Dino

Dino gazetki promocyjne: Opole

(pow. Opole, woj. Opolskie)

  Ocena: 3.8 - 2119 głosówTwoja ocena: 0.0

  Dino o sieci

  Dino Opole

  Dino to sieć sklepów, która działa w Polsce od 1999 roku. Pierwszy sklep Dino został otwarty w województwie wielkopolskim. Firma ma w planach otwarcie kolejnych sklepów w Polsce w najbliższych latach. Sklepy Dino Opole oferują smaczne wędliny, świeże pieczywo oraz chemię gospodarczą. W sklepie kupujący mają do wyboru wiele produktów, w tym artykuły wyposażenia wnętrz, narzędzia ogrodnicze, środki czystości i inne. Wszystkie sklepy Dino w Opolu są otwarte pon.-sob. od godziny 6:00 do godziny 22:30, a w niedziele handlowe sklepy te działają w godzinach 8:00-20:00

  Opole - miasto osobliwości

  Opole to miasto w południowej Polsce. Jest historyczną stolicą Górnego Śląska i liczy 127 839 mieszkańców. Jest siedzibą powiatu opolskiego i największym miastem w województwie. Jest to najmniejsze miasto w Polsce i największe w swoim regionie. Ponadto jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do życia i pracy. Z tego powodu stało się popularnym celem podróży dla turystów z całego świata.

  Nazwa Opole pochodzi od nazwy osady, która pełniła funkcję stolicy miasta. Nazwa ta przetrwała jako główne miasto w Polsce. Związana jest również z plemieniem Opolan. Dziś Opole jest jednym z najważniejszych miast w kraju. Oprócz prężnie rozwijającej się gospodarki, miasto jest siedzibą licznych placówek edukacyjnych. W 1844 r. założono tu pierwszą w Polsce wyższą szkołę inżynierską. Uniwersytet został założony pod koniec XIX wieku.

  Muzeum Diecezjalne w Opolu jest głównym muzeum miasta. Jest to najstarszy budynek w mieście i koncentruje się na historii miasta. W muzeum znajdują się wystawy czasowe oraz wspaniała kolekcja obrazów i rzeźb. Wizyta w Muzeum Diecezjalnym w Opolu pozwoli Ci poznać bogatą historię miasta. Można tu także spróbować różnych sportów na świeżym powietrzu. W muzeum można także zwiedzić zamek z przewodnikiem.

  Województwo opolskie

  Województwo opolskie jest najmniejsze w Polsce. Zajmuje obszar zaledwie niecałych 10 000 kilometrów kwadratowych. Jednocześnie Opolszczyzna to region, w którym mieszka jedynie około miliona mieszkańców, a ponad 60% w miastach. Województwo zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części kraju. Przy czym na południu graniczy z Czechami. Natomiast po polskiej stronie z województwem dolnośląskim, łódzkim, śląskim i wielkopolskim. Mimo niewielkich rozmiarów Opolszczyzna cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony turystów, ponieważ istnieje możliwość zwiedzenia ogromnej ilości zamków, pałaców i dworków. Jest ich prawie 200. Zresztą samo Opole, czyli stolica to miasto znane z Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, który odbywa się każdego roku. Rdzenni mieszkańcy oraz władze Opolszczyzny dbają, aby nie zapomniano o tradycjach i dlatego też bardzo często organizowane są różnego rodzaju zabawy i festyny pozwalające poznać polski folklor. Czasem można obejrzeć też wystawy, na których pokazywane jest dawne życie na ziemiach opolskich.

  Nowe promocje w Dino! Dino
  -

  Gazetka Dino

  Katalog alkoholowy - Dino
  Treści dla osób pełnoletnich
  Dino
  -

  Gazetka Dino

  Reklama

  Dino sklepy według miast

  Dino Poznań(woj. wielkopolskie)
  Dino Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Dino Łódź(woj. łódzkie)
  Dino Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Dino Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Dino Częstochowa(woj. śląskie)
  Dino Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  Dino Gliwice(woj. śląskie)
  Dino Sosnowiec(woj. śląskie)
  Dino Zielona Góra(woj. lubuskie)
  Dino Płock(woj. mazowieckie)
  Dino Rybnik(woj. śląskie)
  Dino Bytom(woj. śląskie)
  Dino Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
  Dino Zabrze(woj. śląskie)

  Dino dalej o sieci

  Rozmieszczenie centrów logistycznych Dino jest nieprzypadkowe. Sklepy sieci są bowiem lokalizowane głównie w małych miasteczkach, wsiach czy na obrzeżach dużych miast. Strategia Dino opiera się na dostarczeniu kompleksowej oferty, tam, gdzie nie istnieją duże sieci supermarketów takie jak Auchan czy Netto.

  Jakie produkty znajdziemy w Dino?

  Jakość produktów to jedna z cech charakterystycznych sieci Dino. Sklep najczęściej jest wyposażony zarówno w produkty spożywcze, przemysłowe, a także alkohole, napoje gazowane, mrożonki oraz produkty sezonowe. W sklepach Dino można kupić mięso i wędliny produkowane przez Dino. W tym celu pod szyldem sieci otwarto Zakłady Mięsne Agro – Rydzyna. Produkty mięsne są sprzedawane w wyodrębnionych strefach, które znajdują się w sklepach. Sieć Dino oferuje wiele produktów w niskich cenach, produkowanych pod własną marką. To między innymi woda Aqua Zdrój i Aqua Fruta. Suszone owoce i orzechy BakaLike. Piwo Browarne czy też lody Ice&Fun. Sieć przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa produktów. Cechują się one jakością i świeżością. Produkty przemysłowe i te zaprojektowane z myślą o najmłodszych są zgodne z normami unijnymi i polskimi i nie zostały wyprodukowane z wykorzystaniem szkodliwych materiałów. W sklepach Dino znajdziemy też wiele produktów sezonowych. Promocje w Dino często organizowane są późnym latem czy po sezonie zimowym. Na początku września, w sklepie możemy kupić wszystko, co potrzebne jest dziecku do szkoły.

  Godziny otwarcia Dino

  W dni powszednie – od poniedziałku do soboty, sklepy są otwarte w godzinach 06.00- 22.30. W niedziele handlowe od 8:30 do 20:00.

  Gazetka promocyjna Dino

  Promocje i wyprzedaże są często organizowane w sklepach sieci Dino. Gazetka promocyjna dostępna jest za darmo w każdym sklepie sieci. Z niej możemy dowiedzieć się o najnowszych i nadchodzących promocjach i przygotowywanej ofercie w sklepach Dino. Promocje dotyczą jednakowo produktów sezonowych jak też codziennych. Najczęściej promocje w Dino są organizowane pod koniec sezonu letniego i zimowego. Wówczas w sklepach sieci, w korzystnej cenie, możemy kupić choćby ubrania, sprzęt letni czy nawet zimowe buty. Promocje pojawiają się też w okolicach świąt – Boże Narodzenia, Wielkanocy czy Święta Zmarłych.

  Gazetka promocyjna Dino pozwala nam też zyskać informacje o wyprzedażach prowadzonych w sklepach Dino oraz sprzedaży limitowanych serii towarów. Klienci mogą też wziąć udział w programie lojalnościowym, którego zasady wyjaśnią pracownicy sklepy. Program lojalnościowy pozwala na gromadzenie punktów, które później można zamienić na określone produkty z oferty sklepu.

  Reklama