Makro Cash&Carry

Makro Cash&Carry gazetki promocyjne: Katowice

(pow. Katowice, woj. Śląskie)

  Ocena: 2.9 - 34 głosówTwoja ocena: 0.0

  Makro Cash&Carry o sieci

  Sieć Makro działa w Polsce od 1994 roku. Specjalizuje się w obsłudze hoteli, restauracji i firm cateringowych, a także sektora handlu tradycyjnego i usług biurowych. Sieć posiada 29 sklepów w całej Polsce, a ich logo w 2003 roku zostało zmienione z czerwonego na żółto-niebieskie, tak aby było zgodne z logo METRO AG. Sieć oferuje klientom profesjonalnym wielokanałowy model zakupów, w tym w halach wielkopowierzchniowych, online lub poprzez model delivery.

  Makro Cash & Carry - szeroka oferta

  Makro to sieć sklepów, które są przeznaczone dla klientów prowadzących własną działalność gospodarczą. Aby zrobić zakupy w Makro, każda firma musi okazać specjalną kartę, bez której zakupy nie są możliwe. Nie ma ograniczeń co do ilości kart, w które mogą zaopatrzyć się pracodawcy. Godziny pracy Makro różnią się w zależności od lokalizacji i konkretnej hali, ale często są one otwarte 24 godziny z wyłączeniem niedziel niehandlowych. Godziny pracy można sprawdzić na stronie internetowej sklepu. Sklepy Makro Cash & Carry oferują szeroki wybór produktów, które są idealne dla przedsiębiorców. Można tu znaleźć wszystko, od artykułów spożywczych i biurowych po artykuły przemysłowe i meble. To sprawia, że jest to idealny one-stop-shop dla wszystkich Twoich potrzeb biznesowych. Dodatkowo, sklepy Makro oferują duże rabaty przy zakupach hurtowych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze, zaopatrując się w niezbędne produkty.

  Makro Cash & Carry - gazetka promocyjna i zakupy online

  Sieć Makro jest znana ze swojej gazetki promocyjnej, w której oferuje jedne z najlepszych cen na artykuły spożywcze i przemysłowe. Jest to świetny sposób na zaopatrzenie się we wszystkie niezbędne produkty, a w dłuższej perspektywie może pomóc zaoszczędzić sporo pieniędzy. Obecna gazetka promocyjna jest pełna doskonałych ofert, więc upewnij się, że sprawdzisz ją przed pójściem na zakupy. Dla miłośników zakupów online Makro Cash & Carry zbudowało sklep internetowy. Za pośrednictwem sklepy online Makro można dokonać zakupów bez wychodzenia z domu. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie lubią stać w kolejkach i chodzić między sklepowymi korytarzami. Strona działa 24 godziny na terenie całego kraju, więc zawsze można dokonać wygodnych zakupów. Po wybraniu produktów, dodaniu ich do wirtualnego koszyka i dokonaniu bezpiecznej płatności online, pozostaje już tylko czekać na kuriera z przesyłką. Życzymy udanych zakupów!

  Katalog produktowy - Makro Cash&CarryMakro Cash&Carry
  -

  Gazetka Makro Cash&Carry

  Meble i Grille - Makro Cash&CarryMakro Cash&Carry
  -

  Gazetka Makro Cash&Carry

  Inspiracje na mały balkon - Makro Cash&CarryMakro Cash&Carry
  -

  Gazetka Makro Cash&Carry

  Sezonowe pomysły w Makro Makro Cash&Carry
  -

  Gazetka Makro Cash&Carry

  Summer drinks - Makro Cash&CarryMakro Cash&Carry
  -

  Gazetka Makro Cash&Carry

  Sezonowe pomysły w Makro Cash&CarryMakro Cash&Carry
  -

  Gazetka Makro Cash&Carry

  Reklama

  Makro Cash&Carry sklepy w Katowice

  Makro Cash&Carry sklepy według miast

  Makro Cash&Carry Warszawa(woj. mazowieckie)
  Makro Cash&Carry Kraków(woj. małopolskie)
  Makro Cash&Carry Poznań(woj. wielkopolskie)
  Makro Cash&Carry Łódź(woj. łódzkie)
  Makro Cash&Carry Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Makro Cash&Carry Lublin(woj. lubelskie)
  Makro Cash&Carry Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Makro Cash&Carry Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Makro Cash&Carry Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Makro Cash&Carry Gdynia(woj. pomorskie)
  Makro Cash&Carry Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  Makro Cash&Carry Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  Makro Cash&Carry Opole(woj. opolskie)
  Reklama