E.Leclerc

E.Leclerc gazetki promocyjne: Ostrołęka

(pow. Ostrołęka, woj. Mazowieckie)

  Ocena: 3.8 - 150 głosówTwoja ocena: 0.0

  E.Leclerc o sieci

  Większe zakupy? E. Leclerc zaprasza

  E. Leclerc to francuska sieć hipermarketów spożywczo-przemysłowych, która powstała pod koniec lat 50. ubiegłego wieku. Sklepy znajdują się tylko w Europie i funkcjonują w oparciu o zasady franczyzy. W Polsce działa 50 punktów E. Leclerc zlokalizowanych w 44 miastach. Motto brzmi „Kupować taniej, by sprzedawać taniej”. W myśl tej zasady produkty nabywane są bezpośrednio u producentów. E. Leclerc od dawna angażuje się w działalność kulturalną i społeczną, o czym świadczy organizacja imprez kulturalnych i sponsoring drużyn sportowych. Firma ma też własną stronę internetową. Asortyment na niej jest podzielony na kilka kategorii np. wina, dla niemowląt, uroda, sport, dom, podróż. Oprócz głównej witryny sklep posiada osobne podstrony dla większych miast w całym kraju, co bardzo ułatwia zakupy klientom. Lokalne strony posiadają np. dział porad i gazetki promocyjne. Zakupy ułatwi również możliwość korzystania ze sklepu internetowego z dostawą do domu. Co więcej, firma inwestuje także we własne stacje benzynowe. 

  E. Leclerc tanimi produktami kusi 

  Marka kusi atrakcyjnymi cenami z cyklu „Czarny piątek” czy „Francuskie dni”, w ramach których można, korzystając ze zniżek, zdobyć wymarzony sprzęt elektroniczny (np. telefon albo telewizor). Niskie ceny obejmują również produkty tekstylne i sportowe. Poszukiwanie  towarów ułatwia wyszukiwarka, gdzie można wybrać interesującą nas kategorię. Sklep oferuje też tzw. „Okazje internetowe”, wśród których klienci mają możliwość zaopatrzenia się chociażby w sprzęt sportowy, elektronikę, książki, gry, filmy, płyty winylowe, a nawet wycieczki. Aby móc lepiej przedstawić cały asortyment, firma na bieżąco uaktualnia informacje na swojej stronie internetowej i w gazetce promocyjnej. 

  E. Leclerc – promocje bez przerwy 

  E. Leclerc z reguły raz na tydzień publikuje gazetki promocyjne. Różnią się one między sobą tematycznie i dotyczą zróżnicowanych produktów: spożywczych, elektroniki, odzieży oraz kosmetyków. E. Leclerc może poszczycić się obniżkami cen o 20, 30, a nawet 50%. Sieć oferuje też oferty typu 2+1. Z okazji 20-lecia istnienia warszawski sklep wydał też specjalny numer z atrakcyjnymi promocjami, które obejmowały w głównej mierze produkty spożywcze, ale także chemiczne, sportowe, wyposażenia wnętrz. Produkty w firmowych gazetkach promocyjnych E. Leclerc są opatrzone krótkimi opisami. W oczy rzucają się też napisy „Zakupy z Powerem” i „Wow, ale cena”. Niekiedy można znaleźć w nich również konkursy, w ramach których do wygrania są np. samochody i bony zakupowe. 

  Dobry wybór na lato w E.LeclercE.Leclerc
  -

  Gazetka E.Leclerc

  Kulinarne podróże, Włochy! - E.LeclercE.Leclerc
  -

  Gazetka E.Leclerc

  Reklama

  E.Leclerc sklepy w Ostrołęka

  E.Leclerc sklepy według miast

  E.Leclerc Warszawa(woj. mazowieckie)
  E.Leclerc Poznań(woj. wielkopolskie)
  E.Leclerc Wrocław(woj. dolnośląskie)
  E.Leclerc Łódź(woj. łódzkie)
  E.Leclerc Gdańsk(woj. pomorskie)
  E.Leclerc Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  E.Leclerc Lublin(woj. lubelskie)
  E.Leclerc Katowice(woj. śląskie)
  E.Leclerc Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  E.Leclerc Rzeszów(woj. podkarpackie)
  E.Leclerc Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  E.Leclerc Gliwice(woj. śląskie)
  E.Leclerc Radom(woj. mazowieckie)
  E.Leclerc Sosnowiec(woj. śląskie)
  E.Leclerc Tychy(woj. śląskie)
  Reklama