Reklama
Gazetki

Aktualne gazetki promocyjne: Kultura i rozrywka

Kultowe produkty w niskiej cenie w Biedronce Biedronka
16 maj - 1 cze 2022
Gazetka Biedronka
Tom Kultury Empik - multimediaEMPiK
18 - 31 maj 2022
Gazetka EMPiK
Zabawki i nowości w EmpikEMPiK
18 - 31 maj 2022
Gazetka EMPiK
Prezenty na Dzień Dziecka w EMPiK! EMPiK
18 - 31 maj 2022
Gazetka EMPiK
Tom kultury Empik muzykaEMPiK
18 - 31 maj 2022
Gazetka EMPiK
Promocje na książki w EmpikEMPiK
18 - 31 maj 2022
Gazetka EMPiK
Zachwycające historie w Księgarnie Świat Książki Księgarnie Świat Książki
18 maj - 14 cze 2022
Gazetka Księgarnie Świat Książki
Odpocznij z E.LeclercE.Leclerc
24 maj - 4 cze 2022
Gazetka E.Leclerc
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.