MediaMarkt z wyróżnieniem w konkursie Konsumencki Lider Jakości za 2022 rok!

MediaMarkt został doceniony w prestiżowym, krajowym programie Konsumencki Lider Jakości 2022. Zobacz, jakie praktyki sieci handlowej zostały docenione przez klientów.

MediaMarkt Konsumenckim Liderem Jakości 2022.
Marki własne to szansa zaoferowania klientom wysokiej jakości w dobrych cenach. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Jakość doceniona przez klientów

Konsumencki Lider Jakości 2022 to ogólnopolski, promocyjny program organizowany przez redakcję Strefy Gospodarki. Celem programu jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek oraz firm funkcjonujących na polskim rynku. 

W bieżącym roku uznanie szerokiej grupy respondentów uzyskała marka własna ok. sieci MediaMarkt – sklepów z elektroniką użytkową. Klienci, głosując, przyczynili się do przyznania nagrody, doceniając ofertę produktów marki własnej ok., które są dostępne wyłącznie w sklepach sieci MediaMarkt. 

W ofercie marki własnej ok. znalazły się ...

Sieć handlowa przyznaje, że dostrzega obecnie dynamicznie wzrastające zainteresowanie klientów markami własnymi, także na rynku elektroniki domowej. Tym samym, postawiono na rozwinięcie oferty marki własnej ok.

Marka ok. obejmuje urządzenia gospodarstwa domowego i elektronikę użytkową – od piekarników, zmywarek i pralek, poprzez telewizory oraz sprzęt audio, po szeroki wybór urządzeń małego AGD. Produkty marki własnej ok. charakteryzują się przede wszystkim najlepszą ceną z gwarancją jakości. Są one pomyślane, jako sprzęt, który zainteresuje klientów poszukujących urządzeń prostych, funkcjonalnych w przystępnej cenie i o ciekawym, nowoczesnym designie.

Cieszymy się, że nasze produkty marki ok. zostały docenione przez konsumentów. To dla nas motywacja do dalszego rozwoju marek własnych. Każdego dnia staramy się zapewniać użytkownikom nowoczesnej elektroniki jak najlepsze doświadczenia w każdym punkcie kontaktu z naszą marką. Marki własne to szansa zaoferowania klientom wysokiej jakości w dobrych cenach i dotarcia do grupy klientów, którzy poszukują właśnie tego typu rozwiązań – mówi Andrzej Jackiewicz, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarkt Konsumenckim Liderem Jakości 2022
Nagroda została przyznana dzięki głosom konsumentów, którzy wysoko oceniają ofertę produktów marki ok., dostępnych wyłącznie w sieci MediaMarkt. Fot. MediaMarkt

Produkty marek własnych obecne w MediaMarkt już od dekady

Produkty marek własnych są obecne w sklepach MediaMarkt już od 2010 r. W ciągu dekady sieć handlowa poszerzyła ich ofertę do łącznie kilkuset urządzeń, które cieszą się stale rosnącą popularnością wśród użytkowników nowych technologii. Stanowią one świetną alternatywę dla topowych marek – w niższej cenie konsumenci otrzymują sprawdzoną jakość i nowoczesny design.

Bogata oferta artykułów nowoczesnej elektroniki

MediaMarkt od lat cieszy się uznaniem użytkowników nowych technologii poszukujących bogatej oferty nowoczesnej elektroniki i związanych z nią usług. Marka dba o najwyższe standardy jakości obsługi klienta oraz oferowanych produktów i usług, co znajduje odzwierciedlenie w ocenie konsumentów, którzy doceniają zarówno samą sieć, jak i jej marki własne.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama