• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

E.Leclerc gazetki promocyjne

Ocena: 4.7 - 6 głosów

Aktualne gazetki promocyjne E.Leclerc

E.Leclerc -  czas zadumyE.Leclerc
20 - 31 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Witaj jesień z E.leclerc JerozolimskieE.Leclerc
9 - 24 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Jesienne promocje 2 w 1 w E.leclerc BielanyE.Leclerc
13 - 24 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Promocje w E.leclerc RzeszówE.Leclerc
16 - 22 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
E.Leclerc Elbląg oferta promocyjnaE.Leclerc
20 - 31 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
22 rocznica otwarcia sklepu E.leclerc Łódź!E.Leclerc
13 - 24 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Świętuj urodziny E.leclerc Poznań!E.Leclerc
20 paź - 4 lis 2020
Gazetka E.Leclerc
Super oferty w E.Leclerc!E.Leclerc
13 paź - 2 lis 2020
Gazetka E.Leclerc
Nowe technologie w E.Leclerc BielanyE.Leclerc
20 - 31 paź 2020
Gazetka E.Leclerc

Aktualna gazetka sieci E.Leclerc

Sklepy E.Leclerc w Twojej okolicy

Nieaktualne gazetki promocyjne E.Leclerc

Wspieraj lokalnych sprzedawców z E.leclerc LublinE.Leclerc
12 - 17 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Gazetka nieaktualna
Promocje na Święto Zmarłych w E.LeclercE.Leclerc
13 - 17 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Gazetka nieaktualna
Gazetka promocyjna E.Leclerc ElblągE.Leclerc
13 - 17 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Gazetka nieaktualna
Sprawdź promocje na kawę w E.leclerc RzeszówE.Leclerc
13 - 17 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Gazetka nieaktualna
Promocje w sklepie E.Leclerc RzeszówE.Leclerc
9 - 15 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Gazetka nieaktualna
E.Leclerc - wyposażenie domuE.Leclerc
6 - 17 paź 2020
Gazetka E.Leclerc
Gazetka nieaktualna

O sieci E.Leclerc

Większe zakupy? E. Leclerc zaprasza

E. Leclerc to francuska sieć hipermarketów spożywczo-przemysłowych, która powstała pod koniec lat 50. ubiegłego wieku. Sklepy znajdują się tylko w Europie i funkcjonują w oparciu o zasady franczyzy. W Polsce działa 50 punktów E. Leclerc zlokalizowanych w 44 miastach. Motto brzmi „Kupować taniej, by sprzedawać taniej”. W myśl tej zasady produkty nabywane są bezpośrednio u producentów. E. Leclerc od dawna angażuje się w działalność kulturalną i społeczną, o czym świadczy organizacja imprez kulturalnych i sponsoring drużyn sportowych. Firma ma też własną stronę internetową. Asortyment na niej jest podzielony na kilka kategorii np. wina, dla niemowląt, uroda, sport, dom, podróż. Oprócz głównej witryny sklep posiada osobne podstrony dla większych miast w całym kraju, co bardzo ułatwia zakupy klientom. Lokalne strony posiadają np. dział porad i gazetki promocyjne. Zakupy ułatwi również możliwość korzystania ze sklepu internetowego z dostawą do domu. Co więcej, firma inwestuje także we własne stacje benzynowe. 

E. Leclerc tanimi produktami kusi 

Marka kusi atrakcyjnymi cenami z cyklu „Czarny piątek” czy „Francuskie dni”, w ramach których można, korzystając ze zniżek, zdobyć wymarzony sprzęt elektroniczny (np. telefon albo telewizor). Niskie ceny obejmują również produkty tekstylne i sportowe. Poszukiwanie  towarów ułatwia wyszukiwarka, gdzie można wybrać interesującą nas kategorię. Sklep oferuje też tzw. „Okazje internetowe”, wśród których klienci mają możliwość zaopatrzenia się chociażby w sprzęt sportowy, elektronikę, książki, gry, filmy, płyty winylowe, a nawet wycieczki. Aby móc lepiej przedstawić cały asortyment, firma na bieżąco uaktualnia informacje na swojej stronie internetowej i w gazetce promocyjnej. 

E. Leclerc – promocje bez przerwy 

E. Leclerc z reguły raz na tydzień publikuje gazetki promocyjne. Różnią się one między sobą tematycznie i dotyczą zróżnicowanych produktów: spożywczych, elektroniki, odzieży oraz kosmetyków. E. Leclerc może poszczycić się obniżkami cen o 20, 30, a nawet 50%. Sieć oferuje też oferty typu 2+1. Z okazji 20-lecia istnienia warszawski sklep wydał też specjalny numer z atrakcyjnymi promocjami, które obejmowały w głównej mierze produkty spożywcze, ale także chemiczne, sportowe, wyposażenia wnętrz. Produkty w firmowych gazetkach promocyjnych E. Leclerc są opatrzone krótkimi opisami. W oczy rzucają się też napisy „Zakupy z Powerem” i „Wow, ale cena”. Niekiedy można znaleźć w nich również konkursy, w ramach których do wygrania są np. samochody i bony zakupowe. 

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge