Stokrotka świętuje i rozdaje punkty na tanie zakupy

Nie ma to, jak zadowoleni klienci. Już blisko 1,5 miliona użytkowników zdobyła aplikacja Nasza Stokrotka, która wystartowała zaledwie rok temu, w marcu 2022. Z tej okazji sieć przygotowała niecodzienną akcję promocyjną. O jej szczegółach dowiesz się z artykułu!

Urodzinowe płatki rozdaje Stokrotka
Aplikacja Stokrotki od początku cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Apka Nasza Stokrotka - same korzyści

Aplikacja Nasza Stokrotka od początku cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Daje ona wiele możliwości korzystania z tańszych zakupów. Można w niej np. znaleźć produkty objęte cotygodniowymi ofertami promocyjnymi oraz kupony jednorazowe. Są też inne profity. 

Przydatne dodatkowe funkcje aplikacji

W aplikacji Nasza Stokrotka oprócz atrakcyjnych rabatów znaleźć można także dodatkowe funkcje ułatwiające zaplanowanie zakupów. Dostępne są w niej m.in. gazetki promocyjne w wersji online, z których produkty można dodawać wprost do listy zakupów.

Program lojalnościowy Stokrotki umożliwia również znalezienie najbliższego sklepu, sprawdzenie historii swoich zakupów czy zbieranie znaczków w ramach specjalnych akcji promocyjnych.

Stokrotka na urodziny swojej aplikacji rozdaje tzw. płatki
Już blisko 1,5 miliona użytkowników ma aplikacja Nasza Stokrotka. Źródło: Stokrotka

Zbieraj płatki za zakupy

Z aplikacją Nasza Stokrotka klienci mogą uczestniczyć np. w rozbudowanym i korzystnym programie lojalnościowym polegającym na zbieraniu tzw. Płatków za zrobione w Stokrotkach zakupy. Płatki można następnie wymienić na produkty dostępne w wyjątkowo niskich cenach – nawet za 1 grosz - informuje sieć.

Jakie płatki za zakupy?

Punkty w postaci tzw. płatków są rozdawane już od 2 marca. Można je wymieniać na produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Przez kilka dni, począwszy od 2 marca kupując produkty z wybranych kategorii, klienci otrzymają dodatkowe 5 Płatków. 

  • Już 2 marca bonusowe punkty można było otrzymać za każde wydane 14,99 zł na świeże warzywa i owoce. 
  • Dziś, 3 marca urodzinowa bonifikata dotyczy zakupów za minimum 19,99 zł z kategorii wędliny na wagę i paczkowane.
  • Z kolei w sobotę, 4 marca, dodatkowe Płatki można będzie dostać za każde wydane 49 zł. 

W następnym dniu promocji, 6 marca, żeby otrzymać 5 Płatków, wystarczy przeznaczyć 9,99 zł na pieczywo świeże, pączki, drożdżówki, cebularze i pizzę. W dniu 7 marca o urodzinowe punkty będzie można się wzbogacić, wydając 14,99 zł na słodycze i ciastka paczkowane

Ostatniego dnia akcji, 8 marca, w Dzień Kobiet promowane będą oczywiście zakupy kwiatów ciętych i doniczkowych za minimum 19,99 zł.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama