Reklama
ding ad-box placeholder
Lidl

Lidl gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 710 głosów

Lidl o sieci

Lidl jest jedną z ulubionych marek w Polsce i wie o tym każdy mieszkaniec naszego kraju. Oferta tego niemieckiego giganta jest zróżnicowana i przystępna dla każdego konsumenta, bez względu na zasobność portfela. W marketach spod niebiesko-żółtego szyldu można zakupić wiele artykułów, które są między innymi potrzebne w codziennym funkcjonowaniu – po produkty spożywcze, aż do chemii czy narzędzi. Sklep Lidl to jeden z najczęściej odwiedzanych miejsc tego typu w naszym kraju!

Historia sieci Lidl

Niemieckie przedsiębiorstwo Lidl zostało założone już w latach 30. XX wieku, a ich początkową działalnością była hurtownia asortymentu spożywczego. Co ciekawe, marka nie była znana pod aktualnie używaną nazwą, a zamiast tego nosiła Lidl&Schwarz KG. Otwarcie pierwszego sklepu przypada na rok 1973, a jego miejsce miało na stacji kolejowej Ludwigshafen-Mundenheim w miejscowości Ludwigshafen am Rhein. Jeśli chodzi o nasz kraj, to pierwszy market powstał w stolicy Wielkopolski, czyli w Poznaniu – w tym samym roku została utworzona spółka Lidl Polska.

Sieć sklepów Lidl – oferty produktów

Markety niemieckiego giganta oferują naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju produktów. Bez wątpienia znajdziesz tam wiele artykułów, dzięki którym nie tylko nakarmisz rodzinę, lecz także wyczyścisz dom, ubierzesz się lub nawet naprawisz auto. Warto dodać, że oprócz ich standardowej oferty produktów, w marketach Lidla można znaleźć również limitowane artykuły, które zakupić można w danym okresie roku. Takie produkty można znaleźć gazetce promocyjnej.

Marki własne sieci sklepów Lidl

Sieć sklepów Lidl chcąc spełnić oczekiwania wielu klientów, wprowadziła swoje marki, które często jakościowo są takie same lub nawet lepsze od produktów mainstreamowych marek. Co ciekawe, niektóre artykuły spod szyldu danej submarki Lidla produkowane są przez większe firmy, a dobrym tego przykładem są kabanosy Pikok (jest to marka własna Lidla), które zostały wyprodukowane dla niemieckiego giganta przez firmę … Tarczyński.

Lidl w swojej ofercie posiada wiele produktów marek własnych, które są tańszymi (nie oznacza to, że gorszymi) zamiennikami dla droższych produktów. Znaleźć je można w gazetkach promocyjnych lub na regałach w sklepie.

Gazetka Lidl – świetne okazje

Dzięki gazetkom promocyjnym, każdy klient może dowiedzieć się co można zakupić w markecie Lidla (oczywiście poza produktami z tradycyjnej oferty) w danym czasie. Często zdarza się, że marka wypuszcza kilka gazetek w jednym czasie, a to ze względu na skalę niektórych ofert. W tym miejscu można wyróżnić zbiór artykułów do dekoracji wnętrz lub odzieży, a także produkty promocyjne, które w tego typu pismach są czymś częstym. Przykładem produktów promocyjnych, które można wymienić, są te, które znajdziemy w limitowanej ofercie marketów Lidl z okazji Święta Bożego Narodzenia lub z okazji Halloween.

Aplikacja Lidl Plus

Aplikacja Lidl Plus jest benefitem, z którego warto korzystać podczas zakupów. Dzięki takiemu oprogramowaniu można zbierać punkty (za każdą wydaną kwotę w sklepie Lidl odblokowuje się kolejny „kamień milowy”, który w rzeczywistości jest atrakcyjnym rabatem), korzystać z promocji niedostępnych nigdzie indziej lub po prostu sprawdzić gazetkę promocyjną oraz asortyment dostępny w danym sklepie. Jest to system lojalnościowy, który z pewnością jest godny uwagi!

Market Lidl – promocje z gazetki w aplikacji

Warto również dodać, że każdy miesiąc to nowe promocje, z których może skorzystać każdy konsument. Z tego tytułu warto również ściągnąć aplikację Lidl Plus, która dostępna jest na urządzenia mobilne.

Markety Lidl – godziny otwarcia

Z racji tego, że Lidl jest jedną z najczęściej wybieranych sieci sklepów w naszym kraju, to markety niemieckiego giganta możemy napotkać praktycznie każdym kroku. Dziwić może stosunkowo duża liczba placówek sieci Lidl w naszym kraju – w 2022 roku jest ich już ponad 800!

Godziny otwarcia sklepów są również nastawione na dobro klientów. Oczywiście każdy market jest otwarty w innych godzinach, ale standardowo można robić zakupy od 7 do 22 (od poniedziałku do soboty), a w niedziele handlowe od 9 do 18. Zdarzyć się jednak może, że niektóre sklepy otwarte są nieco dłużej – uwarunkowane jest to przede wszystkim lokalizacją.

Lidl aktualne gazetki promocyjne

Lidl - zainspiruj się na Święta!Lidl
-

Gazetka Lidl

Świąteczne odliczanie z LidlemLidl
-

Gazetka Lidl

Otul się ciepłą pościelą z Lidla! Lidl
-

Gazetka Lidl

Świąteczne dekoracje w Lidlu! Lidl
-

Gazetka Lidl

Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
-

Gazetka Lidl

Przygotuj się na święta w Lidlu Lidl
-

Gazetka Lidl

Lidl - katalog alkoholi mocnych i win
Treści dla osób pełnoletnich
Lidl
-

Gazetka Lidl

Lidl - już zaraz święta!Lidl
-

Gazetka Lidl

W obecnej ofercie handlowej Lidl Świąteczne odliczanie z Lidlem ważnej od 2022-12-01 - 2022-12-03 znajduje się ciekawy asortyment: Cytryna w cenie 3,99 zł taniej o 13%, Chleb Piekarnia Lidla w cenie 2,95 zł taniej o 21%, Veroni Mineral Pure Naturalna woda mineralna niegazowana 1,5 l w cenie 1,39 zł, Boczek Kabanos w cenie 1,69 zł, Pomelo w cenie 9,99 zł taniej o 17%, Cheddar Valley Spire w cenie 10,89 zł taniej o 21%, Krakus Chrzan 180 g w cenie 3,49 zł, Łopatka wieprzowa Rzeźnik w cenie 12,99 zł taniej o 24%, Mandarynki w cenie 4,99 zł taniej o 45%, Maliny w cenie 3,99 zł taniej o 51% i inne.

W kolejnej ofercie Lidl Lidl - zainspiruj się na Święta! w czasie 2022-11-28 - 2022-12-03 odkryjesz promocje na: Papier do pakowania Crelando w cenie 5,99 zł, Skarpetki damskie Esmara w cenie 5,99 zł, Chili Deluxe w cenie 6,49 zł, Taca dekoracyjna w cenie 7,99 zł, Miarka Ernesto w cenie 9,99 zł, Kamizelka Esmara w cenie 39,90 zł taniej o 21%, Koszula męska Livergy w cenie 39,99 zł taniej o 21%, Jeansy termiczne Livergy w cenie 69,90 zł taniej o 13%, Sukienka damska Esmara w cenie 49,90 zł taniej o 17%, Legginsy damskie Esmara w cenie 29,99 zł taniej o 26% i inne.

W następnej gazetce Lidl Świąteczne dekoracje w Lidlu! ważnej od 2022-11-14 - 2022-12-24 znajdziesz taniej takie produkty, jak: Dekoracja Jumi w cenie 6,99 zł, Koc w cenie 39,99 zł taniej o 21%, Bombki w cenie 14,99 zł, Świeca zapachowa w cenie 39,99 zł, Świeca zapachowa Yankee Candle w cenie 49,99 zł, Dziadek do orzechów w cenie 49,99 zł, Świecznik w cenie 49,99 zł, Dekoracja w cenie 49,99 zł, Regał w cenie 59,90 zł, Latarnia led w cenie 59,90 zł i inne.

Lidl sklepy w Twojej okolicy

Lidl sklepy według miast

Lidl Warszawa(woj. mazowieckie)
Lidl Kraków(woj. małopolskie)
Lidl Poznań(woj. wielkopolskie)
Lidl Wrocław(woj. dolnośląskie)
Lidl Łódź(woj. łódzkie)
Lidl Gdańsk(woj. pomorskie)
Lidl Lublin(woj. lubelskie)
Lidl Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Katowice(woj. śląskie)
Lidl Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Białystok(woj. podlaskie)
Lidl Częstochowa(woj. śląskie)
Lidl Rzeszów(woj. podkarpackie)
Lidl Gdynia(woj. pomorskie)
Lidl Kielce(woj. świętokrzyskie)
Lidl Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Lidl Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Lidl Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Gliwice(woj. śląskie)
Lidl Radom(woj. mazowieckie)
Lidl Opole(woj. opolskie)
Lidl Sosnowiec(woj. śląskie)
Lidl Zielona Góra(woj. lubuskie)
Lidl Rybnik(woj. śląskie)
Lidl Płock(woj. mazowieckie)
Lidl Bytom(woj. śląskie)
Lidl Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Lidl Tarnów(woj. małopolskie)
Lidl Zabrze(woj. śląskie)
Lidl Tychy(woj. śląskie)
Lidl Kalisz(woj. wielkopolskie)
Lidl Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Lidl Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Legnica(woj. dolnośląskie)
Lidl Leszno(woj. wielkopolskie)
Lidl Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Lidl Ruda Śląska(woj. śląskie)
Lidl Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Lidl Ostrów Wielkopolski(woj. wielkopolskie)
Lidl Siedlce(woj. mazowieckie)
Lidl Chorzów(woj. śląskie)
Lidl Dąbrowa Górnicza(woj. śląskie)
Lidl Piła(woj. wielkopolskie)
Lidl Słupsk(woj. pomorskie)
Lidl Gniezno(woj. wielkopolskie)
Lidl Zamość(woj. lubelskie)
Lidl Lubin(woj. dolnośląskie)
Lidl Konin(woj. wielkopolskie)
Lidl Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Jastrzębie-Zdrój(woj. śląskie)
Lidl Krosno(woj. podkarpackie)
Lidl Jaworzno(woj. śląskie)
Lidl Chełm(woj. lubelskie)
Lidl Głogów(woj. dolnośląskie)
Lidl Biała Podlaska(woj. lubelskie)
Lidl Suwałki(woj. podlaskie)
Lidl Łomża(woj. podlaskie)
Lidl Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Bełchatów(woj. łódzkie)
Lidl Piaseczno(woj. mazowieckie)
Lidl Żory(woj. śląskie)
Lidl Ostrowiec Świętokrzyski(woj. świętokrzyskie)
Lidl Starogard Gdański(woj. pomorskie)
Lidl Racibórz(woj. śląskie)
Lidl Wodzisław Śląski(woj. śląskie)
Lidl Nowy Targ(woj. małopolskie)
Lidl Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Lidl Mielec(woj. podkarpackie)

Lidl archiwalne gazetki - Lidl zakończone promocje

Lidlowy program oszczędzaniaLidl
-

Gazetka Lidl

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Lidl Lidlowy program oszczędzania , która jest ważna w dniach 2022-11-24 - 2022-11-26 szansa na tanie zakupy: Jabłka w cenie 1,99 zł taniej o 34%, Smakowita Margaryna maślany smak 450 g w cenie 5,00 zł taniej o 21%, Burak Ryneczek Lidla w cenie 2,49 zł taniej o 42%, Banany w cenie 6,99 zł taniej o 23%, Makrela w cenie 2,59 zł, Sernik w cenie 2,89 zł, Borówki amerykańskie w cenie 3,99 zł taniej o 43%, Pomarańcza w cenie 3,99 zł taniej o 43%, Arbuz w cenie 6,99 zł taniej o 31%, Żeberka wieprzowe w cenie 14,29 zł taniej o 19% i inne.

Idealne prezenty w Lidlu! Lidl
-

Gazetka Lidl

W tej gazetce sieci Lidl znajdowały się takie oferty: woda mineralna, orzechy, Perla, kukurydza konserwowa, finish, szynka, Pocky, ser, smakmak

Black Weekend w Lidlu! Lidl
-

Gazetka Lidl

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Lidl Black Weekend w Lidlu! ukazującej się w 2022-11-21 - 2022-11-26 znajduje się atrakcyjny towar: Wianek dekoracyjny w cenie 11,99 zł, Obraz w cenie 14,99 zł, Lampki LED w cenie 19,99 zł, Piżama w cenie 24,99 zł, Bombki w cenie 24,99 zł, Ostrzałka do noża Ernesto w cenie 24,99 zł, Książka dla dziecka w cenie 29,90 zł, Zestaw pojemników w cenie 29,99 zł, Bluza dziewczęca w cenie 34,99 zł, Lalka Disney w cenie 39,99 zł i inne.

Od czwartku w LidluLidl
-

Gazetka Lidl

W archiwalnej gazetce sieci Lidl Od czwartku w Lidlu w okresie 2022-11-10 - 2022-11-12 znajduje się ciekawy asortyment: Morliny Kiełbasa śląska w cenie 1,29 zł, Kiełbasa Rzeźnik w cenie 8,99 zł taniej o 19%, Cebula Ryneczek Lidla w cenie 4,89 zł taniej o 31%, Rogal świętomarciński Lidl w cenie 4,63 zł taniej o 34%, Mandarynki Ryneczek Lidla w cenie 4,49 zł taniej o 36%, Razowiec Piekarnia Lidla w cenie 3,99 zł, Karkówka Rzeźnik w cenie 14,99 zł taniej o 26%, Papryka Ryneczek Lidla w cenie 9,99 zł taniej o 34%, Filet z piersi indyka Rzeźnik w cenie 21,99 zł taniej o 22%, Masło Pilos w cenie 6,99 zł i inne.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder