Reklama
Intermarche Super

Intermarche Super gazetki promocyjne: Ostrów Wielkopolski

(pow. Ostrowski, woj. Wielkopolskie)

Ocena: 3.8 - 67 głosów

Intermarche Super o sieci

Francuska sieć supermarketów Intermarche jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie w naszym kraju otworzyło się i z powodzeniem działa ponad 230 supermarketów Intermarche, w których zakupy dokonują mieszkańcy Polski.

Dobrze zaopatrzone sklepy

Asortyment w supermarketach Intermarche w Polsce jest bogaty. To około 20 000 pozycji. Jednocześnie Intermarche oferuje duży wybór nie tylko żywności, ale także kosmetyków, chemii gospodarczej i produktów przemysłowych. Szczególnie popularne w Intermarche są świeże wypieki z własnej piekarni, mięso z własnej wędzarni, surowe mięso przerabiane przez profesjonalnego rzeźnika bezpośrednio w sklepach w celu zachowania jak największej świeżości, świeże warzywa i owoce, produkty BIO i EKO, a także doskonałe przysmaki i wino. Robiąc zakupy w supermarketach Intermarche, należy również zwrócić uwagę na produkty własne – są to certyfikowane towary wysokiej jakości, które można kupić w doskonałej cenie. Wiele z nich jest produkowanych we Francji i można je znaleźć tylko w supermarketach Intermarche.

Supermarkety Intermarche w Polsce udostępniają również swoim klientom usługę Drive Intermarche, dzięki której możesz zamówić online wszystkie potrzebne towary i odebrać je w dogodnym dla siebie terminie.

Nieco historii

Intermarche to globalny holding pochodzenia francuskiego. Sklepy specjalizują się w produktach spożywczych, a także chemii gospodarczej, kosmetykach i innych towarach. Na tle konkurencji wyróżnia je:

  • Świeże pieczywo i inne wypieki.
  • Przysmaki mięsne z własnej wędzarni.
  • Świeże mięso, krojone przez własnych rzeźników bezpośrednio w sklepach.

Sklepy Intermarche są różnorodne - od gigantycznych hipermarketów i supermarketów po małe całodobowe outlety klasy ekonomicznej. Sieć aktywnie angażuje się w życie publiczne, m.in. współfinansuje budowę placów zabaw na terenach, na których znajdują się jej sklepy.

Intermarche to europejska sieć supermarketów spożywczych i przemysłowych zarządzana przez grupę firm Les Mousquetaires. Sieć zorganizowana jest jako spółdzielnia zakupowa pod jednym szyldem, pod marką Intermarche należącą do prywatnej firmy ITM Entreprises (posiada również duży udział w Intercontessa, która jest właścicielem 77% operatora detalicznego Spar). Dziś sklepy Intermarche znajdują się w 8 krajach: Francji, Polsce, Belgii, Hiszpanii, Portugalii i na Bałkanach. Obroty sieci w 2008 roku wyniosły 34,8 mld euro, dziś firma zatrudnia około 130,00 osób. Hasłem reklamowym sieci Intermarche jest: „Intermarche – kochasz zakupy” oraz „Intermarche – tanio i świeżo”.

Sieć powstawała w roku 1969. Jean-Pierre Le Roche zjednoczył 75 niezależnych handlowców, tworząc stowarzyszenie EX, które później przemianowano na Intermarche. Tak narodziła się grupa Les Mousquetaires. Założyciele otwierają pierwszy sklep sadowniczy Bricomarche i deklarują jedną ze swoich najważniejszych zasad – „jedna osoba, jeden zespół”. Pojawiają się dwie nowe firmy: Stationmarche (we Francji przemianowana na Veti w marcu 2006) i Ecomarche. W 1997 nastąpiło otwarcie pierwszego Intermarche w Polsce. Jednocześnie właściciele firmy wzmacniają swój potencjał handlowy, nawiązując partnerstwa z innymi grupami handlowymi - Rona (Quebec, Kanada), kanadyjskim liderem rynku towarów przemysłowych i SPAR AG (Niemcy).

Główne zasady firmy

Intermarche wie, jak ważna jest cena. Zdając sobie sprawę z ich znaczenia w życiu konsumenta, kierownictwo Intermarche regularnie podejmuje działania mające na celu zagwarantowanie klientowi możliwości dokonania zakupu po możliwie najniższych cenach. Dzięki nowoczesnemu systemowi logistycznemu Intermarche zapewnia codzienne dostawy świeżych produktów do swoich sklepów. Przestronna powierzchnia sprzedażowa, stała komunikacja z klientem oraz szeroka oferta asortymentowa pozwalają na dokonywanie opłacalnych i komfortowych zakupów.

Promocje i rabaty w supermarketach Intermarche w Polsce

W supermarketach Intermarché w Polsce klientom stale oferowane są rabaty i promocje na określone rodzaje towarów. Klienci zapraszani są do wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach z cennymi nagrodami oraz w wyprzedażach, gdzie towar sprzedaje się po znacznie obniżonej cenie. Aby klienci byli świadomi rabatów i atrakcyjnych ofert w supermarketach Intermarche, sklepy wydają specjalne gazetki reklamowe z listą wszystkich promocji.

Co tydzień supermarket wydaje nową gazetę, w której znajdują się wszystkie towary, na które w tym tygodniu w Intermarche będą obowiązywać promocje i rabaty. Z reguły w gazetach Intermarche prezentowany jest wizerunek i nazwa produktu wraz z jego standardową ceną, a obok jest cena promocyjna. Pozwala to zrozumieć, ile można na tym produkcie zaoszczędzić. Oferta obejmuje różne kategorie artykułów spożywczych, domowych, sezonowych, a także dla dzieci i zwierząt domowych. Jeżeli z przyczyn technicznych podane w niej informacje są nieaktualne, aktualny katalog można obejrzeć na oficjalnej stronie Intermarche. Są to rabaty na konkretne produkty oraz wyprzedaże całych kategorii, marek lub linii produktowych. Oprócz stałych promocji sieć przyciąga również kupujących stałymi programami lojalnościowymi.

Intermarche Super aktualne gazetki promocyjne

Intermarche - intertanie kupowanieIntermarche Super
22 - 28 wrz 2022
Gazetka Intermarche Super
Intermarche - promocje tylko z kartąIntermarche Super
22 wrz - 5 paź 2022
Gazetka Intermarche Super
Urodzinowe świętowanie w Intermarche Intermarche Super
29 wrz - 5 paź 2022
Gazetka Intermarche Super

Intermarche Super sklepy w Twojej okolicy

Intermarche Super sklepy według miast

Intermarche Super Poznań(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Intermarche Super Rzeszów(woj. podkarpackie)
Intermarche Super Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Intermarche Super Bytom(woj. śląskie)
Intermarche Super Tarnów(woj. małopolskie)
Intermarche Super Legnica(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Leszno(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Intermarche Super Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Piła(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Gniezno(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Konin(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Głogów(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Intermarche Super Ełk(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Tczew(woj. pomorskie)
Intermarche Super Świdnica(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Iława(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Bolesławiec(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Sanok(woj. podkarpackie)
Intermarche Super Mława(woj. mazowieckie)
Intermarche Super Oława(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Bochnia(woj. małopolskie)
Intermarche Super Szczecinek(woj. zachodniopomorskie)
Intermarche Super Września(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Brodnica(woj. kujawsko-pomorskie)
Intermarche Super Turek(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Ostróda(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Szczytno(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Andrychów(woj. małopolskie)
Intermarche Super Giżycko(woj. warmińsko-mazurskie)
Intermarche Super Krotoszyn(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Swarzędz(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Brzesko(woj. małopolskie)
Intermarche Super Oleśnica(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Dzierżoniów(woj. dolnośląskie)
Intermarche Super Wągrowiec(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Śrem(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Jarocin(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Pułtusk(woj. mazowieckie)
Intermarche Super Oborniki(woj. wielkopolskie)
Intermarche Super Grójec(woj. mazowieckie)

Intermarche Super archiwalne gazetki - Intermarche Super zakończone promocje

Intermarche - bądź na bieżąco!Intermarche Super
8 - 14 wrz 2022
Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce sieci Intermarche Super Intermarche - bądź na bieżąco! ukazującej się w 2022-09-08 - 2022-09-14 zwróć uwagę na atrakcyjne towary: Big-Active Zielona herbata z truskawką i graviolą 30 g (20 x 1,5 g) w cenie 4,99 zł taniej o 14%, Bakoma Kefir naturalny 230 g w cenie 1,99 zł taniej o 29%, Hellena Oranżada czerwona 1,25 l w cenie 3,49 zł taniej o 21%, Henglein Spód do pizzy prostokątny w stylu włoskim 400 g w cenie 5,89 zł taniej o 16%, Beskidzkie Mix Paluszki i precelki z solą 300 g w cenie 5,49 zł taniej o 18%, Basia Mąka na pizzę włoską typ 00 1 kg w cenie 4,99 zł taniej o 20%, Kotlin Sos amerykański BBQ 330 g w cenie 4,99 zł taniej o 21%, ProActiv Kardio Tłuszcz roślinny do smarowania 400 g w cenie 14,99 zł taniej o 10%, Dr. Oetker Guseppe Pizza 4 sery 335 g w cenie 6,99 zł taniej o 18%, Śliwki w cenie 1,99 zł i inne.

Intertanie kupowanie w IntermarcheIntermarche Super
1 - 7 wrz 2022
Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce sieci Intermarche Super Intertanie kupowanie w Intermarche ważnej od 2022-09-01 - 2022-09-07 znajduje się ciekawa pula towarów: Oshee Napój izotoniczny niegazowany o smaku wieloowocowym 0,75 l w cenie 2,29 zł taniej o 9%, Lisner Pastella Pasta jajeczna ze szczypiorkiem 80 g w cenie 2,59 zł taniej o 14%, Serenada Ser żółty Królewiecki szwajcar 135 g w cenie 4,99 zł taniej o 10%, Polmlek Twaróg półtłusty 275 g w cenie 3,49 zł taniej o 19%, Hochland Ser kremowy w plastrach Tost 130 g w cenie 4,49 zł taniej o 17%, Ritter Sport Czekolada deserowa z całymi prażonymi orzechami laskowymi 100 g w cenie 5,29 zł taniej o 15%, Woseba Mocca Fix Gold Kawa palona mielona 250 g w cenie 8,99 zł taniej o 11%, Brulion w cenie 3,29 zł taniej o 24%, Kalkulator w cenie 5,99 zł taniej o 15%, Zakreślacz w cenie 4,99 zł taniej o 17% i inne.

Intermarche - dzień polskiej żywności!Intermarche Super
25 - 31 sie 2022
Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Intermarche Super Intermarche - dzień polskiej żywności! obowiązującej 2022-08-25 - 2022-08-31 znajduje się ciekawy asortyment: Łaciaty Serek śmietankowy naturalny 135 g w cenie 3,29 zł taniej o 11%, Tarczyński Kabanosy wędzone wieprzowe 220 g w cenie 8,49 zł taniej o 16%, Virtu Naleśniki z serem i rodzynkami 400 g w cenie 4,99 zł taniej o 29%, E. Wedel Baryłki klasyczne z alkoholem w czekoladzie deserowej 200 g w cenie 13,99 zł taniej o 15%, nimm2 Śmiejżelki Żelki owocowe wzbogacone witaminami 100 g w cenie 2,99 zł, Lody Koral w cenie 11,99 zł taniej o 22%, Arbuz w cenie 3,99 zł, Kiełbasa Madej Wróbel w cenie 19,99 zł taniej o 17%, Pomidory w cenie 4,49 zł, Zielona Budka Lody pistacjowe 1000 ml w cenie 10,99 zł taniej o 30% i inne.

Intermarche - intertanie kupowanie!Intermarche Super
18 - 24 sie 2022
Gazetka Intermarche Super

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Intermarche Super Intermarche - intertanie kupowanie! , która jest ważna w dniach 2022-08-18 - 2022-08-24 możesz znaleźć takie super oferty: Herbapol Suplement diety syrop o smaku malinowym 420 ml w cenie 4,39 zł taniej o 18%, Hochland Ser żółty Gouda w plastrach 135 g w cenie 4,99 zł taniej o 17%, FRoSTA Ryba z pieca z brokułami 330 g w cenie 10,99 zł taniej o 11%, Limonka w cenie 1,69 zł, Krakuski Deserowe Herbatniki z cukrem 200 g w cenie 3,49 zł taniej o 37%, SM Gostyń Gostyńskie Mleko zagęszczone z magnezem light 500 g w cenie 3,99 zł taniej o 36%, Lipton Earl Grey Classic Herbata czarna 150 g (100 torebek) w cenie 15,99 zł taniej o 13%, Arbuz w cenie 2,49 zł, Zott Monte Lody śmietankowe i lody czekoladowo-orzechowe 460 ml w cenie 12,99 zł taniej o 19%, Proste Historie Warzywa na patelnię klasyczne 450 g w cenie 6,99 zł taniej o 31% i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.