• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego
Gazetki

Aktualne gazetki promocyjne: Artykuły dziecięce

Luty pełen uczyć z Flying Tiger!Flying Tiger Polska
24 sty - 29 lut 2020
Gazetka Flying Tiger Polska
Zobacz sam ofertę Selgros! Selgros Cash&Carry
23 sty - 5 lut 2020
Gazetka Selgros Cash&Carry
Domowe inspiracje w Netto!Netto
20 - 26 sty 2020
Gazetka Netto
Oferta dla dzieci w Auchan!Auchan Hipermarket
16 - 22 sty 2020
Gazetka Auchan Hipermarket
Katalog LEGO Styczeń - Maj 2020 Lego
1 sty - 31 maj 2020
Gazetka Lego
Baby Magazyn od Tesco!Tesco Centra Handlowe
23 gru 2019 - 30 kwi 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge