Reklama
ding ad-box placeholder
Dino

Dino gazetki promocyjne: Zielona Góra

(pow. Zielona Góra, woj. Lubuskie)

Ocena: 3.9 - 1290 głosów

Dino o sieci

Dino Zielona Góra

Zielona Góra jest miejscowością położoną w województwie lubuskim. Słynie przede wszystkim z poszukiwania figurek, tzw. bachusików. Dodatkowo miasto jest uznawane za drugą stolicę tego województwa. Ze względu na dużą powierzchnię miejscowości na tym obszarze zlokalizowanych jest kilka punktów z sieci Dino

Sieć Dino dostępna jest na terenie kilku województw. Często sklepy są zlokalizowane w małych miasteczkach, jednak na przykładzie Zielonej Góry można zauważyć, że nie jest to prawidłowością. Klienci chwalą sobie zakupy w tych punktach z tego względu, że są one zawsze bardzo dobrze zaopatrzone. 

W mieście znajduje się 6 sklepów Dino zlokalizowanych pod adresem: 

 • ul. Urszuli 1 
 • ul. Łężyca-Geologów 4 
 • ul. Przylep-Robotnicza 25e 
 • ul. Zawada-Szkolna 2a 
 • ul. Ochla-Leśna 2 
 • ul. Racula-Drzonkowska 1 

Godziny otwarcia są następujące: 

 • Poniedziałek 06:00 - 22:30 

 • Wtorek 06:00 - 22:30 

 • Środa 06:00 - 22:30 

 • Czwartek 06:00 - 22:30 

 • Piątek 06:00 - 22:30 

 • Sobota 06:00 - 22:30 

 • Niedziela 08:30 - 20:00 (zgodnie z grafikiem niedziel handlowych) 

Sklepy Dino są otwarte tylko w niektóre niedziele zgodnie z grafikiem niedziel handlowych, który obowiązuje na terenie całej Polski. 

Wśród asortymentu sklepów sieci Dino oprócz artykułów spożywczych znajdują się także chemia, mleko dla dzieci, urządzenia elektroniczne. Nie brakuje również sezonowych ofert. Obecnie zainteresowaniem cieszą się wszystkie akcesoria niezbędne do przygotowania grilla. Produkty znajdujące się w Dino to również parasole, worki na śmieci, karma dla zwierząt. Codziennie nie brakuje również warzyw oraz owoców. Obecnie ze względu na przygotowania do kolejnego roku szkolnego asortyment sieci Dino skupia się również na zeszytach, długopisach oraz innych produktach, które okażą się niezbędne w przypadku uczniów wracających do szkoły już we wrześniu. Atutem jest również możliwość zaopatrzenia się także w produkty dostępne tylko w tych sklepach. 

Za każdym razem co kilka dni pojawia się również nowa gazetka promocyjna. Dzięki jej przejrzeniu można kupić ulubione produkty w jeszcze lepszych cenach, co zdobywa uznanie osób robiących zakupy w sieci Dino

Województwo lubuskie 

Województwo lubuskie to prężnie rozwijające się tereny, które tworzą zachodnią część Polski. Graniczą one bezpośrednio z Niemcami oraz kilkoma województwami wewnątrz kraju. Tereny województwa lubuskiego posiadają prawie 50% lesistości, czym stanowią największe tereny zielone w kraju. Populacja lubuska stale rośnie, chociaż ich życie przenosi się do miast. W ostatnich latach wskaźnik urbanizacji tych terenów wyniósł prawie 65%. Z ważnych miast w województwie lubuskim warto wspomnieć o Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze. Dzięki nim do województwa stale zjeżdżają się nowi mieszkańcy, którzy pragną skorzystać z bogatej oferty szkół wyższych. 

Jesienne smaki na talerzu - DinoDino
-

Gazetka Dino

W tym tygodniu w DinoDino
-

Gazetka Dino

Dino sklepy według miast

Dino Poznań(woj. wielkopolskie)
Dino Wrocław(woj. dolnośląskie)
Dino Łódź(woj. łódzkie)
Dino Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Dino Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Dino Częstochowa(woj. śląskie)
Dino Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Dino Gliwice(woj. śląskie)
Dino Opole(woj. opolskie)
Dino Sosnowiec(woj. śląskie)
Dino Rybnik(woj. śląskie)
Dino Płock(woj. mazowieckie)
Dino Bytom(woj. śląskie)
Dino Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Dino Zabrze(woj. śląskie)

Dino dalej o sieci

Rozmieszczenie centrów logistycznych Dino jest nieprzypadkowe. Sklepy sieci są bowiem lokalizowane głównie w małych miasteczkach, wsiach czy na obrzeżach dużych miast. Strategia Dino opiera się na dostarczeniu kompleksowej oferty, tam, gdzie nie istnieją duże sieci supermarketów takie jak Auchan czy Netto.

Jakie produkty znajdziemy w Dino?

Jakość produktów to jedna z cech charakterystycznych sieci Dino. Sklep najczęściej jest wyposażony zarówno w produkty spożywcze, przemysłowe, a także alkohole, napoje gazowane, mrożonki oraz produkty sezonowe. W sklepach Dino można kupić mięso i wędliny produkowane przez Dino. W tym celu pod szyldem sieci otwarto Zakłady Mięsne Agro – Rydzyna. Produkty mięsne są sprzedawane w wyodrębnionych strefach, które znajdują się w sklepach. Sieć Dino oferuje wiele produktów w niskich cenach, produkowanych pod własną marką. To między innymi woda Aqua Zdrój i Aqua Fruta. Suszone owoce i orzechy BakaLike. Piwo Browarne czy też lody Ice&Fun. Sieć przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa produktów. Cechują się one jakością i świeżością. Produkty przemysłowe i te zaprojektowane z myślą o najmłodszych są zgodne z normami unijnymi i polskimi i nie zostały wyprodukowane z wykorzystaniem szkodliwych materiałów. W sklepach Dino znajdziemy też wiele produktów sezonowych. Promocje w Dino często organizowane są późnym latem czy po sezonie zimowym. Na początku września, w sklepie możemy kupić wszystko, co potrzebne jest dziecku do szkoły.

Godziny otwarcia Dino

W dni powszednie – od poniedziałku do soboty, sklepy są otwarte w godzinach 06.00- 22.30. W niedziele handlowe od 8:30 do 20:00.

Gazetka promocyjna Dino

Promocje i wyprzedaże są często organizowane w sklepach sieci Dino. Gazetka promocyjna dostępna jest za darmo w każdym sklepie sieci. Z niej możemy dowiedzieć się o najnowszych i nadchodzących promocjach i przygotowywanej ofercie w sklepach Dino. Promocje dotyczą jednakowo produktów sezonowych jak też codziennych. Najczęściej promocje w Dino są organizowane pod koniec sezonu letniego i zimowego. Wówczas w sklepach sieci, w korzystnej cenie, możemy kupić choćby ubrania, sprzęt letni czy nawet zimowe buty. Promocje pojawiają się też w okolicach świąt – Boże Narodzenia, Wielkanocy czy Święta Zmarłych.

Gazetka promocyjna Dino pozwala nam też zyskać informacje o wyprzedażach prowadzonych w sklepach Dino oraz sprzedaży limitowanych serii towarów. Klienci mogą też wziąć udział w programie lojalnościowym, którego zasady wyjaśnią pracownicy sklepy. Program lojalnościowy pozwala na gromadzenie punktów, które później można zamienić na określone produkty z oferty sklepu.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.