Figurki Harry Potter już w sklepach Stokrotka! Jedna z nich gwarantuje extra nagrodę!

Figurki Harrego Pottera będą hitem tego sezonu. Stokrotka umożliwia zbieranie ich dzięki nowej akcji lojalnościowej. Wszystko trwa dopiero kilka dni, więc jeszcze nie wszyscy są wtajemniczeni. Cała zabawa sprowadza się do tego, że można wygrać niesamowite nagrody, a wystarczy robić zakupy! Poznaj szczegóły akcji! Szkoda to przegapić!

Figurki Harrego Pottera w sklepach Stokrotka.
Reklama

Figurki Harrego Pottera w sklepach Stokrotka

Motyw słynnego czarodzieja przewija się teraz bardzo często w promocyjnych ofertach różnych sieci, a to tylko dowód na to, że nowa akcja lojalnościowa prawdopodobnie spotka się z ogromnym sukcesem. Jak wiadomo, zarówno powieść J.K. Rowling, jak i wszystkie ekranizacje filmowe są popularne na całym świecie, a ich uniwersalność sprawia, że moda na te historie nie przemija. Właściwie wystarczy wziąć pod uwagę właśnie ten fakt, by zrozumieć, że figurki Harry Potter zrobią w sklepach furorę. Aby skorzystać z akcji, należy wybrać się do sklepów Stokrotka Market lub Stokrotka Supermarket i zrobić zakupy.

Nowej akcji promocyjnej przyświeca hasło: „Magia czeka na ciebie”. Brzmi tajemniczo? Od 19 sierpnia do 13 października klienci mogą zbierać znaczki oraz kolekcjonować figurki Harrego Pottera, które rozdawane są w specjalnych saszetkach. Wszyscy zaangażowani w zabawę mają też szanse na wygranie magicznej wycieczki do Londynu – łącznie skorzysta aż sześciu zwycięzców. Szczegóły akcji przedstawiamy poniżej. Zachęcamy też do sprawdzenia najnowszej gazetki promocyjnej Stokrotka Market, która od dziś dostępna jest na naszych serwisach.

Harry Potter figurki – dowiedz się, jak je zdobyć w Stokrotce

Udział w programie zorganizowanym przez sieć Stokrotka może wziąć każdy klient. Figurki Harrego Pottera i znaczki można zebrać dzięki wydawaniu przynajmniej 50 zł na zakupy. Przy każdorazowym zostawieniu w sklepie takiej sumy pieniędzy klient otrzymuje jedną saszetkę, ale przykładowo za wydanie 100 zł otrzyma aż dwie. Jeśli uda się wam trafić na złotą, to znaczy, że jesteście szczęśliwcami, którzy mogą zarejestrować kod zapisany na jej saszetce. Trzeba zrobić to poprzez wejście na stronę www.stokrotka.pl. Wtedy macie szanse na wygranie jednej z rodzinnych wycieczek do Londynu.

  • Za każde cztery znaczki i figurki przysługuje kubek magiczny Harry Potter w promocyjnej cenie, poniżej zobaczcie kilka przykładowych z tej serii.
  • Na stronie internetowej Stokrotki co tydzień przedstawiona jest lista specjalnych produktów, za których zakup można zdobyć dodatkowe znaczki. Znajdziecie ją w zakładce strony konkursowej „Ekstra saszetki”.
     
    Figurki Harry Potter
    Źródło: Stokrotka

     

Jak prezentują się figurki Harrego Pottera?

Jesteście ciekawi, jak wyglądają kultowe figurki Harry Potter ze Stokrotki? Łącznie możecie mieć ich aż 25! Na stronie sieci pokazane są dokładnie wszystkie, a my poniżej zamieszczamy zdjęcie, a byście mogli znaleźć swoja ulubioną. Niektóre bogate są w efekty specjalne, tzn. są świecące lub przezroczyste. Nie brakuje wśród nich kultowych bohaterów jak: Hermiona Granger, Rubeus Hagrid Ron Weasley czy Minerwa McGonagall. Czy już czujecie się zainspirowani do udziału w zabawie? Nie zapominajcie o magicznych kubkach i wycieczce.
 

Figurki Harrego Pottera
Źródło: Stokrotka

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama