Rossmann

Rossmann gazetki promocyjne: Racibórz

(pow. Raciborski, woj. Śląskie)

  Ocena: 4.3 - 945 głosówTwoja ocena: 0.0

  Rossmann o sieci

  Rossmann to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci drogerii w Polsce, znana z szerokiej oferty produktów kosmetycznych, zdrowotnych oraz artykułów codziennego użytku. Dzięki bogatej gamie asortymentu, klienci mogą znaleźć tu wszystko, czego potrzebują, od kosmetyków do pielęgnacji ciała, przez produkty makijażowe, aż po suplementy diety. Rossmann regularnie wydaje gazetki promocyjne, które ukazują się co dwa tygodnie. W gazetkach można znaleźć liczne promocje oraz niskie ceny na wiele popularnych produktów, co przyciąga szerokie grono lojalnych klientów. Sieć drogerii Rossmann szczególną uwagę zwraca na jakość i różnorodność oferowanych produktów. Asortyment obejmuje zarówno znane marki międzynarodowe, jak i lokalne, polskie produkty, co stanowi istotny atut dla klientów poszukujących krajowych wyrobów. Rossmann kładzie duży nacisk na ekologiczne i naturalne kosmetyki, co jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów zdrowym stylem życia i ekologią. Regularne promocje i atrakcyjne niskie ceny to nieodłączny element strategii marketingowej sieci. Dzięki częstym akcjom promocyjnym, klienci mogą cieszyć się wysokiej jakości produktami w przystępnych cenach. Warto także wspomnieć o programie lojalnościowym „Rossmann PLUSt”, który oferuje dodatkowe rabaty i korzyści dla stałych klientów. Dzięki szerokiej sieci sklepów, Rossmann jest łatwo dostępny w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Komfort zakupów podnosi także możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej, która umożliwia przeglądanie aktualnych gazetek oraz korzystanie z dodatkowych promocji. Dbałość o zadowolenie klienta oraz stałe poszerzanie oferty sprawiają, że Rossmann pozostaje liderem na rynku drogerii w Polsce.
  Letnie hity z rabatami - RossmannRossmann
  -

  Gazetka Rossmann

  Reklama

  Rossmann sklepy według miast

  Rossmann Warszawa(woj. mazowieckie)
  Rossmann Kraków(woj. małopolskie)
  Rossmann Poznań(woj. wielkopolskie)
  Rossmann Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Rossmann Łódź(woj. łódzkie)
  Rossmann Gdańsk(woj. pomorskie)
  Rossmann Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Rossmann Lublin(woj. lubelskie)
  Rossmann Katowice(woj. śląskie)
  Rossmann Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Rossmann Białystok(woj. podlaskie)
  Rossmann Częstochowa(woj. śląskie)
  Rossmann Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Rossmann Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Rossmann Gdynia(woj. pomorskie)
  Rossmann Bielsko-Biała(woj. śląskie)

  Rossmann dalej o sieci

  W ciągu jednego dnia, w drogerii Rossmann zakupu dokonuje przeszło 700 tys. klientów. Każda z drogerii posiada personel, który zapewnia najwyższy standard obsługi. Z powodzeniem udziela profesjonalnych porad dla danego klienta. 

  Asortyment sieci Rossmann

  Produkty oferowane przez sieć drogerii Rossmann nieustannie ulegają poszerzeniu. W trosce o zadowolenie klientów na sklepowych półkach pojawia się nowy asortyment. W jednej drogerii znajduje się średnio ponad 20 000 różnych produktów, z czego prawie 15% asortymentu pochodzi od marek własnych. Te produkty charakteryzują się posiadaniem konkurencyjnych cen, które nie są odzwierciedleniem ich jakości. Zdecydowana większość posiada bardzo pochlebne opinie od niemieckich konsumentów. W rezultacie jest to najlepsze potwierdzenie posiadanych przez nie możliwości zastosowania i jakości. Dodatkowo mogą poszczycić się uzyskaniem wielu wyróżnień, które pochodzą od najpopularniejszych redakcji. 

  Półki drogerii ulegają nieustannemu poszerzeniu o nowe produkty. W chwili obecnej można w sieci drogerii Rossmann kupić m.in.: produkty kosmetyczne, produkty higieniczne, chemię gospodarczą, akcesoria przydatne w domu, karmę dla zwierząt, biżuterię, zdrową żywność i wyselekcjonowane alkohole. Pogrupowanie produktów to ogromne uproszczenie, ponieważ na poszczególny rodzaj składają się setki, jak i tysiące produktów, które pochodzą od różnych producentów. W tym miejscu należy zaznaczyć, że sieć współpracuje wyłącznie ze znanymi markami, które posiadają rzeszę zaufanych klientów. 

  Niekwestionowaną zaletą sieci drogerii Rossmann jest możliwość kupienia w jednym miejscu zarówno produktów służących do codziennej pielęgnacji i higieny jak i tych, które znajdują zastosowanie podczas wykonywania makijażu. Równolegle podczas wizyty w Rossmannie można uzupełnić niedobory chemii gospodarczej lub karmy dla zwierząt domowych. W rezultacie można nabyć wszystkie potrzebne produkty chemiczno-kosmetyczne. Dodatkowo, za pomocą aplikacji sieci drogerii możliwe jest skompletowanie swoich zakupów zdalnie i dowolnym momencie podejść i je odebrać bez konieczności wyszukiwania poszczególnych elementów z listy zakupów. 

  Promocje w drogerii Rossmann

  Kolejnym powodem, dlaczego drogerie Rossmann posiadają stałe grono klientów jest posiadanie ciekawych i wartościowych promocji dla klienta. Przegląd ich treści można dokonywać za pomocą popularnych portali jak i przy wykorzystaniu aplikacji, która bazując na posiadanych funkcjach przedstawia produkty aktualnie znajdujące się w sprzedaży. Nowa gazetka promocyjna jest udostępniana co 15 dni i każdorazowo przedstawia inne okazje. Na szczególną uwagę zasługują cykliczne promocje, które znacząco obniżają ceny produktów, tj. np. oferta obniżająca o ponad połowę cenę kosmetyków do makijażu. Niskie ceny popularnych produktów zachęcają do dokonywania szybkich zakupów, ponieważ w ten można uniknąć zastania pustych półek. 

  Akcje społeczne sieci Rossmann

  Absolutną pochwałę sieć drogerii Rossmann powinna otrzymać za działania w ramach organizacji charytatywnych. W ostatnich latach dostrzegany jest wzrost zainteresowania produktami, co umożliwia przekazanie większej ilości prac i szans dla osób chorych. 

  Od wielu lat, sieć sklepów Rossmann aktywnie wspiera działania, które mają na celu niesienie pomocy dla drugiej osoby. Zakres działań jest bardzo obszerny. W ten sposób minimalizowane są konsekwencje wynikające z opieszałości władzy w pewnych kwestiach, np. choroby, zaginięcia byłych pracowników, budowę szkoły w Ghanie, ambicje produktów. 

  W 2020 r. przeprowadzono akcję "Czyściochowe Przedszkole". Przeprowadzono dla najmłodszych specjalne zajęcia, które pozwoliły na przestawienie prawidłowej metody mycia rąk, zębów i korzystania z toalety. Równolegle przeprowadzono analizę przekazanych prac i wyłoniono najbardziej zaangażowaną jednostkę. Na nagrody przeznaczono aż 200 tys. zł. 

  W ostatnim roku silnie dostrzegalne były działania sieci na rzecz walki z koronawirusem. W pierwszej kolejności pomoc była wymierzona w medyków, którzy są potrzebni każdego dnia. Na ten cel dokonano pierwotnie przesunięcia środków  z programu "Pomagamy jak umiemy". Z tego tytułu przekazano prawie  1 miliard złotych. Pomimo okropnych warunków pogodowych, wiele akcji kończy się rewelacyjnym sukcesem. 

  Na uwagę zasługuje także wartość przekazywanego podatku CIT. Dane wskazują, że Rossmann mógł poszczycić się uzyskaniem bardzo wysokich przychodów, co pozwala zająć drugie miejsce jako płatnik podatku dochodowego od osób prawnych. 

  Reklama