OBI

OBI gazetki promocyjne: Lublin

(pow. Lublin, woj. Lubelskie)

  Ocena: 4.3 - 455 głosówTwoja ocena: 0.0

  OBI o sieci

  OBI – tak to robi

  Istnieje na rynku już 40 lat. To międzynarodowy koncern, który zarządza sześcioma setkami marketów w Europie. W Polsce jest ich 58 w 41 miastach. OBI to lider na rynku artykułów budowlanych. Firma stawia na odpowiedni dobór asortymentu i bogatą ofertę usług. Dobrze orientuje się w potencjale i w potrzebach rynku lokalnego. Ambicją sieci jest pomoc ludziom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu własnego domu. OBI zaznacza, że myśli o domu nie tylko jako o budynku, ale również jak o wspólnocie rodzinnej, która potrzebuje bezpieczeństwa i wygody. Firma oferuje wiele udogodnień. Na stronie sklepu można założyć konto, by dokonać zakupów przez Internet. Możliwe jest również zamawianie przez telefon. Firma oferuje dostawę do sklepu lub na adres domowy.

  OBI – tani asortyment i usługi

  Sklep oferuje mnóstwo artykułów uporządkowanych w następujących kategoriach: budowa, technika, łazienka, kuchnia, ogród i odpoczynek. Pośród nich znajdują się materiały budowlane, elementy instalacyjne, urządzenia i narzędzia. Klienci znajdą tu takie pozycje jak cegły, pustaki, płytki, parapety, balustrady, poręcze i ogrodzenia. Wybierać można z wielu wzorów umywalek, wanien, kabin prysznicowych i zestawów WC. Nie brakuje armatury łazienkowej i kuchennej, zlewozmywaków, okapów, szafek. Sklep oferuje również meble ogrodowe, rośliny, a nawet domki dla dzieci. OBI proponuje fachowe doradztwo i dzieli się inspiracjami. Na bazie wieloletniego doświadczenia oferuje też w przystępnych cenach produkty marek własnych. Co ciekawe, wśród usług dodatkowych dostępne jest mieszanie tynków lub kolorów farb oraz cięcie i przycinanie materiałów budowlanych – a nawet drzwi – na miejscu, w sklepie. Można tu również wynająć sprzęt specjalistyczny, zaostrzyć łańcuch pilarki oraz wymienić butle gazowe. Dostępna jest usługa szycia firan i zasłon oraz obszywania wykładzin. Pomocą służą też zawsze doradcy – eksperci.

  OBI – oferty i promocje

  OBI wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego klienta, udostępniając wiele sposobów na dokonanie zakupów i proponując rozmaite promocje. Firma sprawdza ceny u konkurencji, aby zapewnić swoim klientom najlepsze okazje. Co miesiąc wydaje gazetkę informującą o obowiązującej ofercie i atrakcyjnych obniżkach. Obejmują one zwłaszcza artykuły sezonowe, przydatne w aktualnej porze roku. OBI wyprzedaje też końcówki serii w niskich cenach. Ponadto w sklepach dostępne są karty podarunkowe, które ucieszą niejednego majsterkowicza. I oczywiście można tu również kupować na raty.

  Zrobisz to z OBI!OBI
  -

  Gazetka OBI

  Reklama

  OBI sklepy według miast

  OBI Warszawa(woj. mazowieckie)
  OBI Kraków(woj. małopolskie)
  OBI Poznań(woj. wielkopolskie)
  OBI Wrocław(woj. dolnośląskie)
  OBI Łódź(woj. łódzkie)
  OBI Gdańsk(woj. pomorskie)
  OBI Katowice(woj. śląskie)
  OBI Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  OBI Częstochowa(woj. śląskie)
  OBI Rzeszów(woj. podkarpackie)
  OBI Kielce(woj. świętokrzyskie)
  OBI Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  OBI Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  OBI Radom(woj. mazowieckie)
  OBI Opole(woj. opolskie)
  OBI Płock(woj. mazowieckie)
  Reklama