• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Castorama gazetki promocyjne: Przemyśl

Ocena: 3.7 - 26 głosów

Aktualne gazetki promocyjne Castorama

Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Drzwi i podłogi w CastoramaCastorama
14 paź - 8 lis 2020
Gazetka Castorama
Katalog Kuchnie 2020Castorama
6 kwi - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Przewodnik produktowy CastoramaCastorama
12 paź - 31 gru 2020
Gazetka Castorama

Aktualna gazetka sieci Castorama

Sklepy Castorama w Przemyśl

Sklepy Castorama w Twojej okolicy

Sklepy Castorama według miast

Nieaktualne gazetki promocyjne Castorama

Ogrzewanie w CastoramieCastorama
23 wrze - 11 paź 2020
Gazetka Castorama
Gazetka nieaktualna
Świętuj 23 urodziny Castoramy!Castorama
4 - 22 wrze 2020
Gazetka Castorama
Gazetka nieaktualna
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Gazetka nieaktualna
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 cze - 26 lip 2020
Gazetka Castorama
Gazetka nieaktualna
Kupuj online z dostawą do domu w Castorama!Castorama
3 - 23 cze 2020
Gazetka Castorama
Gazetka nieaktualna
Katalog klimatyzatorów CastoramaCastorama
1 cze - 31 sie 2020
Gazetka Castorama
Gazetka nieaktualna

O sieci Castorama

Castorama – dla klienta w zgodzie z naturą

Castorama – sieć handlowa sklepów budowlano-remontowych. Pierwszy z nich powstał w 1997 roku w Warszawie, niedługo potem pojawiły się następne: w Poznaniu i Krakowie. Obecnie jest ich w całej Polsce ponad 70. Castorama należy do Grupy Kingfisher, czyli przedsiębiorstwa z branży „Home Improvement” (polepszanie warunków mieszkaniowych). Firma jest w pełni zaangażowana w sprawy społeczne, dlatego też stara się poprawić sytuację związaną z czystością powietrza, między innymi działa zgodnie z uchwałami antysmogowymi. Marka prowadzi niezwykle rozbudowaną stronę internetową, która bardzo dobrze prezentuje się zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym. Oprócz oferowanych produktów oraz sklepu online odnajdziemy porady i wskazówki dotyczące licznych dziedzin: ogrodu, wykończenia czy instalacji. Każdy artykuł wzbogacony jest dobrej jakości zdjęciami. Znajdzie się również coś specjalnego dla najmłodszych. Castorama organizuje majsterkowo, czyli warsztaty dla uczniów w wieku od 6 do 12 lat. Ich celem jest zaszczepienie pasji majsterkowania, rozwijanie zdolności manualnych oraz zwiększanie wiedzy ekologicznej. 

Castorama – tanie produkty oparte na tradycji

Jedną z ciekawszych opcji oferowanych na stronie Castoramy jest forum umożliwiające dyskusję z profesjonalnymi doradcami marki, chociażby o produktach, które zamierzamy kupić. Oferta sklepu jest naprawdę wyjątkowo rozległa. Z Castoramą zarówno zbudujemy, jak i urządzimy dom, mieszkanie oraz każde pomieszczenie. Na sklepowych półkach znajdziemy produkty Erbauera, czyli rosyjskiej firmy z długoletnią tradycją. W ich asortymencie wyróżnia się między innymi młoty udarowe, kosiarki akumulatorowe oraz pilarki tarczowe. W Castoramie konsumenci mogą wybrać produkty mniej lub bardziej znanych marek z różnych przedziałów cenowych. 

Katalog i gazetka Castoramy jako kanały komunikacji

Castorama stawia na profesjonalną reklamę. Już sama strona internetowa jest jej najlepszą wizytówką. Ponadto regularnie wydaje się gazetki promocyjne oraz katalogi zachęcające do zakupów. Aby otrzymywać informacje o najnowszych promocjach, warto zapisać się do Castolabu – subskrypcji, dzięki której otrzymujemy ofertę z najbliższego sklepu. W sieci Castorama gazetki promocyjne są zazwyczaj kilkustronicowe, zaś katalogi – dużo bardziej obszerne, mające bardzo często tylko nieco mniej niż 200 stron. W katalogu znajduje się wiele porad, które mogą okazać się dla nas przydatne. Warto zatem, planując przyszłe zakupy w Castoramie, przejrzeć zarówno oferty z gazetki promocyjnej, jak i katalogu. 

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge