Carrefour

Carrefour gazetki promocyjne: Kraków

(pow. Kraków, woj. Małopolskie)

  Ocena: 4.2 - 332 głosówTwoja ocena: 0.0

  Carrefour o sieci

  Sieć sklepów Carrefour działa na polskim rynku od 1997 roku. Rodzimym krajem tych sklepów jest jednak Francja, w której to w 1960 roku powstały pierwsze punkty. Obecnie Carrefour działa aż na 4 kontynentach i w 30 krajach. Wśród nich można wymienić między innymi Turcję, Tajwan, Słowację, Chiny, Brazylię, Włochy, Argentynę, Belgię czy też Hiszpanię. Ogółem na całym świecie działa ponad 12 tysięcy sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Każdego dnia robi w nich zakupu blisko 30 mln klientów. Wszystko to obsługuje 325 tysięcy pracowników, współpracujących z bogatą siatką dostawców - 21 tysięcy.

  W Polsce na dzień dzisiejszy marka ta posiada aż 900 sklepów, które działają w 6 formatach. Są to hipermarkety, supermarkety, mniejsze sklepu hurtowo-dyskontowe, sklepu osiedlowe, sklepy specjalistyczne oraz dobrze prosperujący sklep internetowy. Oczywiście marka ta prócz typowych sklepów oferuje również swoje usługi w zakresie tankowania - własną sieć stacji paliw, działającą na terenie całego kraju.

  Jakie produkty można znaleźć w sklepach Carrefour?

  Oferta sklepów Carrefour jest bardzo różnorodna. W sklepach oferowane są zarówno lokalne produkty, jak i produkty marek własnych i tych pochodzących z całego świata. Każdy klient może znaleźć tam coś dedykowanego dla siebie. Pełna oferta to: produkty spożywcze, napoje i alkohole, produkty świeże, tekstylia, artykuły sezonowe, produkty przemysłowe, zabawki, artykuły sportowe, produkty kosmetyczne i perfumy oraz artykuły RTV/AGD. Oferta obejmuje aż ponad 3500 tysiąca najróżniejszych artykułów, które mają doskonałą cenę w relacji do swojej jakości.

  Prócz standardowych produktów czy też lokalnych specjałów, Carrefour oferuje również towary marek premium. Wśród nich można wymienić takie marki jak: Terre d’Italia, Reflets de France czy też De Nuestra Tierra. Niektóre z tych produktów pochodzą również z Wędzarni Carrefour, oferującej najwyższej jakości smakołyki w tym zakresie. Bogaty jest również asortyment pod względem towarów bezglutenowych oraz tych pochodzących z upraw ekologicznych.

  Nagrody i wyróżnienia przyznane marce Carrefour

  W 2006 roku marka Carrefour otrzymała swoje pierwsze nagrody na terenie Polski. Oczywiście przez szereg lat działalności przyznawanych ich było wiele, a wśród najważniejszych można wymienić między innymi: Superbrands, CEE Retail Real Estate Award, Marka Wysokiej Reputacji, Łodołamacze 2013, Nagroda im. Jacka Kuronia, Najlepsza Sieć Supermarketów, Dobroczyńca Roku 2017, Innowator Rynku Spożywczego, BLIX AWARDS - wybór konsumentów.

  Jakie usługi dodatkowe świadczy marka Carrefour?

  Marka Carrefour to nie tylko i wyłącznie sklepy z artykułami żywnościowymi, ale również wiele innych. Carrefour działa między innymi jako stacja paliw. Prócz tego świadczy również usługi finansowe, jak i niefinansowe. Wśród takich usług dodatkowych jest między innymi karta kredytowa Carrefour Mastercard, pożyczki gotówkowe, płatność rachunków w kasach, możliwość realizowania zakupów na raty, a także korzystanie z bankomatów i wpłatomatów. Możliwe jest korzystanie również z usługi dynamicznego przeliczania walut.

  Programy lojalnościowe oraz zniżkowe dla klientów

  W sklepach marki Carrefour można korzystać również z licznych zniżek oraz programów lojalnościowych. Takim programem jest przede wszystkim aplikacja mobilna Mój Carrefour. Dzięki niej można korzystać nawet z rabatów sięgających - 50%, robiąc zakupy w hipermarketach oraz supermarketach. W aplikacji można również zarejestrować kartę Rodzinka, kartę Dużej Rodziny oraz kartę Seniora i dodatkowo korzystać z benefitów, które wynikają z jej posiadania. Jakich? Karta Dużej Rodziny uprawnia do 10% zniżki na całe zakupy, niezależnie od ich wartości czy też dnia. Z Kartą Seniora można natomiast dokonywać zakupów z taką samą zniżką, ale jedynie we wtorki. Warunkiem jest również to, że muszą być to zakupy w hipermarketach lub też w supermarketach. W aplikacji dostępne są dodatkowe funkcje takie jak chociażby personalizowane kupony zniżkowe, czytnik cen, lokalizacja najbliższych sklepów Carrefour, dostęp do najświeższych gazetek promocyjnych itp. Z kartą Rodzinka tańsze zakupy może robić natomiast każdy. Na owej karcie zbiera się punktu lojalnościowe, które później automatycznie wymieniane są na kupony rabatowe w wysokości 10 złotych.

  Carrefour wydał również swoją własną książkę kucharsko-lifestylową, której tytuł brzmi: Z miłości do smaku. Znajdują się tam liczne przepisy kulinarne, ale również wiele cennych informacji na temat zdrowego odżywiania. Prócz tego można natrafić też na ciekawostki kulturowe, porady kulinarne, opisy najwyższej jakości składników itp.

  Współpraca z wieloma dostawcami

  Sieć sklepów Carrefour działa w oparciu o bliskie relacje z wieloma dostawcami, dzięki którym na półki trafiają również świeże i regionalne produkty. Jednym z głównych celów tej sieci, jest ciągłe rozwijanie i zacieśnianie tych relacji. Aby tego dokonać, organizowane są regularnie różnego rodzaju wydarzenia, programy oraz targi, na których są omawiane między innymi najbliższe cele. Jest to również świetna możliwość na nawiązanie dialogu i do wymiany wzajemnych doświadczeń. Marka cały czas stara się usprawniać również swoje usługi informatyczne, wymianę informacji itp.

  Gwiazda słonecznego lata w Carrefour!
  Treści dla osób pełnoletnich
  Carrefour
  -

  Gazetka Carrefour

  Kupuj w zestawie, oszczędzaj więcej - CarrefourCarrefour
  -

  Gazetka Carrefour

  Misja: Smaki świata na okrągło - CarrefourCarrefour
  -

  Gazetka Carrefour

  Świeże produkty w super cenach - CarrefourCarrefour
  -

  Gazetka Carrefour

  Letnie klimaty, znakomite gatunki - Carrefour
  Treści dla osób pełnoletnich
  Carrefour
  -

  Gazetka Carrefour

  Reklama

  Carrefour sklepy według miast

  Carrefour Warszawa(woj. mazowieckie)
  Carrefour Poznań(woj. wielkopolskie)
  Carrefour Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Carrefour Łódź(woj. łódzkie)
  Carrefour Gdańsk(woj. pomorskie)
  Carrefour Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Carrefour Lublin(woj. lubelskie)
  Carrefour Katowice(woj. śląskie)
  Carrefour Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Carrefour Białystok(woj. podlaskie)
  Carrefour Częstochowa(woj. śląskie)
  Carrefour Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Carrefour Bielsko-Biała(woj. śląskie)
  Carrefour Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  Carrefour Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  Carrefour Gliwice(woj. śląskie)
  Reklama