Reklama
Stokrotka Market

Stokrotka Market gazetki promocyjne

Ocena: 3.6 - 228 głosów

Stokrotka Market o sieci

Stokrotka Market to sklep, który jest znany niemalże przez każdą osobę. Markety te są obecnie dostępne praktycznie w większości miast i mnóstwo rodzin dokonuje tam codziennych zakupów. Sieć została założona w Lublinie i opiera się na polskim kapitale. Na samym początku jej nazwa brzmiała Eden. W punktach tej sieci można znaleźć mnóstwo artykułów spożywczych, a także gospodarstwa domowego.

Pod logiem Stokrotka Market, można znaleźć produkty wysokiej jakości, które są specjalnie wyselekcjonowane i mają atrakcyjne ceny. Aby korzystać z niskich cen jakie są tam oferowane, warto posiadać aplikację Ding, na swoim smartfonie. Można dodać tam sieć do swoich ulubionych i mieć na bieżąco wszystkie promocje, jakie są oferowane w sklepie. Taniej można tam zakupić między innymi słodycze, nabiał czy też świeże owoce. Dzięki temu można codziennie serwować rodzinie pyszne posiłki, nie obciążając przesadnie swojego portfela.

Profesjonalna obsługa w Stokrotka Market

Stokrotka Market dba o to, aby klienci czuli się bardzo dobrze podczas dokonywania codziennych zakupów. Obsługa jest zatem gotowa na to aby doradzać klientom i odpowiadać na wszystkie ich pytania,w wskazywać alejki zakupowe itp. Konsumenci bardzo cenią sobie również to, że Market Stokrotka ma bardzo bogaty asortyment. Artykuły są różnorodne, obejmują wiele kategorii i dostępne są w dobrych cenach. Można tam zatem znaleźć coś na każdą kieszeń, bez zbędnego obciążenia portfela.

Dzięki aplikacji Ding, którą można pobrać na swój smartfon, zawsze jest się na bieżąco z różnego rodzaju promocjami. Są one bardzo atrakcyjne pod względem cenowym i zróżnicowane. Każdego tygodnia inne artykuły są w promocji, ale przede wszystkim obejmują one żywność, warzywa i owoce sezonowe oraz wiele innych. Dokonując zakupu nie trzeba zatem martwić się o nadmierne wydatki, a obsługa sklepu także pomoże nam szybko znaleźć wybrane przez siebie oferty. Oczywiście nie bez powodu sklep ten zyskał tak duże zaufanie przez konsumentów i ma licznych klientów w każdym mieście.

Stokrotka Market aktualne gazetki promocyjne

Dynia w Stokrotce Market! Stokrotka Market
29 wrz - 5 paź 2022
Gazetka Stokrotka Market
Stokrotka Market - tylko świeże oferty!Stokrotka Market
6 - 12 paź 2022
Gazetka Stokrotka Market

W aktualnej ofercie sieci Stokrotka Market Dynia w Stokrotce Market! w dniach 2022-09-29 - 2022-10-05 znajduje się atrakcyjna pula towarów: Winogrona w cenie 5,49 zł taniej o 9%, Delma Margaryna półtłusta o smaku masła 500 g w cenie 4,79 zł taniej o 21%, Kaszanka Krzyś w cenie 1,49 zł, Filet z kurczaka w cenie 19,99 zł taniej o 10%, Znicz w cenie 6,99 zł taniej o 23%, Znicz w cenie 5,99 zł taniej o 26%, Baleron Sokołów w cenie 2,89 zł, Znicz w cenie 9,99 zł taniej o 24%, Kiełbasa Dobrowolscy w cenie 3,49 zł, Farmio Świeże jaja od kur karmionych paszą wolną od GMO L 10 sztuk w cenie 8,99 zł taniej o 30% i inne.

Stokrotka Market sklepy w Twojej okolicy

Stokrotka Market sklepy według miast

Stokrotka Market Warszawa(woj. mazowieckie)
Stokrotka Market Poznań(woj. wielkopolskie)
Stokrotka Market Wrocław(woj. dolnośląskie)
Stokrotka Market Łódź(woj. łódzkie)
Stokrotka Market Gdańsk(woj. pomorskie)
Stokrotka Market Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Stokrotka Market Lublin(woj. lubelskie)
Stokrotka Market Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Stokrotka Market Rzeszów(woj. podkarpackie)
Stokrotka Market Gdynia(woj. pomorskie)
Stokrotka Market Kielce(woj. świętokrzyskie)
Stokrotka Market Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Stokrotka Market Gliwice(woj. śląskie)
Stokrotka Market Opole(woj. opolskie)
Stokrotka Market Płock(woj. mazowieckie)
Stokrotka Market Bytom(woj. śląskie)
Stokrotka Market Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Stokrotka Market Zabrze(woj. śląskie)
Stokrotka Market Tychy(woj. śląskie)
Stokrotka Market Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Stokrotka Market Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Stokrotka Market Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Stokrotka Market Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Stokrotka Market Piła(woj. wielkopolskie)
Stokrotka Market Gniezno(woj. wielkopolskie)
Stokrotka Market Chełm(woj. lubelskie)
Stokrotka Market Łomża(woj. podlaskie)
Stokrotka Market Piaseczno(woj. mazowieckie)
Stokrotka Market Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Stokrotka Market Żory(woj. śląskie)
Stokrotka Market Ełk(woj. warmińsko-mazurskie)
Stokrotka Market Stargard(woj. zachodniopomorskie)
Stokrotka Market Pruszków(woj. mazowieckie)
Stokrotka Market Sanok(woj. podkarpackie)
Stokrotka Market Kutno(woj. łódzkie)
Stokrotka Market Szczecinek(woj. zachodniopomorskie)
Stokrotka Market Otwock(woj. mazowieckie)
Stokrotka Market Żary(woj. lubuskie)
Stokrotka Market Ostróda(woj. warmińsko-mazurskie)
Stokrotka Market Brzeg(woj. opolskie)
Stokrotka Market Wadowice(woj. małopolskie)
Stokrotka Market Łuków(woj. lubelskie)
Stokrotka Market Swarzędz(woj. wielkopolskie)
Stokrotka Market Bartoszyce(woj. warmińsko-mazurskie)
Stokrotka Market Oleśnica(woj. dolnośląskie)
Stokrotka Market Dzierżoniów(woj. dolnośląskie)
Stokrotka Market Będzin(woj. śląskie)
Stokrotka Market Oborniki(woj. wielkopolskie)

Stokrotka Market archiwalne gazetki - Stokrotka Market zakończone promocje

Stokrotka Market - nowe promocjeStokrotka Market
22 - 28 wrz 2022
Gazetka Stokrotka Market

W archiwalnej ofercie sieci Stokrotka Market Stokrotka Market - nowe promocje ważnej od 2022-09-22 - 2022-09-28 możliwość tanich zakupów Szynka Duda w cenie 1,89 zł, Fantasia Jogurt kremowy z truskawkami 122 g w cenie 1,95 zł, Drosed Kurczak w galarecie 150 g w cenie 2,79 zł, Żywiec Zdrój Napój niegazowany z nutą brzoskwini 1,2 l w cenie 3,29 zł, Pudliszki Sos do spaghetti po bolońsku 500 g w cenie 4,99 zł, Znicz w cenie 13,99 zł taniej o 27%, DecoMorreno Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 150 g w cenie 6,99 zł, Ręcznik w cenie 9,99 zł, Flaki wołowe w cenie 14,99 zł, Kujawski Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 3 l w cenie 31,99 zł i inne.

Od czwartku w Stokrotce Market Stokrotka Market
15 - 21 wrz 2022
Gazetka Stokrotka Market

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Stokrotka Market Od czwartku w Stokrotce Market ukazującej się w 2022-09-15 - 2022-09-21 możesz znaleźć takie super oferty: Pstrąg wędzony Stokrotka w cenie 3,49 zł taniej o 19%, Miód Home garden w cenie 15,99 zł taniej o 6%, Ćwiartka z kurczaka Stokrotka w cenie 6,99 zł taniej o 13%, Foxy Mega Ręcznik kuchenny 2 rolki w cenie 5,49 zł taniej o 16%, Polędwica Gustavus w cenie 1,89 zł, Milka Alpejskie Mleczko Happy Cows Pianka o smaku śmietankowym 330 g w cenie 9,99 zł taniej o 17%, Łowicz Anty Baton Mus daktyle orzechy laskowe & mango 120 g w cenie 2,50 zł, Kiełbasa Madej Wróbel w cenie 2,69 zł, Rama Classic Tłuszcz do smarowania 450 g w cenie 6,99 zł taniej o 31%, Łaciaty Serek śmietankowy z czosnkiem 135 g w cenie 3,29 zł i inne.

Sokrotka Market - Płatkomania!Stokrotka Market
8 - 14 wrz 2022
Gazetka Stokrotka Market

W archiwalnej gazetce sieci Stokrotka Market Sokrotka Market - Płatkomania! w dniach 2022-09-08 - 2022-09-14 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Hochland Ser kremowy Emmentaler 90 g w cenie 2,49 zł taniej o 4%, Pomidory w cenie 3,99 zł taniej o 12%, Kasia Tłuszcz roślinny 250 g w cenie 3,39 zł taniej o 16%, Kujawski Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l w cenie 10,99 zł taniej o 9%, Nescafé Classic Kawa rozpuszczalna 200 g w cenie 17,99 zł taniej o 6%, Salceson Sokołów w cenie 1,69 zł, Polędwica Madej Wróbel w cenie 2,49 zł, Dynia w cenie 2,99 zł, Szynka Duda w cenie 3,99 zł, Ogórki konserwowe Extra Line w cenie 3,99 zł i inne.

Zgarnij extra płatki w Stokrotka Market Stokrotka Market
1 - 7 wrz 2022
Gazetka Stokrotka Market

W archiwalnej ofercie sieci Stokrotka Market Zgarnij extra płatki w Stokrotka Market w dniach 2022-09-01 - 2022-09-07 Ding proponuje: Piątnica Serek wiejski z truskawkami 150 g w cenie 2,59 zł taniej o 11%, Muszynianka Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2 6 x 1,5 l w cenie 1,89 zł taniej o 30%, Jajka O!Jajo w cenie 4,99 zł taniej o 17%, Bonduelle Groszek konserwowy tradycyjny 400 g w cenie 2,99 zł, Kiełbasa Dobrowolscy w cenie 3,49 zł, Smakowita Margaryna maślany smak 450 g w cenie 5,59 zł, Tetley Classic Herbata czarna liściasta 100 g w cenie 5,99 zł, Nuggetsy Drosed w cenie 9,99 zł, Kujawski 3 ziarna Olej rzepakowy z olejami z lnu i pestek dyni 750 ml w cenie 10,39 zł, MK Café Premium Kawa palona mielona 225 g w cenie 12,99 zł i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.