Reklama
Biedronka

Biedronka - Warszawa, Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, bud.

(pow. Warszawa, woj. Mazowieckie)

Ocena: 3.7 - 4011 głosówTwoja ocena: 5.0

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek06:00 - 23:30
  • Wtorek06:00 - 23:30
  • Środa06:00 - 23:30
  • Czwartek06:00 - 23:30
  • Piątek06:00 - 23:30
  • Sobota06:00 - 23:30
  • NiedzielaZamknięte
    10 marca 2024-Zakaz handlu

Lokalizacja sklepu

Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
-

Gazetka Biedronka

Specjalne oszczędności w Biedronce! Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Postaw na wygodę z Biedronką! Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
-

Gazetka Biedronka

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.