Reklama
Aldi

Aldi gazetki promocyjne

Ocena: 3.4 - 103 głosów

Aldi o sieci

Aldi jako sklep z historią 

Aldi – jedna z wiodących firm handlowych w Europie, która z rodzinnego sklepu stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem. Jej początki sięgają 1914 roku, kiedy to matka dwóch braci, Karla i Theo Albrechta, otworzyła mały sklep spożywczy w Essen. Rodzeństwo w 1946 roku przejęło rodzinny biznes, a trzy lata później cieszyło się siecią sklepów. Marka może pochwalić się zatem wieloletnią tradycją oraz bogatą historią. Dzisiaj tworzy Grupę ALDI Nord, obecną w dziewięciu krajach europejskich, zaś w Niemczech zajmującą pierwsze miejsce wśród sklepów dyskontowych. Aldi wciąż zmienia się dla swoich klientów, dlatego wszystkie sklepy stają się jaśniejsze oraz bardziej kolorowe – w myśl największego do tej pory konceptu wizualnego „ANIKo”. Za jego główny cel uważa się stworzenie przyjaznej atmosfery zakupów. Marka posiada również własną stronę internetową, na której znajdziemy liczne oferty promocyjne. Aby móc być z nimi na bieżąco, udostępniono newsletter oraz aplikację mobilną. Strona umożliwia również stworzenie własnej listy zakupów, która z pewnością ułatwi późniejszą wędrówkę po sklepie. 

Jakość wyznacznikiem marki Aldi

Na ofertę Aldi składają się produkty najbardziej renomowanych producentów. Sieć przyciąga klientów wysoką jakością towarów, które odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Stosując taką samą regułę, Aldi oferuje produkty własne, które oprócz niekwestionowanej jakości wyróżniają się także niezwykle przystępną ceną. Wśród asortymentu oznaczonego logotypami sieci można znaleźć wiele produktów spożywczych, przemysłowych i kosmetycznych, jak np. Chateau (czekolady), Albona (dodatki do pieczenia), Wiesgart (soki naturalne), BIOCUTA Beauty (kosmetyki), czy Satessa (produkty higieniczne). Firma na bieżąco wprowadza do swojej oferty nowe towary, posiadając także produkty własne z linii EKO, które ostatnio stają się coraz bardziej popularne wśród konsumentów.

Aldi – tanie produkty, które musisz mieć

Do bazowych produktów sprzedawanych na początku, takich jak mąka czy cukier, w latach 60-tych dołączyły kosmetyki i towary akcesyjne, między innymi świeże owoce, mięso i pieczywo. Dzisiaj oferta marki jest na tyle szeroka, iż z łatwością zakupimy również urządzenia elektroniczne, ubrania bądź produkty dla koneserów. Znajdzie się też coś atrakcyjnego dla najmłodszych – zabawki, puzzle czy gry planszowe. Aldi w swoich wyborach kieruje się kryteriami ekologicznymi, dlatego stawia na asortyment dobrej jakości. Przy tym jednak zwraca uwagę na korzystne ceny, którymi chwali się w promocyjnych gazetkach. To właśnie w nich zamieszczone są aktualne rabaty, chociażby na artykuły spożywcze oraz odzież. 

Aldi – promocje, które Cię zaskoczą

W Aldi promocyjne gazetki liczą nawet kilkadziesiąt stron. Zazwyczaj na każdej z nich umieszcza się produkty z konkretnej kategorii ‒ na jednej znajdziemy pieczywo, zaś na drugiej artykuły mięsne. Ponadto przecenione towary określane są jako okazje bądź hity tygodnia. Każdy asortyment jest odpowiednio opisany, między innymi poprzez podane wymiary, skład czy też zastosowanie. Swoje miejsce w gazetce mają artykuły chemiczne, kuchenne oraz odzież. Znajdziemy w niej także praktyczne porady i ciekawostki, chociażby na temat angielskich herbat. Przejrzenie aktualnych ofert sprawia, że nasze zakupy są przemyślane, a przy tym bardziej opłacalne. 

Niemiecka sieć dyskontów spożywczych Aldi od początku swojego istnienia stanowi firmę rodzinną familii z Essen. Nazwa marki wywodzi się od dwóch pierwszych liter nazwiska Albrecht oraz słowa diskont. Na polskim rynku sieć funkcjonuje od 2006 roku, gdzie na obecną chwilę posiada ponad 120 marketów zlokalizowanych w różnych miastach. Liczba pracowników zatrudnionych przez Aldi w Polsce przekracza 1100 osób. Firma regularnie poszerza swoją działalność w naszym kraju, czego dowodem są nowo otwierane oddziały.

Promocje Aldi zawarte w gazetce

Co tydzień Aldi przygotowuje dla swoich klientów gazetkę promocyjną z najbardziej atrakcyjnymi ofertami produktów. Jest ona wydawana zarówno w wersji papierowej, dostępnej we wszystkich sklepach sieciowych, jak i zamieszczana na stronie internetowej firmy www.aldi.pl. Gazetka promocyjna obejmuje wiele interesujących ofert dotyczących zwłaszcza artykułów spożywczych (jak świeże warzywa i owoce, słodycze itp.), kwiatów, artykułów dekoracyjnych do domu i ogrodu, kolekcji modnej odzieży dla dzieci i dorosłych, czy sprzętu AGD i RTV. Ponadto w gazetkach tych znajdziemy strony dedykowane określonym akcjom tematycznym, podczas których sieć oferuje w atrakcyjnych cenach liczne produkty własne oraz towary pochodzące od znanych producentów. Oprócz promocji ujętych w gazetce Aldi proponuje również regularne akcje rabatowe, jak na przykład Okazje Tygodnia. W tym przypadku objęte obniżką artykuły dostępne są w sprzedaży przez okres siedmiu dni. Do robienia zakupów może również przekonać klientów fakt, iż firma każdego dnia kieruje do nich nową ofertę promocyjną, dzięki czemu w zasadzie na okrągło w sklepach sieci można zaopatrywać się w dobrej jakości produkty, których nie mniej ważnym atutem jest korzystna cena.

Ukierunkowane na klienta social media

W celu pozyskania nowych i utrzymaniu dotychczasowych klientów marka Aldi dużą uwagę poświęca ulepszaniu własnej strony internetowej. Firma posiada również swoją aplikację mobilną. Odwiedzając stronę www można na niej znaleźć aktualną gazetkę promocyjną, wszystkie informacje dotyczące najnowszych ofert, a także zlokalizować najbliższy market. Osoby korzystające ze strony internetowej sieci Aldi mają również możliwość zapisania się do newslettera, dzięki czemu mogą oni na bieżąco otrzymywać informacje o nowych produktach, najnowszych ofertach, czy aktualnych gazetkach z promocjami.

Aldi aktualne gazetki promocyjne

Od wtorku w AldiAldi
16 - 20 sie 2022
Gazetka Aldi
Aldi - coś do szkołyAldi
17 - 20 sie 2022
Gazetka Aldi
Aldi - coś na tydzień azjatycki!Aldi
16 - 20 sie 2022
Gazetka Aldi
Z Aldi zakupy są proste! Aldi
22 - 28 sie 2022
Gazetka Aldi
Aldi - coś do gry i do zabawyAldi
24 - 28 sie 2022
Gazetka Aldi

W kolejnej ofercie Aldi Od wtorku w Aldi w czasie 2022-08-16 - 2022-08-20 znajdziesz taniej takie produkty, jak: Lajkonik Paluszki klasyczne 200 g w cenie 2,39 zł taniej o 21%, Chleb Aldi w cenie 2,99 zł taniej o 24%, Nektar Rio D'oro w cenie 2,49 zł taniej o 27%, Boczek Wędliniarnia w cenie 3,49 zł taniej o 23%, Kinder Chocolate Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 100 g (8 sztuk) w cenie 3,99 zł taniej o 21%, Sajgonki Asia Cook w cenie 5,59 zł taniej o 16%, Go Asia Smak Japonii Pierożki gyoza z kurczakiem 230 g w cenie 5,59 zł taniej o 21%, Filet z indyka Wędliniarnia w cenie 3,49 zł taniej o 31%, Cytryna Świeżejesz w cenie 2,99 zł taniej o 41%, Garnier Botanic Therapy Odżywka do włosów osłabionych i łamliwych Olejek rycynowy i migdał 200 ml w cenie 6,99 zł taniej o 23% i inne.

W najnowszej gazetce Aldi Aldi - coś na tydzień azjatycki! ważnej od 2022-08-16 - 2022-08-20 odkryjesz promocje na: Lajkonik Paluszki klasyczne 200 g w cenie 2,39 zł taniej o 21%, Kiwi w cenie 1,19 zł taniej o 41%, Chleb w cenie 2,99 zł taniej o 24%, Nektar w cenie 2,49 zł taniej o 27%, Cebula w cenie 1,89 zł taniej o 33%, Przecier pomidorowy King's Crown w cenie 1,89 zł taniej o 33%, Cisowianka Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa 1,5 l w cenie 1,19 zł, Krewetki Gourmet w cenie 7,99 zł taniej o 21%, Karkówka Goodvalley w cenie 7,99 zł taniej o 21%, Balsam Lacura w cenie 5,19 zł taniej o 31% i inne.

W kolejnej gazetce Aldi Aldi - coś do szkoły ukazującej się w 2022-08-17 - 2022-08-20 możliwość tanich zakupów Zeszyt w cenie 0,69 zł, Zeszyt papierów kolorowych Rexus w cenie 3,99 zł, Karteczki samoprzylepne Expertiz w cenie 3,99 zł, Teczka Beniamin w cenie 3,99 zł, Cienkopisy Expertiz w cenie 4,99 zł, Brulion Interdruk w cenie 5,99 zł, Notes Expertiz w cenie 6,99 zł, Modelina Astra w cenie 6,99 zł, Plastelina Sweet Colours w cenie 6,99 zł, Bibuła Astra w cenie 7,99 zł i inne.

Aldi sklepy w Twojej okolicy

Aldi sklepy według miast

Aldi Warszawa(woj. mazowieckie)
Aldi Kraków(woj. małopolskie)
Aldi Poznań(woj. wielkopolskie)
Aldi Wrocław(woj. dolnośląskie)
Aldi Łódź(woj. łódzkie)
Aldi Gdańsk(woj. pomorskie)
Aldi Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Aldi Lublin(woj. lubelskie)
Aldi Katowice(woj. śląskie)
Aldi Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Aldi Częstochowa(woj. śląskie)
Aldi Rzeszów(woj. podkarpackie)
Aldi Gdynia(woj. pomorskie)
Aldi Kielce(woj. świętokrzyskie)
Aldi Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Aldi Gliwice(woj. śląskie)
Aldi Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Aldi Radom(woj. mazowieckie)
Aldi Opole(woj. opolskie)
Aldi Sosnowiec(woj. śląskie)
Aldi Zielona Góra(woj. lubuskie)
Aldi Rybnik(woj. śląskie)
Aldi Bytom(woj. śląskie)
Aldi Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Aldi Zabrze(woj. śląskie)
Aldi Tychy(woj. śląskie)
Aldi Kalisz(woj. wielkopolskie)
Aldi Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Aldi Legnica(woj. dolnośląskie)
Aldi Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Aldi Leszno(woj. wielkopolskie)
Aldi Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Aldi Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Aldi Ruda Śląska(woj. śląskie)
Aldi Chorzów(woj. śląskie)
Aldi Dąbrowa Górnicza(woj. śląskie)
Aldi Piła(woj. wielkopolskie)
Aldi Słupsk(woj. pomorskie)
Aldi Lubin(woj. dolnośląskie)
Aldi Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Aldi Jastrzębie-Zdrój(woj. śląskie)
Aldi Jaworzno(woj. śląskie)
Aldi Głogów(woj. dolnośląskie)
Aldi Łomża(woj. podlaskie)
Aldi Bełchatów(woj. łódzkie)
Aldi Żory(woj. śląskie)
Aldi Racibórz(woj. śląskie)
Aldi Wodzisław Śląski(woj. śląskie)
Aldi Mielec(woj. podkarpackie)
Aldi Świdnica(woj. dolnośląskie)
Aldi Oświęcim(woj. małopolskie)
Aldi Tarnowskie Góry(woj. śląskie)
Aldi Nysa(woj. opolskie)
Aldi Sieradz(woj. łódzkie)
Aldi Pabianice(woj. łódzkie)
Aldi Kutno(woj. łódzkie)
Aldi Żywiec(woj. śląskie)
Aldi Zgorzelec(woj. dolnośląskie)
Aldi Wołomin(woj. mazowieckie)
Aldi Mysłowice(woj. śląskie)
Aldi Oława(woj. dolnośląskie)
Aldi Września(woj. wielkopolskie)
Aldi Cieszyn(woj. śląskie)
Aldi Skarżysko-Kamienna(woj. świętokrzyskie)
Aldi Olkusz(woj. małopolskie)
Aldi Żary(woj. lubuskie)
Aldi Kwidzyn(woj. pomorskie)
Aldi Piekary Śląskie(woj. śląskie)
Aldi Radomsko(woj. łódzkie)

Aldi archiwalne gazetki - Aldi zakończone promocje

Aldi - oferta na tydzień grillowyAldi
8 - 13 sie 2022
Gazetka Aldi

W archiwalnej gazetce sieci Aldi Aldi - oferta na tydzień grillowy w dniach 2022-08-08 - 2022-08-13 znajduje się ciekawa pula towarów: Bułka Aldi w cenie 0,99 zł taniej o 29%, Karma dla kota Topic w cenie 2,19 zł taniej o 22%, BoboVita Kaszka mleczno-ryżowa malina po 4 miesiącu 230 g w cenie 6,59 zł taniej o 10%, Milka Czekolada mleczna 100 g w cenie 2,99 zł taniej o 26%, Salami Wędliniarnia Premium w cenie 3,19 zł taniej o 29%, Almette Puszysty serek twarogowy z pomidorami dojrzewającymi w słońcu 150 g w cenie 3,99 zł taniej o 28%, Tzatziki Wonnemeyer w cenie 4,99 zł taniej o 29%, Oshee Napój izotoniczny niegazowany o smaku limetkowo-miętowym 0,75 l w cenie 2,19 zł, Melon Świeżejesz w cenie 5,49 zł taniej o 32%, Bakłażan Aldi w cenie 6,99 zł taniej o 27% i inne.

Aldi ma to coś od środy do sobotyAldi
10 - 13 sie 2022
Gazetka Aldi

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Aldi Aldi ma to coś od środy do soboty w czasie 2022-08-10 - 2022-08-13 zwróć uwagę na atrakcyjne towary: Nóż Home Creation w cenie 15,99 zł, Blacha do pieczenia Home Creation w cenie 17,99 zł, Akcesoria kuchenne Home Creation w cenie 17,99 zł, Ostrzałka do noża Home Creation w cenie 19,99 zł, Koszulka sportowa Active Touch w cenie 24,99 zł, Legginsy damskie Up2Fashion w cenie 24,99 zł, Grill Master Grill Party w cenie 89,99 zł taniej o 25%, Rękawiczki kuchenne Home Creation w cenie 29,99 zł, Forma do pieczenia Home Creation w cenie 34,99 zł, Latarka Crane w cenie 39,99 zł i inne.

Od poniedziałku w AldiAldi
1 - 6 sie 2022
Gazetka Aldi

W archiwalnej ofercie sieci Aldi Od poniedziałku w Aldi obowiązującej 2022-08-01 - 2022-08-06 możliwość tanich zakupów Bagietka Aldi w cenie 1,99 zł taniej o 27%, Orzeszki ziemne Trader Joe's w cenie 2,49 zł taniej o 27%, Cebula Aldi w cenie 1,89 zł taniej o 51%, Żywiec Zdrój Delikatnie musujący Woda źródlana 1,5 l w cenie 1,99 zł, Deser Olma w cenie 1,99 zł, Masło Milsani w cenie 7,99 zł taniej o 21%, Porzeczki Świeżejesz w cenie 3,99 zł taniej o 34%, Kurczak Mięsne Specjały w cenie 7,49 zł taniej o 26%, Herbatniki Sedita w cenie 2,99 zł, Kawa mielona Markus w cenie 8,99 zł taniej o 26% i inne.

Aldi - coś miękkiego i przydatnegoAldi
1 - 6 sie 2022
Gazetka Aldi

W archiwalnej gazetce sieci Aldi Aldi - coś miękkiego i przydatnego ważnej od 2022-08-01 - 2022-08-06 polecamy: Makrama Living Art w cenie 34,99 zł, Piłka gimnastyczna Crane w cenie 39,99 zł, Pojemniki na żywność Home Creation w cenie 39,99 zł, Torba sportowa Life In Style w cenie 39,99 zł, Zegarek sportowy Krontaler w cenie 44,99 zł, Maszynka do makaronu Home Creation w cenie 99,99 zł, Wózek kuchenny Home Creation w cenie 139,00 zł, Wózek na zakupy w cenie 139,00 zł i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.