Kaufland

Kaufland gazetki promocyjne: Gostynin

(pow. Gostyniński, woj. Mazowieckie)

  Ocena: 3.9 - 661 głosówTwoja ocena: 0.0

  Kaufland o sieci

  Kaufland to międzynarodowa sieć hipermarketów, oferująca szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych. Firma cieszy się dużą popularnością w Polsce dzięki wysokiej jakości produktów, konkurencyjnym niskim cenom oraz częstym promocjom. Klienci doceniają bogaty wybór produktów, w tym świeże owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, mięso oraz artykuły codziennego użytku. Jednym z kluczowych elementów strategii marketingowej Kaufland są regularnie wydawane gazetki promocyjne. Gazetki te prezentują najnowsze promocje, specjalne oferty oraz sezonowe wyprzedaże, dzięki czemu klienci mogą planować swoje zakupy i korzystać z wyjątkowych okazji cenowych. Publikacje te są dostępne zarówno w formie papierowej w sklepach, jak i online, co umożliwia łatwy dostęp do aktualnych ofert. Sklepy Kaufland znajdują się w dogodnych lokalizacjach na terenie całej Polski, co ułatwia dostęp do szerokiej gamy produktów spożywczych i przemysłowych dla szerokiego grona klientów. Firma kładzie duży nacisk na jakość obsługi oraz świeżość oferowanych produktów, oferując bogaty wybór produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu Kaufland zdobyła lojalność wielu zadowolonych klientów. Produkty oferowane przez Kaufland charakteryzują się wysoką jakością, a szeroki asortyment obejmuje zarówno popularne marki, jak i produkty własne, które są dostępne w atrakcyjnych niskich cenach. Sieć stawia na innowacyjność i ciągłe udoskonalanie swojej oferty, aby sprostać oczekiwaniom klientów poszukujących świeżych i wysokiej jakości produktów spożywczych oraz przemysłowych.
  Lato pełne smaków - KauflandKaufland
  -

  Gazetka Kaufland

  Barek, duży wybór dla Ciebie! - Kaufland
  Treści dla osób pełnoletnich
  Kaufland
  -

  Gazetka Kaufland

  Czas na smaczne ryby w Kauflandzie! Kaufland
  -

  Gazetka Kaufland

  Reklama

  Kaufland sklepy według miast

  Kaufland Warszawa(woj. mazowieckie)
  Kaufland Kraków(woj. małopolskie)
  Kaufland Poznań(woj. wielkopolskie)
  Kaufland Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Kaufland Łódź(woj. łódzkie)
  Kaufland Gdańsk(woj. pomorskie)
  Kaufland Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Kaufland Lublin(woj. lubelskie)
  Kaufland Katowice(woj. śląskie)
  Kaufland Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Kaufland Białystok(woj. podlaskie)
  Kaufland Częstochowa(woj. śląskie)
  Kaufland Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Kaufland Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Kaufland Gdynia(woj. pomorskie)
  Kaufland Bielsko-Biała(woj. śląskie)

  Kaufland dalej o sieci

  Gwarantowana jakość w niskiej cenie

  W ofercie Kauflandu znajdziemy bogaty asortyment towarów m.in. szeroki wybór mięs i wędlin, świeżych owoców i warzyw w tym produkty bio. Dla klientów nastawionych na  świadome odżywianie sieć oferuje produkty wegetariańskie jak i wegańskie, bezglutenowe czy produkowane zgodnie z zasadą fairtrade. Oprócz powszechnie znanych marek oferta Kaufland zawiera także produkty własne. Zapoznaj się z produktami ekologicznymi K-Bio, bogata oferta, zawsze w niskiej cenie K-Classic, wyselekcjonowane produkty K-Favourites® to tylko niektóre z nich. Oprócz szerokiej gamy produktów spożywczych w Kauflandzie znajdziemy produkty w wielu innych kategoriach. Wyposażenie i akcesoria kuchenne, odzież dla dorosłych, młodzieży i dzieci, sprzęt AGD, akcesoria i artykuły biurowe, elementy wyposażenia wnętrz w ramach uznanych marek jak i marek własnych.

  Promocyjna gazetka Kaufland w każdy czwartek

  Gazetka Kauflandu obowiązuje od czwartku do środy. Każda nowa gazetka Kaufland ukazuje się odpowiednio wcześniej tak by można było zaplanować zakupy, wychwycić interesujące okazje i promocje. Jeżeli jest już środa to wiesz, że Kaufland gazetka od jutra obejmuje wszystkie nowe ceny. Robiąc zakupy w Kaufland gazetka jest ogólnie dostępna w wersji papierowej. Oprócz tej w Kauflandzie, gazetka dostępna jest na stronie internetowej sklepu, w wygodnej do przeglądania wersji online. Gazetka promocyjna zawiera ofertę tygodnia z wyszczególnionymi na zdjęciach produktami oraz aktualną, promocyjną ceną. Gazetka zawiera m.in. ofertę dotyczącą owoców, warzyw, mięsa i wędlin, serów, mrożonek, ryb, przypraw, artykułów na wagę, napojów,słodyczy, środków czystości i higienicznych, artykułów dla zwierząt, artykułów przemysłowych i odzieży. Odrębna gazetka Kaufland - barek, obejmuje dostępny w Kaufland alkohol. Zapisując się do newslettera na stronie, ulotka Kaufland znajdzie się bezpośrednio na Twojej poczcie dzięki czemu nie przegapisz najświeższych ofert. Oferta Kaufland i ulotka znajdują się również w specjalnie do tego przeznaczonych pojemnikach na ulotki w klatkach budynków.

  Jeszcze większe oszczędności za zakupy w Kaufland

  W związku z tym, że Kaufland dołączył do partnerów PAYBACK oprócz promocji Kaufland możesz zdobywać dodatkowe gratisy w postaci punktów PAYBACK. Kartę PAYBACK założysz wygodnie w każdym punkcie informacyjnym w sklepie Kaufland. Punkty zbierasz podczas każdych zakupów. Jeżeli chcesz zbierać je szybciej warto zainstalować aplikację, która umożliwia dostęp do dodatkowych kuponów. Punkty zamieniasz na nagrody lub obniżasz wartość zakupów w Kauflandzie.

  Kaufland - zakupy online

  Dla zapracowanych i zabieganych Kaufland umożliwił dokonywanie zakupów online. Można zrobić je poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną rezerwuje się wybrane produkty po czym odbiera się je osobiście w wybranym sklepie. Można także dokonać zakupów online z dowozem bezpośrednio do domu poprzez stronę lub aplikację mobilną Everli. Nie ogranicza Cię miejsce w którym jesteś ani godzina ponieważ zakupów dokonujesz 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zakupy dostarczane są w wybranej przez Ciebie godzinie od 9.00 do 23.00.  Przy czym należy wziąć pod uwagę dostępność dostawców i godziny otwarcia wybranego sklepu.

  Stacjonarne zakupy w sklepach Kaufland

  Jeżeli nie interesują Cię wirtualne zakupy i wolisz kupowane przez siebie artykuły zobaczyć na żywo do swojej dyspozycji masz Kaufland sklepy. Większość sklepów otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 23.00.W razie wątpliwości, czy sklep w Twojej okolicy jest aktualnie otwarty, wszystkie adresy wraz z godzinami otwarć można znaleźć niżej na liście wszystkich adresów sklepu.

  Reklama