Nowy sklep Castoramy na Bartyckiej w Warszawie. Taki jedyny w Polsce!

Na znanej z tradycji handlowych ulicy Bartyckiej otwarty został siódmy sklep Castoramy. To wyjątkowy obiekt na mapie Polski. Przeczytaj i dowiedz się, co go wyróżnia.

Siódmy w Warszawie sklep Castoramy na Bartyckiej z niespodzianką
Nowa Castorama położona jest w wyjątkowym miejscu z „branżową” historią, dobrze znaną mieszkańcom Warszawy. Źródło: Castorama
Reklama

Castorama piętrowa - tego jeszcze nie było!

Nowy sklep Castoramy na Bartyckiej 26a to wyjątkowe miejsce nie tylko na mapie Warszawy. Otwartą 23 sierpnia Castoramę wyróżnia jedyny w Polsce, dwupoziomowy układ budynku. Na parterze została umieszczona strefa handlowa z najpotrzebniejszymi produktami do domu i ogrodu, m.in. narzędziami ręcznymi, artykułami metalowymi i elektrycznymi, farbami, czy chemią budowlaną.

Do dyspozycji klientów jest również strefa ogrodowa z narzędziami przydatnymi do uprawy roślin, artykułami sezonowymi i doniczkami – prowadzi do niej wyjście na część sklepu zwaną pergolą

Pierwsze piętro - strefą inspiracji 

Z kolei na pierwszym piętrze została przygotowana wyjątkowa strefa inspiracji. Klienci mogą spacerować alejkami pełnymi produktów inspirujących do aranżacji wnętrz. Czekają tam na nich również gotowe propozycje aranżacji łazienki, kuchni czy garderoby. Dla osób, które potrzebują pomocy w zaprojektowaniu wymarzonego wnętrza w sposób funkcjonalny i estetyczny przygotowano, aż 5 stanowisk projektowych.

- Nowa Castorama położona jest w wyjątkowym miejscu z „branżową” historią, dobrze znaną mieszkańcom Warszawy. Ogromna strefa inspiracji to zatem prawdziwa gratka dla wszystkich szukających pomysłowych i stylowych rozwiązań i produktów potrzebnych do stworzenia wymarzonego domu czy ogrodu. Jestem pewien, że nasz sklep przyciągnie wielu miłośników majsterkowania, jak i profesjonalistów, którzy cenią sobie szeroką i nowoczesną ofertę, świetny design i przystępne ceny - mówi Szymon Starzyński, dyrektor sklepu Castorama Bartycka.

Siódmy w Warszawie sklep Castoramy na Bartyckiej
Na pierwszym piętrze sklepu została przygotowana wyjątkowa strefa inspiracji. Fot. Materiały prasowe

Ułatwienia dla klientów w nowej placówce Castoramy

Jak podaje sieć handlowa, w nowym sklepie na Bartyckiej do dyspozycji klientów oddano 2 windy, które ułatwiają poruszanie się osobom z niepełnosprawnościami, a także umożliwiają sprawniejszy transport produktów między piętrami.

Castorama Bartycka czynna jest od poniedziałku do piątku od 6:30 do 22:00, a w soboty od 7:00 do 22:00. W niedziele handlowe, w tym w najbliższą, 27 sierpnia, sklep będzie czynny od 10:00 do 18:00. Na klientów czeka parking na 116 miejsc. Sklep został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, takie jak, inteligentne energooszczędne oświetlenie LED, system klimatyzacyjny czy ekonomiczny system centralnego zarządzania budynkiem BMS. 

Czas loterii, promocji i rabatów! 

W związku z otwarciem nowej placówki na odwiedzających sklep przy ul. Bartyckiej do 27 sierpnia czeka loteria, w której do wygrania jest 20 tys. zł, szereg atrakcyjnych nagród rzeczowych o łącznej wartości  81 tys. zł oraz wiele promocji na produkty marek własnych Castoramy. Klienci otrzymają również zwrot 100 zł na kartę podarunkową za każde wydane 500 zł oraz 15 proc. zwrotu na kartę podarunkową za zakup kuchni z wyposażeniem. 

Co więcej, do końca października trwa konkurs, w którym nagrodą o wartości 10 tys. zł jest m.in. projekt kuchni zrealizowany przez Dorotę Szelągowską, ambasadorkę Castoramy. Jak podała sieć handlowa, nowy, 99. sklep Castoramy weźmie również udział w zbliżającej się akcji „Kwiaty za elektrograty”, która potrwa od 7 do 9 września 2023. Przez cały weekend, przyniesiony do sklepów zużyty domowy sprzęt elektryczny i elektroniczny, będzie można wymienić na kwitnące wrzosy.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama