Reklama
ding ad-box placeholder
Dino

Dino gazetki promocyjne: Konin

(pow. Konin, woj. Wielkopolskie)

Ocena: 3.9 - 1384 głosów

Dino o sieci

Dino sklep rozwija się bardzo szybko, każdego roku pojawiają się informacje na temat powstania nowych marketów. Pojawiają się przede wszystkim w małych miasteczkach, niemniej nie stanowi to reguły. Sklepy Dino znaleźć można w województwach, takich jak: zachodniopomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, śląskie, pomorskie, podlaskie, mazowieckie oraz małopolskie. 

Za sprawą sporego zainteresowania klientów, a co za tym idzie, zysków już w pierwszym kwartale 2021 roku sieci tej udało się osiągnąć wzrostowy wynik o ponad 24 procent, w stosunku do ubiegłego roku. Do końca kwietnia marketów było aż 1532. Pod koniec czerwca liczba placówek wynosiła już 1622, w czasie kiedy rok wcześniej obejmowała zaledwie 1302 sklepy. Zatem efekty są zaskakujące. Gazetka Dino obejmuje wiele produktów w promocyjnych cenach, dzięki czemu tak szybko przyciąga nowych klientów. Dino gazetka to nie tylko promocje czasowe, ale również stałe. 

Firma ta cały czas chwali się wzrostem w zakresie przychodów, ale także planami na przyszłość. Jest kilka konkretnych informacji w sieci odnośnie miejsc, gdzie mają powstać nowe markety Dino w Polsce. Dlaczego obecność tej sieci sklepów jest taka ważna dla klientów? Dzieje się tak w dużej mierze z uwagi na to, iż sklepy te są otwarte także we wszystkie niedziele. 

Gdzie powstaną nowe sklepy Dino 2021?

Na ten moment, zaplanowano otwarcie sklepów Dino, między innymi w Jarocinie, gdzie budowane są aż dwie placówki, zaś szyldy z treścią odnoście otwarcia, przyciągają oczy wszystkich mieszkańców. Jeden ze sklepów, można znaleźć na ulicy Maratońskiej. O nowych sklepach, z pewnością głośno będzie także w okolicy Marcinkowice, Stanowić czy też Oławy, mowa tutaj oczywiście o województwie dolnośląskim. Do świeżo otwartych marketów, zaliczany jest także ten w Szczecinku na ulicy Narutowicza, zaś następne budowane są przy ulicy 1 Mają, jak i przy ulicy Miłej.

Dino - ile sklepów?

W pierwszej części obecnego roku, sieć Dino otwarła 150 nowych placówek. Tempo jednakże nie ulega spowolnieniu, bowiem Dino ma już obecnie ponad 1600 sklepów. 

Z końcem czerwca sieć sklepów Dino liczyła 1622 placówki, w czasie gdy rok wcześniej - 1302 sklepy. Znaczy to, iż w przeciągu roku przybyło aż 320 nowych marketów. W pierwszej połowie bieżącego roku, zostało otwartych aż 150 nowych placówek, zatem dużo więcej aniżeli w analogicznym okresie z ubiegłego roku, kiedy otwarto tylko 84 markety. Sieć marketów Dino, jest zatem dużo większa, aniżeli w przypadku marketów Lidl, których na terenie Polski jest mniej, niż 800. Jednakże marce polskiej ciągle daleko jest pod takim względem do Biedronki, która posiada 3,1 tysiąca sklepów. 

Kto jest właścicielem Dino? 

Właścicielem sieci Dino, jest Tomasz Biernacki. Niemniej jednak dowiedzenie się czegokolwiek na jego temat chociażby z internetu, graniczy niemalże z cudem. Biernacki bowiem, nie udzielił nigdy wywiadu mediom. Nigdy też nie pokazywał się on publicznie, nie ma w sieci także choćby jednego jego zdjęcia. Główny z akcjonariuszy sieci sklepów Dino, nie uczestniczył w prospektowej konferencji, która miała być zapowiedzią rozpoczęcia IPO tej spółki w roku 2017, nie pojawił się również na uroczystości giełdowego debiutu. Na pytanie dlaczego nie przyszedł, osoby będące przedstawicielami tej sieci odpowiadali, iż od wielu lat dba on o swoją prywatność i reprezentowanie spółki, pozostawia jej zarządowi. 

A co wiadomo na pewno odnośnie Tomasza Biernackiego?: 

  • Tomasz Biernacki przyszedł na świat 22 grudnia w 1973 r.,
  • wartość majątku Biernackiego, oceniana jest na 4 miliardy złotych, co plasuje go na pewno w pierwszej dziesiątce najbogatszych osób w kraju,
  • dobrze znana jest zawodowa droga Tomasza Biernackiego. Jako założyciel spółki, ma on spore doświadczenie, jak również know-how mający związek z siecią Dino oraz sektorem, w którym grupa Dino prowadzi swoją działalność. Biernacki od chwili rozpoczęcia własnej zawodowej kariery, powiązany był z tworzeniem sieci Dino. W roku 1998 w ramach prowadzonej gospodarczej działalności, otworzył on swój pierwszy sklep pod szyldem Supermarketów Dino. Później, w roku 2003 Tomasz Biernacki nabył większościowe udziały w firmie Agro-Rydzyn produkującej mięso. W roku 2009 oraz 2010 pełnił w niej funkcję prezesa, zaś począwszy coś roku 2010 zasiada w nadzorczej radzie. 

Od kiedy Dino otwarte w niedzielę? 

Dino godziny otwarcia niedawno uległy zmianie, bowiem od lipca tego roku wybrane placówki otwarte są także w Niedzielę. Na stronie internetowej wymienionej sieci sklepów znaleźć można listę placówek otwartych w niedzielę. Razem jest ich 56, na liście tej znajdują się nie tylko sklepy z nadmorskich miejscowości, ale różnie i małych miejscowości w Polsce. W województwie dolnośląskim, zostanie otwarte pięć kolejnych sklepów, w kujawsko-pomorskim trzy, zaś w składkom 8, lubuskim sześć, wielkopolskim piętnaście, w kujawsko-pomorskim trzy, w warmińsko-mazurskim jeden, w pomorskim cztery, zaś w mazowieckim tylko jeden. Dzięki temu, sieć sklepów Dino, może zostać uznana z powodzeniem za najszybszą rozwijającą się w Polsce.

Wyjątkowe święta - DinoDino
-

Gazetka Dino

Słodkie Mikołajki - DinoDino
-

Gazetka Dino

Dino sklepy według miast

Dino Poznań(woj. wielkopolskie)
Dino Wrocław(woj. dolnośląskie)
Dino Łódź(woj. łódzkie)
Dino Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Dino Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Dino Częstochowa(woj. śląskie)
Dino Gliwice(woj. śląskie)
Dino Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Dino Opole(woj. opolskie)
Dino Zielona Góra(woj. lubuskie)
Dino Sosnowiec(woj. śląskie)
Dino Płock(woj. mazowieckie)
Dino Rybnik(woj. śląskie)
Dino Bytom(woj. śląskie)
Dino Koszalin(woj. zachodniopomorskie)

Dino dalej o sieci

Rozmieszczenie centrów logistycznych Dino jest nieprzypadkowe. Sklepy sieci są bowiem lokalizowane głównie w małych miasteczkach, wsiach czy na obrzeżach dużych miast. Strategia Dino opiera się na dostarczeniu kompleksowej oferty, tam, gdzie nie istnieją duże sieci supermarketów takie jak Auchan czy Netto.

Jakie produkty znajdziemy w Dino?

Jakość produktów to jedna z cech charakterystycznych sieci Dino. Sklep najczęściej jest wyposażony zarówno w produkty spożywcze, przemysłowe, a także alkohole, napoje gazowane, mrożonki oraz produkty sezonowe. W sklepach Dino można kupić mięso i wędliny produkowane przez Dino. W tym celu pod szyldem sieci otwarto Zakłady Mięsne Agro – Rydzyna. Produkty mięsne są sprzedawane w wyodrębnionych strefach, które znajdują się w sklepach. Sieć Dino oferuje wiele produktów w niskich cenach, produkowanych pod własną marką. To między innymi woda Aqua Zdrój i Aqua Fruta. Suszone owoce i orzechy BakaLike. Piwo Browarne czy też lody Ice&Fun. Sieć przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa produktów. Cechują się one jakością i świeżością. Produkty przemysłowe i te zaprojektowane z myślą o najmłodszych są zgodne z normami unijnymi i polskimi i nie zostały wyprodukowane z wykorzystaniem szkodliwych materiałów. W sklepach Dino znajdziemy też wiele produktów sezonowych. Promocje w Dino często organizowane są późnym latem czy po sezonie zimowym. Na początku września, w sklepie możemy kupić wszystko, co potrzebne jest dziecku do szkoły.

Godziny otwarcia Dino

W dni powszednie – od poniedziałku do soboty, sklepy są otwarte w godzinach 06.00- 22.30. W niedziele handlowe od 8:30 do 20:00.

Gazetka promocyjna Dino

Promocje i wyprzedaże są często organizowane w sklepach sieci Dino. Gazetka promocyjna dostępna jest za darmo w każdym sklepie sieci. Z niej możemy dowiedzieć się o najnowszych i nadchodzących promocjach i przygotowywanej ofercie w sklepach Dino. Promocje dotyczą jednakowo produktów sezonowych jak też codziennych. Najczęściej promocje w Dino są organizowane pod koniec sezonu letniego i zimowego. Wówczas w sklepach sieci, w korzystnej cenie, możemy kupić choćby ubrania, sprzęt letni czy nawet zimowe buty. Promocje pojawiają się też w okolicach świąt – Boże Narodzenia, Wielkanocy czy Święta Zmarłych.

Gazetka promocyjna Dino pozwala nam też zyskać informacje o wyprzedażach prowadzonych w sklepach Dino oraz sprzedaży limitowanych serii towarów. Klienci mogą też wziąć udział w programie lojalnościowym, którego zasady wyjaśnią pracownicy sklepy. Program lojalnościowy pozwala na gromadzenie punktów, które później można zamienić na określone produkty z oferty sklepu.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.