Reklama
ding ad-box placeholder
Biedronka

Biedronka gazetki promocyjne: Mielec

(pow. Mielecki, woj. Podkarpackie)

Ocena: 3.7 - 2858 głosówTwoja ocena: 3.0

Biedronka o sieci

Biedronka to najbardziej znana sieć marketów w naszym kraju. Nie da się ukryć, że obecnie każdy z nas robi zakupy spożywcze. Co więcej, nasze tendencje zakupowe obecnie nieco się zmieniły. Wynika to z faktu, że coraz większą uwagę zwracamy na ceny, ale dodatkowo także zwracamy uwagę na jakość sklepowego asortymentu. Z pewnością świadomi jesteśmy tego, że rosnące ceny żywności nie sprzyjają naszym portfelom. Co za tym idzie kupujemy oszczędnie - a przynajmniej się staramy- a dodatkowo staramy się kupować te produkty spożywcze, które są oczywiście świeże i wyjątkowo zdrowe. Od wielu już lat właśnie taki asortyment, spełniający potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dostarczają nam sklepy spożywcze Biedronka. Co więc warto o nich wiedzieć?

Markety spożywcze Biedronka - historia

Biedronka obecnie posiada jedną z największych sieci marketów spożywczych w Polsce. Co więcej są one zlokalizowane nie tylko w największych metropoliach i miastach, ale także są one łatwo dostępne dla mieszkańców mniejszych miasteczek oraz wsi. Od wielu już lat Biedronka wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, bez względu na to, w jak niewielkiej miejscowości oni mieszkają. Okazuje się, że Biedronka jest marketem w całości polskim, jednak należy ona obecnie do spółki Jeronimo Martins. Niemniej jednak Biedronka to nasza rodzima sieć marketów spożywczych, która z pewnością zasługuje na wyjątkowe uznanie. W naszym kraju jest ponad 5 tysięcy sklepów, które znajdują się dosłownie wszędzie! Wszystko to sprawia, że Biedronka stała się wyjątkowo popularna i nie powinno nas to dziwić. Jej świeży i maksymalnie zróżnicowany asortyment przyciąga każdego klienta. Warto wiedzieć, że pierwszy sklep Biedronki został otwarty w Poznaniu przez lokalnego przedsiębiorcę. Od tego czasu markety Biedronka zaczęły się rozwijać w wyjątkowo dynamiczny sposób, co z pewnością jest wyjątkowo pozytywną kwestią.

Biedronka - co można w niej kupić?

Biedronka to znany market spożywczy, w którym można kupić dosłownie wszystko to, co będzie nam potrzebne. W jej asortymencie znajdziemy wszystko to, co może być nam potrzebne do przygotowania smakowitego obiadu, kolacji czy śniadania. Warto w szczególności wyróżnić:

 • codziennie świeże i chrupiące pieczywo;
 • świeży nabiał - mleka, sery i śmietany;
 • mięso - najczęściej z ekologicznego chowu;
 • chemię gospodarczą i środki czystości, które przydadzą się w naszym gospodarstwie domowym;
 • przekąski - chipsy, frytki, paluszki i ciasteczka;
 • napoje słodkie i wody mineralne;
 • alkohole z całego świata.

Jak więc widać, asortyment Biedronki jest skomponowany w ten sposób, by każdy z nas mógł w dosłownie kilka chwil dokonać tam najpotrzebniejszych zakupów. Nie zapominajmy również o tym, że Biedronka znana jest ze swoich spektakularnie niskich cen, które stanowią dodatkową zachętę do zakupów.

Gazetki Biedronki i jej sklep internetowy

Jeśli zależy nam na tym, by za każdym razem pozostawać na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które pojawiają się w asortymencie sklepu Biedronka, to jednym z najlepszych rozwiązań będzie stałe przeglądanie gazetek. To właśnie tam znajdziemy informacje o obowiązujących promocjach i o wszystkich nowościach, które właśnie pojawiły się w sklepie. Dzięki gazetkom biedronki nie przegapimy już absolutnie żadnej okazji do tego, by spróbować nowych smaków, które tak naprawdę codziennie pojawiają się na sklepowych półkach w Biedronce. A co jeśli nie mamy możliwości by aktualnie wybrać się osobiście na zakupy? Otóż Biedronka zadbała o każdego ze swoich klientów! Okazuje się, że możemy zrobić zakupy również w internetowym sklepie Biedronki. Dzięki takiej możliwości nie musimy się fatygować osobiście do sklepu. Możemy wygodnie w wyjątkowo prosty sposób złożyć odpowiednie zamówienie, a nasza dostawa świeżych produktów spożywczych w krótkim czasie zapuka pod nasze drzwi. Jak więc widać, Biedronka jest prawdziwie idealnym sklepem dla każdego z nas.

Godziny otwarcia Biedronki

Biedronka jest jednym z nielicznych sklepów, które umożliwiają nam zrobienie zakupów praktycznie od samego rana! Okazuje się, że wybrane sklepy są czynne już od godziny 6:00, zaś zamykają się one o godzinie 22:00.

Od poniedziałku w Biedronce! Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Od czwartku w Biedronce Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Prezenty na Dzień Dziecka w Biedronce! Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Biedronka gotowa na wakacje! Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Wakacje z Biedronką Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Biedronka Home - znajdź inspiracje w supercenach!Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Biedronka sklepy według miast

Biedronka Warszawa(woj. mazowieckie)
Biedronka Kraków(woj. małopolskie)
Biedronka Poznań(woj. wielkopolskie)
Biedronka Wrocław(woj. dolnośląskie)
Biedronka Łódź(woj. łódzkie)
Biedronka Gdańsk(woj. pomorskie)
Biedronka Lublin(woj. lubelskie)
Biedronka Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Biedronka Katowice(woj. śląskie)
Biedronka Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Białystok(woj. podlaskie)
Biedronka Częstochowa(woj. śląskie)
Biedronka Rzeszów(woj. podkarpackie)
Biedronka Gdynia(woj. pomorskie)
Biedronka Kielce(woj. świętokrzyskie)
Biedronka Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Biedronka Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Biedronka Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Gliwice(woj. śląskie)
Biedronka Radom(woj. mazowieckie)
Biedronka Opole(woj. opolskie)
Biedronka Sosnowiec(woj. śląskie)
Biedronka Rybnik(woj. śląskie)
Biedronka Płock(woj. mazowieckie)
Biedronka Bytom(woj. śląskie)
Biedronka Koszalin(woj. zachodniopomorskie)
Biedronka Nowy Sącz(woj. małopolskie)
Biedronka Tarnów(woj. małopolskie)
Biedronka Kalisz(woj. wielkopolskie)
Biedronka Zabrze(woj. śląskie)
Biedronka Tychy(woj. śląskie)
Biedronka Elbląg(woj. warmińsko-mazurskie)
Biedronka Legnica(woj. dolnośląskie)
Biedronka Grudziądz(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Włocławek(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Leszno(woj. wielkopolskie)
Biedronka Ostrów Wielkopolski(woj. wielkopolskie)
Biedronka Jelenia Góra(woj. dolnośląskie)
Biedronka Wałbrzych(woj. dolnośląskie)
Biedronka Gniezno(woj. wielkopolskie)
Biedronka Chorzów(woj. śląskie)
Biedronka Siedlce(woj. mazowieckie)
Biedronka Zamość(woj. lubelskie)
Biedronka Piła(woj. wielkopolskie)
Biedronka Ruda Śląska(woj. śląskie)
Biedronka Lubin(woj. dolnośląskie)
Biedronka Słupsk(woj. pomorskie)
Biedronka Konin(woj. wielkopolskie)
Biedronka Inowrocław(woj. kujawsko-pomorskie)
Biedronka Krosno(woj. podkarpackie)
Biedronka Jaworzno(woj. śląskie)
Biedronka Suwałki(woj. podlaskie)
Biedronka Chełm(woj. lubelskie)
Biedronka Głogów(woj. dolnośląskie)
Biedronka Łomża(woj. podlaskie)
Biedronka Bełchatów(woj. łódzkie)
Biedronka Kołobrzeg(woj. zachodniopomorskie)
Biedronka Racibórz(woj. śląskie)
Biedronka Piaseczno(woj. mazowieckie)
Biedronka Dębica(woj. podkarpackie)
Biedronka Ostrołęka(woj. mazowieckie)
Biedronka Żory(woj. śląskie)
Biedronka Świdnica(woj. dolnośląskie)

Biedronka dalej o sieci

Sklepy Biedronka to jedne z lepszych i bardziej popularnych sieci spożywczych, które skradły serca milionom Polaków. Tak naprawdę, choć sieć handlowa biedronki należy do grupy akcyjnej Jeronimo Martins Polska, to jednak jej właścicielem i pierwotnym założycielem jest portugalska spółka Jeronimo Marins. Warto zauważyć, że jeśli chodzi o generowane przychody to właśnie Biedronka jest na pierwszym miejscu. Jest to także największa sieć sklepów jaka obecnie rozwinęła się w naszym kraju. Nie da się ukryć, że w Biedronce praktycznie każdy Polak robi codziennie zakupy i co do tego, nie powinniśmy się dziwić. Sieci sklepów Biedronka są jednymi z tych, które pojawiają się dosłownie wszędzie! Nie ma znaczenia czy mowa tu o wielkich metropoliach, średnich miastach, czy niewielkich wsiach. Biedronka od wielu już lat skutecznie wychodzi do swoich klientów w całej Polsce i oferuje im nie tylko wyjątkowo bogaty asortyment, ale także wyjątkowo przystępne ceny. To właśnie ceny są tym, za co pokochaliśmy sklepy Biedronka. Warto jednak w tym momencie podkreślić, że pierwszy sklep sieci Biedronka to dzieło polskiego przedsiębiorcy! To on zdecydował się otworzyć pierwszy sklep z charakterystycznym logiem Biedronki w Poznaniu. Miało to miejsce w 1995 roku i trzeba sobie jasno powiedzieć, że od tego momentu sklepy te zyskiwały sobie coraz to większą popularność i coraz to większe uznanie w oczach swoich klientów. Obecnie Biedronka jest jednym z najczęściej odwiedzanych sklepów, a godziny otwarcia Biedronki w każdej lokalizacji zostały ustalone tak, by absolutnie każdy z nas zdążył zrobić w niej zakupy.

Dlaczego warto korzystać z gazetek promocyjnych Biedronki?

Gazetka Biedronka to świetny sposób na to, by pozostawać na bieżąco z tym, co pojawia się w sklepie. Co ciekawe mowa tu nie tylko o aktualnych promocjach i rabatach, ale także o nowym asortymencie. Świeże i soczyste produkty pojawiają się bowiem każdego dnia w Biedronce, a co więcej, tak szybko jak się one pojawiają, to również w tak szybko znikają. Wobec tego osoby regularnie korzystają z Biedronka gazetka mogą być na bieżąco z nowym asortymentem i śmiało próbować nowych smaków. Warto również wspomnieć o tym, że choć Biedronka sama z siebie oferuje już i tak wyjątkowo przystępne ceny, to korzystając z gazetek będziemy mogli zaplanować swoje zakupy w ten sposób, by były one jeszcze tańsze! Z pewnością w obecnych czasach każdemu z nas zależy na tym, by skutecznie generować oszczędności. Okazuje się więc, że z gazetką Biedronki będzie to jak najbardziej możliwe. Warto więc pobrać aplikację Biedronki lub skorzystać z papierowej wersji gazetki, a z pewnością tego nie pożałujemy!

Sklep internetowy Biedronki

Z pewnością każdy z nas kocha wygodę jaką obecnie daje nam Internet. Nie da się ukryć, że sklepy Biedronka również taką wygodę sobie doceniają i co więcej, chcą się tą wygodą podzielić również ze swoimi klientami. Wobec tego sklepy Biedronka oferują również możliwości robienia zakupów w Internecie! Klienci dyskontu mogą po prostu wejść na stronę główną sklepu lub po prostu skorzystać z mobilnej aplikacji i dodać do wirtualnego koszyka dosłownie wszystko to, co jest im niezbędne. Wówczas wygodnie zapłacą oni za swoje zakupy kartą, a następnie zostaną im one dostarczone wprost pod wskazany adres.

Co można kupić w sklepach Biedronki?

Sklepy Biedronki zasłynęły z tego, że oferują one swoim klientom najlepszy z możliwych asortymentów. Wobec tego można się w tym sklepie wyposażyć w:

 • codziennie świeże i chrupiące pieczywo;

 • świeże wędliny i mięsa;

 • świeży nabiał- sery, mleka i śmietany;

 • chemię gospodarczą i środki czystości;

 • słodycze i słone przekąski;

 • kawę, herbatę oraz inne napoje.

Wobec tego w Biedronce możemy zaopatrzyć się w dosłownie wszystko, to co będzie nam niezbędne zarówno do przygotowania posiłków, jak i do utrzymania czystości w domu.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.