Talerzyk, torebka. Nawet nie wiesz jak wygodne!

Torby termoizolacyjne, opakowania do żywności, naczynia biodegradowalne. Wśród ponad trzech i pół tysiąca artykułów marek własnych sieci Makro, blisko tysiąc to produkty linii METRO Professional.

Makro Polska z biodegradowalnymi naczyniami
Biodegradowalne naczynia i przybory jednokrotnego użytku linii METRO Professional. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Lato gorącym okresem nie tylko dla gastonomii 

W grupie produktów serii METRO Professional znalazło się blisko tysiąc produktów przemysłowych przydatnych nie tylko szefom kuchni w ich codziennej pracy, ale także wszystkim planującym urlop na łonie przyrody. Sprzęty AGD, akcesoria i środki chemiczne oraz artykuły jednorazowe sprawdzają się w biznesie stacjonarnym lub ofercie na wynos. Wiele produktów tej marki można wielokrotnie używać albo kompostować, dbając w ten sposób o środowisko.

Naczynia jednokrotnego użytku 

Biodegradowalne naczynia i przybory jednokrotnego użytku METRO Professional umożliwiają klientom dokonywanie świadomych wyborów konsumenckich. Znajdują one szerokie zastosowanie w branży gastronomiczno-hotelarskiej - 

Oferta obejmuje liczne elementy zastawy stołowej, m.in. sztućce, talerze i miski o zróżnicowanych kształtach, rozmiarach i pojemności. Produkty posiadają certyfikaty zgodności z międzynarodową normą potwierdzające ich przydatność do kompostowania, tj. w ciągu 6 miesięcy w pełni rozkładają się na wodę, dwutlenek węgla oraz biomasę, będącą pełnowartościowym nawozem organicznym.

Opakownia termoizolacyjne 

Jak podła sieć, w ofercie znalazły się również opakowania i torby utrzymujące prawidłową temperaturę żywności i napojów. Są to popularne artykuły dla restauratowrów, pizzerii i innych obiektów oferujących dostawę jedzenia, ale także klientów indywidualnych.

Prawdziwym hitem jest torba termoizolacyjna marki METRO Professional. Jej zaletą jest stosunkowo niewielka waga i wygoda użytkowania w połączeniu ze sporą pojemnością – 65 litrów. Warstwa izolacyjna o wysokiej gęstości pozwala na utrzymanie przygotowanych potraw w określonym zakresie temperatury: 70 minut produkty w temperaturze od -22°C do -18°C; 115 minut produkty w temperaturze od 1°C do 4°C oraz 6 godzin produkty temperaturze od 65°C do 85°C. Solidne zapięcie na rzepy oraz mocna rączka zapewniają wytrzymałość udźwigu torby nawet do 80 kg. Produkt ma certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV SUD.

Torba termoizolacyjna Makro
Lekka i zgrabna torba termoizolacyjna marki METRO Professional. Fot. MAKRO Cash & Carry Polska

Coś do grillowania

W sezonie letnim w ofercie METRO Professional warto zwrócić uwagę także na wysokiej jakości węgiel drzewny produkowany z drzew liściastych. Produkt ten jest w 100 proc. ekologiczny i biodegradowalny. Charakteryzuje się dużą wydajnością, wysoką temperaturą palenia i krótkim czasem rozpalania. Doskonale podkreśli smak potraw podczas grillowania. Jest dostępny w opakowaniach 10 i 15 kg.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama