taniej o 23%, Maska do włosów Gliss Kur w cenie 18,49 zł taniej o 27%, Eyeliner Lovely w cenie 9,99 zł taniej o 45%, AA Men Advanced Care Vital 40+ Krem do twarzy przeciwzmarszczkowy 50 ml w cenie 15,99 zł taniej o 37%, Woda perfumowana Lazell w cenie 17,99 zł taniej o 41% i inne.

Rossmann sklepy według miast

Rossmann Warszawa(woj. mazowieckie)
Rossmann Kraków(woj. małopolskie)
Rossmann Poznań(woj. wielkopolskie)
Rossmann Wrocław(woj. dolnośląskie)
Rossmann Łódź(woj. łódzkie)
Rossmann Gdańsk(woj. pomorskie)
Rossmann Lublin(woj. lubelskie)
Rossmann Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Rossmann Katowice(woj. śląskie)
Rossmann Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Rossmann Białystok(woj. podlaskie)
Rossmann Częstochowa(woj. śląskie)
Rossmann Rzeszów(woj. podkarpackie)
Rossmann Kielce(woj. świętokrzyskie)
Rossmann Gdynia(woj. pomorskie)
Rossmann Bielsko-Biała(woj. śląskie)

Rossmann dalej o sieci

W ciągu jednego dnia, w drogerii Rossmann zakupu dokonuje przeszło 700 tys. klientów. Każda z drogerii posiada personel, który zapewnia najwyższy standard obsługi. Z powodzeniem udziela profesjonalnych porad dla danego klienta. 

Asortyment sieci Rossmann

Produkty oferowane przez sieć drogerii Rossmann nieustannie ulegają poszerzeniu. W trosce o zadowolenie klientów na sklepowych półkach pojawia się nowy asortyment. W jednej drogerii znajduje się średnio ponad 20 000 różnych produktów, z czego prawie 15% asortymentu pochodzi od marek własnych. Te produkty charakteryzują się posiadaniem konkurencyjnych cen, które nie są odzwierciedleniem ich jakości. Zdecydowana większość posiada bardzo pochlebne opinie od niemieckich konsumentów. W rezultacie jest to najlepsze potwierdzenie posiadanych przez nie możliwości zastosowania i jakości. Dodatkowo mogą poszczycić się uzyskaniem wielu wyróżnień, które pochodzą od najpopularniejszych redakcji. 

Półki drogerii ulegają nieustannemu poszerzeniu o nowe produkty. W chwili obecnej można w sieci drogerii Rossmann kupić m.in.: produkty kosmetyczne, produkty higieniczne, chemię gospodarczą, akcesoria przydatne w domu, karmę dla zwierząt, biżuterię, zdrową żywność i wyselekcjonowane alkohole. Pogrupowanie produktów to ogromne uproszczenie, ponieważ na poszczególny rodzaj składają się setki, jak i tysiące produktów, które pochodzą od różnych producentów. W tym miejscu należy zaznaczyć, że sieć współpracuje wyłącznie ze znanymi markami, które posiadają rzeszę zaufanych klientów. 

Niekwestionowaną zaletą sieci drogerii Rossmann jest możliwość kupienia w jednym miejscu zarówno produktów służących do codziennej pielęgnacji i higieny jak i tych, które znajdują zastosowanie podczas wykonywania makijażu. Równolegle podczas wizyty w Rossmannie można uzupełnić niedobory chemii gospodarczej lub karmy dla zwierząt domowych. W rezultacie można nabyć wszystkie potrzebne produkty chemiczno-kosmetyczne. Dodatkowo, za pomocą aplikacji sieci drogerii możliwe jest skompletowanie swoich zakupów zdalnie i dowolnym momencie podejść i je odebrać bez konieczności wyszukiwania poszczególnych elementów z listy zakupów. 

Promocje w drogerii Rossmann

Kolejnym powodem, dlaczego drogerie Rossmann posiadają stałe grono klientów jest posiadanie ciekawych i wartościowych promocji dla klienta. Przegląd ich treści można dokonywać za pomocą popularnych portali jak i przy wykorzystaniu aplikacji, która bazując na posiadanych funkcjach przedstawia produkty aktualnie znajdujące się w sprzedaży. Nowa gazetka promocyjna jest udostępniana co 15 dni i każdorazowo przedstawia inne okazje. Na szczególną uwagę zasługują cykliczne promocje, które znacząco obniżają ceny produktów, tj. np. oferta obniżająca o ponad połowę cenę kosmetyków do makijażu. Niskie ceny popularnych produktów zachęcają do dokonywania szybkich zakupów, ponieważ w ten można uniknąć zastania pustych półek. 

Akcje społeczne sieci Rossmann

Absolutną pochwałę sieć drogerii Rossmann powinna otrzymać za działania w ramach organizacji charytatywnych. W ostatnich latach dostrzegany jest wzrost zainteresowania produktami, co umożliwia przekazanie większej ilości prac i szans dla osób chorych. 

Od wielu lat, sieć sklepów Rossmann aktywnie wspiera działania, które mają na celu niesienie pomocy dla drugiej osoby. Zakres działań jest bardzo obszerny. W ten sposób minimalizowane są konsekwencje wynikające z opieszałości władzy w pewnych kwestiach, np. choroby, zaginięcia byłych pracowników, budowę szkoły w Ghanie, ambicje produktów. 

W 2020 r. przeprowadzono akcję "Czyściochowe Przedszkole". Przeprowadzono dla najmłodszych specjalne zajęcia, które pozwoliły na przestawienie prawidłowej metody mycia rąk, zębów i korzystania z toalety. Równolegle przeprowadzono analizę przekazanych prac i wyłoniono najbardziej zaangażowaną jednostkę. Na nagrody przeznaczono aż 200 tys. zł. 

W ostatnim roku silnie dostrzegalne były działania sieci na rzecz walki z koronawirusem. W pierwszej kolejności pomoc była wymierzona w medyków, którzy są potrzebni każdego dnia. Na ten cel dokonano pierwotnie przesunięcia środków  z programu "Pomagamy jak umiemy". Z tego tytułu przekazano prawie  1 miliard złotych. Pomimo okropnych warunków pogodowych, wiele akcji kończy się rewelacyjnym sukcesem. 

Na uwagę zasługuje także wartość przekazywanego podatku CIT. Dane wskazują, że Rossmann mógł poszczycić się uzyskaniem bardzo wysokich przychodów, co pozwala zająć drugie miejsce jako płatnik podatku dochodowego od osób prawnych. 

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Rossmann?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Rossmann można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Rossmann publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Rossmann publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Rossmann?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Rossmann jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Rossmann w Polsce?

  Sieć Rossmann obecnie posiada 1697 sklepów w Polsce. Sieć Rossmann stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Rossmann?

  Godziny otwarcia sklepów Rossmann mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Rossmann?

  Sklepy sieci Rossmann znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Rossmann sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Rossmann?

  W gazetkach sieci Rossmann zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Rossmann - w zgodzie z naturą" obowiązującej od 2023-09-16 do 2023-10-02 do są promocje na: AA Hyalu Pro Age Serum intensywnie nawilżające 35 ml, Mydło Alterra, Eyeliner Lovely, Mydło Isana, Listerine Total Care Teeth Protection Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml, Gąbka do makijażu Eveline
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.