Reklama
ding ad-box placeholder
Lidl

Lidl gazetki promocyjne: Słupsk

(pow. Słupsk, woj. Pomorskie)

Ocena: 3.9 - 1260 głosów

Lidl o sieci

Lidl jest siecią handlową, którą pokochali Polacy. Lidl Polska należy do grupy międzynarodowej przedsiębiorstw Lidl. W jej skład wchodzą spółki niezależne, które prowadzą aktywną działalność na terenie Europy. Historia sieci Lidl sięga lat trzydziestych dwudziestego wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tejże marki powstały w latach 70 dwudziestego wieku w Niemczech.

Co to za sieć handlowa?

Pierwszy dyskont sieci Lidl rozpoczął swoją działalność w roku 1973 w Ludwigshafen na Renem. Pierwsza filia zagraniczna otwarta została w roku 1988 roku we Francji. W Polsce koncern ten działa od roku 2002. Przychody Lidla w naszym kraju rosną w tempie około piętnastu procent rocznie. Jest to dynamika zdecydowanie wyższa niż całego polskiego handlu oraz koncernu Biedronka (Jeronimo Martins). Oznacza to, że udział Lidla cały czas się zwiększa. Warto się nieco bliżej przyjrzeć tej firmie.

Gazetki handlowe sieci Lidl

Lidl wydaje regularnie gazetki handlowe. Sieć Lidl wydaje gazetki dwa razy w tygodniu po dwie gazetki. Dwie to zawsze gazetka z produktami spożywczymi, a w pozostałych dwóch znajdziemy gazetki z produktami przemysłowymi.

Produkty z oferty

Warto na bieżąco przeglądać oferty sklepu Lidl, ponieważ można naprawdę sporo zaoszczędzić. Gazetki są dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i w wersji elektronicznej. Każdy zatem może wybrać formę, która mu odpowiada.

Marki Lidl

Lidl posiada własne marki. Chcemy wspomnieć o dwóch, które są zdecydowanie najbardziej popularne. Pierwszą marką jest Pikok. Jest to marka wędlin. Są to naprawdę produkty smaczne, które można polecić z całego serca. Wędliny marki Pikok to między innymi kiełbasy wędzone, kiełbaski wiedeńskie, kindziuk z czosnkiem oraz kabanosy premium. Najbardziej smaczne są kabanosy oraz schab tradycyjny.

Drugą marką, o której trzeba powiedzieć to Silvercrest. Jest to marka wewnętrzna Lidla, pod którą są oferowane produkty AGD oraz elektroniki do domu. Są to towary bardzo wysokiej jakości znanych producentów, które oznaczone zostały logo Lidla. Przykładem są krótkofalówki PMR z Lidla SilverCrest. Ich cena w Lidlu to 129 złotych, a po odnalezieniu producenta dochodzimy do wniosku, że produkty podobne sygnowane jego marką to ceny dwukrotnie wyższe.

Akcje specjalne i obecnie trwające

Lidl słynie z tego, że organizuje wiele akcji specjalnych. Jakie obecnie trwają? Na pewno jest to akcja Świąteczne Odliczanie. W dniach od 1 do 24 grudnia bieżącego roku w aplikacji Lidl Plus w świątecznym i specjalnym kalendarzu zamiast słodkich czekoladek są publikowane wyjątkowe kupony rabatowe. Każdego dnia użytkownicy promocji będą mogli korzystać z innej niespodzianki. Każdy z odsłoniętych kuponów jest ważny tylko przez jeden dzień.

Aplikacja mobilna Lidl Plus i programy lojalnościowe

W Aplikacji Lidl Plus znajdziemy super kupony, zdrapki oraz specjalne oferty. Dzięki nim możemy oszczędzać jeszcze więcej. W aplikacji Lidl stworzymy także swoją własną listę zakupów, którą możemy nawet udostępnić.

W aplikacji Lidl Plus możemy także korzystać z wyszukiwarki produktów. Poszukiwanie produktów nigdy nie było takie proste. Możemy kupować produkty posegregowane na poszczególne kategorie. W aplikacji znajdziemy także najświeższe gazetki. W związku z tym gazetki z Lidla możemy mieć zawsze przy sobie w formie internetowej.

W aplikacji Lidl plus możemy skorzystać z wielu kuponów. Są to zarówno kupony kwotowe, procentowe, jak i rabatowe na drugą sztukę. W niektórych przypadkach możemy zaoszczędzić nawet sześćdziesiąt procent. Warto codziennie zerkać do aplikacji.

Sklepy Lidl w Polsce i ich godziny otwarcia

Obecnie sklepy Lidl działają w trzydziestu krajów. Jest to około 11 550 sklepów. Ile sklepów Lidl znajduje się w Polsce? Na chwilę obecną jest to 800 sklepów. Każdego dnia firma Lidl Polska dąży do tego, aby swoim klientom zapewnić artykuły wysokiej jakości, w niskich i atrakcyjnych cenach. Zależy im także na zrównoważonej produkcji. Lidl w Polsce jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00 oraz w niedziele od 9.00 do 19.00.

Jak powstała sieć sklepów Lidl?

W fazie początkowej Lidl był hurtownią artykułów kolonialnych oraz owoców egzotycznych. Była to mała spółka, która została utworzona w latach trzydziestych dwudziestego wieku przez przedsiębiorcę Josefa Schwarza. Z czasem nazwa firmy przekształciła się w Lidl. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Niemczech w Neckarsulm w Badenii-Wirtembergii. Sieć należy do spółki rodzinnej Schwarz Beteiligungs GmbH. Do tej samej spółki należą sklepy Kaufland. Lidl nie jest notowany na giełdzie papierów wartościowych.

Wyróżnienia i nagrody sieci Lidl

Lidl może się pochwalić wieloma nagrodami. Przede wszystkim na uwagę zasługuje Laur Konsumenta. Musimy mieć świadomość, że jest to bardzo prestiżowa nagroda, którą otrzymują tylko i wyłącznie najlepsze marki oraz produkty. Klienci bardzo często przed zakupem sprawdzają, czy danemu produktowi można zaufać oraz włożyć go do swojego koszyka. Jeśli posiada on wyróżnienie, praktycznie od razu zyskuje sporo w naszych oczach. W roku 2018 sklep Lidl otrzymał nie tylko Laur Klienta, ale także Laur Klienta Odkrycie w kategorii, jaką są "Dyskonty". Nagrody tego typu są formą rekomendacji, która jest przyznawana przez klientów, a otrzymują ją jedynie najlepsi, czy też najbardziej popularni. Robiąc zakupy w Lidlu, nigdy nie będziemy zawiedzeni zarówno jakością towarów, jak i niską cenę. Lepszego połączenia nie można było sobie wymarzyć i wyobrazić.

Okazja w Lidlu Lidl
-

Gazetka Lidl

Od poniedziałku w LidluLidl
-

Gazetka Lidl

Lookbook zima 2024 - LidlLidl
-

Gazetka Lidl

Wiosenny lookbook w Lidlu Lidl
-

Gazetka Lidl

Katalog alkoholi mocnych - Lidl
Treści dla osób pełnoletnich
Lidl
-

Gazetka Lidl

Wiosenna kolekcja Esmara! - LidlLidl
-

Gazetka Lidl

Lidl sklepy według miast

Lidl Warszawa(woj. mazowieckie)
Lidl Kraków(woj. małopolskie)
Lidl Poznań(woj. wielkopolskie)
Lidl Wrocław(woj. dolnośląskie)
Lidl Łódź(woj. łódzkie)
Lidl Gdańsk(woj. pomorskie)
Lidl Lublin(woj. lubelskie)
Lidl Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Lidl Katowice(woj. śląskie)
Lidl Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Lidl Białystok(woj. podlaskie)
Lidl Częstochowa(woj. śląskie)
Lidl Rzeszów(woj. podkarpackie)
Lidl Kielce(woj. świętokrzyskie)
Lidl Gdynia(woj. pomorskie)
Lidl Bielsko-Biała(woj. śląskie)

Lidl dalej o sieci

Historia sieci Lidl

Niemieckie przedsiębiorstwo Lidl zostało założone już w latach 30. XX wieku, a ich początkową działalnością była hurtownia asortymentu spożywczego. Co ciekawe, marka nie była znana pod aktualnie używaną nazwą, a zamiast tego nosiła Lidl&Schwarz KG. Otwarcie pierwszego sklepu przypada na rok 1973, a jego miejsce miało na stacji kolejowej Ludwigshafen-Mundenheim w miejscowości Ludwigshafen am Rhein. Jeśli chodzi o nasz kraj, to pierwszy market powstał w stolicy Wielkopolski, czyli w Poznaniu – w tym samym roku została utworzona spółka Lidl Polska.

Sieć sklepów Lidl – oferty produktów

Markety niemieckiego giganta oferują naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju produktów. Bez wątpienia znajdziesz tam wiele artykułów, dzięki którym nie tylko nakarmisz rodzinę, lecz także wyczyścisz dom, ubierzesz się lub nawet naprawisz auto. Warto dodać, że oprócz ich standardowej oferty produktów, w marketach Lidla można znaleźć również limitowane artykuły, które zakupić można w danym okresie roku. Takie produkty można znaleźć gazetce promocyjnej.

Marki własne sieci sklepów Lidl

Sieć sklepów Lidl chcąc spełnić oczekiwania wielu klientów, wprowadziła swoje marki, które często jakościowo są takie same lub nawet lepsze od produktów mainstreamowych marek. Co ciekawe, niektóre artykuły spod szyldu danej submarki Lidla produkowane są przez większe firmy, a dobrym tego przykładem są kabanosy Pikok (jest to marka własna Lidla), które zostały wyprodukowane dla niemieckiego giganta przez firmę … Tarczyński.

Lidl w swojej ofercie posiada wiele produktów marek własnych, które są tańszymi (nie oznacza to, że gorszymi) zamiennikami dla droższych produktów. Znaleźć je można w gazetkach promocyjnych lub na regałach w sklepie.

Gazetka Lidl – świetne okazje

Dzięki gazetkom promocyjnym, każdy klient może dowiedzieć się co można zakupić w markecie Lidla (oczywiście poza produktami z tradycyjnej oferty) w danym czasie. Często zdarza się, że marka wypuszcza kilka gazetek w jednym czasie, a to ze względu na skalę niektórych ofert. W tym miejscu można wyróżnić zbiór artykułów do dekoracji wnętrz lub odzieży, a także produkty promocyjne, które w tego typu pismach są czymś częstym. Przykładem produktów promocyjnych, które można wymienić, są te, które znajdziemy w limitowanej ofercie marketów Lidl z okazji Święta Bożego Narodzenia lub z okazji Halloween.

Aplikacja Lidl Plus

Aplikacja Lidl Plus jest benefitem, z którego warto korzystać podczas zakupów. Dzięki takiemu oprogramowaniu można zbierać punkty (za każdą wydaną kwotę w sklepie Lidl odblokowuje się kolejny „kamień milowy”, który w rzeczywistości jest atrakcyjnym rabatem), korzystać z promocji niedostępnych nigdzie indziej lub po prostu sprawdzić gazetkę promocyjną oraz asortyment dostępny w danym sklepie. Jest to system lojalnościowy, który z pewnością jest godny uwagi!

Market Lidl – promocje z gazetki w aplikacji

Warto również dodać, że każdy miesiąc to nowe promocje, z których może skorzystać każdy konsument. Z tego tytułu warto również ściągnąć aplikację Lidl Plus, która dostępna jest na urządzenia mobilne.

Markety Lidl – godziny otwarcia

Z racji tego, że Lidl jest jedną z najczęściej wybieranych sieci sklepów w naszym kraju, to markety niemieckiego giganta możemy napotkać praktycznie każdym kroku. Dziwić może stosunkowo duża liczba placówek sieci Lidl w naszym kraju – w 2022 roku jest ich już ponad 800!

Godziny otwarcia sklepów są również nastawione na dobro klientów. Oczywiście każdy market jest otwarty w innych godzinach, ale standardowo można robić zakupy od 7 do 22 (od poniedziałku do soboty), a w niedziele handlowe od 9 do 18. Zdarzyć się jednak może, że niektóre sklepy otwarte są nieco dłużej – uwarunkowane jest to przede wszystkim lokalizacją.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.