• Logo
 • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

E.Leclerc gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne E.Leclerc

  Świętuj Jubileusz z E.LeclercE.Leclerc
  26 maj - 6 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Promocje na Dzień Dziecka w E.Leclerc!E.Leclerc
  8 maj - 8 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Deco inspiracje w E.leclerc PoznańE.Leclerc
  19 maj - 15 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Grillowania bez liku! - E.leclerc BełchatówE.Leclerc
  2 - 6 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Promocje w E.leclerc ŁódźE.Leclerc
  2 - 6 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Gorące oferty w E.Leclerc KatowiceE.Leclerc
  2 - 13 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Promocje w E.leclerc LublinE.Leclerc
  1 - 6 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Produkty na wagę w E.leclerc - Ostrowiec Świętokrzyski! E.Leclerc
  2 - 13 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Hity cenowe w E.leclerc RzeszówE.Leclerc
  2 - 13 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Promocje w E.Leclerc RzeszówE.Leclerc
  29 maj - 4 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Polski produkty w E.leclercE.Leclerc
  2 - 15 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Super ceny na lato w E.leclerc ElblągE.Leclerc
  2 - 6 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc

  Aktualna gazetka sieci E.Leclerc

  Ładowanie gazetki...

  Sklepy E.Leclerc w Twojej okolicy

  Sklepy E.Leclerc według miast

  Nieaktualne gazetki promocyjne E.Leclerc

  Promocje z kartą klienta w E.leclerc RzeszówE.Leclerc
  15 - 21 maj 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Gazetka nieaktualna
  Dzień Dziecka w E.LeclercE.Leclerc
  19 - 30 maj 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Gazetka nieaktualna
  Gry taniej w E.Leclerc LublinE.Leclerc
  18 - 30 maj 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Gazetka nieaktualna
  Promocje w sklepach E.leclercE.Leclerc
  12 - 16 maj 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Gazetka nieaktualna
  Ogrodowych inspiracji bez liku w E.leclerc!E.Leclerc
  11 - 16 maj 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Gazetka nieaktualna
  Grillowa oferta E.Leclerc!E.Leclerc
  5 - 16 maj 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Gazetka nieaktualna

  O sieci E.Leclerc

  Większe zakupy? E. Leclerc zaprasza

  E. Leclerc to francuska sieć hipermarketów spożywczo-przemysłowych, która powstała pod koniec lat 50. ubiegłego wieku. Sklepy znajdują się tylko w Europie i funkcjonują w oparciu o zasady franczyzy. W Polsce działa 50 punktów E. Leclerc zlokalizowanych w 44 miastach. Motto brzmi „Kupować taniej, by sprzedawać taniej”. W myśl tej zasady produkty nabywane są bezpośrednio u producentów. E. Leclerc od dawna angażuje się w działalność kulturalną i społeczną, o czym świadczy organizacja imprez kulturalnych i sponsoring drużyn sportowych. Firma ma też własną stronę internetową. Asortyment na niej jest podzielony na kilka kategorii np. wina, dla niemowląt, uroda, sport, dom, podróż. Oprócz głównej witryny sklep posiada osobne podstrony dla większych miast w całym kraju, co bardzo ułatwia zakupy klientom. Lokalne strony posiadają np. dział porad i gazetki promocyjne. Zakupy ułatwi również możliwość korzystania ze sklepu internetowego z dostawą do domu. Co więcej, firma inwestuje także we własne stacje benzynowe. 

  E. Leclerc tanimi produktami kusi 

  Marka kusi atrakcyjnymi cenami z cyklu „Czarny piątek” czy „Francuskie dni”, w ramach których można, korzystając ze zniżek, zdobyć wymarzony sprzęt elektroniczny (np. telefon albo telewizor). Niskie ceny obejmują również produkty tekstylne i sportowe. Poszukiwanie  towarów ułatwia wyszukiwarka, gdzie można wybrać interesującą nas kategorię. Sklep oferuje też tzw. „Okazje internetowe”, wśród których klienci mają możliwość zaopatrzenia się chociażby w sprzęt sportowy, elektronikę, książki, gry, filmy, płyty winylowe, a nawet wycieczki. Aby móc lepiej przedstawić cały asortyment, firma na bieżąco uaktualnia informacje na swojej stronie internetowej i w gazetce promocyjnej. 

  E. Leclerc – promocje bez przerwy 

  E. Leclerc z reguły raz na tydzień publikuje gazetki promocyjne. Różnią się one między sobą tematycznie i dotyczą zróżnicowanych produktów: spożywczych, elektroniki, odzieży oraz kosmetyków. E. Leclerc może poszczycić się obniżkami cen o 20, 30, a nawet 50%. Sieć oferuje też oferty typu 2+1. Z okazji 20-lecia istnienia warszawski sklep wydał też specjalny numer z atrakcyjnymi promocjami, które obejmowały w głównej mierze produkty spożywcze, ale także chemiczne, sportowe, wyposażenia wnętrz. Produkty w firmowych gazetkach promocyjnych E. Leclerc są opatrzone krótkimi opisami. W oczy rzucają się też napisy „Zakupy z Powerem” i „Wow, ale cena”. Niekiedy można znaleźć w nich również konkursy, w ramach których do wygrania są np. samochody i bony zakupowe. 

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge