Reklama
ding ad-box placeholder
Castorama

Castorama gazetki promocyjne: Wrocław

(pow. Wrocław, woj. Dolnośląskie)

Ocena: 3.9 - 370 głosów

Castorama o sieci

Castorama Wrocław

Castorama to sieć sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz wywodząca się z Francji. Pierwszy sklep został otwarty we Wrocławiu w 2006 roku i od tego czasu sieć rozrosła się do ponad 30 placówek w całej Polsce. Kupujący mogą znaleźć w niej wszystko, czego potrzebują do realizacji swoich projektów remontowych, od narzędzi i sprzętu po farby i artykuły ogrodnicze.

Castorama we Wrocławiu znajduje się w czterach miejscach: przy ul. Czekoladowa 3, ul. Legnicka 58, ul. Graniczna 2a i ul. Bolesława Krzywoustego 126a. Sklepy są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 21:00, a w niedziele sklepy są zamknięte.

Wrocław - miasto osobliwości

Wrocław to eleganckie miasto położone nad rzeką Odrą w zachodniej Polsce. Do głównych atrakcji miasta należy nowoczesna fontanna na Rynku, gotycki Ratusz Staromiejski z dużym zegarem astronomicznym oraz Panorama Racławicka, przedstawiająca bitwę o niepodległość z 1794 r. Wysoka iglica i olbrzymia kopuła Hali Stulecia tworzą wspaniałą salę widowiskową. Wysoka iglica i gigantyczna kopuła Hali Stulecia tworzą wspaniałą i piękną salę widowiskową. Aby z bliska przyjrzeć się architekturze Wrocławia, odwiedź Muzeum Warszawy.

Jeśli szukasz muzeum na świeżym powietrzu, wybierz się do Muzeum Wody i Światła. Ten duży, podziemny zbiornik z 1893 r. został odnowiony i ponownie otwarty dla zwiedzających jako nowoczesne muzeum. Znajdziesz tu serię instalacji multisensorycznych, które zgłębiają temat wody. Znajduje się tu także strefa dla dzieci i 500-metrowy strumień. Muzeum znajduje się w historycznym centrum Wrocławia, więc można je zwiedzać pieszo.

Innym miejscem, z którego można podziwiać widok na Wrocław, jest Hala Targowa. W tej znanej hali targowej znajdują się setki stoisk sprzedających wszystko, od owoców i warzyw po mięso i pieczywo. W Hali Targowej można również przejrzeć wiele innych stoisk, które oferują szeroki wybór świeżych produktów i skarbów architektury. Każdego roku Halę Targową odwiedzają tysiące turystów, więc z pewnością zobaczysz coś nowego i innego podczas każdej wizyty w mieście.

Województwo dolnośląskie

Województwo dolnośląskie zajmuje siódme miejsce pod względem wielkości. Zajmuje powierzchnię 19 948 km2. Graniczy z trzema innymi województwami: Lubuskim i Wielkopolskim, Opolskim oraz z takimi krajami jak Niemcy (w kierunku zachodnim) czy Czechy (w kierunku południowym). Dolny Śląsk zamieszkuje około 3 mln osób, z czego 70% mieszka w miastach i miasteczkach. Wskazuje to na wysoki stopień urbanizacji. Wrocław jest stolicą regionu i jednocześnie pełni funkcję największej aglomeracji. Wałbrzych to drugie miasto na Dolnym Śląsku, choć jest nieco mniejsze. Kolejne miejsca zajmują Jelenia Góra i Legnica. Wszystkie te miasta cieszą się świetną lokalizacją, rozwiniętym przemysłem oraz wieloma atrakcjami turystycznymi. Należy zaznaczyć, że powstałe w 1999 roku województwo dolnośląskie ma znaczenie historyczne. Wcześniej było ono podzielone na odrębne powiaty i województwa. Herbem Dolnego Śląska jest czarny orzeł ozdobiony białym krzyżem na korpusie i żółtym tle.

Castorama - katalog kuchnie 2023Castorama
-

Gazetka Castorama

Castorama - katalog ogród 2023Castorama
-

Gazetka Castorama

Castorama sklepy według miast

Castorama Warszawa(woj. mazowieckie)
Castorama Kraków(woj. małopolskie)
Castorama Poznań(woj. wielkopolskie)
Castorama Łódź(woj. łódzkie)
Castorama Gdańsk(woj. pomorskie)
Castorama Lublin(woj. lubelskie)
Castorama Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Castorama Katowice(woj. śląskie)
Castorama Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Castorama Białystok(woj. podlaskie)
Castorama Częstochowa(woj. śląskie)
Castorama Rzeszów(woj. podkarpackie)
Castorama Kielce(woj. świętokrzyskie)
Castorama Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Castorama Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Castorama Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.