• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Intermarche Super gazetki promocyjne

Ocena: 3.9 - 12 głosów

O sieci Intermarche Super

Intermarche Super - ogólnoeuropejska sieć sklepów

Intermarche to sieć sklepów, która wywodzi się z Francji, pierwszy sklep sieci w Polsce został otwarty w 1997 roku. Sklepy sieci Intermarche są podzielone na dwa rodzaje: Contact i Super. Sklepy Super to są placówki powyżej 750 metrów kwadratowych oraz o asortymencie składającym się z 15000 artykułów lub więcej. 

Intermarche Super - szeroka oferta produktów spożywczych i przemysłowych

Na półkach sklepu sieci Intermarche Super znajdziemy nie tylko świeże pieczywo, aromatyczne wędliny, zdrowe warzywa i owoce, ale również proszek do prania, płyn do naczyń oraz inne artykuły domowe. W sklepie znajdziemy oddzielne stanowisko pod produkty ekologiczne oraz bezglutenowe.

Intermarche Super - promocje

Intermarche Super posiada własne gazetki promocyjne, które prezentują okazje cenowe oraz promocji na różne produkty. W broszurach sieci znajdziemy również przepisy oraz porady co do przygotowania niektórych dań. Ze strony internetowej sklepu możemy się dowiedzieć o obowiązujących promocjach i rabatach na ofertę spożywczą i nie tylko.

Aktualne gazetki promocyjne Intermarche Super

Maxi okazje w IntermarcheIntermarche Super
19 - 25 sty 2021
Gazetka Intermarche Super

Aktualna gazetka sieci Intermarche Super

Sklepy Intermarche Super w Twojej okolicy

Sklepy Intermarche Super według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Intermarche Super

Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 sty 2021
Gazetka Intermarche Super
Gazetka nieaktualna
Maxi okazje w IntermarcheIntermarche Super
5 - 11 sty 2021
Gazetka Intermarche Super
Gazetka nieaktualna
Szczęśliwego Nowego Roku życzy Intermarche!Intermarche Super
28 - 31 gru 2020
Gazetka Intermarche Super
Gazetka nieaktualna
Moc świątecznych rabatów w IntermarcheIntermarche Super
21 - 24 gru 2020
Gazetka Intermarche Super
Gazetka nieaktualna
Intermarche na świętaIntermarche Super
15 - 20 gru 2020
Gazetka Intermarche Super
Gazetka nieaktualna
Dużo za niedużo w IntermarcheIntermarche Super
8 - 14 gru 2020
Gazetka Intermarche Super
Gazetka nieaktualna

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge