Media Markt

Media Markt gazetki promocyjne: Olsztyn

(pow. Olsztyn, woj. Warmińsko-mazurskie)

  Ocena: 3.7 - 171 głosówTwoja ocena: 0.0

  Media Markt o sieci

  Potrzebujesz elektroniki? Postaw na Media Markt

  Media Markt jest niemiecką siecią marketów posiadających w swojej ofercie sprzęt AGD i RTV. Firma należy do koncernu Metro Group, która zrzesza galerie handlowe, ale też sklepy internetowe. Pomysłodawcy, tworząc sklep, chcieli przede wszystkim, żeby był to market wielkopowierzchniowy z dużą ilością produktów w niskiej i przystępnej dla wszystkich cenie. Oprócz tego Media Markt zapewnia obsługę oraz serwis wszelkich urządzeń, oferuje też swoim klientom możliwość anulowania zakupu, jeśli na rynku jest dostępny ten sam przedmiot, ale w niższej cenie.. Przedsiębiorstwo posiada także program lojalnościowy dla stałych klientów. Dzięki temu mogą otrzymać oni nagrody-niespodzianki za 3,6,9 i 12 zakupy. Przysługuje im również wydłużony termin zwrotu bez wpływu na warunki gwarancji. Ponadto markety oferują klientom kupno produktów na firmę. Propozycja dotyczy artykułów od 500 do 50 000 zł netto. Zakupy na firmę można zrobić całkowicie online, o dowolnej porze dnia czy tygodnia, bez dokumentów i wniosków, bez ukrytych opłat i w kilka minut. 

  Media Markt kusi tanimi produktami

  Od kilku lat sieć prowadzi również własny sklep internetowy we wszystkich krajach, w których ma swoje filie. W ten sposób można łatwo i szybko zrobić zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. W sklepie internetowym produkty są poselekcjonowane w grupy, więc o wiele prościej jest wszystko znaleźć. Oferta obejmuje szeroki wachlarz tanich produktów, co jest wpisane w jego zasadę. Media Markt jest miejscem, w którym klienci zaopatrzą się w sprzęty, takie jak laptopy laptopy, telewizory czy gry. W sklepach nie brakuje płyt muzycznych z różnych gatunków – od disco, popu, po rock i metal, książek lub zabawek dla dzieci. Markety oferują też sprzęty AGD. Sklepy posiadają na stanie produkty, które dopiero ukazały się na rynku, ale nie brakuje też ofert dla osób poszukujących prawdziwych cenowych okazji. Takie znaleźć można chociażby w specjalnej zakładce „Outlet” obecnej na stronie internetowej. 

  Media Markt – promocje, jakich mało 

  By dobrze poznać ofertę sklepu, warto zajrzeć do gazetek promocyjnych wydawanych przez Media Markt. Co więcej, kupując taniej, można przy okazji otrzymać voucher i oszczędzić  nawet kilkaset złotych.  Są to obniżki do 10-25% z darmową dostawą, co tym bardziej zachęca do skorzystania z oferty. Zwykle promocje przedstawiane w gazetkach dotyczą małych sprzętów AGD, kamer, aparatów fotograficznych, tabletów, komputerów, konsol, gier, telewizorów i telefonów. 

  Katalog lipiec 2024 - Media MarktMedia Markt
  -

  Gazetka Media Markt

  Reklama

  Media Markt sklepy według miast

  Media Markt Warszawa(woj. mazowieckie)
  Media Markt Kraków(woj. małopolskie)
  Media Markt Poznań(woj. wielkopolskie)
  Media Markt Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Media Markt Łódź(woj. łódzkie)
  Media Markt Gdańsk(woj. pomorskie)
  Media Markt Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Media Markt Lublin(woj. lubelskie)
  Media Markt Katowice(woj. śląskie)
  Media Markt Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Media Markt Białystok(woj. podlaskie)
  Media Markt Częstochowa(woj. śląskie)
  Media Markt Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Media Markt Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Media Markt Gdynia(woj. pomorskie)
  Reklama