Apart

Apart gazetki promocyjne: Poznań

(pow. Poznań, woj. Wielkopolskie)

  Ocena: 4.1 - 27 głosówTwoja ocena: 0.0

  Apart o sieci

  Apart - historia

  Apart został założony w 1977 roku przez Adama Rączyńskiego, do którego 1983 roku dołączył się brat Piotr. Nazwa Apart powstała z połączeniem pierwszych liter imion braci oraz angielskiego słowa “art”. Dzisiaj marka posiada około 200 sklepów w całym kraju oraz dwa salony w Pradze. Apart jest jedną z najpopularniejszych marek na rynku polskim.

  Apart - oferta

  Apart przedstawia szeroką ofertę biżuterii na różne okazje. W ofercie sklepu znajdują się również stylowe zegarki oraz akcesoria, takie jak kuferki na biżuterię. Firma Apart posiada również luksusowe salony marki. W Apart Exclusive znajdują się wyjątkowe oferty dla klientów ceniących ekskluzywne produkty. Marka Apart sprzedaje wyroby jubilerskie wyłącznie we własnych salonach lub w sklepie internetowym.

  Apart - promocje

  Apart nie posiada własnych gazetek lub katalogów. Firma przedstawia kolekcje na każdą okazję życiową. W salonach Apart znajdują się również kolekcje biżuterii dla dzieci oraz biżuteria na ślub lub zaręczyny. Apart umożliwia zakup kart podarunkowych oraz bonów. W sklepie internetowym sieci można znaleźć różnorodne promocje na biżuterię. W salonach stacjonarnych zarówno, jak i na stronie internetowej można znaleźć rabaty oraz atrakcyjne zniżki.

  Apart aktualne gazetki promocyjne

  Brak gazetek z sieci Apart
  Letnie okazje w E.Leclerc! E.Leclerc
  -

  Gazetka E.Leclerc

  Akcesoria ogrodowe taniej w Aldi! Aldi
  -

  Gazetka Aldi

  Smakowita podróż z Aldi! Aldi
  -

  Gazetka Aldi

  Selgros Cash&Carry - oferta przemysłowaSelgros Cash&Carry
  -

  Gazetka Selgros Cash&Carry

  Przygotuj się na wakacje z Action! Action
  -

  Gazetka Action

  Wszystko na plaże w Pepco! Pepco
  -

  Gazetka Pepco

  Reklama

  Apart sklepy według miast

  Apart Warszawa(woj. mazowieckie)
  Apart Kraków(woj. małopolskie)
  Apart Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Apart Łódź(woj. łódzkie)
  Apart Gdańsk(woj. pomorskie)
  Apart Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Apart Lublin(woj. lubelskie)
  Apart Katowice(woj. śląskie)
  Apart Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Apart Białystok(woj. podlaskie)
  Apart Częstochowa(woj. śląskie)
  Apart Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Apart Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Apart Gdynia(woj. pomorskie)
  Apart Bielsko-Biała(woj. śląskie)
  Apart Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)

  Apart dalej o sieci

  Apart - Bogata oferta dla każdej okazji

  Apart to nie tylko jubilerstwo, ale także zegarki i akcesoria, takie jak kuferki na biżuterię. Firma przedstawia szeroką gamę produktów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W ekskluzywnych salonach Apart Exclusive klienci mogą zanurzyć się w świecie luksusu i elegancji, odkrywając wyjątkowe propozycje jubilerskie. To miejsce, gdzie można znaleźć zarówno biżuterię codzienną, jak i wyroby na specjalne okazje, takie jak ślub czy zaręczyny. Warto zaznaczyć, że marka Apart sprzedaje swoje produkty wyłącznie we własnych salonach i sklepie internetowym.

  Apart - Promocje i rabaty

  Choć Apart nie posiada tradycyjnych gazetek promocyjnych, firma regularnie przedstawia nowe kolekcje i oferty specjalne. W ofercie znajdują się nie tylko eleganckie produkty dla dorosłych, ale również urocza biżuteria dla dzieci. Oprócz tego, Apart oferuje możliwość zakupu kart podarunkowych i bonów, co jest idealnym rozwiązaniem na prezent. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Apartu, klienci mogą znaleźć atrakcyjne promocje i rabaty, dzięki którym zakup luksusowej biżuterii staje się jeszcze bardziej dostępny.

  Reklama