Reklama
Carrefour Express

Carrefour Express gazetki promocyjne: Ostrowiec Świętokrzyski

Ocena: 4.2 - 87 głosów

O sieci Carrefour Express

Carrefour Express - o sieci 

Carrefour Express to francuska sieć sklepów osiedlowych i specjalistycznych. Carrefour Express dzieli się na dwa typy sklepów: convenience i minimarket. Różnią się one wielkością powierzchni, kolorem logo, a czasami nawet ofertą. Minimarkety często występują w lokalizacjach miejskich i wiejskich, wtedy jak sklepy express convenience są umieszczone w dużych miastach przy ulicach o dużym natężeniu ruchu pieszego. 

Carrefour Express - oferta

Carrefour Express posiada szeroką ofertę produktów spożywczych oraz przemysłowych. W sklepach jest szeroki wybór pieczywa, przekąsek, serów, warzyw i innych produktów. Na półkach można również znaleźć kosmetyki dla kobiet i mężczyzn.

Carrefour Express - gazetki promocyjne

Carrefour Express wydaje gazetki promocyjne oraz ulotki reklamowe. W sklepach można znaleźć dużo rabatów i okazji cenowych. Sieć sklepów posiada różne gazetki promocyjne dla dwóch typów sklepów. Okazje, rabaty oraz promocje w sklepach można również sprawdzić na stronie internetowej.

Aktualne gazetki promocyjne Carrefour Express

Carrefour express - Twoje codzienne zakupyCarrefour Express
11 - 17 sty 2022
Gazetka Carrefour Express
Oferta handlowa sieci Carrefour ExpressCarrefour Express
18 - 24 sty 2022
Gazetka Carrefour Express
Carrefour Express - Twoje codzienne zakupyCarrefour Express
18 - 24 sty 2022
Gazetka Carrefour Express
Carrefour Express - gazetka promocyjnaCarrefour Express
11 - 24 sty 2022
Gazetka Carrefour Express
Oferta handlowa Carrefour ExpressCarrefour Express
11 - 17 sty 2022
Gazetka Carrefour Express

Aktualna gazetka sieci Carrefour Express

Sklepy Carrefour Express w Ostrowiec Świętokrzyski

Sklepy Carrefour Express w Twojej okolicy

Sklepy Carrefour Express według miast

Archiwalne gazetki Carrefour Express - zakończone promocje Carrefour Express

Okazje tygodnia w Carrefour ExpressCarrefour Express
4 - 10 sty 2022
Gazetka Carrefour Express

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Carrefour Express Okazje tygodnia w Carrefour Express w czasie 2022-01-04 - 2022-01-10 znajduje się ciekawy asortyment: Dropsy Mentos w cenie 1,75 zł taniej o 19%, Napój energetyczny Reign w cenie 4,75 zł taniej o 14%, Napój gazowany Pepsi w cenie 7,99 zł taniej o 24% i inne.

Okazje w Carrefour ExpressCarrefour Express
4 - 10 sty 2022
Gazetka Carrefour Express

W archiwalnej ofercie sieci Carrefour Express Okazje w Carrefour Express obowiązującej 2022-01-04 - 2022-01-10 Ding poleca: Ziemniaki w cenie 1,99 zł, Ćwiartka z kurczaka w cenie 4,99 zł, Jogurt Actimel w cenie 5,99 zł, Kiwi w cenie 6,99 zł i inne.

Carrefour Express - sylwestrowe okazje!Carrefour Express
28 gru 2021 - 3 sty 2022
Gazetka Carrefour Express

W archiwalnej ofercie sieci handlowej sieci Carrefour Express Carrefour Express - sylwestrowe okazje! w czasie 2021-12-28 - 2022-01-03 zwróć uwagę na: Pomidory w cenie 3,99 zł, Chipsy Crunchips w cenie 4,29 zł, Winogrona w cenie 8,99 zł, Napój gazowany Pepsi w cenie 8,99 zł i inne.

Sylwestrowe okazje w Carrefour ExpressCarrefour Express
28 gru 2021 - 3 sty 2022
Gazetka Carrefour Express

W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci Carrefour Express Sylwestrowe okazje w Carrefour Express ważnej od 2021-12-28 - 2022-01-03 znajduje się atrakcyjny artykuł: Napój energetyczny Black w cenie 2,25 zł, Cytryna w cenie 2,99 zł, Napój gazowany Pepsi w cenie 8,99 zł i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.