Reklama
Odido

Odido gazetki promocyjne

Ocena: 4.0 - 208 głosów

Odido o sieci

Odido to znana ogólnopolska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która z powodzeniem działa na rynku już od wielu lat. Ze swoimi ponad 2000 placówkami, lokalizowanymi zarówno w miastach, jak i na wsi, sieć stale rozszerza swój zasięg, stając się coraz bardziej dostępną dla szerokiego grona klientów. W sklepach Odido możemy zaopatrzyć się w wszystko, czego potrzebujemy na co dzień - zarówno podczas dużych, planowanych zakupów, jak i podczas szybkich wizyt po drodze do domu.

Najlepszy wybór - OdidoOdido
-

Gazetka Odido

W obecnej gazetce sieci Odido Najlepszy wybór - Odido ukazującej się w 2024-04-05 - 2024-04-18 znajduje się ciekawa pula towarów: Ryż w cenie 2,69 zł, Mozzarella K-Classic w cenie 3,49 zł, Pierś z kurczaka Drobimex w cenie 3,79 zł, Groszek konserwowy Pudliszki w cenie 3,79 zł, Rolmlecz Mleko świeże 3,2% 1 l w cenie 3,99 zł, Mlekpol Ser mierzwiony gouda 150 g w cenie 4,99 zł, Red Bull Zero Napój energetyczny 250 ml w cenie 5,29 zł, Ogórki konserwowe Dawtona w cenie 6,69 zł, Ogórki w cenie 6,79 zł, Jaja w cenie 8,19 zł i inne

Odido sklepy według miast

Odido Warszawa(woj. mazowieckie)
Odido Kraków(woj. małopolskie)
Odido Poznań(woj. wielkopolskie)
Odido Wrocław(woj. dolnośląskie)
Odido Łódź(woj. łódzkie)
Odido Gdańsk(woj. pomorskie)
Odido Lublin(woj. lubelskie)
Odido Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Odido Katowice(woj. śląskie)
Odido Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Odido Białystok(woj. podlaskie)
Odido Częstochowa(woj. śląskie)
Odido Kielce(woj. świętokrzyskie)
Odido Rzeszów(woj. podkarpackie)
Odido Gdynia(woj. pomorskie)
Odido Bielsko-Biała(woj. śląskie)

Odido dalej o sieci

Odido - jakość, świeżość i różnorodność oferty

Zakupy w sklepach Odido to gwarancja bogatego asortymentu. Sklepy oferują szeroki wybór produktów, począwszy od świeżych owoców i warzyw, przez zdrowy nabiał, aż po smaczne mięso i wędliny. W sklepach Odido nie zabraknie również chrupiącego pieczywa czy świeżych ryb. Na półkach znajdziemy również artykuły gospodarstwa domowego oraz chemię. Firma stawia na wysoką jakość obsługi i przyjazną atmosferę, dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością, a nie koniecznością.

Odido - atrakcyjne promocje i oferty specjalne

Co dwa tygodnie Odido wydaje gazetki promocyjne, które są źródłem informacji o aktualnych nowościach i promocjach. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych cen, zapoznając się z hitami tygodnia czy nowościami w ofercie. Szczegółowe informacje o promocjach można znaleźć również na stronie internetowej sklepu. Wysoka jakość oferowanych produktów, w tym również ekologicznych i BIO, spotyka się z atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu każdy klient może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od indywidualnych preferencji i możliwości finansowych.

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Odido?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Odido można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Odido publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Odido publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Odido?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Odido jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Odido w Polsce?

  Sieć Odido obecnie posiada 898 sklepów w Polsce. Sieć Odido stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Odido?

  Godziny otwarcia sklepów Odido mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Odido?

  Sklepy sieci Odido znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Odido sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Odido?

  W gazetkach sieci Odido zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Najlepszy wybór - Odido" obowiązującej od 2024-04-05 do 2024-04-18 do są promocje na: Jaja, Winogrona Białe, Ryż, Ogórki, Mozzarella K-Classic, Łaciata Śmietanka 30 % 500 ml
Reklama