Reklama
ding ad-box placeholder
Lidl

Lidl gazetki promocyjne: Starogard Gdański

(pow. Starogardzki, woj. Pomorskie)

Ocena: 3.8 - 708 głosów

Lidl o sieci

Lidl jest siecią handlową, którą pokochali Polacy. Lidl Polska należy do grupy międzynarodowej przedsiębiorstw Lidl. W jej skład wchodzą spółki niezależne, które prowadzą aktywną działalność na terenie Europy. Historia sieci Lidl sięga lat trzydziestych dwudziestego wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tejże marki powstały w latach 70 dwudziestego wieku w Niemczech.

Co to za sieć handlowa?

Pierwszy dyskont sieci Lidl rozpoczął swoją działalność w roku 1973 w Ludwigshafen na Renem. Pierwsza filia zagraniczna otwarta została w roku 1988 roku we Francji. W Polsce koncern ten działa od roku 2002. Przychody Lidla w naszym kraju rosną w tempie około piętnastu procent rocznie. Jest to dynamika zdecydowanie wyższa niż całego polskiego handlu oraz koncernu Biedronka (Jeronimo Martins). Oznacza to, że udział Lidla cały czas się zwiększa. Warto się nieco bliżej przyjrzeć tej firmie.

Gazetki handlowe sieci Lidl

Lidl wydaje regularnie gazetki handlowe. Sieć Lidl wydaje gazetki dwa razy w tygodniu po dwie gazetki. Dwie to zawsze gazetka z produktami spożywczymi, a w pozostałych dwóch znajdziemy gazetki z produktami przemysłowymi.

Produkty z oferty

Warto na bieżąco przeglądać oferty sklepu Lidl, ponieważ można naprawdę sporo zaoszczędzić. Gazetki są dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i w wersji elektronicznej. Każdy zatem może wybrać formę, która mu odpowiada.

Marki Lidl

Lidl posiada własne marki. Chcemy wspomnieć o dwóch, które są zdecydowanie najbardziej popularne. Pierwszą marką jest Pikok. Jest to marka wędlin. Są to naprawdę produkty smaczne, które można polecić z całego serca. Wędliny marki Pikok to między innymi kiełbasy wędzone, kiełbaski wiedeńskie, kindziuk z czosnkiem oraz kabanosy premium. Najbardziej smaczne są kabanosy oraz schab tradycyjny.

Drugą marką, o której trzeba powiedzieć to Silvercrest. Jest to marka wewnętrzna Lidla, pod którą są oferowane produkty AGD oraz elektroniki do domu. Są to towary bardzo wysokiej jakości znanych producentów, które oznaczone zostały logo Lidla. Przykładem są krótkofalówki PMR z Lidla SilverCrest. Ich cena w Lidlu to 129 złotych, a po odnalezieniu producenta dochodzimy do wniosku, że produkty podobne sygnowane jego marką to ceny dwukrotnie wyższe.

Akcje specjalne i obecnie trwające

Lidl słynie z tego, że organizuje wiele akcji specjalnych. Jakie obecnie trwają? Na pewno jest to akcja Świąteczne Odliczanie. W dniach od 1 do 24 grudnia bieżącego roku w aplikacji Lidl Plus w świątecznym i specjalnym kalendarzu zamiast słodkich czekoladek są publikowane wyjątkowe kupony rabatowe. Każdego dnia użytkownicy promocji będą mogli korzystać z innej niespodzianki. Każdy z odsłoniętych kuponów jest ważny tylko przez jeden dzień.

Aplikacja mobilna Lidl Plus i programy lojalnościowe

W Aplikacji Lidl Plus znajdziemy super kupony, zdrapki oraz specjalne oferty. Dzięki nim możemy oszczędzać jeszcze więcej. W aplikacji Lidl stworzymy także swoją własną listę zakupów, którą możemy nawet udostępnić.

W aplikacji Lidl Plus możemy także korzystać z wyszukiwarki produktów. Poszukiwanie produktów nigdy nie było takie proste. Możemy kupować produkty posegregowane na poszczególne kategorie. W aplikacji znajdziemy także najświeższe gazetki. W związku z tym gazetki z Lidla możemy mieć zawsze przy sobie w formie internetowej.

W aplikacji Lidl plus możemy skorzystać z wielu kuponów. Są to zarówno kupony kwotowe, procentowe, jak i rabatowe na drugą sztukę. W niektórych przypadkach możemy zaoszczędzić nawet sześćdziesiąt procent. Warto codziennie zerkać do aplikacji.

Sklepy Lidl w Polsce i ich godziny otwarcia

Obecnie sklepy Lidl działają w trzydziestu krajów. Jest to około 11 550 sklepów. Ile sklepów Lidl znajduje się w Polsce? Na chwilę obecną jest to 800 sklepów. Każdego dnia firma Lidl Polska dąży do tego, aby swoim klientom zapewnić artykuły wysokiej jakości, w niskich i atrakcyjnych cenach. Zależy im także na zrównoważonej produkcji. Lidl w Polsce jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00 oraz w niedziele od 9.00 do 19.00.

Jak powstała sieć sklepów Lidl?

W fazie początkowej Lidl był hurtownią artykułów kolonialnych oraz owoców egzotycznych. Była to mała spółka, która została utworzona w latach trzydziestych dwudziestego wieku przez przedsiębiorcę Josefa Schwarza. Z czasem nazwa firmy przekształciła się w Lidl. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Niemczech w Neckarsulm w Badenii-Wirtembergii. Sieć należy do spółki rodzinnej Schwarz Beteiligungs GmbH. Do tej samej spółki należą sklepy Kaufland. Lidl nie jest notowany na giełdzie papierów wartościowych.

Wyróżnienia i nagrody sieci Lidl

Lidl może się pochwalić wieloma nagrodami. Przede wszystkim na uwagę zasługuje Laur Konsumenta. Musimy mieć świadomość, że jest to bardzo prestiżowa nagroda, którą otrzymują tylko i wyłącznie najlepsze marki oraz produkty. Klienci bardzo często przed zakupem sprawdzają, czy danemu produktowi można zaufać oraz włożyć go do swojego koszyka. Jeśli posiada on wyróżnienie, praktycznie od razu zyskuje sporo w naszych oczach. W roku 2018 sklep Lidl otrzymał nie tylko Laur Klienta, ale także Laur Klienta Odkrycie w kategorii, jaką są "Dyskonty". Nagrody tego typu są formą rekomendacji, która jest przyznawana przez klientów, a otrzymują ją jedynie najlepsi, czy też najbardziej popularni. Robiąc zakupy w Lidlu, nigdy nie będziemy zawiedzeni zarówno jakością towarów, jak i niską cenę. Lepszego połączenia nie można było sobie wymarzyć i wyobrazić.

Lidl aktualne gazetki promocyjne

Lidl - zainspiruj się na Święta!Lidl
-

Gazetka Lidl

Świąteczne dekoracje w Lidlu! Lidl
-

Gazetka Lidl

Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
-

Gazetka Lidl

Otul się ciepłą pościelą z Lidla! Lidl
-

Gazetka Lidl

Przygotuj się na święta w Lidlu Lidl
-

Gazetka Lidl

Lidl - już zaraz święta!Lidl
-

Gazetka Lidl

Lidl - katalog alkoholi mocnych i win
Treści dla osób pełnoletnich
Lidl
-

Gazetka Lidl

Świąteczne odliczanie z LidlemLidl
-

Gazetka Lidl

Lidl sklepy w Twojej okolicy

Lidl sklepy według miast

Lidl Warszawa(woj. mazowieckie)
Lidl Kraków(woj. małopolskie)
Lidl Poznań(woj. wielkopolskie)
Lidl Wrocław(woj. dolnośląskie)
Lidl Łódź(woj. łódzkie)
Lidl Gdańsk(woj. pomorskie)
Lidl Lublin(woj. lubelskie)
Lidl Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Katowice(woj. śląskie)
Lidl Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Białystok(woj. podlaskie)
Lidl Częstochowa(woj. śląskie)
Lidl Rzeszów(woj. podkarpackie)
Lidl Gdynia(woj. pomorskie)
Lidl Kielce(woj. świętokrzyskie)
Lidl Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Lidl Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Lidl Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Gliwice(woj. śląskie)
Lidl Radom(woj. mazowieckie)
Lidl Opole(woj. opolskie)
Lidl Sosnowiec(woj. śląskie)
Lidl Zielona Góra(woj. lubuskie)
Lidl Rybnik(woj. śląskie)
Lidl Płock(woj. mazowieckie)
Lidl Bytom(woj. śląskie)
Lidl Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Lidl Tarnów(woj. małopolskie)
Lidl Zabrze(woj. śląskie)
Lidl Tychy(woj. śląskie)
Lidl Kalisz(woj. wielkopolskie)
Lidl Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Lidl Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Legnica(woj. dolnośląskie)
Lidl Leszno(woj. wielkopolskie)
Lidl Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Lidl Ruda Śląska(woj. śląskie)
Lidl Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Lidl Ostrów Wielkopolski(woj. wielkopolskie)
Lidl Siedlce(woj. mazowieckie)
Lidl Chorzów(woj. śląskie)
Lidl Dąbrowa Górnicza(woj. śląskie)
Lidl Piła(woj. wielkopolskie)
Lidl Słupsk(woj. pomorskie)
Lidl Gniezno(woj. wielkopolskie)
Lidl Zamość(woj. lubelskie)
Lidl Lubin(woj. dolnośląskie)
Lidl Konin(woj. wielkopolskie)
Lidl Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Jastrzębie-Zdrój(woj. śląskie)
Lidl Krosno(woj. podkarpackie)
Lidl Jaworzno(woj. śląskie)
Lidl Chełm(woj. lubelskie)
Lidl Głogów(woj. dolnośląskie)
Lidl Biała Podlaska(woj. lubelskie)
Lidl Suwałki(woj. podlaskie)
Lidl Łomża(woj. podlaskie)
Lidl Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Bełchatów(woj. łódzkie)
Lidl Piaseczno(woj. mazowieckie)
Lidl Żory(woj. śląskie)
Lidl Ostrowiec Świętokrzyski(woj. świętokrzyskie)
Lidl Racibórz(woj. śląskie)
Lidl Wodzisław Śląski(woj. śląskie)
Lidl Nowy Targ(woj. małopolskie)
Lidl Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Lidl Mielec(woj. podkarpackie)
Lidl Tczew(woj. pomorskie)

Lidl archiwalne gazetki - Lidl zakończone promocje

Lidlowy program oszczędzaniaLidl
-

Gazetka Lidl

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Lidl Lidlowy program oszczędzania , która jest ważna w dniach 2022-11-24 - 2022-11-26 szansa na tanie zakupy: Jabłka w cenie 1,99 zł taniej o 34%, Smakowita Margaryna maślany smak 450 g w cenie 5,00 zł taniej o 21%, Burak Ryneczek Lidla w cenie 2,49 zł taniej o 42%, Banany w cenie 6,99 zł taniej o 23%, Makrela w cenie 2,59 zł, Sernik w cenie 2,89 zł, Borówki amerykańskie w cenie 3,99 zł taniej o 43%, Pomarańcza w cenie 3,99 zł taniej o 43%, Arbuz w cenie 6,99 zł taniej o 31%, Żeberka wieprzowe w cenie 14,29 zł taniej o 19% i inne.

Idealne prezenty w Lidlu! Lidl
-

Gazetka Lidl

W tej gazetce sieci Lidl znajdowały się takie oferty: woda mineralna, orzechy, Perla, kukurydza konserwowa, finish, szynka, Pocky, ser, smakmak

Black Weekend w Lidlu! Lidl
-

Gazetka Lidl

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Lidl Black Weekend w Lidlu! ukazującej się w 2022-11-21 - 2022-11-26 znajduje się atrakcyjny towar: Wianek dekoracyjny w cenie 11,99 zł, Obraz w cenie 14,99 zł, Lampki LED w cenie 19,99 zł, Piżama w cenie 24,99 zł, Bombki w cenie 24,99 zł, Ostrzałka do noża Ernesto w cenie 24,99 zł, Książka dla dziecka w cenie 29,90 zł, Zestaw pojemników w cenie 29,99 zł, Bluza dziewczęca w cenie 34,99 zł, Lalka Disney w cenie 39,99 zł i inne.

Od czwartku w LidluLidl
-

Gazetka Lidl

W archiwalnej gazetce sieci Lidl Od czwartku w Lidlu w okresie 2022-11-10 - 2022-11-12 znajduje się ciekawy asortyment: Morliny Kiełbasa śląska w cenie 1,29 zł, Kiełbasa Rzeźnik w cenie 8,99 zł taniej o 19%, Cebula Ryneczek Lidla w cenie 4,89 zł taniej o 31%, Rogal świętomarciński Lidl w cenie 4,63 zł taniej o 34%, Mandarynki Ryneczek Lidla w cenie 4,49 zł taniej o 36%, Razowiec Piekarnia Lidla w cenie 3,99 zł, Karkówka Rzeźnik w cenie 14,99 zł taniej o 26%, Papryka Ryneczek Lidla w cenie 9,99 zł taniej o 34%, Filet z piersi indyka Rzeźnik w cenie 21,99 zł taniej o 22%, Masło Pilos w cenie 6,99 zł i inne.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder