• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Dino gazetki promocyjne

Ocena: 3.6 - 23 głosów

Aktualne gazetki promocyjne Dino

Nowy tydzień razem z Dino!Dino
21 - 27 paź 2020
Gazetka Dino
Dino - katalog alkoholowy
Treści dla osób pełnoletnich
Dino
23 - 29 paź 2020
Gazetka Dino
Zyskujesz z DinoDino
28 paź - 3 lis 2020
Gazetka Dino

Aktualna gazetka sieci Dino

Sklepy Dino w Twojej okolicy

Sklepy Dino według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Dino

Katalog alkoholowy DIno
Treści dla osób pełnoletnich
Dino
16 - 22 paź 2020
Gazetka Dino
Gazetka nieaktualna
Przysmaki na Halloween w Dino! Dino
14 - 20 paź 2020
Gazetka Dino
Gazetka nieaktualna
Katalog alkoholowy Dino
Treści dla osób pełnoletnich
Dino
9 - 15 paź 2020
Gazetka Dino
Gazetka nieaktualna
Promocje na nowy tydzień - DinoDino
7 - 13 paź 2020
Gazetka Dino
Gazetka nieaktualna
Katalog alkoholowy Dino
Treści dla osób pełnoletnich
Dino
2 - 8 paź 2020
Gazetka Dino
Gazetka nieaktualna
Najniższe ceny tylko w Dino!Dino
30 wrze - 6 paź 2020
Gazetka Dino
Gazetka nieaktualna

O sieci Dino

Szukasz produktów spożywczych najwyższej klasy? Wybierz Dino

Dino to polska sieć marketów istniejąca już od 20 lat. Od początku swojej działalności oferuje klientom zarówno artykuły spożywcze, jak i higieniczne, umieszczając je w swoich gazetkach promocyjnych. Sklepy Dino są zlokalizowane w małych oraz średnich miejscowościach, ale też na peryferiach większych miast. Sieć nieustannie się rozrasta, czego dowodzi fakt, że na początku swojego istnienia sklepy znajdowały się tylko w zachodniej Polsce, a teraz są już niemal na całym jej terytorium. Co więcej, marka od około roku zyskała również pozwolenie na budowanie własnych stacji benzynowych. Sieć dba o dostawy świeżych warzyw i owoców, ale zapewnia także mięso i wędliny własnej marki – Agro-Rydzynia. Firma chce być na wyciągnięcie ręki klienta, więc bez przerwy poprawia komfort zakupów, np. układając asortyment przejrzyście na półkach. Dlatego hasłem sklepu jest „Jesteśmy najbliżej Twoich potrzeb, jesteśmy najbliżej Ciebie!”. W sprzedaży przez cały rok są też bony towarowe o wartości 10, 20, 50 i 100 zł, które mogą być dobrym prezentem na każdą okazję. Sklep oferuje również doładowania telefonów. Firma prowadzi także własną fundację „Dino Najbliżej Ciebie”, której celem jest pomoc dzieciom oraz chorym. 

Dino - tanie produkty nieustannie  

W ofercie Dino znajdują się różnorodne towary w tzw. „super cenach”. Sklep dba o wysoką jakość, ale stara się jednocześnie zachować niskie ceny. Dino w swoim asortymencie posiada około 5 tysięcy produktów, w większości pochodzą one od znanych marek. Dominują wśród nich produkty spożywcze, ale w ofercie znajdują się też najpotrzebniejsze artykuły kosmetyczne i chemiczne. Aby klienci mogli poznać promocje i wszystkie oferty, średnio raz na tydzień lub do wyczerpania zapasów wydawana jest gazetka promocyjna. Dino stawia też na ekspozycję billboardów, na których umieszcza produkty najbardziej atrakcyjne cenowo. 

Dino – promocje, jakich mało 

W sklepie Dino gazetki promocyjne najczęściej dotyczą produktów spożywczych, chemii, a nawet mniejszych zabawek dla dzieci, na które obowiązuje właśnie promocja. Niektóre towary są też oznaczone słowem „HIT!”. Większość produktów ukazanych w gazetkach jest przeceniona albo dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy eksponowany towar posiada krótki opis, najczęściej dotyczący jego wagi czy wielkości. Gazetka zawiera też wyjątkowe oferty z okazji różnych świąt. Na ostatniej stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia danego sklepu i o tym, czy najbliższa niedziela jest handlowa. 

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge