Biedronka

Biedronka gazetki promocyjne: Suwałki

(pow. Suwałki, woj. Podlaskie)

  Ocena: 3.8 - 4583 głosówTwoja ocena: 0.0

  Biedronka o sieci

  Biedronka to najbardziej znana sieć marketów w naszym kraju. Nie da się ukryć, że obecnie każdy z nas robi zakupy spożywcze. Co więcej, nasze tendencje zakupowe obecnie nieco się zmieniły. Wynika to z faktu, że coraz większą uwagę zwracamy na ceny, ale dodatkowo także zwracamy uwagę na jakość sklepowego asortymentu. Z pewnością świadomi jesteśmy tego, że rosnące ceny żywności nie sprzyjają naszym portfelom. Co za tym idzie kupujemy oszczędnie - a przynajmniej się staramy- a dodatkowo staramy się kupować te produkty spożywcze, które są oczywiście świeże i wyjątkowo zdrowe. Od wielu już lat właśnie taki asortyment, spełniający potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dostarczają nam sklepy spożywcze Biedronka. Co więc warto o nich wiedzieć?

  Markety spożywcze Biedronka - historia

  Biedronka obecnie posiada jedną z największych sieci marketów spożywczych w Polsce. Co więcej są one zlokalizowane nie tylko w największych metropoliach i miastach, ale także są one łatwo dostępne dla mieszkańców mniejszych miasteczek oraz wsi. Od wielu już lat Biedronka wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, bez względu na to, w jak niewielkiej miejscowości oni mieszkają. Okazuje się, że Biedronka jest marketem w całości polskim, jednak należy ona obecnie do spółki Jeronimo Martins. Niemniej jednak Biedronka to nasza rodzima sieć marketów spożywczych, która z pewnością zasługuje na wyjątkowe uznanie. W naszym kraju jest ponad 5 tysięcy sklepów, które znajdują się dosłownie wszędzie! Wszystko to sprawia, że Biedronka stała się wyjątkowo popularna i nie powinno nas to dziwić. Jej świeży i maksymalnie zróżnicowany asortyment przyciąga każdego klienta. Warto wiedzieć, że pierwszy sklep Biedronki został otwarty w Poznaniu przez lokalnego przedsiębiorcę. Od tego czasu markety Biedronka zaczęły się rozwijać w wyjątkowo dynamiczny sposób, co z pewnością jest wyjątkowo pozytywną kwestią.

  Biedronka - co można w niej kupić?

  Biedronka to znany market spożywczy, w którym można kupić dosłownie wszystko to, co będzie nam potrzebne. W jej asortymencie znajdziemy wszystko to, co może być nam potrzebne do przygotowania smakowitego obiadu, kolacji czy śniadania. Warto w szczególności wyróżnić:

  • codziennie świeże i chrupiące pieczywo;
  • świeży nabiał - mleka, sery i śmietany;
  • mięso - najczęściej z ekologicznego chowu;
  • chemię gospodarczą i środki czystości, które przydadzą się w naszym gospodarstwie domowym;
  • przekąski - chipsy, frytki, paluszki i ciasteczka;
  • napoje słodkie i wody mineralne;
  • alkohole z całego świata.

  Jak więc widać, asortyment Biedronki jest skomponowany w ten sposób, by każdy z nas mógł w dosłownie kilka chwil dokonać tam najpotrzebniejszych zakupów. Nie zapominajmy również o tym, że Biedronka znana jest ze swoich spektakularnie niskich cen, które stanowią dodatkową zachętę do zakupów.

  Gazetki Biedronki i jej sklep internetowy

  Jeśli zależy nam na tym, by za każdym razem pozostawać na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które pojawiają się w asortymencie sklepu Biedronka, to jednym z najlepszych rozwiązań będzie stałe przeglądanie gazetek. To właśnie tam znajdziemy informacje o obowiązujących promocjach i o wszystkich nowościach, które właśnie pojawiły się w sklepie. Dzięki gazetkom biedronki nie przegapimy już absolutnie żadnej okazji do tego, by spróbować nowych smaków, które tak naprawdę codziennie pojawiają się na sklepowych półkach w Biedronce. A co jeśli nie mamy możliwości by aktualnie wybrać się osobiście na zakupy? Otóż Biedronka zadbała o każdego ze swoich klientów! Okazuje się, że możemy zrobić zakupy również w internetowym sklepie Biedronki. Dzięki takiej możliwości nie musimy się fatygować osobiście do sklepu. Możemy wygodnie w wyjątkowo prosty sposób złożyć odpowiednie zamówienie, a nasza dostawa świeżych produktów spożywczych w krótkim czasie zapuka pod nasze drzwi. Jak więc widać, Biedronka jest prawdziwie idealnym sklepem dla każdego z nas.

  Godziny otwarcia Biedronki

  Biedronka jest jednym z nielicznych sklepów, które umożliwiają nam zrobienie zakupów praktycznie od samego rana! Okazuje się, że wybrane sklepy są czynne już od godziny 6:00, zaś zamykają się one o godzinie 22:00.

  Więcej promocji w Biedronce Biedronka
  -

  Gazetka Biedronka

  Z myślą o tacie w Biedronce! Biedronka
  -

  Gazetka Biedronka

  Skosztuj specjałów w Biedronce! Biedronka
  -

  Gazetka Biedronka

  Letnie okazje w Biedronce! Biedronka
  -

  Gazetka Biedronka

  Promocja kosmetyczna w Biedronce - czerwiec 2024!Biedronka
  -

  Gazetka Biedronka

  Wina z Portugali w Biedronce!
  Treści dla osób pełnoletnich
  Biedronka
  -

  Gazetka Biedronka

  Reklama

  Biedronka sklepy według miast

  Biedronka Warszawa(woj. mazowieckie)
  Biedronka Kraków(woj. małopolskie)
  Biedronka Poznań(woj. wielkopolskie)
  Biedronka Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Biedronka Łódź(woj. łódzkie)
  Biedronka Gdańsk(woj. pomorskie)
  Biedronka Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Biedronka Lublin(woj. lubelskie)
  Biedronka Katowice(woj. śląskie)
  Biedronka Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Biedronka Białystok(woj. podlaskie)
  Biedronka Częstochowa(woj. śląskie)
  Biedronka Rzeszów(woj. podkarpackie)
  Biedronka Kielce(woj. świętokrzyskie)
  Biedronka Gdynia(woj. pomorskie)
  Biedronka Bielsko-Biała(woj. śląskie)

  Biedronka dalej o sieci

  Sklepy Biedronka to jedne z lepszych i bardziej popularnych sieci spożywczych, które skradły serca milionom Polaków. Tak naprawdę, choć sieć handlowa biedronki należy do grupy akcyjnej Jeronimo Martins Polska, to jednak jej właścicielem i pierwotnym założycielem jest portugalska spółka Jeronimo Marins. Warto zauważyć, że jeśli chodzi o generowane przychody to właśnie Biedronka jest na pierwszym miejscu. Jest to także największa sieć sklepów jaka obecnie rozwinęła się w naszym kraju. Nie da się ukryć, że w Biedronce praktycznie każdy Polak robi codziennie zakupy i co do tego, nie powinniśmy się dziwić. Sieci sklepów Biedronka są jednymi z tych, które pojawiają się dosłownie wszędzie! Nie ma znaczenia czy mowa tu o wielkich metropoliach, średnich miastach, czy niewielkich wsiach. Biedronka od wielu już lat skutecznie wychodzi do swoich klientów w całej Polsce i oferuje im nie tylko wyjątkowo bogaty asortyment, ale także wyjątkowo przystępne ceny. To właśnie ceny są tym, za co pokochaliśmy sklepy Biedronka. Warto jednak w tym momencie podkreślić, że pierwszy sklep sieci Biedronka to dzieło polskiego przedsiębiorcy! To on zdecydował się otworzyć pierwszy sklep z charakterystycznym logiem Biedronki w Poznaniu. Miało to miejsce w 1995 roku i trzeba sobie jasno powiedzieć, że od tego momentu sklepy te zyskiwały sobie coraz to większą popularność i coraz to większe uznanie w oczach swoich klientów. Obecnie Biedronka jest jednym z najczęściej odwiedzanych sklepów, a godziny otwarcia Biedronki w każdej lokalizacji zostały ustalone tak, by absolutnie każdy z nas zdążył zrobić w niej zakupy.

  Dlaczego warto korzystać z gazetek promocyjnych Biedronki?

  Gazetka Biedronka to świetny sposób na to, by pozostawać na bieżąco z tym, co pojawia się w sklepie. Co ciekawe mowa tu nie tylko o aktualnych promocjach i rabatach, ale także o nowym asortymencie. Świeże i soczyste produkty pojawiają się bowiem każdego dnia w Biedronce, a co więcej, tak szybko jak się one pojawiają, to również w tak szybko znikają. Wobec tego osoby regularnie korzystają z Biedronka gazetka mogą być na bieżąco z nowym asortymentem i śmiało próbować nowych smaków. Warto również wspomnieć o tym, że choć Biedronka sama z siebie oferuje już i tak wyjątkowo przystępne ceny, to korzystając z gazetek będziemy mogli zaplanować swoje zakupy w ten sposób, by były one jeszcze tańsze! Z pewnością w obecnych czasach każdemu z nas zależy na tym, by skutecznie generować oszczędności. Okazuje się więc, że z gazetką Biedronki będzie to jak najbardziej możliwe. Warto więc pobrać aplikację Biedronki lub skorzystać z papierowej wersji gazetki, a z pewnością tego nie pożałujemy!

  Zakupy online w Biedronce

  Dostawa do domu zakupów online w sklepach Biedronka realizowana jest za pomocą usługi BIEK. Klienci mogą zamówić pod wskazany adres warzywa, owoce, ryby, mięso, napoje, lody oraz inne przekąski. BIEK to usługa przyspieszonej dostawy towarów zakupionych w Biedronce. Całość transakcji przeprowadzana jest dzięki współpracy Biedronki z firmą Glovo , a dostawa do domu odbywać się może codziennie od 8:00 do 23:00 Za zakupy można płacić w aplikacji Glovo lub gotówką po otrzymaniu zamówienia. Oferta usług obejmuje ponad 1500 produktów marek własnych Biedronki oraz innych marek, które są dostępne w sklepach sieci Biedronka. Dzięki zakupom w BIEK można otrzymać zamówione produkty od ręki.

  Tak jak wyżej można przeczytać, BIEK to usługa przyspieszonej dostawy towarów zakupionych w Biedronce, dostępna w aplikacji Glovo. Ta usługa jest dostępna w dużych miastach: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań oraz Łódź. Dostawa odbywa się natychmiast po złożeniu zamówienia, nawet w ciągu kilku minut. Biedronka zastrzega jedynie, że czas oczekiwania może się wydłużyć w przypadku dużych zamówień lub w przypadku, gdy w koszyku znajduje się więcej niż 7 produktów. 

  Usługa dostawy zakupów spożywczych do domu przy współpracy z Glovo została uruchomiona jesienią 2021 roku i cieszy się dużą popularnością. Z danych sklepów Biedronka wynika, że przez internet najchętniej zamawiane są wody niegazowane, banany, jajka, mleko, jogurty, kajzerki oraz masło.

  Biedronka Home - elektronika i towary przemysłowe

  Biedronka oficjalnie otworzyła swój sklep internetowy Biedronka Home w czerwcu 2022 roku. Operator tej sieci dyskontów oferuje dostawę w ciągu 1-3 dni roboczych, darmową dostawę przy zamówieniach od 149 zł, możliwość dokonania zwrotu w ciągu 60 dni i ofertę ponad 1500 produktów, które wcześniej były znane ze sklepowych półek. Oferta nowego sklepu internetowego Biedronka Home jest naprawdę atrakcyjna. Znaleźć można tam setki produktów z kategorii domu i ogrodu, dziecięcej, warsztatowej i samochodowej, kuchennej, sportowej i hobbystycznej, zdrowia i urody, elektroniki i mody. Aby zarejestrować się w sklepie, klient musi podać adres e-mail, numer telefonu lub numer karty klienta (nawet jeśli jest nieaktywny) oraz hasło. Operatorzy sieci komercyjnych przewidzieli, że użytkownicy kart "Moja Biedronka" mogli wcześniej nie zakładać swoich kart elektronicznie i nie miały nadanych haseł. Można to ustawić uwierzytelniając dane hasłem wysłanym SMS-em na numer telefonu, na który zarejestrowana jest karta punktowa.Rejestracja w sklepie internetowym Biedronka Home jest jak założenie karty Moja Biedronka dla klientów, którzy nigdy wcześniej nie uczestniczyli w tym programie lojalnościowym. Oznacza to, że klienci mogą używać swoich kart podczas wizyty w sklepie stacjonarnym. Sklep internetowy Biedronka jest przejrzyście wyeksponowany zarówno w wersji mobilnej, jak i w przeglądarce. Strona jest utworzona w jasnych kolorach, a zdjęcia produktów są zwykle wysokiej jakości. 

  Co można kupić w sklepach Biedronki?

  Sklepy Biedronki zasłynęły z tego, że oferują one swoim klientom najlepszy z możliwych asortymentów. Wobec tego można się w tym sklepie wyposażyć w:

  • codziennie świeże i chrupiące pieczywo;

  • świeże wędliny i mięsa;

  • świeży nabiał- sery, mleka i śmietany;

  • chemię gospodarczą i środki czystości;

  • słodycze i słone przekąski;

  • kawę, herbatę oraz inne napoje.

  Wobec tego w Biedronce możemy zaopatrzyć się w dosłownie wszystko, to co będzie nam niezbędne zarówno do przygotowania posiłków, jak i do utrzymania czystości w domu.

  Reklama