Zakupy bez wychodzenia z domu. Stokrotka uruchomiła e-sklep w Wałbrzychu!

Stokrotka mocno kręci kołem zamachowym. Jej koncepcja sklepów internetowych nabiera tempa. Od 6 lipca, zakupy e-sklepie tej lubianej sieci handlowej mogą robić klienci z Wałbrzycha. Świeże produkty i darmowa dostawa czekają!

Stokrotka otworzyła swój e-sklep w Wałbrzychu. Wygodne i szybkie zakupy online
Już w ponad 70 miejscowościach, w Polsce klienci mają możliwość skorzystania z oferty e-sklepu Stokrotki. Źródło: Adobe Stock
Reklama

E-sklepy Stokrotki na topie 

Stokrotka kontynuuje dynamiczną ekspansję swojej koncepcji sklepu internetowego. Już w ponad 70 miejscowościach, w Polsce klienci mają możliwość skorzystania z oferty e-sklepu Stokrotki. Od 6 lipca, możliwość robienia zakupów online w nowej lokalizacji mają mieszkańcy Wałbrzycha. E-sklep sieci Stokrotka oferuje szeroki wybór produktów, które można zamówić z dostawą pod wskazany adres lub odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym.

Tysiące artykułów w e-sklepie Stokrotki

Jak informuje sieć handlowa, otwarcie nowej placówki handlowej Stokrotki w Wałbrzychu przyczyni się do zwiększenia zainteresowania klientów ofertą sieci w regionie. Nowa lokalizacja oferuje mieszkańcom Wałbrzycha i okolic bogatą ofertę online. Podobnie, jak podczas tradycyjnych zakupów, tak w sklepie internetowym Stokrotki klienci mają dostęp do kilku tysięcy artykułów w atrakcyjnych cenach, co daje duże i różnorodne możliwości wyboru.

Klienci mogą liczyć na szeroki wybór produktów, od świeżych mięs, wędlin, serów czy ryb dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady, po artykuły przemysłowe, kosmetyki oraz świeże owoce i warzywa. 

Od teraz, wszyscy klienci, którzy preferują wygodne zakupy online mogą cieszyć się łatwym i wygodnym zamawianiem wszystkich, potrzebnych im produkt ow, prosto do domu. 

Stokrotka otwiera e-sklep w Wałbrzychu
Teraz mieszkańcy Wałbrzycha mają wszystko, czego potrzebują, aby cieszyć się wygodnymi i kompleksowymi zakupami online. Fot. Adobe Stock

Zakupy z dowozem do domu

Ważną zaletą zakupów online w e-sklepie Stokrotki jest także darmowa dostawa. Stokrotka oferuje darmową dostawę do wskazanego przez klienta miejsca dla zamówień powyżej 120 zł, sprawiając, że zakupy są jeszcze bardziej korzystne i przyjemne dla klientów. Teraz mieszkańcy Wałbrzycha mają wszystko, czego potrzebują, aby cieszyć się wygodnymi i kompleksowymi zakupami online dzięki Stokrotce - przyznaje dyskonter. Dzięki nowej promocji zakupy spożywcze online stają się jeszcze korzystniejsze.

Chcemy być coraz bliżej naszych klientów z ofertą opartą na bogatym asortymencie, doskonałej jakości i świetnych promocjach. Dlatego konsekwentnie rozwijamy także nasze usługi na rynku e-commerce. Nowe lokalizacje e-sklepów to również odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, którzy coraz częściej korzystają z możliwości szybkich i wygodnych zakupów spożywczych przez internet – mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

Stokrotka z prestiżowym wyróżnieniem

Jak podała sieć handlowa, w całej Polsce zakupy można zrobić już w ponad 900 Stokrotkach. Marka dynamicznie się rozwija i jest doceniana zarówno za dopasowanie sklepów i oferty do potrzeb klientów, jak i za tempo rozwoju. W czerwcu br. sieć handlowa została wyróżniona w rankingu Dziennika Wschodniego Najlepszych Firm Lubelszczyzny, czyli regionu, w którym firma ma swoją centralę.

Warto dodać, że "perłą w koronie" Stokrotki są jej pracownicy - to ponad 12 tysięcy osób, pracujących w sklepach, magazynach i centrali. To dzięki pracownikom marka, już od blisko 30 lat z sukcesem prowadzi działalność na polskim rynku, obsługując ponad 900 sklepów na terenie całego kraju.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama