Lidl

Lidl gazetki promocyjne: Rzeszów

(pow. Rzeszów, woj. Podkarpackie)

  Ocena: 4.0 - 1527 głosówTwoja ocena: 0.0

  Lidl o sieci

  Lidl to międzynarodowa sieć dyskontów, która zyskała zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości produktów oraz atrakcyjnym niskim cenom. Sklepy Lidl oferują szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych, w tym świeże owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, mięso oraz artykuły codziennego użytku. Klienci cenią sobie bogaty wybór oraz częste promocje, które umożliwiają oszczędności na zakupach. Jednym z kluczowych elementów strategii marketingowej Lidl są regularnie wydawane gazetki promocyjne. Gazetki te prezentują najnowsze promocje, specjalne oferty oraz sezonowe wyprzedaże, dzięki czemu klienci mogą planować swoje zakupy i korzystać z wyjątkowych okazji cenowych. Publikacje te są dostępne zarówno w formie papierowej w sklepach, jak i online, co umożliwia łatwy dostęp do aktualnych ofert. Sklepy Lidl znajdują się w dogodnych lokalizacjach na terenie całej Polski, co ułatwia dostęp do szerokiej gamy produktów spożywczych i przemysłowych dla szerokiego grona klientów. Firma kładzie duży nacisk na jakość obsługi oraz świeżość oferowanych produktów, oferując bogaty wybór produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu Lidl zdobył lojalność wielu zadowolonych klientów. Produkty oferowane przez Lidl charakteryzują się wysoką jakością, a szeroki asortyment obejmuje zarówno popularne marki, jak i produkty własne, które są dostępne w atrakcyjnych niskich cenach. Sieć stawia na innowacyjność i ciągłe udoskonalanie swojej oferty, aby sprostać oczekiwaniom klientów poszukujących świeżych i wysokiej jakości produktów spożywczych oraz przemysłowych.
  Katalog okazji - LidlLidl
  -

  Gazetka Lidl

  Katalog mocnych alkoholi Lidla
  Treści dla osób pełnoletnich
  Lidl
  -

  Gazetka Lidl

  Karta Win - Lidl
  Treści dla osób pełnoletnich
  Lidl
  -

  Gazetka Lidl

  Eksplozja letnich okazji! - LidlLidl
  -

  Gazetka Lidl

  Reklama

  Lidl sklepy według miast

  Lidl Warszawa(woj. mazowieckie)
  Lidl Kraków(woj. małopolskie)
  Lidl Poznań(woj. wielkopolskie)
  Lidl Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Lidl Łódź(woj. łódzkie)
  Lidl Gdańsk(woj. pomorskie)
  Lidl Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Lidl Lublin(woj. lubelskie)
  Lidl Katowice(woj. śląskie)
  Lidl Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Lidl Białystok(woj. podlaskie)
  Lidl Częstochowa(woj. śląskie)
  Lidl Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Lidl Gdynia(woj. pomorskie)
  Lidl Bielsko-Biała(woj. śląskie)
  Lidl Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)

  Lidl dalej o sieci

  Historia sieci Lidl

  Niemieckie przedsiębiorstwo Lidl zostało założone już w latach 30. XX wieku, a ich początkową działalnością była hurtownia asortymentu spożywczego. Co ciekawe, marka nie była znana pod aktualnie używaną nazwą, a zamiast tego nosiła Lidl&Schwarz KG. Otwarcie pierwszego sklepu przypada na rok 1973, a jego miejsce miało na stacji kolejowej Ludwigshafen-Mundenheim w miejscowości Ludwigshafen am Rhein. Jeśli chodzi o nasz kraj, to pierwszy market powstał w stolicy Wielkopolski, czyli w Poznaniu – w tym samym roku została utworzona spółka Lidl Polska.

  Sieć sklepów Lidl – oferty produktów

  Markety niemieckiego giganta oferują naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju produktów. Bez wątpienia znajdziesz tam wiele artykułów, dzięki którym nie tylko nakarmisz rodzinę, lecz także wyczyścisz dom, ubierzesz się lub nawet naprawisz auto. Warto dodać, że oprócz ich standardowej oferty produktów, w marketach Lidla można znaleźć również limitowane artykuły, które zakupić można w danym okresie roku. Takie produkty można znaleźć gazetce promocyjnej.

  Marki własne sieci sklepów Lidl

  Sieć sklepów Lidl chcąc spełnić oczekiwania wielu klientów, wprowadziła swoje marki, które często jakościowo są takie same lub nawet lepsze od produktów mainstreamowych marek. Co ciekawe, niektóre artykuły spod szyldu danej submarki Lidla produkowane są przez większe firmy, a dobrym tego przykładem są kabanosy Pikok (jest to marka własna Lidla), które zostały wyprodukowane dla niemieckiego giganta przez firmę … Tarczyński.

  Lidl w swojej ofercie posiada wiele produktów marek własnych, które są tańszymi (nie oznacza to, że gorszymi) zamiennikami dla droższych produktów. Znaleźć je można w gazetkach promocyjnych lub na regałach w sklepie.

  Gazetka Lidl – świetne okazje

  Dzięki gazetkom promocyjnym, każdy klient może dowiedzieć się co można zakupić w markecie Lidla (oczywiście poza produktami z tradycyjnej oferty) w danym czasie. Często zdarza się, że marka wypuszcza kilka gazetek w jednym czasie, a to ze względu na skalę niektórych ofert. W tym miejscu można wyróżnić zbiór artykułów do dekoracji wnętrz lub odzieży, a także produkty promocyjne, które w tego typu pismach są czymś częstym. Przykładem produktów promocyjnych, które można wymienić, są te, które znajdziemy w limitowanej ofercie marketów Lidl z okazji Święta Bożego Narodzenia lub z okazji Halloween.

  Aplikacja Lidl Plus

  Aplikacja Lidl Plus jest benefitem, z którego warto korzystać podczas zakupów. Dzięki takiemu oprogramowaniu można zbierać punkty (za każdą wydaną kwotę w sklepie Lidl odblokowuje się kolejny „kamień milowy”, który w rzeczywistości jest atrakcyjnym rabatem), korzystać z promocji niedostępnych nigdzie indziej lub po prostu sprawdzić gazetkę promocyjną oraz asortyment dostępny w danym sklepie. Jest to system lojalnościowy, który z pewnością jest godny uwagi!

  Market Lidl – promocje z gazetki w aplikacji

  Warto również dodać, że każdy miesiąc to nowe promocje, z których może skorzystać każdy konsument. Z tego tytułu warto również ściągnąć aplikację Lidl Plus, która dostępna jest na urządzenia mobilne.

  Markety Lidl – godziny otwarcia

  Z racji tego, że Lidl jest jedną z najczęściej wybieranych sieci sklepów w naszym kraju, to markety niemieckiego giganta możemy napotkać praktycznie każdym kroku. Dziwić może stosunkowo duża liczba placówek sieci Lidl w naszym kraju – w 2022 roku jest ich już ponad 800!

  Godziny otwarcia sklepów są również nastawione na dobro klientów. Oczywiście każdy market jest otwarty w innych godzinach, ale standardowo można robić zakupy od 7 do 22 (od poniedziałku do soboty), a w niedziele handlowe od 9 do 18. Zdarzyć się jednak może, że niektóre sklepy otwarte są nieco dłużej – uwarunkowane jest to przede wszystkim lokalizacją.

  Reklama