• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Carrefour gazetki promocyjne: Radomsko

Ocena: 3.4 - 15 głosów

Aktualne gazetki promocyjne Carrefour

Kupując w Carrefour ZYSKujeszCarrefour
20 - 24 paź 2020
Gazetka Carrefour
Otul się jesienią z CarrefourCarrefour
13 - 24 paź 2020
Gazetka Carrefour
Lubiane i znane marki w CarrefourCarrefour
6 - 24 paź 2020
Gazetka Carrefour
Moc pamięci w CarrefourCarrefour
13 - 24 paź 2020
Gazetka Carrefour
Cenione marki w Carrefour! Carrefour
27 paź - 7 lis 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj mądrze z Carrefour!Carrefour
27 paź - 7 lis 2020
Gazetka Carrefour
Modowe hity cenowe w CarrefourCarrefour
27 paź - 7 lis 2020
Gazetka Carrefour
Autoland dla CarrefourCarrefour
20 paź - 14 lis 2020
Gazetka Carrefour

Aktualna gazetka sieci Carrefour

Sklepy Carrefour w Radomsko

Sklepy Carrefour w Twojej okolicy

Sklepy Carrefour według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Carrefour

Zyskoteka w CarrefourCarrefour
13 - 17 paź 2020
Gazetka Carrefour
Gazetka nieaktualna
Kupuj za grosze w Carrefour!Carrefour
6 - 10 paź 2020
Gazetka Carrefour
Gazetka nieaktualna
Moc pamięci w CarrefourCarrefour
29 wrze - 10 paź 2020
Gazetka Carrefour
Gazetka nieaktualna
Jesienne trendy w CarrefourCarrefour
29 wrze - 10 paź 2020
Gazetka Carrefour
Gazetka nieaktualna
Impreza niskich cen w Carrefour Carrefour
29 wrze - 3 paź 2020
Gazetka Carrefour
Gazetka nieaktualna
Wyjątkowa kolekcja win  Carrefour
Treści dla osób pełnoletnich
Carrefour
15 - 30 wrze 2020
Gazetka Carrefour
Gazetka nieaktualna

O sieci Carrefour

Carrefour – marka, która podąża za trendami 

Carrefour – sieć handlowa, pod której szyldem od 1997 roku działa w Polsce blisko 900 sklepów w 5 formatach. Są to hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy. Marka chce się rozwijać, zwłaszcza w zakresie nowoczesnych usług, dlatego wdraża nowatorską strategię omnikanałową, to znaczy łączy ofertę sklepów stacjonarnych ze sprzedażą online. Na platformie możemy zakupić nie tylko produkty sprzedawane przez Carrefour, ale również sprawdzonych i zaufanych partnerów, posiadających szeroki asortyment w dogodnej cenie. Jedna z ciekawszych usług oferowanych przez markę to SąSiatki – klienci dostarczają sobie nawzajem zamówione przez Internet zakupy. Za asortyment możemy również zapłacić przy użyciu smartfona, korzystając z opcji ScanGo. Firma prowadzi rozbudowaną stronę internetową, na której znajdziemy produkty z wielu różnych dziedzin – posegregowane według konkretnych kategorii, na przykład mleko, nabiał, jaja czy też owoce, warzywa, zioła. Marka przygotowała również dla swoich klientów liczne inspiracje oraz porady.

Przyjdź do sieci Carrefour – promocje czekają

Marka Carrefour już od lat towarzyszy polskim konsumentom i wciąż poszerza swoją ofertę. Obok świeżych artykułów spożywczych odnajdziemy szeroką gamę produktów, takich jak kosmetyki, sprzęt AGD i RTV bądź też odzież. Wyróżnia się marki dostępne wyłącznie w Carrefour, jak na przykład Mleczy Przystanek, Nasze Rarytasy, Montmartre i Snack bar. Firma zachęca wszystkich zwolenników tradycji i smaku do wypróbowania wędlin z Wędzarni Carrefour, w której łączy się sprawdzone receptury i nowoczesną technologię. Na uwagę zasługują również produkty Jakość z Natury Carrefour, przy których produkcji stosuje się tradycyjne metody. Marka stawia zarówno na jakość, jak i dobre ceny. 

Zostań łowcą prawdziwych okazji

Marka na stronie internetowej prowadzi osobną zakładkę z akcjami promocyjnymi, w której znajdziemy wiele interesujących rabatów, jak chociażby oferty tygodnia. Aby być z nimi na bieżąco, warto zapisać się do newslettera oraz zainstalować firmową aplikację mobilną. Nie mniej przydatna okazuje się gazetka promocyjna Carrefour. Wiele z nich ma przykuwające uwagę tytuły, jak chociażby „Moda pachnąca wiosną” oraz „Twój piękny kawałek wiosny”. Możemy korzystać zarówno z ich wersji papierowej, jak i online, co pozwala być na bieżąco z najnowszymi promocjami. Gazetki Carrefour posiadają nawet kilkadziesiąt stron i są wydawane regularnie. Oprócz informacji o aktualnych rabatach znajdziemy w nich wiele inspiracji, dlatego warto pamiętać o ich przeglądaniu.

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge