Kofola w Polsce? Wiemy, gdzie kupisz kultowy czeski napój!

Chyba każdy zna kultowy czeski napój Kofola. Mamy dobrą wiadomość dla jego miłośników! Kofola trafi do polskich sklepów! Dowiedz się gdzie będzie można ją kupić! 

Kultowy czeski napój
Napój gazowany Kofola
Reklama

Kultowa czeska cola wraca do Polski! 

Kofola to kultowy napój gazowany typu cola z Czech. Początki tego napoju sięgają do lat 60. Kofola jest jednym z głównych konkurentów Coca Coli i Pepsi w Czechach i na Słowacji. Wielu Polaków pokochało ten czeski napój. Wyjazdy do naszych sąsiadów, często kończyły się kupowaniem zapasu Kofoli. Jeśli jesteś jedną z tych osób, mamy dla ciebie cudowną wiadomość! Kofola będzie dostępna na stałe w Polsce! 

Kofola to kultowa czeska cola
Kofola jest dostępna cyklicznie w sklepach Aldi! 

Do tej pory, Kofola w Polsce była dostępna tylko w małych sklepach przy granicy z Czechami. Napój był czasem dostępny w sklepach Aldi. Kofola była jednym z produktów biorących udział w cyklicznej akcji: "Czeski Tydzień". Teraz Polacy nie będą musieli ograniczyć się do jednego sklepu! Czeski napój pojawi się w kilku popularnych dyskontach!   

Gdzie kupić Kofole? 

Kofola będzie dostępna, aż w 6 sieci dyskontów! Pierwszy sklep, który zdecydował się wprowadzić do sprzedaży kultową czeską colę był Carrefour. Czeska cola już trafił do sklepów i można go kupić! Jeśli nie masz w pobliżu sklepów Carrefour, możesz odwiedzić takie sieci jak: Auchan, Eurocash oraz Spar. W tych czterech sieciach Kofola będzie dostępna w stałej sprzedaży. Klienci Aldi i E.Leclerc będą musieli czekać na akcje specjalne. Czeski napój będzie tam pojawiał się cyklicznie. 

Polacy, na chwilę obecną, będą mogli kupić Kofole tylko w wersji Original i Bez Cukru. W sklepach znajdziemy opakowania o pojemności 500 ml (butelka i puszka) i 2 l (butelka). Na razie Amika, dystrybutor napoju, nie planuje rozszerzyć asortymentu o inne wersje smakowe. Nie dostaniemy też Kofoli w mniejszych opakowaniach. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama