Castorama

Castorama gazetki promocyjne: Zamość

(pow. Zamość, woj. Lubelskie)

  Ocena: 4.0 - 585 głosówTwoja ocena: 0.0

  Castorama o sieci

  Województwo lubelskie położone jest na południowym wschodzie Polski. Województwo lubelskie zajmuje trzecie miejsce w kraju pod względem wielkości. Całkowita powierzchnia regionu to 25 000 kilometrów kwadratowych. Populacja sięga około 2 500 000 osób. W centrum województwa znajduje się Wyżyna Lubelska, przez którą przepływają dwie rzeki: Wisła i Bug.

  Historia Województwa Lubelskiego

  Od najdawniejszych czasów, gdy władcą był Mieszko I, prawie wszystkie ziemie lubelskie należały już do Polski. Ziemie lubelskie od tamtego czasu znajdowały się pomiędzy różnymi kulturami Zachodu i Wschodu. Inną równie znaczącą kulturą, która wywarła wielki wpływ na Lubelszczyznę, jest żydowska. Jeszcze przed wybuchem II wojny światowej 35% ogółu ludności zamieszkiwała ludność żydowska. Dzięki tej różnorodności kultur i narodów ukształtowała się bogata i niepowtarzalna kultura Lublina. Można to zobaczyć, zwiedzając liczne zabytki architektury tego regionu.

  Co zobaczyć w Lubelskim?

  Na przykład w Pałacu Lubelskim znajduje się stara kaplica Świętej Trójcy w stylu gotyckim z niezwykłymi freskami rosyjsko-bizantyjskimi. Kaplicę tę zlecił wybudować król polski Władysław Jagiełło.

  Na przedmieściach Lublina znajduje się skansen. W muzeum znajdują się obiekty budownictwa wiejskiego, turyści mogą podziwiać kulturę materialną województwa lubelskiego.

  Miasto Kazimierz Dolny położone jest niemal w centrum województwa. To miasto zasłużenie nazywane jest „Perłą nad Wisłą. Wielcy artyści lubią przyjeżdżać do tego miasta po inspirację. Wspaniałe lokalne krajobrazy, starożytne zabytki architektoniczne, to wszystko sprawia, że miasto jest niezapomnianym miejscem zarówno dla turystów, jak i okolicznych mieszkańców.

  Zamość został, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Hetman Jan Zamoyski założył to miasto dosłownie od podstaw. Stworzone zostało przez włoskiego architekta Bernardo Morando, jego ideą było przybliżenie miasta kulturom Wschodu i Zachodu. Miasto okazało się wyjątkowe, jarmarki bardzo przypominają orientalne bazary, zabytki architektury budowane w stylu włoskiego renesansu.

  W województwie lubelskim znajduje się wspaniały kurort Nałęczów. Ten ośrodek ma wiele willi, pałaców i parków. Turyści, którzy kochają spokojne, a nawet romantyczne wakacje, z pewnością zakochają się w tym kurorcie.

  Centra handlowe w województwie lubelskim

  Warto odwiedzić zamojskie centra handlowe. Nie ma tu tak wielu centrów handlowych, jak w Przemyślu, Lublinie, Rzeszowie, jednak ceny są niższe. Przemierzając galerie handlowe, można znaleźć takie znane marki jak CCC, 4F, Cropp, Gatta, H&M, House, NewYorker, Reserved, Rossmann, Big Star, Promod, Cross Jeans, Coccodrillo, Media Markt, Levis, Lee Cooper, Apart, Paradis, C&A i inne.

  Galeria Twierdza w Zamościu to największe centrum handlowe nie tylko w mieście, ale w całym regionie. Parkując samochód na jednym z 850 miejsc parkingowych, możesz swobodnie odwiedzić około 90 punktów handlowych, które zlokalizowane są na powierzchni ponad 31 000 mkw.

  Centrum handlowe Revia Park zlokalizowane jest przy jednej z głównych ulic miasta - Lublinskiej, która jest jedną z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Na powierzchni ponad 12.000 mkw. istnieje wiele sklepów, punktów gastronomicznych i rozrywkowych oferujących obuwie, galanterię, biżuterię, modną odzież, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, produkty zdrowotne.

  Olimp to największe centrum handlowe w Lublinie i jedno z największych w całej wschodniej Polsce. Kompleks pięciu połączonych ze sobą budynków może jednocześnie pomieścić ponad 9000 odwiedzających.

  Castorama to miejsce, gdzie każdy z nas znajdzie dla siebie odpowiedni asortyment ogrodniczy i budowlany. Sklep ten już od kilkunastu lat cieszy Polaków swoimi możliwościami, a wychodzenie na przeciw nim jest ich specjalnością! Dzięki licznym promocjom, które są dostępne w gazetkach online czy w wersjach papierowych, można odnaleźć dogodny dla siebie produkt w atrakcyjnej cenie. W ten sposób każdy, kto zdecyduje się na zakupy w Castorama oszczędza nie tylko pieniądze, ale również czas! Ten wielkopowierzchniowy sklep dla zapaleńców budowlanych i ogrodowych posiada również wiele promocji oraz okazji, których nie ominą nawet najbardziej wymagający klienci!

  Castorama - jaki asortyment czeka na zabranie go do domu?

  Miłośnicy budownictwa odnajdą w ofercie najważniejsze produkty, których nie może zabraknąć przy drobnym lub dużym remoncie oraz na budowie! Dzięki atrakcyjnym ofertom oraz licznym promocjom każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję. W sklepowym asortymencie dostępne są bowiem produkty z różnych półek jakościowych: od basic po premium, każde z gwarancją producencką i dokumentami potwierdzającymi ich pochodzenie produkcyjne. Dzięki temu, każdy budowlaniec, czy to profesjonalista, czy hobbysta, będzie mógł znaleźć produkt, który w pełni będzie odpowiadał potrzebom remontowym lub modernizacyjnym. Nie tylko budowaniem i ogrodnictwem człowiek żyje! Sklep Castorama to również gotowe kuchnie oraz wszelkie akcesoria i meble, które można wybrać wraz ze specjalistami dostępnymi na miejscu. Fani urządzania wnętrz znajdą  tym niesamowitym wielkopowierzchniowym sklepie meble, z których można wyczarować nietuzinkowe aranżacje!

  I tak, w dziale budowlanym w Castoramie można odnaleźć m.in:

  • farby różnych producentów i o różnym przeznaczeniu,
  • akcesoria malarskie, zaprawy, silikony, pianki uszczelniające,
  • okna różnych rozmiarów, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • akcesoria do suchej zabudowy,
  • materiały izolacyjne, sprzęt i narzędzia budowlane
  • oraz wiele innych produktów, które są obowiązkowymi elementami budowy czy remontu!

  Ogrodnicy i działkowicze mają w Castoramie nieograniczone możliwości w zaopatrzeniu się w produkty, które znajdą zastosowanie zarówno w ogrodzie zewnętrznym, jak i tym parapetowym. Pięknie urządzony ogród powinien być naszą dumą i radością. Sklep został zaopatrzony w bogaty asortyment z zakresu roślinnego, meblarskiego oraz narzędziowego. Specjalnie dla tych, którzy kochają aktywność w ogrodzie zewnętrznym został przygotowany dział, w którym można zakupić wszelkie akcesoria, sprzęty oraz wyposażenie ogrodowe, które umożliwia produktywne wykorzystanie czasu na świeżym powietrzu.

  Atrakcyjne gazetki promocyjne od sklepu Castorama!

  Gazetki promocyjne ze sklepu Castorama pojawiają się regularnie i przez minimum tydzień posiadają w swoim asortymencie liczne zniżki i akcje promocyjne, które mają odzwierciedlenie zarówno w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych. Daje to nieograniczone możliwości zarówno miłośnikom zakupów stacjonarnych, jak i tych Internetowych! Castorama to dynamiczny market, gdzie nie ma miejsca na pustkę! Co rusz znajduje się okazja, by sprawić, że chwila, w której zapoznamy się z gazetką promocyjną, będzie tym momentem, w którym odnajdziemy idealny dla siebie produkt!

  Dzięki wygodnemu menu, który jest dostępny na stronie marketu, można w łatwy sposób dotrzeć do produktów. Zostały one podzielone na osobne kategorie, do których należy asortyment. Ponadto interfejs sklepu internetowego został wyposażony w zakładkę "Sklepy", gdzie można znaleźć konkretne lokalizacje i godziny otwarcia danych marketów. Przed zakupami można oczywiście sprawdzić czy dany produkt jest w sklepie - ilości konkretnych produktów są widoczne na ich stronach. W ten sposób unikniemy ewentualnych braków przy planowanych zakupach. Oferta Castorama została wyposażona w wielu docenianych producentów z branży ogrodniczej, budowlanej i remontowej! W ten sposób każdy, kto zdecyduje się na zakupy w tym sklepie będzie miał możliwość wybrania najlepszej dla siebie opcji pod względem użytkowym, zaś atrakcyjne ceny w gazetkach promocyjnych sprawią, że będziemy usatysfakcjonowani dokonanym zakupem!

  Sklepy Castorama to miejsca zobligowane do postępowania zgodnie z zasadami pandemicznymi, które są aktualnie zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia.

  Kuchnie Castoramy projektu Doroty Szelągowskiej! Castorama
  -

  Gazetka Castorama

  Stylowe ściany z Castoramą Castorama
  -

  Gazetka Castorama

  Reklama

  Castorama sklepy według miast

  Castorama Warszawa(woj. mazowieckie)
  Castorama Kraków(woj. małopolskie)
  Castorama Poznań(woj. wielkopolskie)
  Castorama Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Castorama Łódź(woj. łódzkie)
  Castorama Gdańsk(woj. pomorskie)
  Castorama Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Castorama Lublin(woj. lubelskie)
  Castorama Katowice(woj. śląskie)
  Castorama Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Castorama Białystok(woj. podlaskie)
  Castorama Częstochowa(woj. śląskie)
  Castorama Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Castorama Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Castorama Bielsko-Biała(woj. śląskie)
  Castorama Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
  Reklama