Reklama
Lidl

Lidl gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 613 głosów

Lidl o sieci

Lidl jest siecią handlową, którą pokochali Polacy. Lidl Polska należy do grupy międzynarodowej przedsiębiorstw Lidl. W jej skład wchodzą spółki niezależne, które prowadzą aktywną działalność na terenie Europy. Historia sieci Lidl sięga lat trzydziestych dwudziestego wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tejże marki powstały w latach 70 dwudziestego wieku w Niemczech.

Co to za sieć handlowa?

Pierwszy dyskont sieci Lidl rozpoczął swoją działalność w roku 1973 w Ludwigshafen na Renem. Pierwsza filia zagraniczna otwarta została w roku 1988 roku we Francji. W Polsce koncern ten działa od roku 2002. Przychody Lidla w naszym kraju rosną w tempie około piętnastu procent rocznie. Jest to dynamika zdecydowanie wyższa niż całego polskiego handlu oraz koncernu Biedronka (Jeronimo Martins). Oznacza to, że udział Lidla cały czas się zwiększa. Warto się nieco bliżej przyjrzeć tej firmie.

Gazetki handlowe sieci Lidl

Lidl wydaje regularnie gazetki handlowe. Sieć Lidl wydaje gazetki dwa razy w tygodniu po dwie gazetki. Dwie to zawsze gazetka z produktami spożywczymi, a w pozostałych dwóch znajdziemy gazetki z produktami przemysłowymi.

Produkty z oferty

Warto na bieżąco przeglądać oferty sklepu Lidl, ponieważ można naprawdę sporo zaoszczędzić. Gazetki są dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i w wersji elektronicznej. Każdy zatem może wybrać formę, która mu odpowiada.

Marki Lidl

Lidl posiada własne marki. Chcemy wspomnieć o dwóch, które są zdecydowanie najbardziej popularne. Pierwszą marką jest Pikok. Jest to marka wędlin. Są to naprawdę produkty smaczne, które można polecić z całego serca. Wędliny marki Pikok to między innymi kiełbasy wędzone, kiełbaski wiedeńskie, kindziuk z czosnkiem oraz kabanosy premium. Najbardziej smaczne są kabanosy oraz schab tradycyjny.

Drugą marką, o której trzeba powiedzieć to Silvercrest. Jest to marka wewnętrzna Lidla, pod którą są oferowane produkty AGD oraz elektroniki do domu. Są to towary bardzo wysokiej jakości znanych producentów, które oznaczone zostały logo Lidla. Przykładem są krótkofalówki PMR z Lidla SilverCrest. Ich cena w Lidlu to 129 złotych, a po odnalezieniu producenta dochodzimy do wniosku, że produkty podobne sygnowane jego marką to ceny dwukrotnie wyższe.

Akcje specjalne i obecnie trwające

Lidl słynie z tego, że organizuje wiele akcji specjalnych. Jakie obecnie trwają? Na pewno jest to akcja Świąteczne Odliczanie. W dniach od 1 do 24 grudnia bieżącego roku w aplikacji Lidl Plus w świątecznym i specjalnym kalendarzu zamiast słodkich czekoladek są publikowane wyjątkowe kupony rabatowe. Każdego dnia użytkownicy promocji będą mogli korzystać z innej niespodzianki. Każdy z odsłoniętych kuponów jest ważny tylko przez jeden dzień.

Aplikacja mobilna Lidl Plus i programy lojalnościowe

W Aplikacji Lidl Plus znajdziemy super kupony, zdrapki oraz specjalne oferty. Dzięki nim możemy oszczędzać jeszcze więcej. W aplikacji Lidl stworzymy także swoją własną listę zakupów, którą możemy nawet udostępnić.

W aplikacji Lidl Plus możemy także korzystać z wyszukiwarki produktów. Poszukiwanie produktów nigdy nie było takie proste. Możemy kupować produkty posegregowane na poszczególne kategorie. W aplikacji znajdziemy także najświeższe gazetki. W związku z tym gazetki z Lidla możemy mieć zawsze przy sobie w formie internetowej.

W aplikacji Lidl plus możemy skorzystać z wielu kuponów. Są to zarówno kupony kwotowe, procentowe, jak i rabatowe na drugą sztukę. W niektórych przypadkach możemy zaoszczędzić nawet sześćdziesiąt procent. Warto codziennie zerkać do aplikacji.

Sklepy Lidl w Polsce i ich godziny otwarcia

Obecnie sklepy Lidl działają w trzydziestu krajów. Jest to około 11 550 sklepów. Ile sklepów Lidl znajduje się w Polsce? Na chwilę obecną jest to 800 sklepów. Każdego dnia firma Lidl Polska dąży do tego, aby swoim klientom zapewnić artykuły wysokiej jakości, w niskich i atrakcyjnych cenach. Zależy im także na zrównoważonej produkcji. Lidl w Polsce jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00 oraz w niedziele od 9.00 do 19.00.

Jak powstała sieć sklepów Lidl?

W fazie początkowej Lidl był hurtownią artykułów kolonialnych oraz owoców egzotycznych. Była to mała spółka, która została utworzona w latach trzydziestych dwudziestego wieku przez przedsiębiorcę Josefa Schwarza. Z czasem nazwa firmy przekształciła się w Lidl. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Niemczech w Neckarsulm w Badenii-Wirtembergii. Sieć należy do spółki rodzinnej Schwarz Beteiligungs GmbH. Do tej samej spółki należą sklepy Kaufland. Lidl nie jest notowany na giełdzie papierów wartościowych.

Wyróżnienia i nagrody sieci Lidl

Lidl może się pochwalić wieloma nagrodami. Przede wszystkim na uwagę zasługuje Laur Konsumenta. Musimy mieć świadomość, że jest to bardzo prestiżowa nagroda, którą otrzymują tylko i wyłącznie najlepsze marki oraz produkty. Klienci bardzo często przed zakupem sprawdzają, czy danemu produktowi można zaufać oraz włożyć go do swojego koszyka. Jeśli posiada on wyróżnienie, praktycznie od razu zyskuje sporo w naszych oczach. W roku 2018 sklep Lidl otrzymał nie tylko Laur Klienta, ale także Laur Klienta Odkrycie w kategorii, jaką są "Dyskonty". Nagrody tego typu są formą rekomendacji, która jest przyznawana przez klientów, a otrzymują ją jedynie najlepsi, czy też najbardziej popularni. Robiąc zakupy w Lidlu, nigdy nie będziemy zawiedzeni zarówno jakością towarów, jak i niską cenę. Lepszego połączenia nie można było sobie wymarzyć i wyobrazić.

Lidl aktualne gazetki promocyjne

Lidl - artykuły szkolne w supercenach!Lidl
8 - 13 sie 2022
Gazetka Lidl
Lidl - powrót do szkołyLidl
25 lip - 27 sie 2022
Gazetka Lidl
Lidl niezbędny i pomocny! Lidl
16 - 20 sie 2022
Gazetka Lidl
Wszystko dla małych marzycieli w Lidlu Lidl
18 lip - 27 sie 2022
Gazetka Lidl
Dania w kuchni meksykańskiej z Lidlem Lidl
11 - 13 sie 2022
Gazetka Lidl
Grillowe klasyki w Lidlu! Lidl
11 - 13 sie 2022
Gazetka Lidl

W bieżącej ofercie handlowej sieci Lidl Grillowe klasyki w Lidlu! w czasie 2022-08-11 - 2022-08-13 znajduje się ciekawy asortyment: Kapusta Lidl w cenie 2,99 zł taniej o 26%, Pieczarki Lidl w cenie 4,49 zł taniej o 22%, Camembert na grilla Grill&Fun w cenie 6,59 zł taniej o 18%, Awokado Lidl w cenie 3,49 zł taniej o 39%, Makrela SuperFish w cenie 2,39 zł, Donut Tastino w cenie 2,69 zł, Tofu Vemondo w cenie 4,49 zł, Sos Roleski w cenie 5,49 zł, Mięso mielone Rzeźnik w cenie 7,99 zł taniej o 41%, Ciasto Cukiernia Lidla w cenie 8,49 zł i inne.

Lidl sklepy w Twojej okolicy

Lidl sklepy według miast

Lidl Warszawa(woj. mazowieckie)
Lidl Kraków(woj. małopolskie)
Lidl Poznań(woj. wielkopolskie)
Lidl Wrocław(woj. dolnośląskie)
Lidl Łódź(woj. łódzkie)
Lidl Gdańsk(woj. pomorskie)
Lidl Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Lublin(woj. lubelskie)
Lidl Katowice(woj. śląskie)
Lidl Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Białystok(woj. podlaskie)
Lidl Częstochowa(woj. śląskie)
Lidl Rzeszów(woj. podkarpackie)
Lidl Gdynia(woj. pomorskie)
Lidl Kielce(woj. świętokrzyskie)
Lidl Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Lidl Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Lidl Gliwice(woj. śląskie)
Lidl Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Radom(woj. mazowieckie)
Lidl Opole(woj. opolskie)
Lidl Sosnowiec(woj. śląskie)
Lidl Zielona Góra(woj. lubuskie)
Lidl Rybnik(woj. śląskie)
Lidl Płock(woj. mazowieckie)
Lidl Bytom(woj. śląskie)
Lidl Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Lidl Tarnów(woj. małopolskie)
Lidl Zabrze(woj. śląskie)
Lidl Tychy(woj. śląskie)
Lidl Kalisz(woj. wielkopolskie)
Lidl Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Lidl Legnica(woj. dolnośląskie)
Lidl Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Leszno(woj. wielkopolskie)
Lidl Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Lidl Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Lidl Ruda Śląska(woj. śląskie)
Lidl Ostrów Wielkopolski(woj. wielkopolskie)
Lidl Siedlce(woj. mazowieckie)
Lidl Chorzów(woj. śląskie)
Lidl Dąbrowa Górnicza(woj. śląskie)
Lidl Słupsk(woj. pomorskie)
Lidl Piła(woj. wielkopolskie)
Lidl Gniezno(woj. wielkopolskie)
Lidl Zamość(woj. lubelskie)
Lidl Konin(woj. wielkopolskie)
Lidl Lubin(woj. dolnośląskie)
Lidl Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Jastrzębie-Zdrój(woj. śląskie)
Lidl Krosno(woj. podkarpackie)
Lidl Jaworzno(woj. śląskie)
Lidl Suwałki(woj. podlaskie)
Lidl Głogów(woj. dolnośląskie)
Lidl Biała Podlaska(woj. lubelskie)
Lidl Chełm(woj. lubelskie)
Lidl Łomża(woj. podlaskie)
Lidl Bełchatów(woj. łódzkie)
Lidl Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Piaseczno(woj. mazowieckie)
Lidl Żory(woj. śląskie)
Lidl Starogard Gdański(woj. pomorskie)
Lidl Racibórz(woj. śląskie)
Lidl Ostrowiec Świętokrzyski(woj. świętokrzyskie)
Lidl Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Lidl Wodzisław Śląski(woj. śląskie)
Lidl Nowy Targ(woj. małopolskie)
Lidl Mielec(woj. podkarpackie)

Lidl archiwalne gazetki - Lidl zakończone promocje

Od poniedziałku w LidluLidl
8 - 10 sie 2022
Gazetka Lidl

W archiwalnej ofercie sieci handlowej sieci Lidl Od poniedziałku w Lidlu w dniach 2022-08-08 - 2022-08-10 polecamy: Patak's Korma Kremowy sos z wiórkami kokosowymi i cebulą 450 g w cenie 5,59 zł taniej o 21%, Mlekpol Mazurski Smak Masło ekstra 200 g w cenie 5,99 zł taniej o 21%, Imbir w cenie 1,99 zł, Mleczko kokosowe Vitasia w cenie 3,99 zł taniej o 34%, Jeżyny w cenie 4,89 zł taniej o 31%, Sezam Vitasia w cenie 2,49 zł, Pistacje Alesto w cenie 12,49 zł taniej o 23%, Napój Vitasia w cenie 3,99 zł, Pomidory w cenie 5,49 zł taniej o 43%, Ryż Vitasia w cenie 4,99 zł i inne.

Drugi produkt taniej w Lidlu Lidl
4 - 6 sie 2022
Gazetka Lidl

W archiwalnej ofercie sieci Lidl Drugi produkt taniej w Lidlu ukazującej się w 2022-08-04 - 2022-08-06 znajduje się atrakcyjna pula towarów: Pstrąg tęczowy Regionalne Szlaki w cenie 3,19 zł taniej o 21%, Morliny Kiełbasa śląska w cenie 1,09 zł, Wiśnie w cenie 4,79 zł taniej o 21%, Borówki w cenie 5,99 zł taniej o 26%, Makrela w cenie 2,39 zł, Ziemniaki w cenie 4,99 zł taniej o 34%, Szprot wędzony w cenie 2,69 zł, Łosoś w cenie 2,99 zł, Truskawki w cenie 11,99 zł taniej o 21%, Bakoma Ave Vege Deser na kremie kokosowym smak słony karmel 150 g w cenie 3,49 zł i inne.

Smaki Grecji w Lidlu  Lidl
1 - 6 sie 2022
Gazetka Lidl

W tej gazetce sieci Lidl znajdowały się takie oferty: grill, sól, rozdrabniacz, ciasto, oregano, cukier, rzodkiewki, wołowina, ziemniaki

Lidl - karta win. Smaki na lato
Treści dla osób pełnoletnich
Lidl
25 lip - 6 sie 2022
Gazetka Lidl

W tej gazetce sieci Lidl znajdowały się takie oferty: profil, Wino białe Prosecco, w Cimarosa, Zinfandel, portfel, napój, Tempranillo, wino Cimarosa

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.