Reklama
ding ad-box placeholder
Dino

Dino gazetki promocyjne: Poznań

(pow. Poznań, woj. Wielkopolskie)

Ocena: 3.9 - 1278 głosów

Dino o sieci

Dino Poznań 

Dino, to niezwykle szybko rozwijająca się sieć polskich sklepów spożywczo-przemysłowych, założona w 1999 roku przez Tomasza Biernackiego. Szeroka oferta produktów w promocyjnych cenach stanowi wybawienie dla klientów mniejszych miejscowości, w których najczęściej możemy napotkać sklepy z tej sieci. Część sklepów działa również w niedziele a ich listę można znaleźć na stronie internetowej sieci sklepów. Adresy poszczególnych sklepów sieci Dino w Poznaniu 

  • Dino, Poznań, ul. Pszczyńska 40 Od poniedziałku do soboty- 6:00-22:30 niedziela- zamknięte 
  • Dino, Poznań, ul. Starołęcka 219 Od poniedziałku do soboty- 6:00-22:30 niedziela- zamknięte 

Oferta sklepu 

Sklep oferuje bogatą ofertę mięs i wędlin, które znajdują się przy stanowisku mięsnym, obsługiwanym przez pracowników sklepu. Mięsa są dostarczane przez firmę Agro Rydzyna, nagromadzoną certyfikatem najwyższej jakości. 

Sieć sklepów zapewnia codzienne dostawy świeżych owoców i warzyw od regionalnych producentów. Pracownicy stale kontrolują jakość dostarczanych produktów. Każdego dnia w sklepie można kupić świeże pieczywo prosto z pieca. Poza produktami spożywczymi sklep oferuje również całorocznie kwiaty cięte doniczkowe ogrodowe oraz sezonowe rozsady warzyw czy drzewek. 

Gazetka promocyjna 

Co tydzień w sieci sklepów Dino, możemy zapoznać się z nową gazetkę promocyjną. Promocje mogą dotyczyć mięsa, wędlin, świeżych owoców, warzyw czy nabiału. Poza artykułami tak podstawowymi, w ofercie gazetki można znaleźć również takie produkty jak akcesoria kuchenne, kwiaty cięte lub doniczkowe, kosmetyki, chemię gospodarczą czy artykuły biurowe i szkolne. Asortyment podlegający promocjom zmienia się co tydzień, dlatego warto śledzić gazetki regularnie.  

Zakupy w Poznaniu

Poznań to miasto w zachodniej Polsce, położone nad rzeką Wartą. Jest miastem uniwersyteckim i ma piękną starówkę wypełnioną budynkami w stylu renesansowym. W ratuszu znajduje się zegar z mechanicznymi koziołkami, które odmierzają czas, a w poznańskim ratuszu można zwiedzić muzeum historyczne. Na Ostrowie Tumskim znajduje się barokowa i gotycka Katedra Świętych Piotra i Pawła.

Miasto posiada trzy dworce kolejowe, z których główny, Poznań Główny, znajduje się na południowy zachód od centrum miasta. Na północny wschód od centrum znajduje się Dworzec Wschodni Poznań. Na południe od centrum miasta przebiega autostrada A2, która łączy Berlin na zachodzie z Łodzią na wschodzie. Autostrada A2 służy także jako obwodnica centrum miasta. Z Poznania prowadzą inne ważne drogi, a mianowicie autostrada A4, do Warszawy i Bydgoszczy.

Województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie położone jest w zachodnim regionie Polski. Województwo charakteryzuje się zrównoważonym rozwojem gospodarczym. Posiada imponujący poziom uprzemysłowienia i rozwoju technologicznego, a także otwartość na rynki zagraniczne. Region ten jest bogaty w historię. To właśnie tutaj "zaczęła się Polska". Na turystów w tym regionie czeka wiele przygód, w tym zwiedzanie zamków i pałaców, malowniczych miasteczek, a także turystyka wodna. Katedra Gnieźnieńska jest miejscem koronacji królów polskich. Jest to również najstarsza katedra w Poznaniu. Ostrów Lednicki (pomnik historii) oraz mauzolea Mieszka I, Bolesława Chrobrego to kolejne ważne atrakcje na liczącym 25 miejsc Szlaku Piastowskim. Jest to najważniejsza kulturowa trasa turystyczna w okolicy i najstarsza w kraju.

Jesienne smaki na talerzu - DinoDino
-

Gazetka Dino

Dino sklepy według miast

Dino Wrocław(woj. dolnośląskie)
Dino Łódź(woj. łódzkie)
Dino Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Dino Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Dino Częstochowa(woj. śląskie)
Dino Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Dino Gliwice(woj. śląskie)
Dino Opole(woj. opolskie)
Dino Zielona Góra(woj. lubuskie)
Dino Sosnowiec(woj. śląskie)
Dino Rybnik(woj. śląskie)
Dino Płock(woj. mazowieckie)
Dino Bytom(woj. śląskie)
Dino Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Dino Zabrze(woj. śląskie)

Dino dalej o sieci

Rozmieszczenie centrów logistycznych Dino jest nieprzypadkowe. Sklepy sieci są bowiem lokalizowane głównie w małych miasteczkach, wsiach czy na obrzeżach dużych miast. Strategia Dino opiera się na dostarczeniu kompleksowej oferty, tam, gdzie nie istnieją duże sieci supermarketów takie jak Auchan czy Netto.

Jakie produkty znajdziemy w Dino?

Jakość produktów to jedna z cech charakterystycznych sieci Dino. Sklep najczęściej jest wyposażony zarówno w produkty spożywcze, przemysłowe, a także alkohole, napoje gazowane, mrożonki oraz produkty sezonowe. W sklepach Dino można kupić mięso i wędliny produkowane przez Dino. W tym celu pod szyldem sieci otwarto Zakłady Mięsne Agro – Rydzyna. Produkty mięsne są sprzedawane w wyodrębnionych strefach, które znajdują się w sklepach. Sieć Dino oferuje wiele produktów w niskich cenach, produkowanych pod własną marką. To między innymi woda Aqua Zdrój i Aqua Fruta. Suszone owoce i orzechy BakaLike. Piwo Browarne czy też lody Ice&Fun. Sieć przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa produktów. Cechują się one jakością i świeżością. Produkty przemysłowe i te zaprojektowane z myślą o najmłodszych są zgodne z normami unijnymi i polskimi i nie zostały wyprodukowane z wykorzystaniem szkodliwych materiałów. W sklepach Dino znajdziemy też wiele produktów sezonowych. Promocje w Dino często organizowane są późnym latem czy po sezonie zimowym. Na początku września, w sklepie możemy kupić wszystko, co potrzebne jest dziecku do szkoły.

Godziny otwarcia Dino

W dni powszednie – od poniedziałku do soboty, sklepy są otwarte w godzinach 06.00- 22.30. W niedziele handlowe od 8:30 do 20:00.

Gazetka promocyjna Dino

Promocje i wyprzedaże są często organizowane w sklepach sieci Dino. Gazetka promocyjna dostępna jest za darmo w każdym sklepie sieci. Z niej możemy dowiedzieć się o najnowszych i nadchodzących promocjach i przygotowywanej ofercie w sklepach Dino. Promocje dotyczą jednakowo produktów sezonowych jak też codziennych. Najczęściej promocje w Dino są organizowane pod koniec sezonu letniego i zimowego. Wówczas w sklepach sieci, w korzystnej cenie, możemy kupić choćby ubrania, sprzęt letni czy nawet zimowe buty. Promocje pojawiają się też w okolicach świąt – Boże Narodzenia, Wielkanocy czy Święta Zmarłych.

Gazetka promocyjna Dino pozwala nam też zyskać informacje o wyprzedażach prowadzonych w sklepach Dino oraz sprzedaży limitowanych serii towarów. Klienci mogą też wziąć udział w programie lojalnościowym, którego zasady wyjaśnią pracownicy sklepy. Program lojalnościowy pozwala na gromadzenie punktów, które później można zamienić na określone produkty z oferty sklepu.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.