• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Gazetki

Aktualne gazetki promocyjne: Kultura i rozrywka

Fantastyka w EmpikEMPiK
16 - 29 wrze 2020
Gazetka EMPiK
Dobry skład w Flying TigerFlying Tiger Polska
15 lip - 31 gru 2020
Gazetka Flying Tiger Polska
Co słychać w rozrywce? Media Markt wrzesieńMedia Markt
1 - 30 wrze 2020
Gazetka Media Markt
Świat książki - druga książka połowę taniej!Księgarnie Świat Książki
16 wrze - 13 paź 2020
Gazetka Księgarnie Świat Książki
Jesień pełna pomysłów w Papiernik by Empik! Papiernik by Empik
16 - 29 wrze 2020
Gazetka Papiernik by Empik
Drugi produkt taniej w Dealz! Dealz
21 - 23 wrze 2020
Gazetka Dealz
Wszystko pod ręką w SelgrosSelgros Cash&Carry
10 - 23 wrze 2020
Gazetka Selgros Cash&Carry

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge