Lody Nuii wzbudzają zainteresowanie klientów! Co to za produkty i ile kosztują?

Lody Nuii znaleźć można już w prawie każdym większym i mniejszym sklepie. Uwagę przykuwają opakowania ale też smaki. Z pozoru klasyczne, w końcu mowa o czymś waniliowym oblanym czekoladą, jednak mają w sobie coś wyjątkowego. Ile kosztuje sztuka i co warto o nich wiedzieć?

Produkt lody na patyku Nuii
źródło: Nuii
Reklama

Lody Nuii. Co to za produkty?

Fani lodów na pewno mieli okazję już odkryć  Nuii. „Niech rozpocznie się przygoda” takie hasło przyświeca marce, która zdecydowała się wypuścić na rynek z pozoru klasyczne, jednak nowe produkty. Dzięki nim można w symboliczny sposób odkrywać świat, a wszystko przez drobne składniki. Na czekoladzie znajdujemy różne rodzaje orzechów w zależności od wyboru.

Nuii dostępne są w trzech wariantach smakowych czyli: migdały i wanilia z Jawy, słony karmel i australijskie orzechy makadamia, ciemna czekolada i nordyckie jagody, biała czekolada i skandynawskie czerwone borówki. Jest nietypowo i ezgotycznie, producentom zależy na tym, by wywoływały uczucie przygody i odkrycia.

Czy każdy produkt zawiera w swoim składzie mleko i tłuszcz? Nuii w swoim składzie odżywczym i wartości mają m.in. mleko odtłuszczone, cukier, śmietankę i tłuszcz kakaowy, w zależności od rodzaju. Co ważne są bezglutenowe, nie zawierają podpuszczki i są odpowiednia dla wegetarian. Niestety nie są to lody wegańskie, natomiast ich czekolada pochodzi z certyfikowanych plantacji i zrównoważonych upraw.

W jakich sklepach pojawiają się lody te lody na patyku?

Produkty Nuii kupimy zarówno w znanych dużych dyskontach i supermarketach jak np. Biedronka, E.Leclerc czy Carrefour ale też w mniejszych i mało znanych sieciach. Teraz zobaczyć można je m.in. w gazetkach promocyjnych Hale Banacha, Społem, Delikatesy Centrum, Lewiatan czy Chorten. Oferty opublikowane są m.in. na Ding.pl, a poniżej, jedna z nich!

Gazetka Carrefour:

Lody Nuii cena. Ile kosztują?

Fani Nuii zauważyli już na pewno, że za jedną sztukę, zwykle trzeba zwykle zapłacić tyle, co za konkurencyjne propozycje, ale zdarzają się oczywiście korzystne promocje. Przykładowo teraz w sklepach Carrefour wydamy od 3,99 zł do 4,49 zł w Lewiatanie 4,69 zł, Społem Gniezno 4,89 zł zamiast 5,99 zł, a Delikatesy Centrum wymagają 4,49 zł.

Popularne stają się też duże opakowania Nuii, tzw. wielopaki. Znajdziemy je m.in. w E.Leclerc, kosztują 14,99 zł za 360 ml za dany mix rodzajów. Podobne duże zestawy ma też Carrefour Market, ale tam wydamy za taki już 16,99 zł. W środku 4 × 90 ml.

Interesują cię promocje nie tylko na lody? Czytaj więcej!

Pizza za 1 zł! Promocja pojawiła się w znanym dyskoncie! Zniżka nie potrwa długo!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama