Jysk

Jysk gazetki promocyjne: Zielona Góra

(pow. Zielona Góra, woj. Lubuskie)

  Ocena: 4.2 - 362 głosówTwoja ocena: 0.0

  Jysk o sieci

  Jysk – wszystko dla domu

  Jysk to skandynawski sklep z artykułami do domu. Firma została założona w 1979 roku w Danii. Jego założyciel, Lars Larsen jest z znany w Danii jako najlepszy sprzedawca z wyjątkową ofertą. Nie spodziewał się, że jego sklep zyska tak wielką popularność. Obecnie Jysk jest dostępny w 52 krajach i posiada ponad 2700 sklepów. W Polsce sklep pojawił się w 2000 roku i szybko zdobyła popularność
  dzięki niezwykłym ofertom. Firma prowadzi też sprzedaż online.

  Jysk – wiarygodność i solidność

  W sklepie Jysk klienci znajdą artykuły, które są zaprojektowane w skandynawskim duchu, a zarazem odzwierciedlają proste i współczesne wzornictwo. W ofercie sklepu można znaleźć meble, łóżka oraz akcesoria i dodatki do domu. Klienci znajdą produkty do każdego pomieszczenia, które posłużą na długie lata.

  Jysk – promocje

  Jysk posiada gazetkę promocyjną, która posiada od groma cudownych ofert i rabatów. Warto obserwować promocje w nowo otwartych placówkach, kiedy produkty tego sklepu, w dniu otwarcia, są dostępne nawet 70-90% taniej. Atrakcyjne ceny znajdziemy również na stronie internetowej.

  Letnia wyprzedaż w Jysk!Jysk
  -

  Gazetka Jysk

  Letnia wyprzedaż w Jysk! Jysk
  -

  Gazetka Jysk

  Reklama

  Jysk sklepy w Zielona Góra

  Jysk sklepy według miast

  Jysk Warszawa(woj. mazowieckie)
  Jysk Kraków(woj. małopolskie)
  Jysk Poznań(woj. wielkopolskie)
  Jysk Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Jysk Łódź(woj. łódzkie)
  Jysk Gdańsk(woj. pomorskie)
  Jysk Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Jysk Lublin(woj. lubelskie)
  Jysk Katowice(woj. śląskie)
  Jysk Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Jysk Białystok(woj. podlaskie)
  Jysk Częstochowa(woj. śląskie)
  Jysk Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Jysk Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Jysk Gdynia(woj. pomorskie)
  Jysk Bielsko-Biała(woj. śląskie)

  Jysk dalej o sieci

  Jysk - Wiarygodność i styl

  W sklepie Jysk klienci mogą cieszyć się artykułami zaprojektowanymi w duchu skandynawskim, które łączą prostotę z nowoczesnym wzornictwem. W szerokiej ofercie sklepu znajdują się meble, łóżka oraz akcesoria i dodatki do domu, zapewniające nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd. Wszystkie produkty cechuje trwałość i solidne wykonanie, co pozwala cieszyć się nimi przez długie lata.

  Jysk - Korzystne promocje

  Gazetka promocyjna Jysk obfituje w mnóstwo wspaniałych ofert i rabatów. Warto śledzić promocje w nowo otwartych placówkach, gdzie produkty sklepu są dostępne nawet z rabatami sięgającymi od 70 do 90% w dniu otwarcia. Atrakcyjne ceny można również znaleźć na stronie internetowej, gdzie regularnie pojawiają się korzystne oferty dla klientów.

  Wybierz Jysk, aby stworzyć w swoim domu wyjątkową, skandynawską atmosferę. Bogaty wybór artykułów, wiarygodność oraz atrakcyjne promocje sprawiają, że zakupy w Jysk to czysta przyjemność. Przekonaj się o wysokiej jakości i unikalnym stylu oferowanych produktów i urządź swój dom tak, jak zawsze marzyłeś!

  Reklama